labs fočiks par labu cenu

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006

Nu tā, ir ienācies labāks fočiks, laiks atbrīvoties no iepriekšējā. Iepriekšējais ir SONY DSC-H7. Lietots gadu, lieliskā kārtībā, atšķirībā no jauna, papildināts ar 1GB atmiņas karti un somu. Reāli, ikdienas bildēšanai ideāls aparāts. Ar papīriem, ir garantija. Cena 130 Ls.

 
1 2 3 4
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

batka rakstīja:

msh rakstīja: Man plauktā atrodas tāda laba grāmata - Buņimoviča "Praktiskā fotogrāfija" Kaut gan zenītu lietot iemācījos bez tās, atšķirībā no mūsdienu vidējā lāmera - divu podziņu spiedēja , man neradās problēmas ne ar ekspozīciju, ne objektīviem

Ja tu jau ""asuma dziļuma"" principu paradiji kads esi spečuks foto jomaa

Kas tas atkal par tādu "batkismu"[lasīt "trulu idiotismu"]?

Asuma dziļums - parādība - jo mazāks diafragmas ["blendes"] atvērums, jo lielāks asi attēlotais dziļums - uz objektīviem tas ir attēlots Un analogajiem ziepjutraukiem ar nekustīgajām lēcām [un arī mobjiem ], ieregulētiem uz, teiksim, 3 metriem, fokusa attālums kaut kas uz trīs centimetriem un blende uz 11 - asums no kādiem 0,8m līdz bezgalībai

Batkam to, protams, nesaprast - viņš tik zina, ka uz ciparu ziepjutrauka ir divas pogas - vienu nospiež, atskan melodija un izlien "snuķis", otro spiež un viss notiek

Cilvēks, kas māk lietot klasisku tehniku, būtu iebraucis fiškā, nevis kā te, kur kādos desmit postos cilvēki brīnās par savu nezināšanu un palaiž tipisku iauto spamu Nebiju to pamanījis, btw

Pa 50 procentiem atkal auzas ielaidi

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Un analogajiem ziepjutraukiem ar nekustīgajām lēcām [un arī mobjiem ], ieregulētiem uz, teiksim, 3 metriem, fokusa attālums kaut kas uz trīs centimetriem un blende uz 11 - asums no kādiem 0,8m līdz bezgalībai

Ideja jau pareiza, bet to safu F/11 vari gan iebāzt kaut kur...

F 11 ir tumšs kā nēģera .... Neviena ISO 100 filmiņa izņemot dienas vidu neko jēdzīgu nesabildēs...

Un vēl pie fokusaa attāluma 30 mm, fokusējoties uz objerktu, kas atrodas 3 m attālumā pie F/11 tuvākais fokusā esošais objekts drīkst atrasties 1.76 metru attālumā, tālākais 10.3 metru attālumā, tākā nav nedz 80 centimetri, nedz bezgalība...

Uzliec lēcu ar 24 mm fokusa attalumu, fragmu F/11 un tad safokusējies uz 2,8 metru attāluma esošu lietu, vot tad iegūsi to bezgalību, bet gan tikai sākot ar 1,38 metriem...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja: Varbūt kādam vajag - palikuši pāri šādi jauni stikli:

........

2) EF 70-200 F2.8 L IS USM par 850.- Ls

Par to cenu tiešām ar IS?

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

RX-7 rakstīja: Varbūt kādam vajag - palikuši pāri šādi jauni stikli:

........

2) EF 70-200 F2.8 L IS USM par 850.- Ls

Par to cenu tiešām ar IS?

Jā - turu viņu rokās un lasu no korpusa... Man sievas māsa dzīvo Japānā

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

modena rakstīja:

RX-7 rakstīja: Varbūt kādam vajag - palikuši pāri šādi jauni stikli:

........

2) EF 70-200 F2.8 L IS USM par 850.- Ls

Par to cenu tiešām ar IS?

Jā - turu viņu rokās un lasu no korpusa... Man sievas māsa dzīvo Japānā

tad nu redz "otkuda nogi rastut"... to micuka matoriic... to rotornieks komplektaa...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

RX-7 rakstīja:

modena rakstīja:

RX-7 rakstīja: Varbūt kādam vajag - palikuši pāri šādi jauni stikli:

........

2) EF 70-200 F2.8 L IS USM par 850.- Ls

Par to cenu tiešām ar IS?

Jā - turu viņu rokās un lasu no korpusa... Man sievas māsa dzīvo Japānā

tad nu redz "otkuda nogi rastut"... to micuka matoriic... to rotornieks komplektaa...

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Arnis76 rakstīja: 'Palasot kas sanācis no sludinājuma par fočika tirgošanu, nav vairs vēlmes aprunāt tēmu, piem, bērna vešana uz skolu... No 20 komentiem , 4 būs par to ka jāīrē buss kas sīčus ved uz otru Rīgas galu un kā tyo izdarīt, viens piedāvās busu par piķi, a 15 klāstīs kā pareizi jātaisa bērni un tie jāaudzina līdz skolas vecumam

nu tad netaisi tos bērnus, ja internetā jāuzzin kā šamos līdz skolai dabūt...

Nu tad nesēdi internetā, ja nejēdz izlasīt kas rakstīts!

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Arnis76 rakstīja: 'Palasot kas sanācis no sludinājuma par fočika tirgošanu, nav vairs vēlmes aprunāt tēmu, piem, bērna vešana uz skolu... No 20 komentiem , 4 būs par to ka jāīrē buss kas sīčus ved uz otru Rīgas galu un kā tyo izdarīt, viens piedāvās busu par piķi, a 15 klāstīs kā pareizi jātaisa bērni un tie jāaudzina līdz skolas vecumam

Labāk lai bērni iet uz to skolu, kas vistuvāk mājai. Moš nav tik prestiži (krānu negarina), toties bērns kaut ko iemācīsies...

Garām... Krāns ne krāns, bet es gribu lai mans sīcis beidzot skolu angleni, un vēl kādu valodu, zin labāk kā vidējais aritmētiskais latvietis.

A tas vai sīkais ko iemācīsies vai nē, lielā mērā ir atkarīgs tieši no senčiem. Tad nu apvienojot šos abus ( labāka skola un senču uzmanība) var panākt labu rezultātu.

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Arnis76 rakstīja: 'Palasot kas sanācis no sludinājuma par fočika tirgošanu, nav vairs vēlmes aprunāt tēmu, piem, bērna vešana uz skolu... No 20 komentiem , 4 būs par to ka jāīrē buss kas sīčus ved uz otru Rīgas galu un kā tyo izdarīt, viens piedāvās busu par piķi, a 15 klāstīs kā pareizi jātaisa bērni un tie jāaudzina līdz skolas vecumam

Labāk lai bērni iet uz to skolu, kas vistuvāk mājai. Moš nav tik prestiži (krānu negarina), toties bērns kaut ko iemācīsies...

Garām... Krāns ne krāns, bet es gribu lai mans sīcis beidzot skolu angleni, un vēl kādu valodu, zin labāk kā vidējais aritmētiskais latvietis.

A tas vai sīkais ko iemācīsies vai nē, lielā mērā ir atkarīgs tieši no senčiem. Tad nu apvienojot šos abus ( labāka skola un senču uzmanība) var panākt labu rezultātu.

Muhauahahahauahauahaha.

Labaaka skola dod labaaku rezultaatu par videejo latvieti? Absoluuti garaam. Sevishkji, ja beernam ir kjeeriens uz matemaatiku, bet idiotiskie senchi grib piespiest sho iemaaciities kjiinieshu valodu

Btw, suuti beernu blakus esoshajaa skolaa un noalgo privaatskolotaaju kaut kam konkreetam (ko kuram sencim gribas pagarinaat ar beernu starpnieciibu). Taa vinjsh buus labaaks par tiem, kas maacaas 'labajaas' skolaas Un nevis drusku, bet krietni.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

modena rakstīja:

RX-7 rakstīja: Varbūt kādam vajag - palikuši pāri šādi jauni stikli:

........

2) EF 70-200 F2.8 L IS USM par 850.- Ls

Par to cenu tiešām ar IS?

Jā - turu viņu rokās un lasu no korpusa... Man sievas māsa dzīvo Japānā

man tik uz pavasara pusi varētu reāla interese nostiprināties... augusta sākumā paņemtu īpaši nedomājot.... tagad gan aktuālāks ir mājas remonts...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja:

Arnis76 rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Arnis76 rakstīja: 'Palasot kas sanācis no sludinājuma par fočika tirgošanu, nav vairs vēlmes aprunāt tēmu, piem, bērna vešana uz skolu... No 20 komentiem , 4 būs par to ka jāīrē buss kas sīčus ved uz otru Rīgas galu un kā tyo izdarīt, viens piedāvās busu par piķi, a 15 klāstīs kā pareizi jātaisa bērni un tie jāaudzina līdz skolas vecumam

Labāk lai bērni iet uz to skolu, kas vistuvāk mājai. Moš nav tik prestiži (krānu negarina), toties bērns kaut ko iemācīsies...

Garām... Krāns ne krāns, bet es gribu lai mans sīcis beidzot skolu angleni, un vēl kādu valodu, zin labāk kā vidējais aritmētiskais latvietis.

A tas vai sīkais ko iemācīsies vai nē, lielā mērā ir atkarīgs tieši no senčiem. Tad nu apvienojot šos abus ( labāka skola un senču uzmanība) var panākt labu rezultātu.

Muhauahahahauahauahaha.

Labaaka skola dod labaaku rezultaatu par videejo latvieti? Absoluuti garaam. Sevishkji, ja beernam ir kjeeriens uz matemaatiku, bet idiotiskie senchi grib piespiest sho iemaaciities kjiinieshu valodu

Btw, suuti beernu blakus esoshajaa skolaa un noalgo privaatskolotaaju kaut kam konkreetam (ko kuram sencim gribas pagarinaat ar beernu starpnieciibu). Taa vinjsh buus labaaks par tiem, kas maacaas 'labajaas' skolaas Un nevis drusku, bet krietni.

Šim visvairāk piekrist. Lielākoties no "krutās skolas" iznāk reāli dīkdieņi uin luļa laidēji, jo domā, ka izbrauks uz savas "krutās" skolas absolvēšanas dokumentiem...

Svešvalodu nevienā skolā neiemācīs. Svešvaloda ir jālieto ikdienā, tikai tā to var apgūt. Piemēram - aizsūi bērnu beigt videni ārvalstīs - būs vislabākā svešvalodu apgūšanas metodika, nevis uz skolu pilsētas otrajā pusē... Un atceries - cilvēkam ar dotībām matemātikā nevajag uzspiest klavierspēli...

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Piemēram - aizsūi bērnu beigt videni ārvalstīs - būs vislabākā svešvalodu apgūšanas metodika, nevis uz skolu pilsētas otrajā pusē... Un atceries - cilvēkam ar dotībām matemātikā nevajag uzspiest klavierspēli...

Neesmu teevs, bet viedoklis man ir . Neticu, ka ir taadi, kam ir dotiibas klavierspeelee, bet kas nespeej matemaatiku. Gan vienam, gan otram vajag "rakt", nevis izdomaat, ka ir shaadas vai taadas dotiibas.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Piemēram - aizsūi bērnu beigt videni ārvalstīs - būs vislabākā svešvalodu apgūšanas metodika, nevis uz skolu pilsētas otrajā pusē... Un atceries - cilvēkam ar dotībām matemātikā nevajag uzspiest klavierspēli...

Neesmu teevs, bet viedoklis man ir . Neticu, ka ir taadi, kam ir dotiibas klavierspeelee, bet kas nespeej matemaatiku. Gan vienam, gan otram vajag "rakt", nevis izdomaat, ka ir shaadas vai taadas dotiibas.

Es vienu pazīstu, kas ir izcils pianists, bet matemātiķis - nekāds...

Iespējams, ka tas ir izņēmums, bet moš kā reizi vidēji statistiskais mūziķis...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

RX-7 rakstīja:

modena rakstīja:

RX-7 rakstīja: Varbūt kādam vajag - palikuši pāri šādi jauni stikli:

........

2) EF 70-200 F2.8 L IS USM par 850.- Ls

Par to cenu tiešām ar IS?

Jā - turu viņu rokās un lasu no korpusa... Man sievas māsa dzīvo Japānā

man tik uz pavasara pusi varētu reāla interese nostiprināties... augusta sākumā paņemtu īpaši nedomājot.... tagad gan aktuālāks ir mājas remonts...

Nju, tad uz to brīdi, kad būsi nobriedis, dod ziņu: MRutens@inside.lv

Ja šis konkrētais jau būs prom, tad priekš Tevis atvilkšu nākamo

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Solītais kadrs ar vecu veco 2.1 Mpix Olympus C2000Z...

www.fotoblog.lv/...

Tā nekas Man patika objektīva gaismasspēja un matricas samērā siltās un piesātinātās krāsas

Milzīgākais mīnuss - LCD ēda nenormālu strāvu, baterijas (lai arī 4 gab. AA) praktiski momentā tukšas, ja jābildē kaut mazliet švakos gaismas apstākļos (pirmatnējās matricas) vai ja kaut mazliet darbināja LCD, teiksim, lai novērtētu un padzēstu nesanākušos kadrus... Un atmiņas karte man lielākā bija 64 MB

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

msh rakstīja: Un analogajiem ziepjutraukiem ar nekustīgajām lēcām [un arī mobjiem ], ieregulētiem uz, teiksim, 3 metriem, fokusa attālums kaut kas uz trīs centimetriem un blende uz 11 - asums no kādiem 0,8m līdz bezgalībai

Ideja jau pareiza, bet to safu F/11 vari gan iebāzt kaut kur...

F 11 ir tumšs kā nēģera .... Neviena ISO 100 filmiņa izņemot dienas vidu neko jēdzīgu nesabildēs...

Un vēl pie fokusaa attāluma 30 mm, fokusējoties uz objerktu, kas atrodas 3 m attālumā pie F/11 tuvākais fokusā esošais objekts drīkst atrasties 1.76 metru attālumā, tālākais 10.3 metru attālumā, tākā nav nedz 80 centimetri, nedz bezgalība...

Uzliec lēcu ar 24 mm fokusa attalumu, fragmu F/11 un tad safokusējies uz 2,8 metru attāluma esošu lietu, vot tad iegūsi to bezgalību, bet gan tikai sākot ar 1,38 metriem...

Tak es neatceros precīzi, kā tur tiem mēsliem ir, nekad neesi papētījis? Blende uz 11 tur ir stabili, cik fokusa attālums un asums, nezinu, bet lielāks nekā mana zenīta platleņķa objektīvam Un asuma dziļums tiem draņķiem no metra līdz bezgalībai. Par Iso 100 - esi redzējis, ka kāds ar ziepjutrauku tādu fočētu? Kaut kad pirms kādiem pieciem gadiem pirku tādas jūtības filmiņu priekš zenīta, man bāba veikalā sāk stāstīt, ka ar tādu tikai laukā varot fočēt un ko vēl tur ne, es pasmējos, ka man tomēr ir eksponometrs un kalkulators uz zibspuldzes

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti