Audi 80 gaudo kautkurš no gultņiem!

audi80_90 Reģ.: 20.05.2008

Man te tāda jezga vakar sāka gaudot viens no riteņu gultniem!!Viņš sāk gaudot kad bauc ap 110km/h,bet pie 120 vairs negaudo!!!Kā izsecināt kurš no viņiem gaudo??Man liekas ka vis drīzāk kāds no aizmgurēkiem,jo pagājušajā vasarā nomainīju abus priekšejos,tā ka diezvai pie vainas varētu būt kāds no priekšējiem es tā domāju.Vai var kāds ko ieteikt??

jau iepriekš paldies!!!

 
1 2
Kasix Reģ.: 04.02.2004
0 0 Atbildēt

Gribas jau teikt, ja brauc pa LV, tad problēmām nevajadzētu būt - nav vietas, kur var braukt uz 110 km/h

Vai tad braucot nevari noteikt ar ausi kurā pusē gaudo?

audi80_90 Reģ.: 20.05.2008
0 0 Atbildēt

Kasix rakstīja: Gribas jau teikt, ja brauc pa LV, tad problēmām nevajadzētu būt - nav vietas, kur var braukt uz 110 km/h

Vai tad braucot nevari noteikt ar ausi kurā pusē gaudo?

nu itkā aizmugurē,bet kurā pusē,nervas saprast!!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

audi80_90 rakstīja:

Kasix rakstīja: Gribas jau teikt, ja brauc pa LV, tad problēmām nevajadzētu būt - nav vietas, kur var braukt uz 110 km/h

Vai tad braucot nevari noteikt ar ausi kurā pusē gaudo?

nu itkā aizmugurē,bet kurā pusē,nervas saprast!!

Pameklē kādu cilvēku kuram nav lācis uz auss uzkāpis Nopietni.

Bez uzbraucieniem. Cilvēks ar labu muzikālo dzirdi tev uzrei ne tikai pusi, bet arī noti pateiks

audi80_90 Reģ.: 20.05.2008
0 0 Atbildēt

Vē jau interesanti kāpēc sāk gaudot tikai pie 110km/h?????

Kad vēl a cik maksā tāds gultnis,es domāju normālas firmas nejau Kitaisko sūdu????

audi80_90 Reģ.: 20.05.2008
0 0 Atbildēt

audi80_90 rakstīja:

Kasix rakstīja: Gribas jau teikt, ja brauc pa LV, tad problēmām nevajadzētu būt - nav vietas, kur var braukt uz 110 km/h

Vai tad braucot nevari noteikt ar ausi kurā pusē gaudo?

nu itkā aizmugurē,bet kurā pusē,nervas saprast!!

Dad jau jāmeklē kāds mūziķis!!!!!!

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Nu aptausti tu tos aizmugures riteņus, kad mašīnas ritenis parauts gaisā. Ja nenormāla lufte nav, nelauzi galvu. ja kāds no priekšējiem, tad grozot stūri rūkšana pastiprināsies vai samazināsies, atkarībā no pagrieziena virziena.

audi80_90 Reģ.: 20.05.2008
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Nu aptausti tu tos aizmugures riteņus, kad mašīnas ritenis parauts gaisā. Ja nenormāla lufte nav, nelauzi galvu. ja kāds no priekšējiem, tad grozot stūri rūkšana pastiprināsies vai samazināsies, atkarībā no pagrieziena virziena.

Stūri grozīju,točna nekas nemainās!!!!

audi80_90 Reģ.: 20.05.2008
0 0 Atbildēt

Vēl jau tas vai ritenis nenovelsies,vai pēkšņi nenokļinī ritenis pie liela ātruma!

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Pabrauc lai gaudo un tad mégjini rumbu pataustìt.bùs siltàka gaudojosajà pusè.varbùt.ja nav kvatra tad var remontèt celja malà,laikam skrùvgriezi un 19 atslègu vajadzèja.sitàdam vèl var lìdzèt ar solidolu un mazliet stingràku pievilksanu.pa manam tur konisks gultnis bija

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

audi80_90 rakstīja:

viktors1961 rakstīja: Nu aptausti tu tos aizmugures riteņus, kad mašīnas ritenis parauts gaisā. Ja nenormāla lufte nav, nelauzi galvu. ja kāds no priekšējiem, tad grozot stūri rūkšana pastiprināsies vai samazināsies, atkarībā no pagrieziena virziena.

Stūri grozīju,točna nekas nemainās!!!!

Nu tag pačeko aizmugurējos. ja viss OK (nav aplam liela lufte un viegli griežas), tad tas nemaz nav riteņu gultnis. Piedev;am gultņi neliek līdz 110 gaidīt un pie 120 dakterēties

audi80_90 Reģ.: 20.05.2008
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

audi80_90 rakstīja:

viktors1961 rakstīja: Nu aptausti tu tos aizmugures riteņus, kad mašīnas ritenis parauts gaisā. Ja nenormāla lufte nav, nelauzi galvu. ja kāds no priekšējiem, tad grozot stūri rūkšana pastiprināsies vai samazināsies, atkarībā no pagrieziena virziena.

Stūri grozīju,točna nekas nemainās!!!!

Nu tag pačeko aizmugurējos. ja viss OK (nav aplam liela lufte un viegli griežas), tad tas nemaz nav riteņu gultnis. Piedev;am gultņi neliek līdz 110 gaidīt un pie 120 dakterēties

A kas tad varētu gaudot,ja ne gultnis????Kad pagājušo dad man priekšejai sāka gaudot,tad viņš gaudoja visu laiku,bija tā to lielāks ātrums jo vairāk gaudo!!!

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

audi80_90 rakstīja:

viktors1961 rakstīja:

audi80_90 rakstīja:

viktors1961 rakstīja: Nu aptausti tu tos aizmugures riteņus, kad mašīnas ritenis parauts gaisā. Ja nenormāla lufte nav, nelauzi galvu. ja kāds no priekšējiem, tad grozot stūri rūkšana pastiprināsies vai samazināsies, atkarībā no pagrieziena virziena.

Stūri grozīju,točna nekas nemainās!!!!

Nu tag pačeko aizmugurējos. ja viss OK (nav aplam liela lufte un viegli griežas), tad tas nemaz nav riteņu gultnis. Piedev;am gultņi neliek līdz 110 gaidīt un pie 120 dakterēties

A kas tad varētu gaudot,ja ne gultnis????Kad pagājušo dad man priekšejai sāka gaudot,tad viņš gaudoja visu laiku,bija tā to lielāks ātrums jo vairāk gaudo!!!

ta kaut vai antena, varbūt kāds tjūninga bleķis...

audi80_90 Reģ.: 20.05.2008
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

audi80_90 rakstīja:

viktors1961 rakstīja:

audi80_90 rakstīja:

viktors1961 rakstīja: Nu aptausti tu tos aizmugures riteņus, kad mašīnas ritenis parauts gaisā. Ja nenormāla lufte nav, nelauzi galvu. ja kāds no priekšējiem, tad grozot stūri rūkšana pastiprināsies vai samazināsies, atkarībā no pagrieziena virziena.

Stūri grozīju,točna nekas nemainās!!!!

Nu tag pačeko aizmugurējos. ja viss OK (nav aplam liela lufte un viegli griežas), tad tas nemaz nav riteņu gultnis. Piedev;am gultņi neliek līdz 110 gaidīt un pie 120 dakterēties

A kas tad varētu gaudot,ja ne gultnis????Kad pagājušo dad man priekšejai sāka gaudot,tad viņš gaudoja visu laiku,bija tā to lielāks ātrums jo vairāk gaudo!!!

ta kaut vai antena, varbūt kāds tjūninga bleķis...

Tjūninga nav!!Nekas pēdējā laikā nav ne pielikts ne norauts!!

Vaidzēs laikam rīt izbraukt ,un tā riktīgi paklausīties!Paņemšu kādu paziņu iesēdināšu aizmugurē lai paklausās!!!!

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

audi80_90 rakstīja:

viktors1961 rakstīja: Nu aptausti tu tos aizmugures riteņus, kad mašīnas ritenis parauts gaisā. Ja nenormāla lufte nav, nelauzi galvu. ja kāds no priekšējiem, tad grozot stūri rūkšana pastiprināsies vai samazināsies, atkarībā no pagrieziena virziena.

Stūri grozīju,točna nekas nemainās!!!!

ja tas ir gultnis tad taj skanjai ir jamainaas, es ar burbuli agraak 70 tukstoshus novilku, a tie pakaljeejie diezgan leeti un viegli mainaas

audi80_90 Reģ.: 20.05.2008
0 0 Atbildēt

kāds zina cik tas gultnis varētu maksāt??un vai pašam viegli momainīt???par priekšejiem es maksāju par katru ap 20Ls plus pa 5Ls par katra nomaiņu!!!

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

audi80_90 rakstīja: kāds zina cik tas gultnis varētu maksāt??un vai pašam viegli momainīt???par priekšejiem es maksāju par katru ap 20Ls plus pa 5Ls par katra nomaiņu!!!

kaut kur ap 6Ls maksaa, es savam mainiiju kaadas 15 min vienu pusi, bet vinju vislabaak likt SKF gultni- tad par vinju var aizmirst atkal uz laiku

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Nosēdini mašīnas aizmugurējā sēdeklī pa vidu cilvēku, un lai šis tad klausās, no kuras puses tā gaudoņa nāk.

Par cenām. Šim auto aizmugurējā rumbā ir 2 koniskie gultnīši. Pirms 2 gadiem pirku šādu komplektu (tajā ietilpst abi gultnīši un saļņiks, smēre laikam nebija)par kādiem 5 latiem ar santīmiem. Tagad inflācijas dēļ tie varētu būt nedaudz dārgāki. Ak, jā. Tie bija amerikāņi.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Atbildi lūdzu. Kādēļ Tev ir ekojnomiski vienkāršāk stundām ilgī te runāt nevis ar pudeli alus aizbraukt līdz servisam, iesēdināt iekšā kādu mehāniķi un tad lai viņš pasaka kas īsti tev tur gaudo?

Tev tiešām ir patīkamāk braukt un minēt noķīlēs vai nē nevis to mašīnu sen jau sataisīt?

audi80_90 Reģ.: 20.05.2008
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: Atbildi lūdzu. Kādēļ Tev ir ekojnomiski vienkāršāk stundām ilgī te runāt nevis ar pudeli alus aizbraukt līdz servisam, iesēdināt iekšā kādu mehāniķi un tad lai viņš pasaka kas īsti tev tur gaudo?

Tev tiešām ir patīkamāk braukt un minēt noķīlēs vai nē nevis to mašīnu sen jau sataisīt?

Es mašinu vienmēr taisu uzreiz,ja pamanu kādu vainu!!A tas ja es prasu padomu vaidad ir slikti???ja tev kas nepatīk ,Tevi te neviens neaizkavē!!!!!

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: Atbildi lūdzu. Kādēļ Tev ir ekojnomiski vienkāršāk stundām ilgī te runāt nevis ar pudeli alus aizbraukt līdz servisam, iesēdināt iekšā kādu mehāniķi un tad lai viņš pasaka kas īsti tev tur gaudo?

Tev tiešām ir patīkamāk braukt un minēt noķīlēs vai nē nevis to mašīnu sen jau sataisīt?

Ja gultnis tikko sāk gaudot, tad līdz noķīlēšanai vēl diezgan ilgs ceļš ejams.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Izbrauc vēlreiz-no šejienes lāgā nevarēja saklausīt kurā pusē gaudo.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

audi80_90 rakstīja: Vēl jau tas vai ritenis nenovelsies,vai pēkšņi nenokļinī ritenis pie liela ātruma!

Laikam neesi piedzīvojis beigtus gultņus Bijušajā darbavietā busam nemainīja priekšējos gultņus ilgi, tie izdeva ļoti skaistas, ritmiskas skaņas, neatkarīgi no ātruma Nu ko, beigās kko tam darīja un tad nomainīja vienu pie reizes Bet par riteņu krišanu nost - ja būtu tik ļoti vaļā, tu to pie 50 kmph sadzirdētu, un ne jau kā gaudoņu, skaņu neatceros, bet reiz tāds joks sanāca [ne jau riteņa nokritiens ] Un, ja gultnis ir vaļā, to var pateikt, pat bez pacelšanas - atlaid roceni un pašūpo sāniski

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

audi80_90 rakstīja:

Gregers rakstīja: Atbildi lūdzu. Kādēļ Tev ir ekojnomiski vienkāršāk stundām ilgī te runāt nevis ar pudeli alus aizbraukt līdz servisam, iesēdināt iekšā kādu mehāniķi un tad lai viņš pasaka kas īsti tev tur gaudo?

Tev tiešām ir patīkamāk braukt un minēt noķīlēs vai nē nevis to mašīnu sen jau sataisīt?

Es mašinu vienmēr taisu uzreiz,ja pamanu kādu vainu!!A tas ja es prasu padomu vaidad ir slikti???ja tev kas nepatīk ,Tevi te neviens neaizkavē!!!!!

Prasīt padomu no sērijas MAN TUR KKAS IR BET NEZINU KAS UN KU, PASAKIET LŪDZU KO DARĪT ir tupi, vot ja būtu kāds sarežģīts remonts, vai reti sastopama detaļa vajadzīga tad tas būtu tiešām ok, bet tā...

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Man gan šķiet, ka pie vainas būs riepas vai diski! Ja neesi trāpījis bedrē, tad pārbalansē riepas!

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Nu aptausti tu tos aizmugures riteņus, kad mašīnas ritenis parauts gaisā. Ja nenormāla lufte nav, nelauzi galvu. ja kāds no priekšējiem, tad grozot stūri rūkšana pastiprināsies vai samazināsies, atkarībā no pagrieziena virziena.

Starp citu tā pat arī aizmugurējos var pārbaudīt.. Ne jau stūres iekārta spēj noteikt kurā pusē ir bojājums, bet gan centrbēdzes spēks kas mainot auto trajektoriju iedarbojas arī uz aizmugurējiem ritieņiem, attiecīgi pastiprinot vai samazinot gaudošanu

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti