Auto GPS konfigurēšana

username Reģ.: 29.11.2004

Sveiki GPS lietotāji! Vajag palīdzību GPS konfigurēšanai.

Man ir plaukstas dators ar uzliktu TOMTOM navigatoru, kurš darbojās ar auto brīvroku sistēmu kurā ir iemontēts GPS uztvērējs. Kautko esmu sabakstījis, ka aparāts nedarbojās, tipa visu laiku bļauj ka nav GPS signāla. Domāju ka vaina ir GPS konfigurēšanā. Pats to neesmu darījis tāpēc lūdzu padomu kas un kādi parametri ir jāizvēlās.

Tātad:

1. ieeju "Parādīt GPS statusu" (tur man ir visas nulles un tuksi stabiņi)

2. ieeju "Konfigurēt" , te man parādās sekojošas izvēlnes "Cits NMEA GPS; TO TOM Bluetooth GPS resīvers; TOM TOM Wired GPS resīvers; Cits Bluetooth GPS Resīvers". Es izvēlos "Cits NMEA GPS"

3. tad parādās "GPS savienojuma ātrums: 1200; 2400; 4800; 9600; 19200; 38400; 57600" Kādu te vajadzētu izvēlēties?

4. Pēc ātruma parādās portu izvēle"Infrarotanschluss; COM9:; Serielles Kabel an COM1:; Internal Modem; BT UART; Serial on USB; Bluetooth Serial Port COM6; Bluetooth Serial Port COM5" Kas te man būtu jāizvēlās? Plaukstas dators liekās GPS uztvērēja statīvā un stiprinās pie loga. Man liekās ka der tikai COM9, vai COM 1. Mēģināju šitos 2 variantus pie dažādiem ātrumiem palaist, bet nekā, signāla kā nav tā nav. Varbūt ilgāk ir jaapagaida? Cik ātri pēc konfigurācijas signālam būtu jāparādās-uzreiz, vai jāgaida kāds laiks?

Varbūt vaina ir citur, un jāmaina parametri kautkur citur?

Jau iepriekš paldies par labiem un saturīgiem padomiem.

 
vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Izvēlies:

Cits NMEA GPS

Tālāk:

57600

Tālāk:

Portu, kuru esi norādījis GPS setingos.

Var gadīties, ka uzreiz nepieslēdzas - ilgi meklē tos satelītus! Bet galvenais rādītājs, ka esi trāpījis uz īsto portu būs tas, ka augšējā labajā stūrītī sāks griezties rimbulītis un parādīsies UTC laiks! Tad tik gaidi un saglabā šos datus galvā!

username Reģ.: 29.11.2004
0 0 Atbildēt

vmartini rakstīja: Izvēlies:

Cits NMEA GPS

Tālāk:

57600

Tālāk:

Portu, kuru esi norādījis GPS setingos.

Var gadīties, ka uzreiz nepieslēdzas - ilgi meklē tos satelītus! Bet galvenais rādītājs, ka esi trāpījis uz īsto portu būs tas, ka augšējā labajā stūrītī sāks griezties rimbulītis un parādīsies UTC laiks! Tad tik gaidi un saglabā šos datus galvā!

Kas tie par GPS settingiem, kā līdz turienei nokļūt, kā lai zin kādu portu tur vadīt, vai arii kaa var apskatīt kāds tur ir ievadīts?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti