Pārkāpums zīmes ceļa remonts darbības!!!

cluber Reģ.: 05.08.2004

Šodien ielecu sviestainā situācijā - neuzmanības pēc neievēroju uz Jūrmalenes zīmi, ka ceļa remonta laikā ātruma ierobežojums ir 50 km/h. Es protams, kā vienmēr kruīzkontrolē lidoju pa šo ceļa posmu uz 109 km/h. Mazliet interesanti, ka uzreiz no krūmiem ar zilām lampām izleca CP un vilka mani tvert. Protams, ka atpirkos, bet jautājums cits Vai šīs zīmes darbības ceļa posmā, ja tiek izdarīts pārkāpums nebij kaut kādi atvieglojumi vai kā. Jo atceros no seniem laikiem, ka CP šajos posmos(remonta posmos) netvarstīja negodprātīgos lidotājus.

Džeki, tik nevajag SPAMU, un ka pats vainīgs utt. tas jau pat āzim skaidrs. Interesē citu pieredze šādos posmos un jurisdisko pamatu.

Liels Paldies

 
1 2 3 4
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

es tajā trubā neesmu pūtis. vispār nekad !

ar visu stāžu virs 15 gadiem

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

agraa jauniibaa vienreiz naacaas iepuust un pat kaut ko sapuutu (normas robezhaas),bet nelepojos...

es pat nezinu vai videeji statistiskie audii/bmw ir vainiigi...vairaak tomeer avaarijas situaacijas irzaisa visaadi mamageriishi/iites pie leeto hjundaigec/pežoo/polo utml stuures kas tiesiibas nesen dabuujuši un tagad mizo pa visu Riigu...

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: agraa jauniibaa vienreiz naacaas iepuust un pat kaut ko sapuutu (normas robezhaas),bet nelepojos...

es pat nezinu vai videeji statistiskie audii/bmw ir vainiigi...vairaak tomeer avaarijas situaacijas irzaisa visaadi mamageriishi/iites pie leeto hjundaigec/pežoo/polo utml stuures kas tiesiibas nesen dabuujuši un tagad mizo pa visu Riigu...

Nevar jau arii viennoziimigi teikt, ka teiksim VISI BMW vai MB vadiitaaji ir atsaldenji... Tiesji taapat kaa - VISAS sievietes brauc sjtruntiigi... Man teiksim faaters, kuram gandriiz 60 gadi, brauc drausmiigi, lai gan tiesiibas ir kopsj 1980.g., un manai sievai kurai tiesiibas ir kopsj 1999.g. brauc liigani un iekljaujaas satiksmee.

Vienkaarsji IR ljaudis, kuriem patiik un padodas auto vadiisjana un IR ljaudis, kuriem taa ir TIKAI nepieciesjamiiba...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Autoskolaa man staastiija, un no mediciinas veidokļa nevar nepiekrist:

30% cilveeku tiesiibas vispaar nebuutu dodamas kaa taadas...-

koordinaacija, reakcijas aatrums, pasaules uztvere utt...

bet nav taadu kriteeriju vai testu, kuros vareetu tos 30% objektiivi izsviitrot...

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Autoskolaa man staastiija, un no mediciinas veidokļa nevar nepiekrist:

30% cilveeku tiesiibas vispaar nebuutu dodamas kaa taadas...-

koordinaacija, reakcijas aatrums, pasaules uztvere utt...

bet nav taadu kriteeriju vai testu, kuros vareetu tos 30% objektiivi izsviitrot...

.. tos māte daba ar laiku izsvītros.

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

911 rakstīja:

Ozz rakstīja: Autoskolaa man staastiija, un no mediciinas veidokļa nevar nepiekrist:

30% cilveeku tiesiibas vispaar nebuutu dodamas kaa taadas...-

koordinaacija, reakcijas aatrums, pasaules uztvere utt...

bet nav taadu kriteeriju vai testu, kuros vareetu tos 30% objektiivi izsviitrot...

.. tos māte daba ar laiku izsvītros.

Sūdīgi tikai ka bieži vien parauj līdzi arī kādu no atlikušajiem 70%

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: es tajā trubā neesmu pūtis. vispār nekad !

ar visu stāžu virs 15 gadiem

Es ar pastaipīšu

Savos 11 šofera stāža gados esmu 3x pūtis, visas 3 reizes pa nullēm un visas 3 kādu 3 mēnešu laikā pirms aptuveni 6-7 gadiem. Vēl pāris reizes ir apstādinājuši "akciju laikā", bet pārmijot pāris vārdus, viņi saprata, ka nav jēgas trubu smērēt

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: es tajā trubā neesmu pūtis. vispār nekad !

ar visu stāžu virs 15 gadiem

tu vienk. neatceries to vienīgo reizi.

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

pirms 2 nedeeljaam braucu uz Valmieras pusi. Braucot cauri "Sievasmaatei" jau peec krustojuma uz turaidu, aatrums man bija ap 70kmh (nu gruuti tur ir tos 50notureet). Jau kad pabraucu garaam tiem kruumiem kas sanaak kreisajaa pusee (tur VINJI biezji staav), ieraudziju ka veel uz priekshu, jamie, nobraukushi pataalu no celja feeno tos, kas brauc no riigas puses. Sapratu ka muljkjiigi buus tagad bremzeet, jo biju jau kaadus 75kmh dabujis, tamdeelj turpinaaju braukt. Un protams, saakaas diskoteeka, jamie pa kautkaadu, traktoriem izjaatu saanu celja meegjinaaja tikt uz shtraases. Tas viss izskatijaas smiekliigi, kaa tas CP autinjsh tika lauzts pa taam bedreem. Tad nu jau sagatavojos kad buus jaasaak staaties, spogulii ieraudziiju ka vinji nometa mieraa aiz manis braucosho.

Tas no seerijas par to kaa man veicaas.

Trubu puutis esmu kaadas 10X kopumaa (ja neskaita trompeti, kuru puutu 10 gadus), visas pa 0. Peedeejo reizi, tas bija vienaa 6dienas riitaa ap kaadiem 7, kad bija jaaaizved papiiri shoferim, kas brauca tranziitaa no Ikaunijas bie braaljiem Leishiem. Ments ash paarskreeja paari sadaloshajaam, jo jau no taaluma redzeeja, ka brauc Audi bez prieksheejaa bampera, kursh bija nonjemts lai paarkraasotu Taa vinsh 100 punkti nebuutu mani aizticis (jo jaaskrien tachu bija) ja buutu braucis ar normaalu autinju.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

anonimikis rakstīja: es tajā trubā neesmu pūtis. vispār nekad !

ar visu stāžu virs 15 gadiem

Es ar pastaipīšu

Savos 11 šofera stāža gados esmu 3x pūtis, visas 3 reizes pa nullēm un visas 3 kādu 3 mēnešu laikā pirms aptuveni 6-7 gadiem. Vēl pāris reizes ir apstādinājuši "akciju laikā", bet pārmijot pāris vārdus, viņi saprata, ka nav jēgas trubu smērēt

Jaunībā ir gadījies. Tagad trubā nepušu principā - t.i. labprāt iepūtīšu tad, kad satikšu mentu, kurš to piedāvās atbilstoši likumam, nevis kā pašam ērtāk. Tādus neesmu saticis, bet uz ekspertīzi vest ir tikai draudējuši, draudus rezlizēt nevienam nav pieticis drosmes.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Uggga rakstīja:

anonimikis rakstīja: es tajā trubā neesmu pūtis. vispār nekad !

ar visu stāžu virs 15 gadiem

Es ar pastaipīšu

Savos 11 šofera stāža gados esmu 3x pūtis, visas 3 reizes pa nullēm un visas 3 kādu 3 mēnešu laikā pirms aptuveni 6-7 gadiem. Vēl pāris reizes ir apstādinājuši "akciju laikā", bet pārmijot pāris vārdus, viņi saprata, ka nav jēgas trubu smērēt

Jaunībā ir gadījies. Tagad trubā nepušu principā - t.i. labprāt iepūtīšu tad, kad satikšu mentu, kurš to piedāvās atbilstoši likumam, nevis kā pašam ērtāk. Tādus neesmu saticis, bet uz ekspertīzi vest ir tikai draudējuši, draudus rezlizēt nevienam nav pieticis drosmes.

Man visas reizes pūšanu piedāvāja gan priekšā stādoties, gan normālā intonācijā, gan trubu no prezervatīva manā acu priekšā ņēma ārā, tā kā atteikties īsti nebija iemesla un arī negribējās.

ZZXX Reģ.: 14.03.2006
0 0 Atbildēt

Neviens jau arī no tejienes no tās trubas nav atteicies. vnk dažiem labiem jau gribas pablatot,ka es vot tāds un tāds un mani ments pēc tam par nedegošu numura apgaismojumu pat neuzvilka. Otrs-jautājums kā visi pūtēji zina,ka viņiem bijis pa nullēm nevis 0,49??? Es esmu pūtis reizes 30,bet tikai vienu reizi ments parādīja trubiņu un i to tajā bija Alkohola Nav nevis cipari (tas gan bija nesen),pārējās reizēs -Laimīgu ceļu un viss.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

man visas 3 reizes parādīja

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

ZZXX rakstīja: Neviens jau arī no tejienes no tās trubas nav atteicies. vnk dažiem labiem jau gribas pablatot,ka es vot tāds un tāds un mani ments pēc tam par nedegošu numura apgaismojumu pat neuzvilka. Otrs-jautājums kā visi pūtēji zina,ka viņiem bijis pa nullēm nevis 0,49??? Es esmu pūtis reizes 30,bet tikai vienu reizi ments parādīja trubiņu un i to tajā bija Alkohola Nav nevis cipari (tas gan bija nesen),pārējās reizēs -Laimīgu ceļu un viss.

Ir, ir atteicies. Un nebraukāju apkārt ar nedegošu numura apgaismojumu. Un starp citu par to arī nemaz necenstos uzvilkt, jo mans pāris latu sods viņam nekādi nekompensētu paskaidrojumu rakstīšanu priekšniecībai par virkni paša izdarīto pārkāpumu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Jaunībā ir gadījies. Tagad trubā nepušu principā - t.i. labprāt iepūtīšu tad, kad satikšu mentu, kurš to piedāvās atbilstoši likumam, nevis kā pašam ērtāk. Tādus neesmu saticis, bet uz ekspertīzi vest ir tikai draudējuši, draudus rezlizēt nevienam nav pieticis drosmes.

Kā tad ir pēc likuma? Vispirms krīt tev ceļos un ļoti lūdzas, kamēr Sēnes kungam labpatīkas iepūst?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Seene rakstīja:

Jaunībā ir gadījies. Tagad trubā nepušu principā - t.i. labprāt iepūtīšu tad, kad satikšu mentu, kurš to piedāvās atbilstoši likumam, nevis kā pašam ērtāk. Tādus neesmu saticis, bet uz ekspertīzi vest ir tikai draudējuši, draudus rezlizēt nevienam nav pieticis drosmes.

Kā tad ir pēc likuma? Vispirms krīt tev ceļos un ļoti lūdzas, kamēr Sēnes kungam labpatīkas iepūst?

Stādās priekšā, nosauc apturēšanas iemeslu (pamatotu, nevis to, ka apnika urbināt degunu), kā arī paskaidro (ja tas nav reids) kāds ir pamatojums aizdomām, ka es vadu auto alkohola reibumā.

Kalnietis Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Seene rakstīja:

Jaunībā ir gadījies. Tagad trubā nepušu principā - t.i. labprāt iepūtīšu tad, kad satikšu mentu, kurš to piedāvās atbilstoši likumam, nevis kā pašam ērtāk. Tādus neesmu saticis, bet uz ekspertīzi vest ir tikai draudējuši, draudus rezlizēt nevienam nav pieticis drosmes.

Kā tad ir pēc likuma? Vispirms krīt tev ceļos un ļoti lūdzas, kamēr Sēnes kungam labpatīkas iepūst?

Ja nemaldos, no sākuma ir jāraksta protokols, un tad tikai jāpūš trubā. Un protokolā jāraksta pūtiena rezultāts. Nevis kā pie mums - no sākuma pūt, ja būs virs pusītes, tad rakstīsim proķi.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kalnietis rakstīja:

msh rakstīja:

Seene rakstīja:

Jaunībā ir gadījies. Tagad trubā nepušu principā - t.i. labprāt iepūtīšu tad, kad satikšu mentu, kurš to piedāvās atbilstoši likumam, nevis kā pašam ērtāk. Tādus neesmu saticis, bet uz ekspertīzi vest ir tikai draudējuši, draudus rezlizēt nevienam nav pieticis drosmes.

Kā tad ir pēc likuma? Vispirms krīt tev ceļos un ļoti lūdzas, kamēr Sēnes kungam labpatīkas iepūst?

Ja nemaldos, no sākuma ir jāraksta protokols, un tad tikai jāpūš trubā. Un protokolā jāraksta pūtiena rezultāts. Nevis kā pie mums - no sākuma pūt, ja būs virs pusītes, tad rakstīsim proķi.

Šis vairs nav obligāti, bet vadītājam ir tiesības protoklu pieprasīt arī pirms pūšanas.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja: Ir dzirdeeta versija, ka CP pastiprinaatu uzmaniibu piesaistot komkreetu marku auto. Tipa MB, BMW, AUDI, jo esot itkaa izkristalizeejies videejais aritmeetiskais konkreeto marku brauceejs... mani piem. ar Renault staadina LJOTI reti un arii tikai t.s. kopeejo ablavu ietvaros - nesen Ropazjos iebraucot no Siguldas puses, aptureeja, pat iisti dokjus nenocjekoja un palaida valjaa... Taa pat par aatrumu... NEVIENU reizi neesmu maksaajis par aatruma paarkaapsjanu, lai gan ir bijis ~100 km/h

Tas tāpēc, ka tev tas 100 kmph ir tikai uz SPJIDOMETRA

ZZXX Reģ.: 14.03.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

ZZXX rakstīja: Neviens jau arī no tejienes no tās trubas nav atteicies. vnk dažiem labiem jau gribas pablatot,ka es vot tāds un tāds un mani ments pēc tam par nedegošu numura apgaismojumu pat neuzvilka. Otrs-jautājums kā visi pūtēji zina,ka viņiem bijis pa nullēm nevis 0,49??? Es esmu pūtis reizes 30,bet tikai vienu reizi ments parādīja trubiņu un i to tajā bija Alkohola Nav nevis cipari (tas gan bija nesen),pārējās reizēs -Laimīgu ceļu un viss.

Ir, ir atteicies. Un nebraukāju apkārt ar nedegošu numura

apgaismojumu. Un starp citu par to arī nemaz necenstos uzvilkt,

mans pāris latu sods viņam nekādi nekompensētu paskaidrojumu

priekšniecībai par virkni paša izdarīto pārkāpumu.

Nu un Tev no tā labāk paliek?? Katrs dara savu darbu. Nu pateiks pa rāciju visiem mentiem Tava auto marku,nummuru un Tev būs labāk?? Pie katra stūra stādinās... Es pret šo lietu attiecos vienkārši-pie stūres dzēris nesēžos un iepūst trubiņā man nesagādā nekādas problēmas!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

ZZXX rakstīja:

Nu un Tev no tā labāk paliek?? Katrs dara savu darbu. Nu pateiks pa rāciju visiem mentiem Tava auto marku,nummuru un Tev būs labāk?? Pie katra stūra stādinās... Es pret šo lietu attiecos vienkārši-pie stūres dzēris nesēžos un iepūst trubiņā man nesagādā nekādas problēmas!

Tu laikam būsi viens no tiem, kas labprāt arī katram municipālim izrādītu visu kabatu saturu, lai pierādītu, ka neesi narkomāns un reizi nedēļā uzaicinātu kriminālpoliciju veikt kratīšanu tavā dzīvoklī, lai apliecinātu, ka neglabā tur slepkavības ieroci.

ZZXX Reģ.: 14.03.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

ZZXX rakstīja:

Nu un Tev no tā labāk paliek?? Katrs dara savu darbu. Nu pateiks pa rāciju visiem mentiem Tava auto marku,nummuru un Tev būs labāk?? Pie katra stūra stādinās... Es pret šo lietu attiecos vienkārši-pie stūres dzēris nesēžos un iepūst trubiņā man nesagādā nekādas problēmas!

Tu laikam būsi viens no tiem, kas labprāt arī katram municipālim izrādītu visu kabatu saturu, lai pierādītu, ka neesi narkomāns un reizi nedēļā uzaicinātu kriminālpoliciju veikt kratīšanu tavā dzīvoklī, lai apliecinātu, ka neglabā tur slepkavības ieroci.

tu (rakstīšu kā tu ar mazo) nejauc divas dažādas lietas. Šajā gadījumā tev neviens nebauda kabatas,nekrata dzīvokli vai kā citādi neaizskar tevi. Vēlreiz atkārtošu-tas ir mentu darbs un ,ja trubiņa tiek izsniegta visiem ,tas ir tikai normāli. Tad kad kāds dzērājs noliks zem zemes tavus piederīgos-tu runāsi savādāk,nu tjipa..kur tad menti bija,ko tad nekontrolē...??? Bet ,ja tādi kā tu čakarēs šiem smadzenes ar ekspertīzēm...daudz ko šie paspēs nokontrolēt?? Pēc tevis sacītā liekas,ka vairāk par 24-27 gadiņu tev nav.

ZZXX Reģ.: 14.03.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

ZZXX rakstīja:

Nu un Tev no tā labāk paliek?? Katrs dara savu darbu. Nu pateiks pa rāciju visiem mentiem Tava auto marku,nummuru un Tev būs labāk?? Pie katra stūra stādinās... Es pret šo lietu attiecos vienkārši-pie stūres dzēris nesēžos un iepūst trubiņā man nesagādā nekādas problēmas!

Tu laikam būsi viens no tiem, kas labprāt arī katram municipālim izrādītu visu kabatu saturu, lai pierādītu, ka neesi narkomāns un reizi nedēļā uzaicinātu kriminālpoliciju veikt kratīšanu tavā dzīvoklī, lai apliecinātu, ka neglabā tur slepkavības ieroci.

tu (rakstīšu kā tu ar mazo) nejauc divas dažādas lietas. Šajā gadījumā tev neviens nebauda kabatas,nekrata dzīvokli vai kā citādi neaizskar tevi. Vēlreiz atkārtošu-tas ir mentu darbs un ,ja trubiņa tiek izsniegta visiem ,tas ir tikai normāli. Tad kad kāds dzērājs noliks zem zemes tavus piederīgos-tu runāsi savādāk,nu tjipa..kur tad menti bija,ko tad nekontrolē...??? Bet ,ja tādi kā tu čakarēs šiem smadzenes ar ekspertīzēm...daudz ko šie paspēs nokontrolēt?? Pēc tevis sacītā liekas,ka vairāk par 24-27 gadiņu tev nav.

ZZXX Reģ.: 14.03.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

ZZXX rakstīja:

Nu un Tev no tā labāk paliek?? Katrs dara savu darbu.

Te nu pilnībā piekrītu...riebj tā līdēju daļa, kas pieliecas katram milicim un katram ierēdnītim....

Ja jau zini,kā cilvēki kam pieliecas,tad ir pamats aizdomām par Tavu orientāciju... Neķer kreņķi,ne Tu viens tāds satrauktais,bet ir 100 un viens dažāds gadījums.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

ZZXX rakstīja:

tu (rakstīšu kā tu ar mazo) nejauc divas dažādas lietas. Šajā gadījumā tev neviens nebauda kabatas,nekrata dzīvokli vai kā citādi neaizskar tevi. Vēlreiz atkārtošu-tas ir mentu darbs un ,ja trubiņa tiek izsniegta visiem ,tas ir tikai normāli. Tad kad kāds dzērājs noliks zem zemes tavus piederīgos-tu runāsi savādāk,nu tjipa..kur tad menti bija,ko tad nekontrolē...??? Bet ,ja tādi kā tu čakarēs šiem smadzenes ar ekspertīzēm...daudz ko šie paspēs nokontrolēt?? Pēc tevis sacītā liekas,ka vairāk par 24-27 gadiņu tev nav.

Mani aizskar. Un gadiņi man ir vairāk, tāpat arī acīmredzot pieredze ar mentiem (LV) un policistiem (Rietumeiropā).

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti