Pārkāpums zīmes ceļa remonts darbības!!!

cluber Reģ.: 05.08.2004

Šodien ielecu sviestainā situācijā - neuzmanības pēc neievēroju uz Jūrmalenes zīmi, ka ceļa remonta laikā ātruma ierobežojums ir 50 km/h. Es protams, kā vienmēr kruīzkontrolē lidoju pa šo ceļa posmu uz 109 km/h. Mazliet interesanti, ka uzreiz no krūmiem ar zilām lampām izleca CP un vilka mani tvert. Protams, ka atpirkos, bet jautājums cits Vai šīs zīmes darbības ceļa posmā, ja tiek izdarīts pārkāpums nebij kaut kādi atvieglojumi vai kā. Jo atceros no seniem laikiem, ka CP šajos posmos(remonta posmos) netvarstīja negodprātīgos lidotājus.

Džeki, tik nevajag SPAMU, un ka pats vainīgs utt. tas jau pat āzim skaidrs. Interesē citu pieredze šādos posmos un jurisdisko pamatu.

Liels Paldies

 
1 2 3 4
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

blad. nu panesās!

uzvedies adekvāti un mentam arī tev nebūs jautājumu. arī trubas nedos pūst. nav viņam jāpārbauda visi automātā, bet jānoķer tie, kas pālī. sakarīgs ments prot atšķirt vai ir vērts laiku tērēt uz seju vai ne. ja tev vienmēr liek pūst, tad laikam ir iemesls. man nez kāpēc neliek.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: blad. nu panesās!

uzvedies adekvāti un mentam arī tev nebūs jautājumu. arī trubas nedos pūst. nav viņam jāpārbauda visi automātā, bet jānoķer tie, kas pālī. sakarīgs ments prot atšķirt vai ir vērts laiku tērēt uz seju vai ne. ja tev vienmēr liek pūst, tad laikam ir iemesls. man nez kāpēc neliek.

Tas ko pateici, ir spēkā citas valstīs. Pie mums aptur un liek pūst trubiņā arī garlaicības un citu tikai manetiem zināmu iemeslu dēļ. Neteikšu, ka bieži, bet man nav pieņemama neviena apturēšana bez iemesla.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti