Jautājums apdršināšanas speciem?

lucky Reģ.: 15.01.2006

Šorīt izejot no mājas skatos manam BMW šofera pusē rūtainais logs, bet nav nekas zagts ne vaļā vērts. Zvanu apdrošinātājam ko var līdzēt, jo ir KASKO, šie saka sauc policiju un brauc pie mums. Piezvanu džekiem uz menteni(ieradās 10min laika, paldies par to), šie sataisa proķi viss kārtībā. Sarunāju ātri servisu, kas pa šodienu man ieliks logu, bet interesantākais sākas tad kad sazinos vēlreiz ar apdrošinātāju. Saku, ka nevarēšu šodien pie jums ierasties un veikt auto apsakati lai saņemtu apdrošināšanu, jo daudz dažādu darbu, varēšu pirmdien, bet tikai logs būs iekšā, jo brīvdienās jābrauc ar auto. Šie pasaka pofig, mums vajag mašīnu bez loga un iepūt. Es saku, ka policijas proķis ir, arī fotkas ar atzīmēm varu sataisīt. O.K tad sanāk, ka es tagad nolaidīšu logu , neslēgšu sign., lai mašīnu ņem kas grib un dara ar to ko grib, atstāšu visās vietās kur tusēšu pa brīvdienām tādu kā ir, bet tad jau jūs kā apdrošinātājs man maksāsiet nevis 200Ls atlīdzību, bet pāris 10tk, un tad atkal ņaudēsiet, ka lielas izmaksas cenās jāpaugstina un nezin kas vēl, šie atbild "tādi ir noteikumi". Kā īsti ir ar to auto apskati?

 
1 2 3 4 5
lucky Reģ.: 15.01.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Gregers rakstīja:

Ozz rakstīja: Jaasaka, ka apdirsinaataaji ir kaut kaadi labdari un filantropi....ja es buutu apdrosinaataajs, neparko neatdotu savu naudu peec principa "stuļja utrom a ģengi večerom"...

ja klients nevar atljauties braukt uz kantori, jo aiznjemts ar visaadaam savaam dariisanaam, tad lai maina stiklu pa savu naudu. Bizness ir bizness...

Vispār jau pareizi, bet ir tāda lieta kā pozitīva attieksme pret klientu.Jo pozitīvāka un ērtāka attieksme jo priecīgāks, tātad lojālāks klients

lojāls latvietis ir tikai līdz brīdim, kamēr jāver maciņš un apdirsinātāji to zina

Pilnīgi piekrītu, jo šajā gadījumā tiešām maku negribas vērt,kaut gan var to atļauties, bet šeit jau aiziet princips, ja maksāju tk. par KASKO, man sāk prātu marinēt par paris simtiem -atvaino piedod, bet acīm redzot šīnī banānu valstī tā pieņemts- ir aitas ir cirpēji.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Gregers rakstīja:

juuzveris rakstīja: nu skaties pats ar to savu BMW. tu riskē nākamgad kasko dabūt par 2x lielāku cenu it īpaši jau no BTA.

Starpcitu, kasko nekļūst dārgāks no notikumiem, vnk netiek piemērota atlaide.

Greger, par brokeri strādā un nezini, ka par izmaksām liek gan nākamajā gadā piemaksāt.

Neņemiet personīgi, bet citēšu vienas kasko nodaļas ekspertu...vienmēr pieliekam piemaksu par gadījumiem, ja cilvēks ir lēnprātis tad samaksās vai aizies, ja ne tad vnk saņems mazāku atlaidi... tā lūk! Par nepiemaksāšanu runāju no savas pieredzes!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Gregers rakstīja:

Ozz rakstīja: Taads pozitiivisma un lojaalums liecina tikai par to, ka apdrosinaataaji var atljauties zaudeet kaut kaadas summas pat pienjemot ka bojaajumi tiek apmaksaati arī negodpraatiigas attieksmes rezultaataa....

man nepatiik pati doma, ka es lai arii ar OCTA (nu saki ko gribi, okta ir tas kreejuma smeljamais laucinsh) bet apmaksaaju kaada jau taa labi situeeta teela biezā rumaka remontu...

Taa vien liekas, ka cilveeks nopirsis KASKO ne par ko vairaak neuztraucas-

noparkosies "uz tausti" KASKO nosegs

kaads cits staavvietaa iemanevrees- KASKO nosegs, taapeec pametam savu lamatu kaa ienaak praataa...

Atstaaj veco datorsomu salonaa- obligaati nofizģīs-KASKO nosegs arii to...tas nekas ka soma bija tuksa...

braucam pa ielaam kaa pagadaas- tikliidz viegli ar bamperi aizkjer kaadu, taa nosprostojam satiksmi, gaidam 3 stundas mentus tikai taapeec lai pasam nebuutu jaamaksaa par saviem greekiem...

negribu izklausiities peec veca ôpja, bet "agraak cilveeki brauca praatiigaak"

Pilnīgi piekrītu, ļaudis ar kasko ir izlaidušies.

Bet par atļaušanos ir tieši pretēji, ja varētu atļauties t.i. ja pietiktu varkas tad ar klientiem neauklētos, bet tā kā konkurence ir liela, bet klientu skaits nosacīti mazs tad gudrākās kompānijas auklējās lai nezaudētu klientus.

VIENOTAS DATU BĀZES NAV, PAR IZMAKSĀM VAR SPRIEST TIKAI NO LTAB BM KLASĒM, TEVI MĒĢINA PAVILKT UN MUĻĶI, EJ CITUR UN MIERS.

nOTEIKTI PAŅEM PIEDĀVĀJUMUS NO RESO, NORICIA UN ERGO.

Ozz pareizi raksta. Vot, man ir KASKO, piemēram, tūlīt beigsies polise, a man gada laikā 7 buktes kaut kā sakrājušās, tagad vajadzētu sataisīt, es godīgi uzrakstu kā bija, a šie, su.as, atskaka, jo esot trīs dienās jāpiesaka, a kā es to varēju zināt. Visi tikai čakarē cilvēkus.

Tāds piemērs, lai tauta saprastu, ka paši vien ir vainīgi, ka atsaka. Noteikumus nelasa, sūdus taisa un tad brīnās, ka atsaka. Greber, auklējas jau tikai ar tiem klientiem, kam nav izmaksu. Kolīdz ir bijušas izmaksas, tā apdrošinātāji ar augstajām piemaksām atšuj.

Nesaņem jo lien kur nevajag, ja tiesājās tad visi skrien pie advokātiem un juristiem, bet tādu svarīgu lietu kā apdrošināšanu noslēdz nepakonsūltējušies, nepārbaudijuši vispār ko viņiem tur iebaro a pēctam sūkstās, ka nemaksā! Nu pareizi, ka nemaksā! Ja zinātu noteikumus, vai strādātu ar speciālistu neizmaksas būtu tāds pats retums kā saules aptumsums!

A nah tu teici ka senas buktes? Tiešām noteikumus pat atvºis nebiji! Tur tak lieliem burtiem rakstīts-nepieteici trīs darba dienās-PN-

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Gregers rakstīja:

smart235 rakstīja:

Gregers rakstīja: Gribēju teikt Nodicija, Ergo un Reso europa

kāpēc BTA nav labs?

Es zinu, pats esmu pārbaudījis, ka Balva čakarē ar izmaksām; ta nu tagad domāju iekš BTA... meitene no IZZI teica, ka BTA esot oki daudzmaz.

Uhu...un man vakar Ladas dīleris teica, ka patiesībā viss esot merš līmenī...

Nejau meitene no IZZI skries regulēt tev zaudējumus, viņai po cik tu ar viņiem sipsies, viņa tikai noplātīs rokas un ja tev nesamaksās tad smagi nopūtīsies un teks TĀ JAU GADĀS.

Šogad, pēc balvas noteikumu un kadru pārķemēšanas balva ir 5 reiz labāka par BTA, bet nesaku, ka baigi foršā, nedaudz velk laiku, bet vienmēr samaksā un nemeklē tizlus iemeslus nesamaksāt.

Nu, nu, man čomam balva tiko pieteicās izmaksāt pusi no zaudējuma, jo slidenā laikā braucis ar 80 km/h (atļautais 90), tjipa rupjš pārkāpums, jo esot bijis jābrauc vēl lēnāk.

Ak dies! A tevi kurš aiz mēles vilka mentam teikt ka brauci par ātru! Ja ments būtu ierakstījis ka brauci atbilstošā ātrumā viss būtu ok! Starpcitu tieši šādu iemeslu dēļ gandr;īz vienmēr izbraucu uz notikumiem- lai ments visu pareizi uzraksta, lai klients luni nelaiž, lai redzu avāriju un varu dzelžainus argumentus liktu galdā kompānijai.

Ja protokolā tev rakstīts, ka izvēlējies neatbilstošu ātrumu tad pats vainīgs, ja nekā tāda nav tad balva tevi uz muļķi ķer jo ievēroja, ka nerubī neko no savas polises!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Gregers rakstīja:

smart235 rakstīja:

Gregers rakstīja: Gribēju teikt Nodicija, Ergo un Reso europa

kāpēc BTA nav labs?

Es zinu, pats esmu pārbaudījis, ka Balva čakarē ar izmaksām; ta nu tagad domāju iekš BTA... meitene no IZZI teica, ka BTA esot oki daudzmaz.

Uhu...un man vakar Ladas dīleris teica, ka patiesībā viss esot merš līmenī...

Nejau meitene no IZZI skries regulēt tev zaudējumus, viņai po cik tu ar viņiem sipsies, viņa tikai noplātīs rokas un ja tev nesamaksās tad smagi nopūtīsies un teks TĀ JAU GADĀS.

Šogad, pēc balvas noteikumu un kadru pārķemēšanas balva ir 5 reiz labāka par BTA, bet nesaku, ka baigi foršā, nedaudz velk laiku, bet vienmēr samaksā un nemeklē tizlus iemeslus nesamaksāt.

Nu, nu, man čomam balva tiko pieteicās izmaksāt pusi no zaudējuma, jo slidenā laikā braucis ar 80 km/h (atļautais 90), tjipa rupjš pārkāpums, jo esot bijis jābrauc vēl lēnāk.

He...vispār ierēcu par tavu TIKO, slidens pus gadu atpakaļ pēdējo reiz bija

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

lucky rakstīja: BTA

muuuaaahhhaaa hhhaaa haaaa

BieTe-Ā ???

nu ar to, vecīt, bija jāsāk : D

dažas kompānijas degradē apdrošināšanas būtību un jēgu... ar visādām ekšzemes OCTAām, ātruma pārkāpēju polisēm, nu un arī citām jaukām fīčām

droši vien, apdrošinoties TUR, ietaupīji saņķiku ?

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

lucky rakstīja: BTA

muuuaaahhhaaa hhhaaa haaaa

BieTe-Ā ???

nu ar to, vecīt, bija jāsāk : D

dažas kompānijas degradē apdrošināšanas būtību un jēgu... ar visādām ekšzemes OCTAām, ātruma pārkāpēju polisēm, nu un arī citām jaukām fīčām

droši vien, apdrošinoties TUR, ietaupīji saņķiku ?

Ir trīs leģendas Latvijā.

1.Sievietes neprot braukt.

2.Amo auto daudz patērē.

3.BTA pērkot polises var iesipt.

Par pimajiem diviem punktiem tākā būtu viss skaidrs, tās kuras itkā nemāk braukt-

Vainu, ir mazāk pārliecinātas par sevi pie stūres, vai kā lielākajai daļai ir problēmas ar ātru situācijas analīzi, vai mazāk atbildīgi izturās pret braukšānu.

Tie kas saka ka amo patērē vairāk nekā analogi no vāciešiem un japāņiem vainu-

Neprot lietot automātu un tādēļ rodās liels patēriņš, vainu neprot izmantot auto kuram ir daudz zirgu un vilkmes, t.i. spaida pedāli kā ar mazlitrāžas auto un pēctam brīnās par patēriņu neskatoties uz to, ka brauca daudz agresīvāk un ātrāk nekā ar mazo motoru.

Bet saki lūdzu no kā sastāv leģenda par BTA lētumu?

Pa visiem gadiem kurus esmu nostrādājis apdrošināšanā ir bijuši tikai pāris gadījumi kad BTA ir bijis lētāks par līdzvērtīga servisa un kvalitātes kompānijāk, un arī tad runa bija par objektiem 7,5 un 13 miljonu vērtībā!

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

lucky rakstīja: BTA

muuuaaahhhaaa hhhaaa haaaa

BieTe-Ā ???

nu ar to, vecīt, bija jāsāk : D

dažas kompānijas degradē apdrošināšanas būtību un jēgu... ar visādām ekšzemes OCTAām, ātruma pārkāpēju polisēm, nu un arī citām jaukām fīčām

droši vien, apdrošinoties TUR, ietaupīji saņķiku ?

Bet saki lūdzu no kā sastāv leģenda par BTA lētumu?

Pa visiem gadiem kurus esmu nostrādājis apdrošināšanā ir bijuši tikai pāris gadījumi kad BTA ir bijis lētāks par līdzvērtīga servisa un kvalitātes kompānijāk, un arī tad runa bija par objektiem 7,5 un 13 miljonu vērtībā!

un kurš tad bija vēl lētāks ? baltikums un balva ? a , nu vēl varbūt bans ? jocīgi, ka visām šīm kompānijām nosaukums ar B*** sākas

demagogs tu esi... pa visiem gadiem... cik tad tie gadi ir ? 3 ?

bta jau virakus gadus kozhas ar baltu par tirgus dalju dazhados segmentos, lidz ar to taads jeedziens kaa CENA vienkaarshi nepastaav ir "politisks" leemums - dodam tik, lai varam panjemt. viss.

tavas akcijas kaarteejo reizi kritsushaas... veiklais komisiju orienteets starpnieks-lobeetaajs

Uh_ti Reģ.: 22.03.2008
0 0 Atbildēt

Greger, respect!, bet

1. Sievietes neprot braukt, līdz viņām Tevi vai mani nav jātransportē mājās.,

2. Amo auto tiešām daudz rij. Vienīgi, pokujs iestājas, uzinstalējot gāzes iekārtu.

3. Par BTA: manam T@C polise (kaska) maksāja ~500 LVL. Nomainot priekš. logu ~200 LVL, šogad polise nepalika dārgāka. Nepiekrītu Tavam tekstam par santīmu drātēšanu. Kā bija, tā arī ir!

Uh_ti Reģ.: 22.03.2008
0 0 Atbildēt

Neizlasīju visu tekstu, tā gadās...

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

lucky rakstīja: Šorīt izejot no mājas skatos manam BMW šofera pusē rūtainais logs, bet nav nekas zagts ne vaļā vērts. Zvanu apdrošinātājam ko var līdzēt, jo ir KASKO, šie saka sauc policiju un brauc pie mums. Piezvanu džekiem uz menteni(ieradās 10min laika, paldies par to), šie sataisa proķi viss kārtībā. Sarunāju ātri servisu, kas pa šodienu man ieliks logu, bet interesantākais sākas tad kad sazinos vēlreiz ar apdrošinātāju. Saku, ka nevarēšu šodien pie jums ierasties un veikt auto apsakati lai saņemtu apdrošināšanu, jo daudz dažādu darbu, varēšu pirmdien, bet tikai logs būs iekšā, jo brīvdienās jābrauc ar auto. Šie pasaka pofig, mums vajag mašīnu bez loga un iepūt. Es saku, ka policijas proķis ir, arī fotkas ar atzīmēm varu sataisīt. O.K tad sanāk, ka es tagad nolaidīšu logu , neslēgšu sign., lai mašīnu ņem kas grib un dara ar to ko grib, atstāšu visās vietās kur tusēšu pa brīvdienām tādu kā ir, bet tad jau jūs kā apdrošinātājs man maksāsiet nevis 200Ls atlīdzību, bet pāris 10tk, un tad atkal ņaudēsiet, ka lielas izmaksas cenās jāpaugstina un nezin kas vēl, šie atbild "tādi ir noteikumi". Kā īsti ir ar to auto apskati?

Mazliet dīvaini no tavas puses. Pēc urlu uzbrukuma un poliču ierašnās 10min saprotu ka dzīvo Rīgā vai ļoti tuvu tai, ir BTA KASKO, bet viņu bezmaksas ekspertu uz notikuma vietu izsaukt grūti?

Būtu sagaidījis gan poličus, kurus patiesībā vajag tikai krimināllietas ierosināšanai, gan BTA pārstāvi, un mierīgi atdotu auto remontā un gaidītu kāpostu.

Bet par apdrošinātājiem, nav labu apdrošināšanas kantoru, ir tikai apdrošināšanas kantori ar labiem čomiem izmaksu daļā.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Gregers rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

lucky rakstīja: BTA

muuuaaahhhaaa hhhaaa haaaa

BieTe-Ā ???

nu ar to, vecīt, bija jāsāk : D

dažas kompānijas degradē apdrošināšanas būtību un jēgu... ar visādām ekšzemes OCTAām, ātruma pārkāpēju polisēm, nu un arī citām jaukām fīčām

droši vien, apdrošinoties TUR, ietaupīji saņķiku ?

Bet saki lūdzu no kā sastāv leģenda par BTA lētumu?

Pa visiem gadiem kurus esmu nostrādājis apdrošināšanā ir bijuši tikai pāris gadījumi kad BTA ir bijis lētāks par līdzvērtīga servisa un kvalitātes kompānijāk, un arī tad runa bija par objektiem 7,5 un 13 miljonu vērtībā!

un kurš tad bija vēl lētāks ? baltikums un balva ? a , nu vēl varbūt bans ? jocīgi, ka visām šīm kompānijām nosaukums ar B*** sākas

demagogs tu esi... pa visiem gadiem... cik tad tie gadi ir ? 3 ?

bta jau virakus gadus kozhas ar baltu par tirgus dalju dazhados segmentos, lidz ar to taads jeedziens kaa CENA vienkaarshi nepastaav ir "politisks" leemums - dodam tik, lai varam panjemt. viss.

tavas akcijas kaarteejo reizi kritsushaas... veiklais komisiju orienteets starpnieks-lobeetaajs

Komisijas kā reiz pie B ljadskajām ir lielākas

Ja runājam par īpašumiem tad BTA mēdz būt lētāks, ja par kasko, veselību, dzīvību, spectehniku tad nekad!

Piekrītu, jau vismaz divus gadus vārds cena nepastāv, parasti saku sākotnējā, jeb standart cena.

Par gadiem, 2 gadi kompānijas ekperts, 3.5 gadi brokeris, domāju pietiekami lai ko saprastu.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Uh_ti rakstīja: Neizlasīju visu tekstu, tā gadās...

Kurš gads un cik maksā tav TC?

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Uh_ti rakstīja: Neizlasīju visu tekstu, tā gadās...

Jautāju jo savu 300m es šogad bez atlaidēm bišku virs diviem simtiem apdrošināju.

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Jaasaka, ka apdirsinaataaji ir kaut kaadi labdari un filantropi....ja es buutu apdrosinaataajs, neparko neatdotu savu naudu peec principa "stuļja utrom a ģengi večerom"...

ja klients nevar atljauties braukt uz kantori, jo aiznjemts ar visaadaam savaam dariisanaam, tad lai maina stiklu pa savu naudu. Bizness ir bizness...

Tikai mūsu sapuvušajā valstiņā apdrošināšanas kantoris ir gandrīz vai dieva vietā

Uh_ti Reģ.: 22.03.2008
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Uh_ti rakstīja: Neizlasīju visu tekstu, tā gadās...

Jautāju jo savu 300m es šogad bez atlaidēm bišku virs diviem simtiem apdrošināju.

Gads 2002, maksāja 15evro.

Uh_ti Reģ.: 22.03.2008
0 0 Atbildēt

Hei, Greger, laiks mosties. Ņemam vienā rokā šprotmaizi, otrā kapijas krūzi un rakstam par tēmu

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Uh_ti rakstīja: Hei, Greger, laiks mosties. Ņemam vienā rokā šprotmaizi, otrā kapijas krūzi un rakstam par tēmu

šprotmaizes jau izlietotas, nācās iztikt ar kapiju!

TC, 2005, AS 15 000 eur jeb 10 542 LVL.

Pašriski 0/10/15.

Cena 475.39 LVL

+Zaudējumiem līdz 5k garantēju ka autoss pēc 10 dienām no avārijas brīža būs sataisīts.

+Evakuātors un palīdzība uz ceļa.

Nu tā apmēram, pats saproti, brīvdienās ar piedāvājumu sagatavošanu ir pagrūti

p.s. Maģis un citi spameri PN, joprojām neko netirgoju.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

fokss rakstīja:

Ozz rakstīja: Jaasaka, ka apdirsinaataaji ir kaut kaadi labdari un filantropi....ja es buutu apdrosinaataajs, neparko neatdotu savu naudu peec principa "stuļja utrom a ģengi večerom"...

ja klients nevar atljauties braukt uz kantori, jo aiznjemts ar visaadaam savaam dariisanaam, tad lai maina stiklu pa savu naudu. Bizness ir bizness...

Tikai mūsu sapuvušajā valstiņā apdrošināšanas kantoris ir gandrīz vai dieva vietā

Nu neteiksim, ka dieva, bet noderīgs ir, jo mūsu sapuvušajā valstiņā ir 1000 un 1 iespēja kā tieši tu vari pakāst savu īpašumu!

Bez apdrošināšanas laikam neko virs 1000 eur nepirktu, jo visu laiku domāt vai kāds narko nenoies ar naglu pa sāniem vai neizsitīs stiklu lai pārbaudītu vai tiešām stacionāro maģi nevar izvilkt(reāls gadījums, kad veci noķēra viņš stikla iesišanai minēja šo iemeslu) vai kāda stūlba tantīte nebūs aizmigusi un nenokurinās man dzīvokli(arī reāla pieredze, izglāba tas, ka pīpēju un pa logu ievēroju, ka apakšā deg virtuve)

Pats esmu ļoti pateicīgs apdrošinātājiem un cenu augšanu uztveru kā iespēju pateikt viņiem paldies par iespēju neuztraukties.

Un tikai mūsu Banānu republikā var pastāvēt uzskats, ka normāli attiekties pret apdrošinātāju ir pazemojoši!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Un aizmirsi piebilst ka apdrošinatajus interese tikai un vienigi liela peļņa un nekas cits.Citu iemeslu neredzu ka tiek apčakareti cilveki

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Un aizmirsi piebilst ka apdrošinatajus interese tikai un vienigi liela peļņa un nekas cits.Citu iemeslu neredzu ka tiek apčakareti cilveki

Būtu dīvaini ja viņus neinteresētu peļņa!

A cilvēki tiek čakarēti jo nezin savas tiesības!!!

Ja tu zini kas tev pienākās, bet kas ne, vai tāvā vietā visu dara cilvēks kurš zin kas tev pienākās tad nekāda čakarēšanās nenotiek!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Uh_ti rakstīja: Hei, Greger, laiks mosties. Ņemam vienā rokā šprotmaizi, otrā kapijas krūzi un rakstam par tēmu

Nevainīb zaudēji?!

Uh_ti Reģ.: 22.03.2008
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Un aizmirsi piebilst ka apdrošinatajus interese tikai un vienigi liela peļņa un nekas cits.Citu iemeslu neredzu ka tiek apčakareti cilveki

A Tu pats stādā per velti. Protams, katrs grib kapeiku par savu laiku.

Uh_ti Reģ.: 22.03.2008
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Uh_ti rakstīja: Hei, Greger, laiks mosties. Ņemam vienā rokā šprotmaizi, otrā kapijas krūzi un rakstam par tēmu

Nevainīb zaudēji?! [/c

Nespried pēc CEPURES. Tā, vot.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Uh_ti rakstīja:

Gregers rakstīja:

Uh_ti rakstīja: Hei, Greger, laiks mosties. Ņemam vienā rokā šprotmaizi, otrā kapijas krūzi un rakstam par tēmu

Nevainīb zaudēji?! [/c

Nespried pēc CEPURES. Tā, vot.

Nav jau cita pēc kā spriest!

Tiko rakstija vecis nu sieviete! B)

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti