EBAY iepirkšanās

Foley Reģ.: 07.02.2007

Man te ir lieta, ko noskatīju Ebay, bet nav pieredze, cik droši ir tur pirkties, plusi un mīnusi. Lieta ko noskatiju, tur ir uz puss lētākan nekā iekš LV, bet kas un kā tur notiek? Varbūt iepriekš kāds ir ko aprakstijis? gaidu priekšlikumus.

Bet ja tā paklausās, pie mums viss tik dārgs, tik dārgs........... .

 
1 2
saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Skaties lai pārdevējam ir vismaz ~200-300 darījumi ar 100% pozitīvu fīdbeku, vai labāk lai viņš jau skaitās PowerSeller.

Ja prece nav no EU, tad neaizmirsti pieskaitīt ievedmuitu un PVN, ja summa ir virs 50$.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Foley rakstīja: Man te ir lieta, ko noskatīju Ebay, bet nav pieredze, cik droši ir tur pirkties, plusi un mīnusi. Lieta ko noskatiju, tur ir uz puss lētākan nekā iekš LV, bet kas un kā tur notiek? Varbūt iepriekš kāds ir ko aprakstijis? gaidu priekšlikumus.

Bet ja tā paklausās, pie mums viss tik dārgs, tik dārgs........... .

Ebay com?

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Foley rakstīja: Man te ir lieta, ko noskatīju Ebay, bet nav pieredze, cik droši ir tur pirkties, plusi un mīnusi. Lieta ko noskatiju, tur ir uz puss lētākan nekā iekš LV, bet kas un kā tur notiek? Varbūt iepriekš kāds ir ko aprakstijis? gaidu priekšlikumus.

Bet ja tā paklausās, pie mums viss tik dārgs, tik dārgs........... .

Ebay com?

bet protams

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

saf rakstīja: Skaties lai pārdevējam ir vismaz ~200-300 darījumi ar 100% pozitīvu fīdbeku, vai labāk lai viņš jau skaitās PowerSeller.

Ja prece nav no EU, tad neaizmirsti pieskaitīt ievedmuitu un PVN, ja summa ir virs 50$.

bet ja perku privati, PVN maksāju tur. Es nezinu, tikai spriežu. Ja ēģiptē nopērku ūdens pīpi virs 50$, es tač nemaksāju neko iekš LV!!! Runa nav par auto, bet putekļu sūcējs irobot.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Foley rakstīja:

Gregers rakstīja:

Foley rakstīja: Man te ir lieta, ko noskatīju Ebay, bet nav pieredze, cik droši ir tur pirkties, plusi un mīnusi. Lieta ko noskatiju, tur ir uz puss lētākan nekā iekš LV, bet kas un kā tur notiek? Varbūt iepriekš kāds ir ko aprakstijis? gaidu priekšlikumus.

Bet ja tā paklausās, pie mums viss tik dārgs, tik dārgs........... .

Ebay com?

bet protams

Ko nozīmē PROTAMS!!!!???? Domā com ir vienīgais ebay!!! Viens pazīstams cilvēks brauc no aerikas šomēnes, ja taisies pirkt ko samērā nelielu tad var pamēģināt sarunāt!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ja tu pērc privāti tur, tad jā.

ja tu caur netu pasūti no turienes, tad pvn nāk klāt. un jebkurai elektronikai nāk klāt jautājums par štepseļiem...

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Tu ieved Latvijā/EU preci, pofig, vai izmantojot pastu, vai fūri, un par to ir jāmaksā ievedmuita un no visas summas 18%PVN. Bez variantiem.

Tātad putekļusūcējam +5% ievedmuita un +18% PVN. Iesaku pameklēt to pašu mantu iekš ebay.co.uk

To irobotu esmu noskatījis tur.

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Foley rakstīja:

Gregers rakstīja:

Foley rakstīja: Man te ir lieta, ko noskatīju Ebay, bet nav pieredze, cik droši ir tur pirkties, plusi un mīnusi. Lieta ko noskatiju, tur ir uz puss lētākan nekā iekš LV, bet kas un kā tur notiek? Varbūt iepriekš kāds ir ko aprakstijis? gaidu priekšlikumus.

Bet ja tā paklausās, pie mums viss tik dārgs, tik dārgs........... .

Ebay com?

bet protams

Ko nozīmē PROTAMS!!!!???? Domā com ir vienīgais ebay!!! Viens pazīstams cilvēks brauc no aerikas šomēnes, ja taisies pirkt ko samērā nelielu tad var pamēģināt sarunāt!

Man interesē šis

iRobot Roomba 560 Robotic Vacuum- apmēram 385 baksi sanāk, LV tirgo pa 300LS

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

saf rakstīja: Tu ieved Latvijā/EU preci, pofig, vai izmantojot pastu, vai fūri, un par to ir jāmaksā ievedmuita un no visas summas 18%PVN. Bez variantiem.

Tātad putekļusūcējam +5% ievedmuita un +18% PVN. Iesaku pameklēt to pašu mantu iekš ebay.co.uk

To irobotu esmu noskatījis tur.

Paldies, nemaz nezināju, ka ir tāds pats iekš UK.

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

pārdevējs nevar uzrādīt, ka GIFT un 35 USD vērtība?

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Ja uzrāda mazu ceņņiku, tad ir problēmas r apdrošināšanu, tāpēc lielie pārdevēji negrib riskēt.

To sūcēju neko lētāk par 300Ls nedabūsi, vabuka latus 30 var iep*st.

Kad nopirksi pastāsti kā šis sūc!

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Palasies TE: www.onkulis.com/...

Arī daudz noderīgas informācijas. Un vari arī forumu palasīt!

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Sievs patstāvīgi iepērkās ebajā, gan jeņķu, gan angļu, gan vāciešu. Sev lupatas, man un sīkajam. Arī savam uscaram tur daļas pērku. Ar visiem % un muitām, ja tādas ir, sanāk uz 50% lētāk nekā mūsu veikalos. Arī uz mantām ir retāk rakstīts virsū Made in China.

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

pirdiens rakstīja: Palasies TE: www.onkulis.com/...

Arī daudz noderīgas informācijas. Un vari arī forumu palasīt!

paldies. Ļoti izsmeļoša infa. Varbūt pašam jāsāk tirgoties, piemēram ar melenēm!!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Foley rakstīja: ...

bet ja perku privati, PVN maksāju tur. ....

te arī...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pie tam pvn te ir jāmaksā arī no pasta izdevumiem.... tobiš ja būs 60$ prece 37$ ceļš 5%ievedmuita (3$) tad maksāsi vēl 18$ pēvēennā....

gift latvijas muitā nemaz negrib strādāt.... vienīgā iespēja iesipt sani mūsu banānijā ir norādīt zemāku cenu uz pakas....

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

Ja pērc no vācijas diezgan izdevīgi ar lbss.lv starpniecību, ir viena firma kas no amerikas palīdz vest, bet tiem nosaukumu neatceros.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

www.bay.lv

Bet pēdējā laikā kaut kas šiem bremzējas...

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Foley rakstīja: Man te ir lieta, ko noskatīju Ebay, bet nav pieredze, cik droši ir tur pirkties, plusi un mīnusi. Lieta ko noskatiju, tur ir uz puss lētākan nekā iekš LV, bet kas un kā tur notiek? Varbūt iepriekš kāds ir ko aprakstijis? gaidu priekšlikumus.

Bet ja tā paklausās, pie mums viss tik dārgs, tik dārgs........... .

Ja pardeveejam 100+ feedback un 98+ pozitīvi (jaaskataas gan par ko negatiivie) + veel maksaa ar paypal tad pat ļooti droši jo arī paypal palīdz atgriezt naudu ja prece nav piegādāta (līdz 2000USD)

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Muita tiek rēķināta:

Invoice vērtība(sūtīšana+preces cenas summa) >31Ls(45EUR) = muita, ja sūtitājs ir priv. persona ārpus ES

Invoice vērtība(sūtīšana+preces cenas summa) >15Ls(22 EUR) = muita, ja sūtitājs ir jurd. persona ārpus ES

Vienalga vai prece ir uzrādīta kā gift, commercial sample utt. Dārgām precēm norādīt nepatiesu vērtību ir riskanti, jo apdrošināšanas nebūs un pēc idejas tas ir pārkāpums.

Iekš ES starp ES valstīm nekādas muitas nav.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Muita tiek rēķināta:

Invoice vērtība(sūtīšana+preces cenas summa) >31Ls(45EUR) = muita, ja sūtitājs ir priv. persona ārpus ES

Invoice vērtība(sūtīšana+preces cenas summa) >15Ls(22 EUR) = muita, ja sūtitājs ir jurd. persona ārpus ES

Vienalga vai prece ir uzrādīta kā gift, commercial sample utt. Dārgām precēm norādīt nepatiesu vērtību ir riskanti, jo apdrošināšanas nebūs un pēc idejas tas ir pārkāpums.

Iekš ES starp ES valstīm nekādas muitas nav.

no nees papildus vēl māk PVN no invoisa vērtības un muitas

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Ar kitajozam var viegli sarunāt invoisa summu, kā gift ar vērtību

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Ar v'ardu muita es domāju, ka paciņa jāatmuito un jāsamaksā visi nodokļi(PVN+TARIC+u.c).

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu karoč es ar painteresējos. un man pastāstīja, ka kitajozas jau defaultā liekot mazas summas kā pakas oficiālo vērtību. šie nav jāmāca

tad vēl vajagot sūtīt ar parasto pastu (nekādus DHL, etc) un sanāk bez kādān muitām .

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Biju nesen noskatījis ebay rokaspulksteni Rado. Zināju tikai ka šeit tam modelim ir cena 800 - 1000 Ls. Neatceros cik bija ebay, bet cena bija baigi saldā, kaut gan līdz izsoles beigām bija krietns laiciņš. Beigās paskatījos uz pārdevēja niku - nu baigi līdzīgs mūsu braļukām LT. Ņemu un rakstu šim meilu, ka esmu gatavs pie šī aizlaist uz LT, bet šis man atbild, ka tas pulkstenis nav vērts ne šīs summas, ne arī mana laika ko pavadīšu braucot pie viņa. Izrādās ka ražots ĶTR. Prikiņ - nosoli to pa kādiem kaut vai 500 EUR un tev atnāk tāda padjo.ka

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti