Aicina uz gājienu Gruzijas atbalstam

Master_D Reģ.: 29.09.2004

Sandis Šrāders, Latvijas Transatlantiskās organizācijas ģenerālsekretārs

Šodien, 11.augustā visi cilvēki, kam nav vienaldzīga Krievijas Federācijas militārā ofensīva Gruzijā, kam rūp Gruzijas suverēnās valsts pastāvēšana, kas vēlas izteikt līdzjūtību Gruzijas tautai par bombardēšanā un apšaudēs noslepkavotajiem civiliedzīvotājiem un pieminēt kritušos karavīrus, kā arī paust sašutumu par Krievijas Federācijas nelikumīgo militāro agresiju, tiek aicināti no plkst. 17 sākt pulcēties pie Brīvības pieminekļa.

Pulksten 17.30 gājiena dalībnieki no Brīvības pieminekļa pa Raiņa bulvāri dosies garām Vācijas, Francijas un ASV vēstniecībām, lai sēru gājienā nogādātu pie Krievijas vēstniecības ar Gruzijas Republikas karogu apklātu zārku.

Pie Krievijas vēstniecības dalībnieki tiks aicināti noturēt klusuma brīdi, lai izrādītu cieņu Gruzijas tautai un paustu nopēlumu Krievijas Federācijas agresijai. Zārks tiks atstāts pie Krievijas vēstniecības kā simbols asiņainajiem darbiem pret Gruzijas tautu.

Tālāk gājiena dalībnieki dosies atpakaļ pa Raiņa bulvāri līdz Gruzijas Republikas vēstniecībai, kur noliks līdzpaņemtās baltās rozes un aizdegs svecītes, paužot atbalstu un izsakot līdzjūtību. Plānots, ka gājiena dalībnieki varētu sasniegt Gruzijas vēstniecību ap pulksten 18.15.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..13
smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

smart235 rakstīja:

nafigators rakstīja:

Master_D rakstīja:

Nortel rakstīja: Nu nepatītk tie kaukāzieši nevienam. Paši ar savu rīcību tādu priekšstatu ir radījuši par sevi. Kautgan es vairāk uzticētos kaukāzietim, nevis čigānam.

Un tev šķiet, ka kaukāzieši, tadžiki, uzbeki ir pelnījuši ko tādu?

robertlindsay.blogspot.com/...

Tu kropli ar galvu vispār domā, ko un kā izplati publiskā telpā?

vai ta šitais ir kas jauns? jau pirms laba laiciņa kāda no lv publiskajām tv demonstrēja...

bez brīdinājuma, ka šeit bišķin galvu nogriezīsim, ne?

brīdināja parasto blablabla... tas roberts brīdina vairāk, jau pēc nosaukuma, un tur tālāk tekstā vēl.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

nafigators rakstīja:

smart235 rakstīja:

nafigators rakstīja:

Master_D rakstīja:

Nortel rakstīja: Nu nepatītk tie kaukāzieši nevienam. Paši ar savu rīcību tādu priekšstatu ir radījuši par sevi. Kautgan es vairāk uzticētos kaukāzietim, nevis čigānam.

Un tev šķiet, ka kaukāzieši, tadžiki, uzbeki ir pelnījuši ko tādu?

robertlindsay.blogspot.com/...

Tu kropli ar galvu vispār domā, ko un kā izplati publiskā telpā?

vai ta šitais ir kas jauns? jau pirms laba laiciņa kāda no lv publiskajām tv demonstrēja...

bez brīdinājuma, ka šeit bišķin galvu nogriezīsim, ne?

brīdināja parasto blablabla... tas roberts brīdina vairāk, jau pēc nosaukuma, un tur tālāk tekstā vēl.

Nu un ko tu ar to visu tagad gribi pateikt? Ka tas ir normāli?

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

smart235 rakstīja:

nafigators rakstīja:

smart235 rakstīja:

nafigators rakstīja:

Master_D rakstīja:

Nortel rakstīja: Nu nepatītk tie kaukāzieši nevienam. Paši ar savu rīcību tādu priekšstatu ir radījuši par sevi. Kautgan es vairāk uzticētos kaukāzietim, nevis čigānam.

Un tev šķiet, ka kaukāzieši, tadžiki, uzbeki ir pelnījuši ko tādu?

robertlindsay.blogspot.com/...

Tu kropli ar galvu vispār domā, ko un kā izplati publiskā telpā?

vai ta šitais ir kas jauns? jau pirms laba laiciņa kāda no lv publiskajām tv demonstrēja...

bez brīdinājuma, ka šeit bišķin galvu nogriezīsim, ne?

brīdināja parasto blablabla... tas roberts brīdina vairāk, jau pēc nosaukuma, un tur tālāk tekstā vēl.

Nu un ko tu ar to visu tagad gribi pateikt? Ka tas ir normāli?

es atkal nesaprotu, ko tu ar visu savu iepriekšrakstīto gribi pateikt -a)ka tā nav taisnība, b)ka tā ir taisnība, c)ka tas ir slikti, d)ka tas ir labi...

utt.

es vnk iekomentēju, ka publiskajā telpā šis nav jaunums.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

pļeg kāda nozīme tam, ir tas jaunums vai nē? es gribu pateikt to, ka nafig ikpalaikam republicēt šito hujņu!

ja tā cilvēka vietā būtu kāds tev tuvs radinieks, vai tad tu arī ar to būtu tādā vēsā mierā?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nafigator. PN ar savu dubultmorāli.....

ne tev lemt uz ko internetā esošu drīkst un un ko nedrīkst likt linkus

paskatieties tv krievijas kanālus - labie krievi tagad ir dienvidosetijā un sniedz palīdzību izklaides jau izdalīja, tagad dala maizi

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais, PN es aiziešu tad, kad tu šito hujņu saviem bērniem pirms gulētiešanas parādīsi.

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Pirmais, PN es aiziešu tad, kad tu šito hujņu saviem bērniem pirms gulētiešanas parādīsi.

Krieviski lasiit nemaaki, taapeec arii riebjas viss, ko Krievija dara? Tajaa lapaa bija skaidri un gaishi rakstiits, ka video satur iipashi cietsirdiigus skatus..

Nu ko lai dara, ja cilveeks ir auns un nespeej izprast briidinaajuma jeegu?!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja:

nafigators rakstīja: Pirmais, PN es aiziešu tad, kad tu šito hujņu saviem bērniem pirms gulētiešanas parādīsi.

Krieviski lasiit nemaaki, taapeec arii riebjas viss, ko Krievija dara? Tajaa lapaa bija skaidri un gaishi rakstiits, ka video satur iipashi cietsirdiigus skatus..

Nu ko lai dara, ja cilveeks ir auns un nespeej izprast briidinaajuma jeegu?!

Man ir pilnīgi pajāt, kurš ko dara līdz brīdim, kad publiski parādās šādi video un kā redzams daudzi auni un debīliķi par to uzjautrinās. Tieši tāpat man būs pajāt, kad tas piemeklēs jūs, jo mana ģimene jau savlaicīgi tiks nogādāta civilizētā sabiedrībā un pilnīgā drošībā!

Red, varbūt slēdz šo bezjēdzīgi tupo topiku!?

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Man ir pilnīgi pajāt, kurš ko dara līdz brīdim, kad publiski parādās šādi video un kā redzams daudzi auni un debīliķi par to uzjautrinās. Tieši tāpat man būs pajāt, kad tas piemeklēs jūs, jo mana ģimene jau savlaicīgi tiks nogādāta civilizētā sabiedrībā un pilnīgā drošībā!

Red, varbūt slēdz šo bezjēdzīgi tupo topiku!?

Tev pajaat? Vai iespringshana par video paraadiishanu publiskaa videe ir kaut kaads pajaashanas neesamiibas raadiitaajs?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Izlasi vēlreiz manu teikto, AUN!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Izlasi vēlreiz manu teikto, AUN!

moš pieskrien vakarā pie manis uz dušiņu

tev manāmi vajag noņemt spriedzi

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Manuprāt cilvēkiem ir jāzina, kādiem dauņiem mēs dzīvojam blakus. Ar vārdu dauņio nav domāta tikai krievija - pietiek arī vietējo stulbeņu.

Ne tik sen tepat LV kādu iedzīvotāju grupu sadzina Rumbulas mežā un apšāva tā, ka neviens gailis pakaļ nedziedāja. Pārdesmit tūkstošus. Divos wēkendos.

Un neviens negāja, neprotestēja. Visi klusu sēdēja. Savās vietās.

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Izlasi vēlreiz manu teikto, AUN!

Taads varenais, ka nu tikai. Argumenteet nejeedz, bet personiigus apvainojumus speej izteikt pat 3gadiigs beerns.

Kursh ir vainiigs, ja negrib/nemaak izlasiit briidinaajumu pirms video skatiishanaas? Tur video ieliceejs 10x vareeja briidinaat, kas tur buus redzams, bet taads nafigators to tik un taa ignoreetu, jo briidinaajumi tak nav domaati vinjam. Un tik un taa sekotu paarmetums, ka vot ielikts taads un taads video un ka autors nesaprot ko dara.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

nav man velmes Gruziju aizstāvēt

18 gadu laikā viņi nespēja savu valsti daudz maz sakārtot, paši savu teritoriju nobumbo, nekad viņi nav uzskatījuši citas tautas (abhāzuš, osetīnu u.t.t.) par cilvēkiem

Ar ko viņi labāki kā krievi Čečenijā

Krievi tikai veiksmīgi (priekš sevis) izmanto nemākulīgo Gruzijas politiku un to viņi māk

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja:

nafigators rakstīja: Izlasi vēlreiz manu teikto, AUN!

Taads varenais, ka nu tikai. Argumenteet nejeedz, bet personiigus apvainojumus speej izteikt pat 3gadiigs beerns.

Kursh ir vainiigs, ja negrib/nemaak izlasiit briidinaajumu pirms video skatiishanaas? Tur video ieliceejs 10x vareeja briidinaat, kas tur buus redzams, bet taads nafigators to tik un taa ignoreetu, jo briidinaajumi tak nav domaati vinjam. Un tik un taa sekotu paarmetums, ka vot ielikts taads un taads video un ka autors nesaprot ko dara.

Bļāviens es teicu, ka man tagad psihologa palīdzība pēc noskatīšanās vajadzīga vai kas?! Un kas man būtu jāargumentē?! Ko es par to visu domāju, jau pateicu! Kas vēl tev neskaidrs?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Master_D rakstīja:

Nortel rakstīja: Nu nepatītk tie kaukāzieši nevienam. Paši ar savu rīcību tādu priekšstatu ir radījuši par sevi. Kautgan es vairāk uzticētos kaukāzietim, nevis čigānam.

Un tev šķiet, ka kaukāzieši, tadžiki, uzbeki ir pelnījuši ko tādu?

robertlindsay.blogspot.com/...

Vai tad Master_D to viģiku uzfilmēja? Kaut kā šaubos

Tas nejauši nav tas pats, no kura gabals bija piemests padomju stāstam?

Tu kropli ar galvu vispār domā, ko un kā izplati publiskā telpā?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ā, ir gan

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Bazhix rakstīja:

nafigators rakstīja: Izlasi vēlreiz manu teikto, AUN!

Taads varenais, ka nu tikai. Argumenteet nejeedz, bet personiigus apvainojumus speej izteikt pat 3gadiigs beerns.

Kursh ir vainiigs, ja negrib/nemaak izlasiit briidinaajumu pirms video skatiishanaas? Tur video ieliceejs 10x vareeja briidinaat, kas tur buus redzams, bet taads nafigators to tik un taa ignoreetu, jo briidinaajumi tak nav domaati vinjam. Un tik un taa sekotu paarmetums, ka vot ielikts taads un taads video un ka autors nesaprot ko dara.

Bļāviens es teicu, ka man tagad psihologa palīdzība pēc noskatīšanās vajadzīga vai kas?! Un kas man būtu jāargumentē?! Ko es par to visu domāju, jau pateicu! Kas vēl tev neskaidrs?

Protams, nafigatoram tagad vajadzīga psihologa palīdzība, kā arī knupītis un pamperi Un lai tas neatkārtotos, viņam vajadzīga cenzora palīdzība

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: nav man velmes Gruziju aizstāvēt

18 gadu laikā viņi nespēja savu valsti daudz maz sakārtot, paši savu teritoriju nobumbo, nekad viņi nav uzskatījuši citas tautas (abhāzuš, osetīnu u.t.t.) par cilvēkiem

Ar ko viņi labāki kā krievi Čečenijā

Krievi tikai veiksmīgi (priekš sevis) izmanto nemākulīgo Gruzijas politiku un to viņi māk

Liekas, ka tev mazliet vajag cītīgāk iedziļināties notikušajā, pirms kaut ko raksti.

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Bļāviens es teicu, ka man tagad psihologa palīdzība pēc noskatīšanās vajadzīga vai kas?! Un kas man būtu jāargumentē?! Ko es par to visu domāju, jau pateicu! Kas vēl tev neskaidrs?

nafigators

12.08.2008 13:53 Tu kropli ar galvu vispār domā, ko un kā izplati publiskā telpā?

nafigators

12.08.2008 14:23 bez brīdinājuma, ka šeit bišķin galvu nogriezīsim, ne?

Stress par ko? Ka nebija (preciizaak nemaaceeji/negribeeji izlasiit) briidinaajuma, taapeec Tu atljaavies otru nosaukt par kropli. Respektiivi savas neizdariibas/nemaaceeshanas eskaleeshana citam. Un veel grib saukties pieaudzis un iztikt bez psihologa paliidziibas.

Un Tava viedoklja shajaa diskusijaa nav. Ir tikai histeeriska bljaustiishanaas, ka varbuut, iespeejams kaadam nemaz nepatiik lasiit briidinaajumus pirms video, un ka nogalinaataa tuvinieki ir informeeti par shii video paraadiishanos iauto portaalaa un vinji visi to nosodot ir izveidojushi gaajienu 1000 personaam no viena ciema gala liidz otram.

Bens_Jois Reģ.: 10.04.2008
0 0 Atbildēt

Nafigator!

Aizej uz aptieku un noperc gondonus, lai vairs nevairojas tadi kaa tu un kaut kaadus trankvilizatorus (nomierinoshus lidzeklus, ja nezini, kas tas ir ) citadi tev smadzenes pa tirsu iztecees no stresoshanas.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Bens_Jois rakstīja: Nafigator!

Aizej uz aptieku un noperc gondonus, lai vairs nevairojas tadi kaa tu un kaut kaadus trankvilizatorus (nomierinoshus lidzeklus, ja nezini, kas tas ir ) citadi tev smadzenes pa tirsu iztecees no stresoshanas.

Padoms par gondoniem būtu bijis kāreiz vietā tiem diviem neaptēstajiem, kas likās gultā un pēc pārs mēnešiem piedzimi tu, ūdensgalva!

Bens_Jois Reģ.: 10.04.2008
0 0 Atbildēt

Ja Nafigators butu dzivojis viduslaikos, tad sen jau pats butu pakaries.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

nafigators rakstīja:

Bazhix rakstīja:

nafigators rakstīja: Izlasi vēlreiz manu teikto, AUN!

Taads varenais, ka nu tikai. Argumenteet nejeedz, bet personiigus apvainojumus speej izteikt pat 3gadiigs beerns.

Kursh ir vainiigs, ja negrib/nemaak izlasiit briidinaajumu pirms video skatiishanaas? Tur video ieliceejs 10x vareeja briidinaat, kas tur buus redzams, bet taads nafigators to tik un taa ignoreetu, jo briidinaajumi tak nav domaati vinjam. Un tik un taa sekotu paarmetums, ka vot ielikts taads un taads video un ka autors nesaprot ko dara.

Bļāviens es teicu, ka man tagad psihologa palīdzība pēc noskatīšanās vajadzīga vai kas?! Un kas man būtu jāargumentē?! Ko es par to visu domāju, jau pateicu! Kas vēl tev neskaidrs?

Protams, nafigatoram tagad vajadzīga psihologa palīdzība, kā arī knupītis un pamperi Un lai tas neatkārtotos, viņam vajadzīga cenzora palīdzība

Paskaties uz sevi spogulī pidrila un padomā, kam nu te knupīši un pamperīši vajadzīgi!

Proxy Reģ.: 05.08.2003
0 0 Atbildēt

Mutes bajaari , ibio...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti