labs fočiks par labu cenu

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006

Nu tā, ir ienācies labāks fočiks, laiks atbrīvoties no iepriekšējā. Iepriekšējais ir SONY DSC-H7. Lietots gadu, lieliskā kārtībā, atšķirībā no jauna, papildināts ar 1GB atmiņas karti un somu. Reāli, ikdienas bildēšanai ideāls aparāts. Ar papīriem, ir garantija. Cena 130 Ls.

 
1 2 3 4
Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Bišku palasīju aprakstu - 15x zoom

p.s.

Kā ar attēla stabilizāciju?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Heh, ko tur brīnīties par 15x - puspro kompaktnieks no Olympus jau ir ar 20x ...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

O, šitāds --> zparks.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

na vsjo pra vsjo dodu 80 latus

tev laiks domāt 36 stundas

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Heh, ko tur brīnīties par 15x - puspro kompaktnieks no Olympus jau ir ar 20x ...

Ja ar to 20x zoom kaut kas jēdzīgs sanāk arī bez statīva, tad ok.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja: Nu tā, ir ienācies labāks fočiks, laiks atbrīvoties no iepriekšējā.

Ko vietā paņēmi? Būšu izbrīnīts, ja vēl vienu sony

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

Ko vietā paņēmi? Būšu izbrīnīts, ja vēl vienu sony

arī ir h7, viss ir ļoti Ok priekš manām vajadzībām.

Man tās vajadzības arī nav ne tuvu profesionālajām, bet tomēr - pamēģini canon

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Arnis76 rakstīja: Nu tā, ir ienācies labāks fočiks, laiks atbrīvoties no iepriekšējā.

Ko vietā paņēmi? Būšu izbrīnīts, ja vēl vienu sony

Vietā ir nācis Nikons. Spoguļnieks

Par 1GB karti, nu nav man sānācis ne reizi piefočēt to pilnu, tiesa, fočēju uz 5 pikseļiem, ne 8iem. Par zoom, ir ļoti OK, bildes sanāk pat ļoti labas. Mani traucēja tas, ka zibene ir tikai iespējama iebūvētā + par cik patīk man fočēt, tad šis aparāts bija par lēnu, jaunais ņem 3 kadrus sekundē, vecais, kadru trīs sekundēs , un, protams, citi "nieki".

Aparāts labs, ja interesē fočēt ģimenes pasākumus.

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nja...v to vremja, kogda kosmičeskije korabļi.... 1Gb karte ir vareni .

Nu jā... man fočiks ir bildēm, kamera filmām Ja ar fočiku filmē, tad 1GB ir pa īsu

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Pareiza izvēle! Atzīstu tikai Canon un Nikon.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Heh, ko tur brīnīties par 15x - puspro kompaktnieks no Olympus jau ir ar 20x ...

Ultrazoom ziepene...ne puspro

Lai gan jaatziist...price/perfomance shitiem rullz...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Heh, ko tur brīnīties par 15x - puspro kompaktnieks no Olympus jau ir ar 20x ...

Ultrazoom ziepene...ne puspro

Lai gan jaatziist...price/perfomance shitiem rullz...

Nu ja, a ko tad es cenšos iestāstīt.. Agrāk fanoju par šitāda tipa kamerām, jo samērā mazas, bet labi uzvedās. Tagad protams Nikon D60 spogulene un neko vienkāršāku vairs redzēt negribās.

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja: ...Mani traucēja tas, ka zibene ir tikai iespējama iebūvētā + par cik patīk man fočēt, tad šis aparāts bija par lēnu, jaunais ņem 3 kadrus sekundē, vecais, kadru trīs sekundēs , un, protams, citi "nieki".

Daudz svarīgāks "nieks" ir, cik cekundēs var uztaisīt pirmo kadru, nekā, cik kadri sekundē.

Canon EOS rullz!

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Heh, ko tur brīnīties par 15x - puspro kompaktnieks no Olympus jau ir ar 20x ...

Ultrazoom ziepene...ne puspro

Lai gan jaatziist...price/perfomance shitiem rullz...

Nu ja, a ko tad es cenšos iestāstīt.. Agrāk fanoju par šitāda tipa kamerām, jo samērā mazas, bet labi uzvedās. Tagad protams Nikon D60 spogulene un neko vienkāršāku vairs redzēt negribās.

paprovē tā paša brenda D2X

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Heh, ko tur brīnīties par 15x - puspro kompaktnieks no Olympus jau ir ar 20x ...

Ultrazoom ziepene...ne puspro

Lai gan jaatziist...price/perfomance shitiem rullz...

Nu ja, a ko tad es cenšos iestāstīt.. Agrāk fanoju par šitāda tipa kamerām, jo samērā mazas, bet labi uzvedās. Tagad protams Nikon D60 spogulene un neko vienkāršāku vairs redzēt negribās.

Protams, tagad ir ienācies Nikon D60, protams cita runa, bet... arī cita nauda

Katram jau savas vajadzības un intereses... Kam patīk fočēt kā process un rezultāts, kam focēt ir vnk uztaisīt bildi lai aptuveni is skaidrs kas unkā bija... Nu re, šis sony ir labs otrais variants par draudzīgu cenu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nu pļā, kuļi te staipīt krāniņus kāda kuram ir kruta ziepene vai spogulene

cilvēciņš tirgo reālu aparātu un vissss

piedāvājiet savu cenu vai PN, netraucējiet man pirkt to sūdu!!!!!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Heh, ko tur brīnīties par 15x - puspro kompaktnieks no Olympus jau ir ar 20x ...

Ultrazoom ziepene...ne puspro

Lai gan jaatziist...price/perfomance shitiem rullz...

Nu ja, a ko tad es cenšos iestāstīt.. Agrāk fanoju par šitāda tipa kamerām, jo samērā mazas, bet labi uzvedās. Tagad protams Nikon D60 spogulene un neko vienkāršāku vairs redzēt negribās.

+1

Sākumā biju diezgan skeptisks par tāda aparāta nepieciešamību ģimenē, bet pēc iegādes vairs nesaprotu, kā iepriekš ar ziepinieku varēju dzīvot

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja:

Arnis76 rakstīja: ...Mani traucēja tas, ka zibene ir tikai iespējama iebūvētā + par cik patīk man fočēt, tad šis aparāts bija par lēnu, jaunais ņem 3 kadrus sekundē, vecais, kadru trīs sekundēs , un, protams, citi "nieki".

Daudz svarīgāks "nieks" ir, cik cekundēs var uztaisīt pirmo kadru, nekā, cik kadri sekundē.

Canon EOS rullz!

Brendam nozīme sākas tajā brīdi, kad rodas apskaidrība, ka lielos daudzumos jābildē samērā ātri kustoši objekti. Tad lomu sāk spēlēt slēdža nostrādāšanas ātrums, ložmetēja ātrums, spēja strauji nofokusēties u.tml. Šie parametri dažādiem brendiem mēdz būt atšķiºīgi. Bet vispār citādi nav nozīmes, kas uz kastes uzrakstīts. Svarīgi, lai kastei var piekabināt normālus stiklus.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pļā, nu atkārtoju vēlreiz - uztaisiet topicu "kā es braucu krāniņu samērīt" un tur diskutējiet oftipicā

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

Fridrihs rakstīja:

Arnis76 rakstīja: ...Mani traucēja tas, ka zibene ir tikai iespējama iebūvētā + par cik patīk man fočēt, tad šis aparāts bija par lēnu, jaunais ņem 3 kadrus sekundē, vecais, kadru trīs sekundēs , un, protams, citi "nieki".

Daudz svarīgāks "nieks" ir, cik cekundēs var uztaisīt pirmo kadru, nekā, cik kadri sekundē.

Canon EOS rullz!

Spējai strauju nofokusēties jābūt iebūvētai fotogrāfa rokā un galvā

Brendam nozīme sākas tajā brīdi, kad rodas apskaidrība, ka lielos daudzumos jābildē samērā ātri kustoši objekti. Tad lomu sāk spēlēt slēdža nostrādāšanas ātrums, ložmetēja ātrums, spēja strauji nofokusēties u.tml. Šie parametri dažādiem brendiem mēdz būt atšķiºīgi. Bet vispār citādi nav nozīmes, kas uz kastes uzrakstīts. Svarīgi, lai kastei var piekabināt normālus stiklus.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: pļā, nu atkārtoju vēlreiz - uztaisiet topicu "kā es braucu krāniņu samērīt" un tur diskutējiet oftipicā

Tikai nesāc raudāt, ja?

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: pļā, nu atkārtoju vēlreiz - uztaisiet topicu "kā es braucu krāniņu samērīt" un tur diskutējiet oftipicā

Tev ne lamaaties vajag, bet uzsaukt kraaninju meeriitaajiem pa paaris pudeleem dzeeriena

Ja es taisos pirkt fotoaparaatu un izlasu, ka taadam msh vai Lynx8 ir krietni garaaks, tad tachu es shito nepirkshu.. Taatad lielaakas iespeejas, ka Tu apmuljkjosi leetticiigo paardeveeju un tiksi pie sava kraama

Ja es diskuteetu par sho konkreeto verkji, cik tas labs, cik tas fantastisks un kaadas forshas bildes ar to sanaak, tad tiktu pievilinaati vairaak pirceeji, no kuriem kaads, iespeejams, piedaavaatu vairaak par Tevis nosaukto cenu

P.S. Tu jau esi apsoliijis cenu par aparaatu, kursh kraaninju nepalielina, taapeec nemanot piezogas satraukums?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ka tu zini ka nepalielina???Esi viņa kraniņu redzejis???

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

satraukties vaidzētu pārdevējam

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja:

Pirmais rakstīja: pļā, nu atkārtoju vēlreiz - uztaisiet topicu "kā es braucu krāniņu samērīt" un tur diskutējiet oftipicā

Tev ne lamaaties vajag, bet uzsaukt kraaninju meeriitaajiem pa paaris pudeleem dzeeriena

Ja es taisos pirkt fotoaparaatu un izlasu, ka taadam msh vai Lynx8 ir krietni garaaks, tad tachu es shito nepirkshu.. Taatad lielaakas iespeejas, ka Tu apmuljkjosi leetticiigo paardeveeju un tiksi pie sava kraama

Ja es diskuteetu par sho konkreeto verkji, cik tas labs, cik tas fantastisks un kaadas forshas bildes ar to sanaak, tad tiktu pievilinaati vairaak pirceeji, no kuriem kaads, iespeejams, piedaavaatu vairaak par Tevis nosaukto cenu

P.S. Tu jau esi apsoliijis cenu par aparaatu, kursh kraaninju nepalielina, taapeec nemanot piezogas satraukums?

Neies takš pirmajam tirgu maitāt.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti