Meklēju Skaļruņus.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
 
1 2 3 4
Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Painteresējies radiotehnikā...

Khmm - a kam Tev tie vajadzīgi?

Kādas prasības pret skanējuma kvalitāti - frekvenču diapazons?

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Painteresējies radiotehnikā...

Khmm - a kam Tev tie vajadzīgi?

Kādas prasības pret skanējuma kvalitāti - frekvenču diapazons?

pateisībā es maz ko saprotu no tā visa...

lieta tāda, ka pirms kaut kādiem pāris gadiem iepirku paštruntīgu mājas kinozāli...

fotki.lv/...

fotki.lv/...

pie tam, atseviški \"galvu\" un atseviški skaļruņus...

galvas jauda izrādījās par lielu, tām tumbām, kurās katrā bija 1 pīkstulis un tjipa 4 skaļruņi...

kad viena tumba sāka čakarēties, izjaucu to, un konstatēju, ka tur ir tikai divi skaļruņi, a divas klāt ir tikai skaļrunu imitācijas...

nu netur tie divi skaļruņi, vot ir doma, to divu imitāciju vieta ielikt reālus skaļruņus.....

tik nevaru atrast..

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Par radiotehniku, paldies!

Pačolēšu tur!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

P.S.

RUnājot par tiem diviem skaļruņiem, kas izrādās butaforija - visai iespējams, ka tie nav butaforija, bet pasīvās membrānas. Ej nu sazini kāds akustiskais labirints tais stabiņos iebūvēt.

Uz tādu izmēru vēl ir DLS slaķruņi, bet tie katrs maksās kā visa ta kinozāle kopā...

Moš ir vērts nopirkt jaunu - malziet labāku kinozāli?

Pieļauju, ka tas varētu sanākt lētāk, nekā mēģināt iepūšt dzīvību šajās...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: ...

Uz tādu izmēru vēl ir DLS slaķruņi, bet tie katrs maksās kā visa ta kinozāle kopā...

Moš ir vērts nopirkt jaunu - malziet labāku kinozāli?

Pieļauju, ka tas varētu sanākt lētāk, nekā mēģināt iepūšt dzīvību šajās...

arī tāda doma apciemoja....

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Painteresējies radiotehnikā...

Khmm - a kam Tev tie vajadzīgi?

Kādas prasības pret skanējuma kvalitāti - frekvenču diapazons?

pateisībā es maz ko saprotu no tā visa...

lieta tāda, ka pirms kaut kādiem pāris gadiem iepirku paštruntīgu mājas kinozāli...

fotki.lv/...

fotki.lv/...

pie tam, atseviški "galvu" un atseviški skaļruņus...

galvas jauda izrādījās par lielu, tām tumbām, kurās katrā bija 1 pīkstulis un tjipa 4 skaļruņi...

kad viena tumba sāka čakarēties, izjaucu to, un konstatēju, ka tur ir tikai divi skaļruņi, a divas klāt ir tikai skaļrunu imitācijas...

nu netur tie divi skaļruņi, vot ir doma, to divu imitāciju vieta ielikt reālus skaļruņus.....

tik nevaru atrast..

Pielsēdzot papildus vēl divus skaļruņus pie esošajiem diviem, var sanākt tā ka visi sapisī*ies. Tur ir vesela zinātne - ir vikrnes, ir paralēlie slēgumi, dažādiem skāļuņiem ir dažādu pretestības parasti no (4-16 omiem). Vārdusakot atkarībā no tā ko un kādā veidā tu slēdz kopā, mainās arī sistēmas kopējā pretestība un citi rādītāji. Ja tā kļūs pārāk maza- tā tumba tev sačakarēsies ,u.t.t.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

es ieteiktu iegādāties jaunu akustikas komplektu, ja galva puslīdz kvalitatīva. ja arī galva ir sūc - nopērc jaunu mājas kombainu, tobiš kīīīīnozāli.... kādreiz sexperimenta nolūkā nopirku vienu tādu sram-sung kīīīīīozāli, tipa lai sīcim ir uz ko pašam multenes skatīties, tad nu ar visu atbildības sajūtu arī varu pateikt - izņemot multenes un dvd filmu skatīšanos ar visnu ci un vienu ausi, tie aparāti nekam citam nav derīgi......... grozies kā gribi, bet mājas kinozāle sākas ar atsevišķu resīveri, atsevišku cd lasītāju, labiem vadiem, pareizu instalāciju (konektoru vieds, vadu diametrs un garums) un puslīdz normālām tumbām.... zem 1200 LVL neko puslīdz prātīgu vispār grūti salasīt...... līdz ar to kastīte, kas maksā ap 200-400 LVL, saucamā kīīīīīnozāle, ne uz ko citu kā multeņu parādīšana un skaļu nekvalitatīvu skaņu raidīšanu nav spējiīga diemžēl......

bet... viss nav tik slikti

lai arī esmu salasījis sev pieklājīgu komplektu no TEAC, JAMO, NAD, B&W, esmu nonācis pie secinājuma, ka nauda lielā mērā ir izmesta, jo pēdējo 2 gadu laikā neesmu noskatījies NEVIENU filmu, esmu noskatījies dažus koncertu DVD, pāris reizes esmu uzlicis kādu muzāriņu fonā, ja mājās ir viesi, un tas arī viss

tātad resume - ja kīīīīnozāle tiek izmantota reti un līdz ar to nospāluties par kvalitāti, tad var nopirkt kādu kombainu pa pārsimts lašiem un "baudīt"......

konkrētajā gadījumā - nezinu, vai ir vērts fisties ar tiem skaļruņiem, bet nu ja pašam gribas - lai veicas iesaku tiešām vērsties pie RRR ražotājiem - viņiem visādas komponentes iraid... mož kaut kas noder.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu skaidrs tak,ka saprotu,ka pa tiem pārsimts latiem pasakā nokļuvis neesmu,ne par to tak bij raidījums,doma pij tāda,ka nu jāizrok kur tos skaļruņus nu pa pāris latiem gabalā,lai ir ko garajos ziemas vakaros darīt,nu palodēties,paskrūvēt. Pilnīgi piekrītu iepriekšējam komentam,ka nevar tur pa pāris simtiem ko patiesi baudāmu sabūvēt,un ka patiesībā arī nevaig,jo vienīgais ieguvums no tādas aperatūras 12 stāvu mājā,būs sasiptas attiecības ar kaimiņiem. un vispār,es tak neprasīju lai mani te kāds pamāca kā jādzīvo,un pa cik ir jāpērk kinozāle. bet gan kur lai dabū skaļruņus. par RRR apmeklēt ieteikumu, Paldies.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Un vispār,tākā es te pa iauto vandos jau pasen,tad sen jau esmu pieradis pie tā,ka te pie normāli uzdota jautājuma,95% atbilžu būs no sērijas,da lohs tu esi,aizej un nošaujies vai kā citādi ne pēc tēmas. Tākā tie,kas nevar vai negrib man konkrētu vietu pateikt,kur tādi skaļruņi ir,varat i necensties te kaisīt savas norādes,kur es varu ar savu jautājumu doties. Pietaupieties jauniņajiem,būs tad lielāks pārsteiguma moments.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Ielūri te

www.argus.lv/...

pēdējās trīs pozīcijas. Ir gan bez stiprinājumiem, bet moš pieķīmiķot sanāks

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

nu tak nepārdzīvo tā nevienu nevēlos mācīt, tik padalījos pieredzē, ka bieži vien investīcijas visādos mājas divajosos ir maigi izsakoties liekas

tā kā RRR risinājums ir pat ļoti Ok

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

RRR ira tas saprātīgākais price/perfomance gājiens . Analogu raksturojumu 'axūnu brendu' akustika maksā nreizes dārgak

Lai nu kas bet akustiskās sistēmas no RRR ira godam

Taxshto Sviesct , saņem sevi rokās , un aizbrauc līdz Imantai

P.S.Arcusā skaļruņi nava tas labakais produkts

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Sviestc rakstīja: Un vispār,tākā es te pa iauto vandos jau pasen,tad sen jau esmu pieradis pie tā,ka te pie normāli uzdota jautājuma,95% atbilžu būs no sērijas,da lohs tu esi,aizej un nošaujies vai kā citādi ne pēc tēmas. Tākā tie,kas nevar vai negrib man konkrētu vietu pateikt,kur tādi skaļruņi ir,varat i necensties te kaisīt savas norādes,kur es varu ar savu jautājumu doties. Pietaupieties jauniņajiem,būs tad lielāks pārsteiguma moments.

Nopērc pie reizes arī katlu mazgājamo birsti un plīts tīrāmo, lai skaņa labāk plūst

Da ir man tā birste un tīrāmais,bet plīts un aksesuāru apkope ir pēc mana grafika veicama padsmitajos mēneša datumos,a pirmajā mēneša nedēļā es parasti tīru akvāriju.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Vēl varētu būt dabonami šitie skaļruņi Getliņos, kur tādi jau mētājas no Msksimas Kinozāļu sortimenta.

Nu re,tagad mēs vismaz zinam kur Tu pavadi savu brīvo laiku. Ko vēll vērtīgu Tev tur ir izdevies atrast?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: RRR ira tas saprātīgākais price/perfomance gājiens . Analogu raksturojumu 'axūnu brendu' akustika maksā nreizes dārgak

Lai nu kas bet akustiskās sistēmas no RRR ira godam

Taxshto Sviesct , saņem sevi rokās , un aizbrauc līdz Imantai

P.S.Arcusā skaļruņi nava tas labakais produkts

Padomju ražojuma varbūt, bet ne LR laikā projektētie mēsli. Nu varbūt tām kinozālēm ir bik labāks izpildījums, nezinu, mani tādas neinteresē, šauri specializētas tumbas.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

nu vecīt nevajag - RRR skaļruņiem price/performance būs labāka nekā LIEEEEELAI daļai "firmas" ražojumu...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt
TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: www.rrr.lv/...

tika iexavoc subis un 2xcentri ( noliku klizmai gar saniem midlainu vietā ) no X-Line , nau ne vainas pirms tam tika obzervēti visādi megabrandi pa baisiem $$$- fcuk 'za jeķi bapki'

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kaut kad varbūt būs jāsaņemās un jānopērk atkal kāds pārītis jaunu 25w pļurņiku priekš S-30B, kad pirms dažiem gadiem nopirku, bija smaga vilšanās - jauni un čarkstoši pļurņiki Radiotehnikas kvalitāte...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: nu vecīt nevajag - RRR skaļruņiem price/performance būs labāka nekā LIEEEEELAI daļai "firmas" ražojumu...

banzai!

(zinu, ka tas i' suicide attack)

bet, Palaidnieka viedoklim, pilnībā piekrītu!

tie več(RRR)i, joprojām imejut diezgan lielus ražotājus...

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Imo,ja pasmàjàs tiek izgatavots Kvalitatìvs Izstràdàjums,tad grèks bútu pirkt kkàdu taiwànu.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kaut kad varbūt būs jāsaņemās un jānopērk atkal kāds pārītis jaunu 25w pļurņiku priekš S-30B, kad pirms dažiem gadiem nopirku, bija smaga vilšanās - jauni un čarkstoši pļurņiki Radiotehnikas kvalitāte...

Ja pirki nepaklausoties, tad pac vainīgs. PILNĪGI visiem gadās kāds brāķis...

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Vēl varētu būt dabonami šitie skaļruņi Getliņos, kur tādi jau mētājas no Msksimas Kinozāļu sortimenta.

ierunājās Getliņu izgāztuves musora sortimenta speciālsits...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

msh rakstīja: Kaut kad varbūt būs jāsaņemās un jānopērk atkal kāds pārītis jaunu 25w pļurņiku priekš S-30B, kad pirms dažiem gadiem nopirku, bija smaga vilšanās - jauni un čarkstoši pļurņiki Radiotehnikas kvalitāte...

Ja pirki nepaklausoties, tad pac vainīgs. PILNĪGI visiem gadās kāds brāķis...

Jā, divi brāķi uzreiz, viens smagāks, otrs ne tik smags

Uz ko tu paklausīsies veikalā?

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: www.rrr.lv/...

viens paziņa iepirka šādu mājas kinozāli, un piepirka plāt Denon resīveri pa 450Ls.

Paklausījos-skaņa reāls s*ds.

Man liekas tumbas nesader kopā ar resīveru.

70% no skaņas veido pastiprinātājs.

Pārējos 30% tumbas.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti