Kā apčakarēt nesavtīgo OCTA drošinātāju?

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004

Tauta, palīdziet vecam un neizglītotam cilvēkam! Lieta tāda, ka mans A6 tika nelielā krašā un tika atzīts par vainīgu. Tagad, kad remonti uz galu iet, palūkojos, cik man OCTA piķos. Iepriekšējā beigusies. Nu protams Bonus Malus nokritis no 6 uz 4, a polise uz gadu izrādās maksās 225 Ls Obidno, jo autiņu biju aizdevis. Koroče, vajag padomu - vai varu pārrakstīt autiņu uz sievu un vai tad tam būs 6. klase? Man vēl ir Volvo, tam 7. klase. Kurš zina, kā tur bija ar to klašu apvienošanu? Lasīju gan ar brillēm, gan bez, tik un tā neko nesapratu

 
1 2 3 4 5
Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

iepriekš OCTA bija sotaks, tagad, kad aprīlī beigsies, būs 350.

Ja izdosies pārnest pasāta BM, tad ciparam vajadzētu būt zem simta.

Nu līdz pavasarim vēl ir brīdis paštukot, varbūt to auto izdodas kādām nogrūst pa to laiku.

Tikai, cik skatos, krīzes apstākļos straujš cenas kritums skāris arī gondas - 2003 vagon-accordu iekš ss viens jau pa 7 eirikiem cenšas nogrūst...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Ok - bet ja mana sieva to auto pārdod man, un mainās ne tikai turētājs, bet arī īpašnieks - teiksim es izmaksāju atlikušo līzi Hanzenei...?

Tad taču tai 4. klasei nevajadzētu vilkties līdzi...?

Nevilksies līdzi. Bet paliks krājumā sievai un nopērkot nākamo uz viņas vārda tas jau uzreiz saņems 4. klasi. Tātad pērc no sievas līzingauto. Un lai viņa pērk žiguli, kam piesiet savus grēkus.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Master_D rakstīja: Ok - bet ja mana sieva to auto pārdod man, un mainās ne tikai turētājs, bet arī īpašnieks - teiksim es izmaksāju atlikušo līzi Hanzenei...?

Tad taču tai 4. klasei nevajadzētu vilkties līdzi...?

Nevilksies līdzi. Bet paliks krājumā sievai un nopērkot nākamo uz viņas vārda tas jau uzreiz saņems 4. klasi. Tātad pērc no sievas līzingauto. Un lai viņa pērk žiguli, kam piesiet savus grēkus.

Vai tad tā malus klase celsies, ja pa to žiku nemaksās apdrošināšanu?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Skādi nodarīju es ar sievas auto

Līdz ar to, 30% nost ir gan manam personiskajam ratio (kas bija ap 13 ) gan sievas auto (kam bija 6)

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Tā, lēmums pieņemts Mana jaunākā meita tiks pie pirmā auto Tikai viens jautājums, vai pie pārrakstīšanas OCTA vajadzīga, vai nē?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

nav vajadzīga.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: nav vajadzīga.

Tencinu.

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Pēc tam pastāsti vai viss sanāca.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Skādi nodarīju es ar sievas auto

Līdz ar to, 30% nost ir gan manam personiskajam ratio (kas bija ap 13 ) gan sievas auto (kam bija 6)

Nu tad ej strīdies. par katru avāriju ir piemērojams 2. klašu "sods" tikai VIENAM BM pārim! Abiem noņemt nevar.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

es jau nezinu, vai ir noņemts. Šobrīd nevaru nočekot pasāta bm.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

Seene rakstīja:

Master_D rakstīja: Ok - bet ja mana sieva to auto pārdod man, un mainās ne tikai turētājs, bet arī īpašnieks - teiksim es izmaksāju atlikušo līzi Hanzenei...?

Tad taču tai 4. klasei nevajadzētu vilkties līdzi...?

Nevilksies līdzi. Bet paliks krājumā sievai un nopērkot nākamo uz viņas vārda tas jau uzreiz saņems 4. klasi. Tātad pērc no sievas līzingauto. Un lai viņa pērk žiguli, kam piesiet savus grēkus.

Vai tad tā malus klase celsies, ja pa to žiku nemaksās apdrošināšanu?

Necelsies. Bet ja žiks netiks norakstīts, tas ar visu sev piesieto BM klasi turpinās eksistēt CSDD reģistrā un 4. klase nekur citur netiks pārnesta. Ilgtermiņā gan iespējams var rasties problēmas ar to, ka tev pieder lūznis, ko neesi utilizējis paredzētajā kārtībā. Bet nu tur jau atkal var kautko sadomāt, ja tāds laiks pienāk. Vēlams būtu numurus saglabāt. Un tad pie vajadzības jau var pieskrūvēt kādam sētmalē atrastam rūsas pikucim un atdot Tolmetam.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ieberzies....

lai pārrakstītu tačku, vajag octu

kāpēc minimālais laiks nav 1 diena????

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

man liekas, ka nevajag gan. Kad es pirku savu Alfa 75 šrotu, tai nebija octa un csdd neviens arī to neprasīja.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

octu vajag, lai izietu TA.

LAi pārrakstītu - nevajag.

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Ar to BM vispār sanāk galīgs piekāsiens.. Ja nopērk mašīnu oktobrī - BM mainās pēc 22 mēnešiem, ja nopērk mašīnu augustā - BM mainās pēc 12 mēnešiem. Kapēc vienam pēc gada jau samazināts maksājums bet otram gandrīz divi gadi jābrauc ar 6 klasi?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: ieberzies....

lai pārrakstītu tačku, vajag octu

kāpēc minimālais laiks nav 1 diena????

Lai pārrakstītu tačku, OSTA NAV VAJADZĪGA !!! Tā lūk,Pirmais.

agrāk vaidzēja točno.... csdd kasēm pretī pat bija kantoris, kas dalīja tās octas uz 2 nedēļām un pēc tam tūlīt bija ar mieru octu nolikvidēt un kautko samaksāt apakaļ....

p.n.

es jau sen neesmu neko pārrakstījis.... nezinu....

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

windy rakstīja: Ar to BM vispār sanāk galīgs piekāsiens.. Ja nopērk mašīnu oktobrī - BM mainās pēc 22 mēnešiem, ja nopērk mašīnu augustā - BM mainās pēc 12 mēnešiem. Kapēc vienam pēc gada jau samazināts maksājums bet otram gandrīz divi gadi jābrauc ar 6 klasi?

Sievas auto tika pirkts pirms gada oktobrī. Tas viņiem netraucēja noraut 2 punktus nost šajā septembrī.

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

windy rakstīja: Ar to BM vispār sanāk galīgs piekāsiens.. Ja nopērk mašīnu oktobrī - BM mainās pēc 22 mēnešiem, ja nopērk mašīnu augustā - BM mainās pēc 12 mēnešiem. Kapēc vienam pēc gada jau samazināts maksājums bet otram gandrīz divi gadi jābrauc ar 6 klasi?

Sievas auto tika pirkts pirms gada oktobrī. Tas viņiem netraucēja noraut 2 punktus nost šajā septembrī.

ok, nestrīdēšos, iespējams, ka apdrošinātājs to pusmēnesi-mēnesi ir iedevis bonusā

Kolēģim mašīna reģistrēta novembrī, gads jau garām, bet BM mainīsies tikai 15. septembrī

Man tāds pats variants, tikai man ir nožuļīts pus gads - reģistrācija martā. Par cik liela daļa pērk octu uzreiz uz gadu - abos variantos divas polises par 6 klases cenu

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Skādi nodarīju es ar sievas auto

Līdz ar to, 30% nost ir gan manam personiskajam ratio (kas bija ap 13 ) gan sievas auto (kam bija 6)

Nestāsti, ka šādi tas strādā! Vai tad tā patiešām ir, ka jums abiem samazina BM??? Vai tomēr tikai sievai?

no www.ltab.lv/... :

Bonus – malus klase tiek rēķināta attiecībā uz pāri -transportlīdzeklis un tā īpašnieks.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

viktors1961 rakstīja: Tā, lēmums pieņemts Mana jaunākā meita tiks pie pirmā auto Tikai viens jautājums, vai pie pārrakstīšanas OCTA vajadzīga, vai nē?

Un kas būs, kad tu atkal sataisīsi ziepes? Rakstīsi uz vecāko meitu vai jaunākās meitas krustmātes brāli?

Nelecies. es braucu jau 20 gadus diendienā, gan ar darba, gan savējām, ir bijis 1 krašs, kur biju vainīgs, uz lauku ceļa ieslīdēju grāvī. A citādi mani papīri ir tīri. Protams jāpiesit 3x pie koka. Jaunībā, kad vēl prātiņa nebija, dieviņš pasargāja, da i tagad vecumdienās pieskata

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

viktors1961 rakstīja:

Nelecies. ...blā blā

Kur tad es to dariju??

Ak atvaino! Mana nožēla ir patiesa...

gguniss Reģ.: 20.11.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: ieberzies....

lai pārrakstītu tačku, vajag octu

kāpēc minimālais laiks nav 1 diena????

Lai pārrakstītu tačku, OSTA NAV VAJADZĪGA !!! Tā lūk,Pirmais.

agrāk vaidzēja točno.... csdd kasēm pretī pat bija kantoris, kas dalīja tās octas uz 2 nedēļām un pēc tam tūlīt bija ar mieru octu nolikvidēt un kautko samaksāt apakaļ....

p.n.

es jau sen neesmu neko pārrakstījis.... nezinu....

jā, tiešām nevajag. manī avarēja kāds cits auto, kuru tikko bija jaunais īpašnieks iegādājies. polise loģiski bija uz veco īpašnieku. par laimi tas āpsis nepiekrita saskaņotajam paziņojumam, bet uzstāja uz policiju, kur tad arī konstatēja, ka šim nav derīgas apdrošināšanas. ja būtu saskaņotais tad gan man būtu neliels ieberziens, jo saskaņoto nedrīkst (imho) stādīt, ja kāds no auto nav apdrošināts. nu es protams tad izmantotu kasko, bet tas tā.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: OCTA. Kad varēs labot postus??

Vēsturi neizlabosi....

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

gguniss rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: ieberzies....

lai pārrakstītu tačku, vajag octu

kāpēc minimālais laiks nav 1 diena????

Lai pārrakstītu tačku, OSTA NAV VAJADZĪGA !!! Tā lūk,Pirmais.

agrāk vaidzēja točno.... csdd kasēm pretī pat bija kantoris, kas dalīja tās octas uz 2 nedēļām un pēc tam tūlīt bija ar mieru octu nolikvidēt un kautko samaksāt apakaļ....

p.n.

es jau sen neesmu neko pārrakstījis.... nezinu....

jā, tiešām nevajag. manī avarēja kāds cits auto, kuru tikko bija jaunais īpašnieks iegādājies. polise loģiski bija uz veco īpašnieku. par laimi tas āpsis nepiekrita saskaņotajam paziņojumam, bet uzstāja uz policiju, kur tad arī konstatēja, ka šim nav derīgas apdrošināšanas. ja būtu saskaņotais tad gan man būtu neliels ieberziens, jo saskaņoto nedrīkst (imho) stādīt, ja kāds no auto nav apdrošināts. nu es protams tad izmantotu kasko, bet tas tā.

Tavā gadījumā vainīgā auto pārdevējam uz pārdošanas brīdi ir bijusi derīga OCTA, kas nekādi nepierāda, ka tā būtu absolūti nepieciešama auto pārrakstīšanai.

No offence, tikai piesienos

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Tā, lēmums pieņemts Mana jaunākā meita tiks pie pirmā auto

Dīls jau noticis? Ka rezultāti?

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti