???? Par C klases MB

Huligaans Reģ.: 01.04.2006

Sveiki visiem. Plaanoju iegaadaaties C230, mersi. Gribeetos dzirdeet aqtsauksmes par sho auto, remonta izmaksas utt. cik aptuveni taadam maksaa apmainiit bremzhu diksus? ja ieprieksh paldies

 
1 2 3
Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

pacem rakstīja: Labdien,

vai ir vērts pirkt jaunu C klases MB automātu (sedanu vai touring) - respektīvi vai tas ir tās naudas vērts? Ko varat pateikt par dīzeli/benzīnu, izturību?

Jaunu noteikti ne! Pirmā gada laikā zaudē 20-25% no vērtības! Ņem gadīgu vai divgadīgu! Citādi klasisks vācu gļukvāgens ar saviem plusiem un kaudzi mīnusu, ērts vells gan jāatdzīst. Ailaid līdz Viking Motors un izbrauc ar Cadillac CTS 2008 gada un tad padomā vai mersis ir ok.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Bračka ikdienā brauc ar w124 200d - a nu nakuj to dinamiku...

Jebkurā traktorā vēlāk iesēdies (nākamais konkrētā gadījumā bija Pajero 2,5td) - liekas, ka iet lopā

Bet gaita gan ir baigi līgana, pat neskatoties uz ~400k (aptuveno, protams) nobraukumu. Tieši tāpēc S-klasse (augstāka ranga, es zinu) ir manā wish-listā

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Bračka ikdienā brauc ar w124 200d - a nu nakuj to dinamiku...

Jebkurā traktorā vēlāk iesēdies (nākamais konkrētā gadījumā bija Pajero 2,5td) - liekas, ka iet lopā

Bet gaita gan ir baigi līgana, pat neskatoties uz ~400k (aptuveno, protams) nobraukumu. Tieši tāpēc S-klasse (augstāka ranga, es zinu) ir manā wish-listā

200d jau pat nakuj nav ko aizsūtīt, jo dinamikas vispār nav! Tikvien kā uzsākot uzkalniņā neslīd atpakaļ Reāli tas dzinējs 60% kaifa sadirš ko tas auto var sniegt! Ar esku 6 mēneši pa vāczemi kodu SUPER!!! Vienīgais ko var vēlēties-smukāks salons, citādi klasiskā vācu pelēcība pat baltajā salonā nepamet ne uz brīdi.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Bračka ikdienā brauc ar w124 200d - a nu nakuj to dinamiku...

Jebkurā traktorā vēlāk iesēdies (nākamais konkrētā gadījumā bija Pajero 2,5td) - liekas, ka iet lopā

Bet gaita gan ir baigi līgana, pat neskatoties uz ~400k (aptuveno, protams) nobraukumu. Tieši tāpēc S-klasse (augstāka ranga, es zinu) ir manā wish-listā

Neguļās?

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

pacem rakstīja: Labdien,

vai ir vērts pirkt jaunu C klases MB automātu (sedanu vai touring) - respektīvi vai tas ir tās naudas vērts? Ko varat pateikt par dīzeli/benzīnu, izturību?

Ņem bencīnu, dīzelis audiālo komfortu sasipj

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

pacem rakstīja: Labdien,

vai ir vērts pirkt jaunu C klases MB automātu (sedanu vai touring) - respektīvi vai tas ir tās naudas vērts? Ko varat pateikt par dīzeli/benzīnu, izturību?

Brīvdienās izbraucu vairāk kā 100 km ar 2007.gada Mercedes-C200 Kompressor, kuram ir 184 zirgspēki. Trakoti baudāms auto - labākais, ar kādu es jebkad esmu braucis.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

pacem rakstīja: Labdien,

vai ir vērts pirkt jaunu C klases MB automātu (sedanu vai touring) - respektīvi vai tas ir tās naudas vērts? Ko varat pateikt par dīzeli/benzīnu, izturību?

Brīvdienās izbraucu vairāk kā 100 km ar 2007.gada Mercedes-C200 Kompressor, kuram ir 184 zirgspēki. Trakoti baudāms auto - labākais, ar kādu es jebkad esmu braucis.

Reti paradies sac zaudet asumu, Tava teksta izpalika ekonomiskais aspekts

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Renoir rakstīja:

drausmīgs manā skatījumā ir panelis ar visām tām tizlajām pogā. skats nu ... nesaprotu ar kuru galu dizaineri domājuši par pārējo gan neko sliktu nevaru teikt.

P.S. nezinu vai visiem tā, bet konkrētajam ļoti švaki tuvie

Gaismas varētu būt švakas, ja nav xenona. Uz vecumu šiem ir jāmaina lukturu stikli. Laikam pat tie ir no plastmasas. Gaisma tiešām nav izcila.

Salons ir gaumes lieta, protams. Man daudz labāk patīk W210 salons no puslīdz kvalitatīviem materiāliem nekā modernāks japāņa salons no recycled plastmasām, kas ir klusas tikai nopērkot jauno auto no salona.

Pogu izvietojums W210 ir vēl klasisks. Manuprāt, ideāls, bet tas arī ir jautājums par cilvēka flexibility. Ja kāds ir tik vājš garīgi, ka nevar pāris dienu laikā pierast pie tā, ka logu pogas ir labajā pusē nevis durvīs kā katram japānim, tad tam cilvēkam W210 tiešām nederēs. Manuprāt, tā ir ideāla pieeja (turklāt ražotājs ietaupa vienu pogu )

Arī tiem, kuri te bļauj par MB zvaignzes dārgumu un to, ka par zvaignzi jāpiemaksā lielus ciparus.

Paņemiet smadzenes rokā (dažam labam varbūt tamdēļ būtu jāatlaiž krāns) un padomājiet:

Ir mazda, toyota, mitsubishi... un ir arī hyundai. Cik daudz cilvēku izvēlētos hyundai??? Laikam jau ne pārāk.

Daudziem liekas, ka iepriekšējie ir prestižāk. Kāpēc?? Manuprāt šīs markas īpaši neatšķiras viena no otras - visas ir puslīdz vienādas plastmasas bļodas. Visām ir puslīdz vienādas jaudas motori un vienādas kvalitātes salona apdare. Starp citu, Hyundai motori pat nedaudz ieliek dažiem pārējiem. Tomēr daudziem liekas, ka mazda un toyota ir iekārojamākas... Sanāk, ka cilvēks faktiski grib maksāt par bļembu... jo saturs ir ļoti līdzīgs. Iekāpiet pēc tādas mazdas kādā MB, pabrauciet kādu laiciņu utt. Tur tā starpība redzama ir daudz izteiktāka. Manuprāt,

1. pilnīgi nav pamata uzskatam, ka MB maksā dārgāk tikai zīmes pēc.

2. cilvēkiem ir iedzimta nosliece maksāt par bļembu un vairums to, kuri izsakās par MB zvaignzes dārgumu, ir tie, kuriem ļoti pašiem gribas labu mašīnu, bet nevar to atļauties. Tā vietā pērk toyotu, kaut arī Hyundai ir daudz izdevīgāks pirkums, jo ir lētāks un daudz ne ar ko neatpaliek no toyotas.

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

uj, sasipos

kaareiz man brachkam ir mersis, un man ir mazda

da jepal nakuj to mersi taa tak nau mashiina- brachkas modelim pat bardachoka navDD

Pliist 5reiz biezhaak kaa mazda. Luuk arii saliidzinaajums.

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

vienvaardsakot, gribeeju ar to teikt, ka no mazdas iekaapjot mersii- mersis zaudee viennoziimiigi, nu tak ir tizluma kalngals. Par trolejbusa stuuri vispaar neizteikshos.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja: uj, sasipos

kaareiz man brachkam ir mersis, un man ir mazda

da jepal nakuj to mersi taa tak nau mashiina- brachkas modelim pat bardachoka navDD

Pliist 5reiz biezhaak kaa mazda. Luuk arii saliidzinaajums.

Man ar nav bardačoka, bet nekas neplīst.

Nezvai bardačokā būs tā vaina.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

pacem rakstīja: Labdien,

vai ir vērts pirkt jaunu C klases MB automātu (sedanu vai touring) - respektīvi vai tas ir tās naudas vērts? Ko varat pateikt par dīzeli/benzīnu, izturību?

Brīvdienās izbraucu vairāk kā 100 km ar 2007.gada Mercedes-C200 Kompressor, kuram ir 184 zirgspēki. Trakoti baudāms auto - labākais, ar kādu es jebkad esmu braucis.

bljaa

Next ieprovee emm five...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

...i saaksies normaala dziive Pirmie punkti par agresiivu braukshanu...regulaars abonents fotograafijaam ar zifs paraxtu...videejais pateerinjsh vnk neinteresees...toties riiga-ventspils stundaa izbraukta... mazlitraazja taps par lamuvaardu... riepu komplekti 6 vismaz pa gadu... drifta chempis... pirmais kokonet celsh... Edzjuli miilji par Papu sauksi...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: ...i saaksies normaala dziive Pirmie punkti par agresiivu braukshanu...regulaars abonents fotograafijaam ar zifs paraxtu...videejais pateerinjsh vnk neinteresees...toties riiga-ventspils stundaa izbraukta... mazlitraazja taps par lamuvaardu... riepu komplekti 6 vismaz pa gadu... drifta chempis... pirmais kokonet celsh... Edzjuli miilji par Papu sauksi...

Tu esi perverss.

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: ...i saaksies normaala dziive Pirmie punkti par agresiivu braukshanu...regulaars abonents fotograafijaam ar zifs paraxtu...videejais pateerinjsh vnk neinteresees...toties riiga-ventspils stundaa izbraukta... mazlitraazja taps par lamuvaardu... riepu komplekti 6 vismaz pa gadu... drifta chempis... pirmais kokonet celsh... Edzjuli miilji par Papu sauksi...

Ko Edzulim piesipies? Normāls lauku pacans

pacem Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

to Gregers.

Es saprotu, ka zaudē vērtību par 30% izbraucot pa durvīm ... bet es jau kā reiz varu nopirkt par 30 % lētāk ... Jebkurā gadījumā tā ir laba nauda, tādēļ arī gribētu zināt atsauksmes par to C klases jauno versiju (universāls izskatās labāk). Es gribu automātu un benzīnu - laikam 1.8 motors ar 156 ZS.

Bet vēl ir varianti arī VW jaunais passat, Honda accord un Toyota Avensis. Nevaru izšķirties, vai MB ir tās naudas vērts vai nē. Izbraukšu tuvākajās dienās ar visiem, bet nu iepriekš varbūt ir kādi viedokļi. Iesēžoties jau MB, tomēr var just kvalitāti.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Parādiet man, lūdzu, kaut vienu sludekli "tikko izbraucis pa durvīm" un pa 30% lētāk. Ņemšu vairumā!!!

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Nevajag salīdzinat pirkstu ar p....

MB ir tikai 2 konkurenti mūsu tirgū

Gan pēc būtibas, gan sajūtas, gan kvalitātes, gan braukšanas - BMW un Lexus.

salīdzināt ar VW, Hondu, Toyotu labāk nevajag

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Kur tas jūsu tirgu ir? Rēzekne? Preiļi? Vitenpiska?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Parādiet man, lūdzu, kaut vienu sludekli "tikko izbraucis pa durvīm" un pa 30% lētāk. Ņemšu vairumā!!!

Ja ir ilgi jagaida rinda tad pat dargak var pardot ka veikala

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Kur tas jūsu tirgu ir? Rēzekne? Preiļi? Vitenpiska?

Eiropas

Par ASV un Japānu nezinu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

msh rakstīja: [Vienīgie īstie merši ir S klase, pārējie ir nabagie brāļi, kas dārgo cenu samaksā par trīsstaru zvaigzni, attiecīgi uz pārējo mašīnu ir ietaupīts Nu labi, maybach arī ir mersis, piedevām kārtīgs mersis

dievinu šos tendenciozos viedokļus....

MSH, Tu pats vispār ar MB esi braucis/jūzojis, izņemot tavas pakaļas pārvadāšanu Texi modeļos ?

Tātad paturpināsim ideju Kas meršos ir kruts? Limuzīni, S klase. Pārējie uz leju nav limuzīni, tātad parastas mašīnas ar pakaļas bezpiedziņu Uz ielām var arī manīt šķirbu - bembistu daudz vairak par mersistiem, laikam bembis labāks

Vienam bijušajam kolēģim ir W124 300D. Bīdelis mani fascinē - kad to ieslēdz, tas izdod tādas skaņas, it kā taisītos izjukt Salons - miskaste no astoņdesmito gadu sākuma [jamam tas ir 1992. gada]. E klase tak laikam bija nākamais lielākais pēc S? Vietas aizmugurē mazāk nekā kaut kādam B3 passātam Atliek domāt, kas ir kaut kādām C klasēm un tamlīdzīgiem zvēriem Iet gan tīri normāli, un pašai mašīnai kopskats ir normāls - atšķirībā no salona

Arba tu tak pats gribi tur ne to salīdzināt - runājot par luksusa mašīnām piesaukt vw un visādus parastos japāņu brīnumus

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

atkal tu te ar saviem pasaules šrotiem platies.Kadus vel auto zini bez savas mucas,B3 un veca merša????

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

arba rakstīja:...Gan pēc būtibas, gan sajūtas, gan kvalitātes, gan braukšanas - BMW un Lexus.

salīdzināt ar VW, Hondu, Toyotu labāk nevajag

it kā jau Lexus un Toyo ir sinonīmi... tas tā, sarunai...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

arba rakstīja:

nafigators rakstīja: Kur tas jūsu tirgu ir? Rēzekne? Preiļi? Vitenpiska?

Eiropas

Par ASV un Japānu nezinu

Paskaties tālāk par savu punķaino degunteli....

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti