Pārkāpums zīmes ceļa remonts darbības!!!

cluber Reģ.: 05.08.2004

Šodien ielecu sviestainā situācijā - neuzmanības pēc neievēroju uz Jūrmalenes zīmi, ka ceļa remonta laikā ātruma ierobežojums ir 50 km/h. Es protams, kā vienmēr kruīzkontrolē lidoju pa šo ceļa posmu uz 109 km/h. Mazliet interesanti, ka uzreiz no krūmiem ar zilām lampām izleca CP un vilka mani tvert. Protams, ka atpirkos, bet jautājums cits Vai šīs zīmes darbības ceļa posmā, ja tiek izdarīts pārkāpums nebij kaut kādi atvieglojumi vai kā. Jo atceros no seniem laikiem, ka CP šajos posmos(remonta posmos) netvarstīja negodprātīgos lidotājus.

Džeki, tik nevajag SPAMU, un ka pats vainīgs utt. tas jau pat āzim skaidrs. Interesē citu pieredze šādos posmos un jurisdisko pamatu.

Liels Paldies

 
1 2 3 4
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

esmu riebīgs...

kaut kādus pēdējos 7 gadus salātzaļie man nav pievērsuši uzmanību...

stareju?

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

pēc pieredzes - ir cilvēki, kuri piesaista pastiprinātu uzmanību, savukārt citi - vispār 0 interesi. un neatkarīgi no dzimuma, vecuma, mašīnas vai braukšanas stila.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

pieleca!

novēmies, bet vienmēr ar šlipsi!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

hmnc rakstīja: ....

piedod ja vari... vienkārši diršos... un Tu, patiesi, neesi vainīgs...

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

normālā pasaulē par ātruma pārkāpumiem ceļu remonta zonā ir baigs atvieglojums - sods x 2

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Remotzonās uz Jūrmalas šosejas vajadzētu uzstādīt fotoradarus...Ja tie neuzkārtos, valsts budžetā deficītu ātrā tempā varētu likvidēt...

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Tomer vietām ar tām remontzonām krietni pārspīlē.Piemēram uz stahančika tagad 30. Tur pamatmasu varētu uz +20 nocelt. Vienīgi nav kur nostāties un vicināties.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

man pēdējoreiz apturot zaļais vīriņš tikai pagaidīja kamēr logu nolaižu, palūrēja salonā un pamāja ar roku braukt. pat papīrus nepaprasīja

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: man pēdējoreiz apturot zaļais vīriņš tikai pagaidīja kamēr logu nolaižu, palūrēja salonā un pamāja ar roku braukt. pat papīrus nepaprasīja

izskatījies pilnīgi bescerīgs ? CePists laikam saprata, ka te pat pusdienām nesanāks ?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Anonimikis nav gadījumā Imis Freibis?

ANO Imis, domā ? Freibim nebij sakara ar ANO...

šoreiz laikam vienkārši Ano (krieviski - pišecca ONO, proiznosicca ANO) Imiķis

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu vispār tas zaļais vīriņš ieraudzīja kas ir uz pakaļējā sēdekļa un tad vairs jautājumu nebija

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

... vai fotoradars?

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

hmnc rakstīja: pēc pieredzes - ir cilvēki, kuri piesaista pastiprinātu uzmanību, savukārt citi - vispār 0 interesi. un neatkarīgi no dzimuma, vecuma, mašīnas vai braukšanas stila.

šo gan vēlētos apstrīdēt, agresīvāka paskata auto vai mega šķūninga īpasnieki tiek dauuuudz biežāk kontrolēti.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nu vispār tas zaļais vīriņš ieraudzīja kas ir uz pakaļējā sēdekļa un tad vairs jautājumu nebija

Shlesers pilniigaa kjeemaa?

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

pirmdienis - ā jā, sorr, piemirsu pazīstams džeks no šefa paņēma sti jauno, 3x izbrauca visas trīs reizes noķēra uz galīgajiem sīkumiem un visas reizes dabūja maksāt

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja:

anonimikis rakstīja: nu vispār tas zaļais vīriņš ieraudzīja kas ir uz pakaļējā sēdekļa un tad vairs jautājumu nebija

Shlesers pilniigaa kjeemaa?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Arsmens rakstīja:

anonimikis rakstīja: nu vispār tas zaļais vīriņš ieraudzīja kas ir uz pakaļējā sēdekļa un tad vairs jautājumu nebija

Shlesers pilniigaa kjeemaa?

nē, zivtiš...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Yetti rakstīja:

Arsmens rakstīja:

anonimikis rakstīja: nu vispār tas zaļais vīriņš ieraudzīja kas ir uz pakaļējā sēdekļa un tad vairs jautājumu nebija

Shlesers pilniigaa kjeemaa?

nē, zivtiš...

NĒ, ABI ! SKŪPSTĪJĀS UZ AIZMUGURĒJĀ BEŅĶA

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja:

šo gan vēlētos apstrīdēt, agresīvāka paskata auto vai mega šķūninga īpasnieki tiek dauuuudz biežāk kontrolēti.

Esmu uz savas ādas izmbaudījis, zini pat tāds tikpat kā nemanāms sīkums, kā bampera uzlika(lūpa), kas bamperu padara stipri zemu, lika man apstāties vai pie katra posteņa. Uzlika tika gada sākumā laimīgi norauta un brīnies vai nē tagad tura tikai kad "sagrēkojos". Rezultātu ticamībai jāmēģina atkal montēt klāt.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Toties vismazāk, laikam CP interesē parasta izskata busiņi. 4 gadu laikā esmu apturēts tikai vispārējo pretalkohola kampaņu laikā, kad tur visus pēc kārtas.

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

sleepnis rakstīja: Toties vismazāk, laikam CP interesē parasta izskata busiņi. 4 gadu laikā esmu apturēts tikai vispārējo pretalkohola kampaņu laikā, kad tur visus pēc kārtas.

njā ... interesanti bija pavērot CP-istu uzvedību, kad sanāca ap 1 naktī braukt garām vietai, kur tobrīd kādas 4 ekipāžas tramdīja dragreiserus. varēju sajusties kā īstens noziedznieks

BusDriver Reģ.: 17.04.2002
0 0 Atbildēt

Piekrītu Slēpnim, parasta izskata busiņus CP mēdz ignorēt pat vispārējas oblavas laikā, kad tiek turēti visi visos virzienos braucošie vieglie.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

US auto brauceeji parasti lielaas, ka vinji esot mentiem neinteresanti.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

it kaa jau kreisaa josla pabliivaa satiksmee ir visdrošaakaa jo nevar jau saprast kam vins raada to savu briinumkociņu

bet taa varu teikt, ka vecie volvo vinjus interesee maz...

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Ir dzirdeeta versija, ka CP pastiprinaatu uzmaniibu piesaistot komkreetu marku auto. Tipa MB, BMW, AUDI, jo esot itkaa izkristalizeejies videejais aritmeetiskais konkreeto marku brauceejs... mani piem. ar Renault staadina LJOTI reti un arii tikai t.s. kopeejo ablavu ietvaros - nesen Ropazjos iebraucot no Siguldas puses, aptureeja, pat iisti dokjus nenocjekoja un palaida valjaa... Taa pat par aatrumu... NEVIENU reizi neesmu maksaajis par aatruma paarkaapsjanu, lai gan ir bijis ~100 km/h

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti