Pārkāpums zīmes ceļa remonts darbības!!!

cluber Reģ.: 05.08.2004

Šodien ielecu sviestainā situācijā - neuzmanības pēc neievēroju uz Jūrmalenes zīmi, ka ceļa remonta laikā ātruma ierobežojums ir 50 km/h. Es protams, kā vienmēr kruīzkontrolē lidoju pa šo ceļa posmu uz 109 km/h. Mazliet interesanti, ka uzreiz no krūmiem ar zilām lampām izleca CP un vilka mani tvert. Protams, ka atpirkos, bet jautājums cits Vai šīs zīmes darbības ceļa posmā, ja tiek izdarīts pārkāpums nebij kaut kādi atvieglojumi vai kā. Jo atceros no seniem laikiem, ka CP šajos posmos(remonta posmos) netvarstīja negodprātīgos lidotājus.

Džeki, tik nevajag SPAMU, un ka pats vainīgs utt. tas jau pat āzim skaidrs. Interesē citu pieredze šādos posmos un jurisdisko pamatu.

Liels Paldies

 
1 2 3 4
DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

par zīmes "ceļa remonts " "zonu" ņifiga nezinu, bet nu varu teikt, ka tiešām esi...... khm khmmmmm saprati

tur tak tā figņa ir jau kādu pus gadu un pat kurmim skaidrs, ka ja zīme ir 50, tad zīmes ir 50.... un nepamanīt TO nevar vēl jo vairāk - šodien plūsma uz Jūrmalu un no Jūrmaalas bija gandrīz ti pat intensīva kā jūlija vidū kādā saulainajā weekendā laikam pateicostie rallim tā kā, sanāk, ka esi smuki spis visiem garām ar saviem 109.......... vai arī brauvis 6-os no rīta, ka šoseja tiešām vēl tukša

ŠIS BIJA SPAMS. PIEDOD

bet nevarēju atturēties un nepakakāt

cluber Reģ.: 05.08.2004
0 0 Atbildēt

Būs jau labi, gan jau ka Tavu spamu pārdzīvošu

DeaDMoroZZZ rakstīja: par zīmes "ceļa remonts " "zonu" ņifiga nezinu, bet nu varu teikt, ka tiešām esi...... khm khmmmmm saprati

tur tak tā figņa ir jau kādu pus gadu un pat kurmim skaidrs, ka ja zīme ir 50, tad zīmes ir 50.... un nepamanīt TO nevar vēl jo vairāk - šodien plūsma uz Jūrmalu un no Jūrmaalas bija gandrīz ti pat intensīva kā jūlija vidū kādā saulainajā weekendā laikam pateicostie rallim tā kā, sanāk, ka esi smuki spis visiem garām ar saviem 109.......... vai arī brauvis 6-os no rīta, ka šoseja tiešām vēl tukša

ŠIS BIJA SPAMS. PIEDOD

bet nevarēju atturēties un nepakakāt

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

atvieglojumus var dabūt, ja tev ir izziņa, ka esi mazliet bremzēts.

cluber Reģ.: 05.08.2004
0 0 Atbildēt

nu ādas man noteikti nav

anonimikis rakstīja: atvieglojumus var dabūt, ja tev ir izziņa, ka esi mazliet bremzēts.

cluber Reģ.: 05.08.2004
0 0 Atbildēt

tb tādas

cluber rakstīja: nu ādas man noteikti nav

anonimikis rakstīja: atvieglojumus var dabūt, ja tev ir izziņa, ka esi mazliet bremzēts.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

un tomēr, mani ziņkārība māc cikos tas bija ? vai tiešām apkārt nebija neviena auto ? parati tur 85% braucēju tiešām manāmi samazina ātrumu un cenšas ievērto +10, jo fēnotāji tur darbojas regulāri..... bet vispār jau pamatoti, jo lielākā daļa braucēju ar savām braukšanas iemaņām, dimžēl, to šķietami vieglo zigazgu nespēj droši izbraukt ar ātrumu virs 70 kaut kad vasaras vidū viens tāds fimfis ar santa fe mani gandrīz nokantēja no ceļa, jo ar saviem ~90 nespēja ierakstīties zigzagā lietus laikā

par blondām žurkām ar lekšiem, pajērām un l-cruiseriem vispār paklusēšu - neesmu redzējis nevienu, kura ar ātrumu virs 70 spētu pareizi un droši izņemt zigzagu uz jūrmalenes vai juglā

cluber Reģ.: 05.08.2004
0 0 Atbildēt

Pirms lasi, apsēdies!!!!

Tas bij +/- plkst. 15. zig zag izbraucu uz saviem 90 100 ļoti Ok, bez nekādām problēmām. Nepiefikšeju vai kāds samazina vai nē, jo paralēli runāju pa trubu.

Tikai nebļauj sabiedrības bieds - 100 km zigzagā + truba!!!

DeaDMoroZZZ rakstīja: un tomēr, mani ziņkārība māc cikos tas bija ? vai tiešām apkārt nebija neviena auto ? parati tur 85% braucēju tiešām manāmi samazina ātrumu un cenšas ievērto +10, jo fēnotāji tur darbojas regulāri..... bet vispār jau pamatoti, jo lielākā daļa braucēju ar savām braukšanas iemaņām, dimžēl, to šķietami vieglo zigazgu nespēj droši izbraukt ar ātrumu virs 70 kaut kad vasaras vidū viens tāds fimfis ar santa fe mani gandrīz nokantēja no ceļa, jo ar saviem ~90 nespēja ierakstīties zigzagā lietus laikā

par blondām žurkām ar lekšiem, pajērām un l-cruiseriem vispār paklusēšu - neesmu redzējis nevienu, kura ar ātrumu virs 70 spētu pareizi un droši izņemt zigzagu uz jūrmalenes vai juglā

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

cluber rakstīja: Pirms lasi, apsēdies!!!!

Tas bij +/- plkst. 15. zig zag izbraucu uz saviem 90 100 ļoti Ok, bez nekādām problēmām. Nepiefikšeju vai kāds samazina vai nē, jo paralēli runāju pa trubu.

Tikai nebļauj sabiedrības bieds - 100 km zigzagā + truba!!!

DeaDMoroZZZ rakstīja: un tomēr, mani ziņkārība māc cikos tas bija ? vai tiešām apkārt nebija neviena auto ? parati tur 85% braucēju tiešām manāmi samazina ātrumu un cenšas ievērto +10, jo fēnotāji tur darbojas regulāri..... bet vispār jau pamatoti, jo lielākā daļa braucēju ar savām braukšanas iemaņām, dimžēl, to šķietami vieglo zigazgu nespēj droši izbraukt ar ātrumu virs 70 kaut kad vasaras vidū viens tāds fimfis ar santa fe mani gandrīz nokantēja no ceļa, jo ar saviem ~90 nespēja ierakstīties zigzagā lietus laikā

par blondām žurkām ar lekšiem, pajērām un l-cruiseriem vispār paklusēšu - neesmu redzējis nevienu, kura ar ātrumu virs 70 spētu pareizi un droši izņemt zigzagu uz jūrmalenes vai juglā

man phouj, ja vari to vietu dorshi izbraukt ar 100, vaalee. ja redzu, ka priekshaa drudzhaini tur visi nemet pa meemajiem, taatad feenotaaju nav, braucu tur arii ar +/- 100 svilpodams. bet ja redzu ka blakus paarvietojas kaads manaami stresains vai nedroshs individs - censhos zigzagaa ar vinju vienlaiciigi nerakstiities shodien, piemeeram, juglaa divas baabas ar colt un bmw 3 gandriiz pa meemajiem lika, jo nespeeja iznjemt zigzagu ar apmeeram 55-60 kmh labi, ka laiciigi pamaniju shiis pa abaam joslaam un ietureeju ljooooooooooooooooooooooti droshi ditanci zheel, ka taas duras nesalikaas ar saaniem tur viena ar otru...... veelaak viena no taam duraam veel uztaisiija smuku jumpu ar dzirksteleem uz guloshaa policista no taadiem/taadaam = pa gabalu,.... ne velti tur ir aatruma ierobezhojums, gan juglaa, gan uz juuralnes, lai vot shitaadi un shitaadas urlas neapdraudeetu citus satiksmes daliibniekus un tur es pilniiigi atbalstu feenotaaju akcijas

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

cluber rakstīja: tb tādas

cluber rakstīja: nu ādas man noteikti nav

anonimikis rakstīja: atvieglojumus var dabūt, ja tev ir izziņa, ka esi mazliet bremzēts.

kādu tu zini ka nav?

varbūt vienkārši neesi aizgājis pakaļ?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Nu un kàds sim stàstam messàgs?ka esi tik kruts ka vari pàrkàpt veselu virkni noteikumu,vai tomér mízala ka jàatpèrkas kà no urlika kas panjem mammas doto kabatas naudu?

Zhèl ka tràpijàs maukas ne cp,kas bùtu izbanojusi pa pilnu programmu.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

mesidžs tāds - esu kruts džeks, man viss po, bet vai tik loham cpistam nesableķoju pa daudz, jo mož viņš nemaz mani, kruto džeku, nedrīkstēja ar diskotēku ķert

cluber Reģ.: 05.08.2004
0 0 Atbildēt

smiekli nāk

Sretsked rakstīja: Cilvēks tak ar sābu brauc a jūs te viņu tā noliekat...jau tā nav viegli uzdzīt to ātrumu un te pēkšņi-policija...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

ja nedrīkstētu - tad visos ceļa remonta posmos varētu reālu bezpriģēlu rīkot.... tevi takš neaptur'\eja tajā zonā- bet drošvien ka aiz tās....

cluber Reģ.: 05.08.2004
0 0 Atbildēt

gan jau, a ko Tu satraucies???? izlasi topika sākumu, ko es lūdzu pret tādiem kā TU!!!!

Nothing personal

Sretsked rakstīja: Bet nu vispār konkrēts āzis topika autors...brauc ,pārsniedzot ātrumu par 55 km/h, plus vēl runā pa telefonu....iedod kukuli policistam un vēl nāk te tagad raudāt ka kaut kas nav riktīgi...tak sēdi klusu un mācies uzvesties, sābist.

Edzjuss Reģ.: 02.04.2004
0 0 Atbildēt

cluber rakstīja:...Jo atceros no seniem laikiem, ka CP šajos posmos(remonta posmos) netvarstīja negodprātīgos lidotājus.

es nesaprotu ko tu domā ar seniem laikiem, bet pēdējos 10 gadus remontzonas ir vienmēr bijušas CP uzmanības lokā, un juridiskais pamats ir CSN, kas tev nav skaidrs? tas ka pārkāpjot CSN dažreis ir jāsamaksā sods? un tā tupā lielīšanās par zigzagiem un telefonu izklausījās vairāk pēc laucinieciskas krāna staipīšanas nekā pēc realitātes.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

cluber rakstīja: Interesē [skip] un jurisdisko pamatu.

Liels Paldies

Juridiskais pamats ir ātruma ierobežojuma zīme.

Nav par ko.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

īsc Fubla

vakar paņēma mani ''pilsētā'' ar +32km/h , atlociju Repšes parakstīto protokolu Nr.10 un kas par to ??? parkapu , noķera

''pilsēta'' - Jūrmalas šoseja

a pie tām divām bauštellēm regulāri fēno !!!!! tie 50km/h ira absolūti de'bīli , bet tālab jau CP nau vainīgi , ne viņi zīmes liek

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:...tie 50km/h ira absolūti de'bīli , bet tālab jau CP nau vainīgi , ne viņi zīmes liek

jap... tikai tie sieviešu dzimtas auni, vistas, piteri?

to regulāri izmanto...

un ir pat dienests, kas to zin...

tik un tā - pokuj....

imits Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

Vakar ar sanāca uz Daugavpils šosejas aiz Tallinas apvedceļa viadukta virzienā uz Rīgu uzrauties uz puikām, 70 vietā 111... neko darīt, nācās padalīties kabatsnaudās...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

vot, pļē, neiedziļinājos...

ja Reds var izvākt visus manus postus, būšu pateicīgs...

es piekristu, ka tiesības uz mūžu rauj...

pats kad kožu, izmantoju citu vadītāju, vai taxi...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. kāda, tirsā starpība - pagaidu/nepagaidu? Tev dota zīme, bļē, ievēro to... noķēra - nesmilksti...

brauks Tev blakus vista, un Tu tur izpildīsies... šī apstulbs un sataisīs sūdus.... kas ta īsti būs vainīgs?

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

moš sākam rakstīt cik katrs ir atlocījis uz vietas repšukus, lai aptuveni izkostu cik salātzaļie ceļ ārā dienā naļiku?!

btw mani vienreiz dusmīgi brīdināja, lai nerakstu sūdus iauto kā to dara %obanie idioti, kuri tēlo godīgos maksājot uz ķepas un pēctam raksta cik slikti ir salātzaļie

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

hmnc rakstīja:...

btw mani vienreiz dusmīgi brīdināja, lai nerakstu sūdus iauto kā to dara %obanie idioti, kuri tēlo godīgos maksājot uz ķepas un pēctam raksta cik slikti ir salātzaļie

dalīsies niansēs, vai tikai ar pirksteļiem plivinies?

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

kādas vēl nianses, nākamreiz neļaus vairs nokārtot lietu uz vietas

bet nu jā tāds fakts bija, ko tur vēl piebilst? sarunu ierakstus?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

tiki galā un miers...

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti