Bedre uz salu tilta..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004

Varbūt kāds zin - kas tur īsti ir? bistami, nebīstami?

 
1 2 3 4
ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

ingusster rakstīja:

Sviestnesis rakstīja:

kolumbs rakstīja: Laikam domāts šis:

auto.apollo.lv/...

tas jau ir tikai pie mums iespējams, ka miljoniem vērtie satiksmes mezgli ieliecas pārbaudē, bet mums stāsta, ka tas ir normāli, ka tilti plaisā, bet mums ziņo, ka popig, ka satraukumam naf pamata.....

satraukties varēsim tad, ja tas tilts sabruks..

tad varēs taisīt visādas izmeklēšanas komisijas un meklēt vainīgos....

tā kā viss ir čikeniekā!!

kur tu redzēji ka tas Zelta tilts plaisā?!? Kur viņam tās plaisas ir? Tici man, tur tiek veiktas tādas pārbaudes par kurām Tev nav ve jausmas...un galu galā, ja būs kādas novirzes no normas, nevienu uz tā tilta virsū nelaidīs! Jā, tilts ieliecās, bet galvenais lai tas atgūtu savu sākotnējo stāvokli pēc atslogošanas! Padomā pats, kas tas ir par svaru 32x40 tonnas...1280 tonnas. Pēc matemātiskiem aprēķiniem sanāk uz katriem pieciem tilta metriem 1,333 tonnas katrā joslā! Pieņem ka sešas joslas, tilta garums 800 metri!

P.S. Vai tikai Tu nestrādā dzeltenajā presē, ka izpūt no mušas ziloni???

slikti mācījies....

tilta konstrukciju pārzini? kāda sistēma?

skatīja konkrēto laidumu.... 10 laidumi - pie kopēja ap 800 - viens laidums ap 80 metriem...

uz 80 metriem joslā stāvēja 8 auto pa 40 tonnām... itogo - 320 tonnas.... uz vienu tekošo joslas metru bija ap 4 tonnām... ja ņemt vērā ka joslas tur plānotas 3, tad 4x2 /3 = 2.66tonnas katrā pusē.... kopēji - 5.22tonnas uz 1 laiduma metru....

Parastos apstākļos.... 2 joslas pilnas ar vieglajiem = vidēji 7 metri uz 1 auto... 12 auto joslā... x4x1.5 tonna = 72 tonnas vieglajiem... ja pa pirmo joslu klāt nāk vel smagie... kaut tie paši 8 auto pa 40 tonnām... x 2 joslas... = 640tonnas...

Kopā ikdienā... 640+72= 712 tonnas... uz vienu tekoša laiduma metru, pieņemot kā laidums ir 80 metri... 8.9 tonnas...

Varbūt kaut kur aprēķinā kļūdījos.... bet nu izskatās ka tā pārbaude varētu būt smagāka...

varbūt arī slikti mācījos...

bet Tavi aprēķini nudien nav saprotami...es savus veicu neiedziļinoties sīkumos - elementāra matemātika!

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

es nezinu cik tur katrā laidumā pa smagajiem bija...bet pēc tava aprēķina sanāk ka slogots tikai katrs otrais tilta laidums! Tilta konstrukcijas shēmu aptuveni zinu, jo neesmu nekāds ceļu projektētājs...mans lauciņš ir cits.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

modena rakstīja: par ko panika?

tilti daudz ko spēj izturēt pirms sabrukšanas...

piemērs iz dzīves :

www.youtube.com/...

Atradi ar ko salīdzināt - tas tilts sabruka nevis no slodzes, bet no tā, ka nebija precīzi aprēķināta vēja iedarbība - pietiekama stipruma vējš to tiltu iešūpoja un aidā Ja tur vēl būtu virsū pārbaudes mašīnas sabruktu stipri ātrāk

Sabruka no ārējas slodzes.... ko izraisīja vējš... vēlāk sāka taisīt tilta mēroga modeļus un pārbaudīt tos aerodinamiskā tunelī...

Ja virsū būtu mašīnas - iespējams ka nesabruktu... pretestība vēja iedarbei būtu savādāka...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

ingusster rakstīja:

modena rakstīja:

ingusster rakstīja:

Sviestnesis rakstīja:

kolumbs rakstīja: Laikam domāts šis:

auto.apollo.lv/...

tas jau ir tikai pie mums iespējams, ka miljoniem vērtie satiksmes mezgli ieliecas pārbaudē, bet mums stāsta, ka tas ir normāli, ka tilti plaisā, bet mums ziņo, ka popig, ka satraukumam naf pamata.....

satraukties varēsim tad, ja tas tilts sabruks..

tad varēs taisīt visādas izmeklēšanas komisijas un meklēt vainīgos....

tā kā viss ir čikeniekā!!

kur tu redzēji ka tas Zelta tilts plaisā?!? Kur viņam tās plaisas ir? Tici man, tur tiek veiktas tādas pārbaudes par kurām Tev nav ve jausmas...un galu galā, ja būs kādas novirzes no normas, nevienu uz tā tilta virsū nelaidīs! Jā, tilts ieliecās, bet galvenais lai tas atgūtu savu sākotnējo stāvokli pēc atslogošanas! Padomā pats, kas tas ir par svaru 32x40 tonnas...1280 tonnas. Pēc matemātiskiem aprēķiniem sanāk uz katriem pieciem tilta metriem 1,333 tonnas katrā joslā! Pieņem ka sešas joslas, tilta garums 800 metri!

P.S. Vai tikai Tu nestrādā dzeltenajā presē, ka izpūt no mušas ziloni???

slikti mācījies....

tilta konstrukciju pārzini? kāda sistēma?

skatīja konkrēto laidumu.... 10 laidumi - pie kopēja ap 800 - viens laidums ap 80 metriem...

uz 80 metriem joslā stāvēja 8 auto pa 40 tonnām... itogo - 320 tonnas.... uz vienu tekošo joslas metru bija ap 4 tonnām... ja ņemt vērā ka joslas tur plānotas 3, tad 4x2 /3 = 2.66tonnas katrā pusē.... kopēji - 5.22tonnas uz 1 laiduma metru....

Parastos apstākļos.... 2 joslas pilnas ar vieglajiem = vidēji 7 metri uz 1 auto... 12 auto joslā... x4x1.5 tonna = 72 tonnas vieglajiem... ja pa pirmo joslu klāt nāk vel smagie... kaut tie paši 8 auto pa 40 tonnām... x 2 joslas... = 640tonnas...

Kopā ikdienā... 640+72= 712 tonnas... uz vienu tekoša laiduma metru, pieņemot kā laidums ir 80 metri... 8.9 tonnas...

Varbūt kaut kur aprēķinā kļūdījos.... bet nu izskatās ka tā pārbaude varētu būt smagāka...

varbūt arī slikti mācījos...

bet Tavi aprēķini nudien nav saprotami...es savus veicu neiedziļinoties sīkumos - elementāra matemātika!

ja nezini un neiedziļinoties- xuli lien?

ar elementāro matemātiku bez iedziļināšanas spriest par tiltu... nu nu...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

msh rakstīja:

modena rakstīja: par ko panika?

tilti daudz ko spēj izturēt pirms sabrukšanas...

piemērs iz dzīves :

www.youtube.com/...

Atradi ar ko salīdzināt - tas tilts sabruka nevis no slodzes, bet no tā, ka nebija precīzi aprēķināta vēja iedarbība - pietiekama stipruma vējš to tiltu iešūpoja un aidā Ja tur vēl būtu virsū pārbaudes mašīnas sabruktu stipri ātrāk

Sabruka no ārējas slodzes.... ko izraisīja vējš... vēlāk sāka taisīt tilta mēroga modeļus un pārbaudīt tos aerodinamiskā tunelī...

Ja virsū būtu mašīnas - iespējams ka nesabruktu... pretestība vēja iedarbei būtu savādāka...

Tak sen par to Tacoma Narrows tiltu lasīts un viģiki pētīi

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

neesmu matemātiķis, fiziķis, arhitekts vai būvnieks, bet, ja jau tilts ar teorētiskajiem pieļaujamiem svariem TĀ saliecas, tad trīs spļāvieni pār plecu, lai kādā rītā neiesēstos korķī kopā ar teorētiskajiem pāris kūdras vedējiem, kuri protams nekad nepārsniedz pieļaujamo svaru (zirga smiekli) uz tā super tilta.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Iemesls iemācīties peldēt

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Interesanti, taam klachu baabaam kaads maksaa, jeb tieshaam shirmis ciet? Piem. sviestnesis, i niks atbilstoshs...

uj,paldies,paldies par komplimentu, tiešām patīkami,ka mana nika izvēle naf atstājusi Tevi vienaldzīgu... a par to maksāšanu,ir Tev idejas,gribi ko piedāvāt? Nu tad neturi sveci zem pūra...

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Interesanti, taam klachu baabaam kaads maksaa, jeb tieshaam shirmis ciet? Piem. sviestnesis, i niks atbilstoshs...

uj,paldies,paldies par komplimentu, tiešām patīkami,ka mana nika izvēle naf atstājusi Tevi vienaldzīgu... a par to maksāšanu,ir Tev idejas,gribi ko piedāvāt? Nu tad neturi sveci zem pūra...

Es pilniigi labi tevi saprotu! Dziive gruuta, citiem iet labaak, visur kraapshanaas un nejeedziibas! A gribaas tak ko lielu un gaishu! Man ir ideja - jaastraadaa, tikai jaastraadaa!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja: Kjeguma tiltu sagraava citaadi Tb ar rezonansi, nevis parastu svaru..

laikam gan ne....tas tilts sabruka, kad uzbrauca viens no pēdējiem paredzētajiem kraziem. Pārējie uz tilta mierīgi stāvēja, tā kā rezonanse ņiprčom. vienkārši pārslogoja.

Un neievēroja elementāras drošības prasības dēļ kam bija arī vairākas bēres.

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Bedri uz slāvu dzelzceļa pārvada svētdien lāpīja ciet! Ieliekuma mērogi paliek redzami pēc betona bortiem, kurus atstāja kā bija ieliekušies!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

vmartini rakstīja: Bedri uz slāvu dzelzceļa pārvada svētdien lāpīja ciet! Ieliekuma mērogi paliek redzami pēc betona bortiem, kurus atstāja kā bija ieliekušies!

Paskaties kārtīgi, varbūt no apakšas ir ielikuši kādu stuti?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Paskaties kārtīgi, varbūt no apakšas ir ielikuši kādu stuti?

Tik lielu zīmuļu nava…

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

ingusster rakstīja: es nezinu cik tur katrā laidumā pa smagajiem bija...bet pēc tava aprēķina sanāk ka slogots tikai katrs otrais tilta laidums! Tilta konstrukcijas shēmu aptuveni zinu, jo neesmu nekāds ceļu projektētājs...mans lauciņš ir cits.

tā arī bija - slogoja katru otro posmu.

tiešām varbūt nav ko purkšķēt, ja nezini.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pļā, visapkārt vieni vienīgi eksperti, nav pat ko drist pasūtīt

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

laikam gan ne....tas tilts sabruka, kad uzbrauca viens no pēdējiem paredzētajiem kraziem. Pārējie uz tilta mierīgi stāvēja, tā kā rezonanse ņiprčom. vienkārši pārslogoja.

Un neievēroja elementāras drošības prasības dēļ kam bija arī vairākas bēres.

-----------------------------------

Nja, taa arii bija, turklaat Kjeguma gadiijumaa nebija njemtas veeraa gadu gaitaa uzklaataas asfalta kaartas - kopaa ieveerojams svars. Visi tie samosvali peec kaaras virziijaas no posma uz posmu, kad sasniedza pirmo peec kara padomjlaikaa atjaunoto posmu, tas arii izraadiijaas likteniigais ...Es toreiz atrados pie "vecaas" turbiinu maajas labajaa krastaa. Peec tam visa taa aina veel meeneshiem sapnjos raadiijaas ...

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti