Pārdod busiņu Ford Transit

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
 
1 2 3
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ZZXX rakstīja:

Kindzulis rakstīja: atljaushos palabot... ciparinjsh aiz T ir pilnaa masa... shiniii gadiijumaa 3tonnas ....

Domāju,ka šajā gadījumā Tu kļūdies,jo doķos pilnā masa ir 2880kg,bet čomam ,kam zem stilla ir uzraksts 280 pilnā ir 3100.... Par motoriem drošvien tā arī ir,kā jau rakstīju man ir di.

hvz... bet nu liidz shim kautkaa tas taa ir bijis

3T-300 3.5- 350 uttt lai gan.. ej nu saz... mosh kautkas jauns izdomaats

par choma busu- nevar buut ka regjistreejot te vai tur ir muhljiita pilnaa masa?

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

ZZXX rakstīja:

Kindzulis rakstīja: atljaushos palabot... ciparinjsh aiz T ir pilnaa masa... shiniii gadiijumaa 3tonnas ....

Domāju,ka šajā gadījumā Tu kļūdies,jo doķos pilnā masa ir 2880kg,bet čomam ,kam zem stilla ir uzraksts 280 pilnā ir 3100.... Par motoriem drošvien tā arī ir,kā jau rakstīju man ir di.

hvz... bet nu liidz shim kautkaa tas taa ir bijis

3T-300 3.5- 350 uttt lai gan.. ej nu saz... mosh kautkas jauns izdomaats

par choma busu- nevar buut ka regjistreejot te vai tur ir muhljiita pilnaa masa?

Parasti (vismaz mershiem) uz spaarna noraada aptuveno pilno masu, vai arii shasijas tipu.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

ZZXX rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

ZZXX rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

Kindzulis rakstīja: un par dzineejiem- ir gan Duratorq TDdi gan arii TDCi

Kaaa sie dzineeji atskjiras reaali, un cik aptuveni maksaa siksnas mainja, kaa arii galvenas probzas?

Nezinu par ci motoriem,bet di ir ķēde nevis siksna. Reāli jau drošvien tikai ar zirgspēkiem arī atšķiras,vienīgais,personīgi es,divlitrīgos ar ci motoru nēēsmu dzirdējis-2,4 tos gan..

Tiem 2.4 TDCi arii ir siksna?

Un vai TDi motoriem var likt virsuu chipu?

Čipu likt var noteikti divlitrīgajiem di-vnk par to pats esmu interesējies. Par 2,4 nezinu,bet tas jau tāpat priekš busa iet stipri labi (ir braukts). Par siksnu 2.4 nezinu,esmu dzirdējis,ka ķēde,bet neņemos apgalvot. Vienīgais 2.4 nevienā zemajā,īsajā pasažierniekā oriģināli iekšā nebūs!!

Cik aptuveni lopeljus ar cipu var pielikt klaat un cik tas aptuveni maxaa?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

ZZXX rakstīja:

Kindzulis rakstīja: atljaushos palabot... ciparinjsh aiz T ir pilnaa masa... shiniii gadiijumaa 3tonnas ....

Domāju,ka šajā gadījumā Tu kļūdies,jo doķos pilnā masa ir 2880kg,bet čomam ,kam zem stilla ir uzraksts 280 pilnā ir 3100.... Par motoriem drošvien tā arī ir,kā jau rakstīju man ir di.

MB komercniekiem- pilnaa masa noapaljota un motora jauda

tjip 312 sprinteris- ~3-3.5 T un ~120 Ps

vai actross 2425 24 tonnas un 250Ps ... nu kaukaa taa...

Renim 35-pilnaa masa

opelaatam-movano 3500

kautkas veel bija... aatrumaa nevaru atcereeties

hvz... bet nu liidz shim kautkaa tas taa ir bijis

3T-300 3.5- 350 uttt lai gan.. ej nu saz... mosh kautkas jauns izdomaats

par choma busu- nevar buut ka regjistreejot te vai tur ir muhljiita pilnaa masa?

Parasti (vismaz mershiem) uz spaarna noraada aptuveno pilno masu, vai arii shasijas tipu.

ZZXX Reģ.: 14.03.2006
0 0 Atbildēt

Par pilnajām masām precīzi nepateikšu-pateicu to ko zinu,bet piekrist negribās...Kam tad atbilst T280?? Domāju,ka tas tāpat kā iepriekšejiem ir modelis,jo ko tad prasīsi veikalā?-man lūdzu šaru tranim ar pilno masu +- 3tonnas???

Čipu liekot jauda pieaugs par aptuveni 30 zirgiem. Izmaksas ap 300LS.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti