CSDD reģistrs

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001

Ja kādam ir pieeja csdd reģistram, gribētos noskaidrot atsevišķi cik auto iekš LV ir reģistrēti ar VIN numuriem, kas sākas ar:

JHMEG219....

un

cik ar

JHMEH616....

Nekam nelikumīgam man to nevajag, interesē tāpat vien. CSDD man atsūtīja visu sarakstu ar modeļiem un gadiem, bet tas neder, jo modelis viens, bet komplektācija atšķiras.

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tipa problēma ir tajā ka tev neiedeva VIN numurus ?!?!?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

VIN numurus man ar nevajag tikai skaitu. Vienkārši tikai pēc gada neko atšķirt nevar, jo tas ir pārāk vispārīgi.

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

varēs noskaidrot cik donorauto braukā pa LV ceļiem

ja nu savajagās rezerves daļu

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Moš kādam ir gali IeM reģistram?

Vajag zināt datus par pers. pēdējie VIN xxxxxx - 12345

Daudz nevarētu būt

:8

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: Moš kādam ir gali IeM reģistram?

Vajag zināt datus par pers. pēdējie VIN xxxxxx - 12345

Daudz nevarētu būt

:8

Izskatās pēc kādas Rīgas rajona apdzīvotas vietas. Ņem "puķes" un cilpo uz vietējo pasu galdu, lai pasūta 3 mājas tālāk.

P.S. Pasūtīšanas attālums atkarīgs gan no "pušķa" lieluma.

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: Moš kādam ir gali IeM reģistram?

Vajag zināt datus par pers. pēdējie VIN xxxxxx - 12345

Daudz nevarētu būt

:8

cipars izdomāts, visas sakritības un piederību nelietot

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nekā sensitīva tai informācija neredzu, kapē gan nevarētu piespēlēt kaut kādus cipariņus +/-5 šur vai tur. Zināšu cik donoru

Kam to vajag, jautājums apmēram tāds pats kā kāda jēga zināt cik iekš LV ir ar vārdu Jānis... Izklaide, gudrāks nekļūst ja zin un nekāda vaina ja arī nezin. Nezkapēc PMLP tādu informāciju publisko un nekāda vaina.

Galu nav tapēc prasu, PM.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

markss rakstīja: Moš kādam ir gali IeM reģistram?

Vajag zināt datus par pers. pēdējie VIN xxxxxx - 12345

Daudz nevarētu būt

:8

Izskatās pēc kādas Rīgas rajona apdzīvotas vietas. Ņem "puķes" un cilpo uz vietējo pasu galdu, lai pasūta 3 mājas tālāk.

P.S. Pasūtīšanas attālums atkarīgs gan no "pušķa" lieluma.

diezgan spēcīgi izskatās pēc siguldas

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Ja kādam ir pieeja csdd reģistram, gribētos noskaidrot atsevišķi cik auto iekš LV ir reģistrēti ar VIN numuriem, kas sākas ar:

JHMEG219....

un

cik ar

JHMEH616....

Nekam nelikumīgam man to nevajag, interesē tāpat vien. CSDD man atsūtīja visu sarakstu ar modeļiem un gadiem, bet tas neder, jo modelis viens, bet komplektācija atšķiras.

paprovē uzrakstīt oficiālu iesniegumu csdd. paskaidro, kam tev. Raksti, lai privātus datus nedot, tikai statistiku. DOmāju, ka sanāks, ja nē - viņiem enivei ir jāatbild.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Pamēģināšu vēlreiz caur e-pastu. Pirmo reizi bišku nošokēja tas, ka prasot par vienu modeli man atsūtija visu markas sarakstu. Tagad būšu atguvies un var riskēt vēlreiz

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti