Kā apčakarēt nesavtīgo OCTA drošinātāju?

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004

Tauta, palīdziet vecam un neizglītotam cilvēkam! Lieta tāda, ka mans A6 tika nelielā krašā un tika atzīts par vainīgu. Tagad, kad remonti uz galu iet, palūkojos, cik man OCTA piķos. Iepriekšējā beigusies. Nu protams Bonus Malus nokritis no 6 uz 4, a polise uz gadu izrādās maksās 225 Ls Obidno, jo autiņu biju aizdevis. Koroče, vajag padomu - vai varu pārrakstīt autiņu uz sievu un vai tad tam būs 6. klase? Man vēl ir Volvo, tam 7. klase. Kurš zina, kā tur bija ar to klašu apvienošanu? Lasīju gan ar brillēm, gan bez, tik un tā neko nesapratu

 
1 2 3 4 5
Orfejs Reģ.: 13.09.2008
0 0 Atbildēt

Man paziņa brauc apdrošināties uz LT, būs jāpjautājas, saka, ka tur esot īsta sviestmaize!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfan! aatri aatri...sareekjini peec cik ilga laika tev octa kompēnijsas piemaksaas par to ka tu paraadies uz ielas... un cik ilgi tev taa n=buus jaamocaas...kameer no preemijaam savaaksi otru merivu... vai hvz ko tur tagad par baudaamu uzskati

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Orfejs rakstīja: Man paziņa brauc apdrošināties uz LT, būs jāpjautājas, saka, ka tur esot īsta sviestmaize!

un tas jau ir interesantaak...ja vien pazinja nav LT pislonis kas taapat kaa msh paarvietojaas ar klaipeedaa regjistreetu mucheli...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Krīze tev galvā

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nja...šitie bāleliņi..sataisa sūdus un tad piņņā kā tādi memļaki...bļē, nu maksā, urbi...maksā un netaisi pēc tam avārijas...

Par stipru pīpē... meibī... spriežot pēc taviem tekstiņiem...man nav nekas pret maksāt, bet besī, ka to sauc par apdrošināšanu. Ja šaizi saskaitīja uz 450Ls (kā viņi to dabūja gatavu, kad bojāts bija tikai piekabes āķis????, tas ir ārpus manas saprašanas), pirms tam biju samaksājis 80, tagad 225, vēl pēc gada kādi 190... 'tik pat labi es varēju nopogāt tam cietējam (varu derēt, ka summa būtu 2x mazāka) un kāda locekļa dēļ man tā OCTA??? Un kad vēl pierēķina, cik gadus esmu ar darba autiņiem nobraucis un OCTA-s izmantotas netika...

Vnk es te neredzu apdrošināšanas principa... drīzāk potenciālā zaudējumu atmaksāšana ilgtermiņā... un ar ļoti lkrutiem %

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

kad pirku liidzsineejo tarataiku,tam dzekam bija 4.klase un octa arii masiinai bija kosmiska jo tas dzeks ar citu mizu bij awareejis.tikko paarregjistreeju,iestaajaas klasiskaa,6.klase.nezinu,waj uz personu ar taadu pasu uzwaardu un adresi (siewu) tas straadaas,bet uz siewasbraali wai siewasteewu rakstiit war drosi.

PN-negribi probleemas-nedod masiinu citam.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nja...šitie bāleliņi..sataisa sūdus un tad piņņā kā tādi memļaki...bļē, nu maksā, urbi...maksā un netaisi pēc tam avārijas...

gribi teikt,ka octas preemijas pieaugums 10x peec nelielas awaarijas ir OK? tad jau izdewiigaak ir labot pretinieka masiinu par sawiem liidzekliem un PN taas octas.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Krīze tev galvā

ne mazākā mērā. Tu,izrādās, esi vēl viens, kurš pats savas domas nespēj sakopot un sagrābsta visko no citurienes Tā kā....smaidi un gaidi,opi ( domāšanā).

Pilnīgi neinteresē. Un dir.sties vari ar vecmāmiņu centrāltirgū.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Un autors kaut ko muld. Man, nez kāpēc, no 6 klases pārlika uz 5. un ne zemāk. Par ieslīdēšanu pretējā joslā un sadursmi...pilsētā gan, bet tomēr. Un te nabadziņam par piekabes āķa apskrāpēšanu uzreiz 4.... gan jau pirms tam savārīji ziepes,stāsti vien. Un-ja pats nebiji vainīgs, piedzen no vainīgā...neesi tak bēbis.

mož iztiksim bez citu teiktā apšaubīšanas??? Viena avārija bonus malus klasi samazina par 30%, bet ne mazāk kā par vienu. Atņem no 6 30% (protams ja skolā kaut cik sekmīgs matemātikā biji) Un ne vienmēr no vainīgā ir ko piedzīt. Piedevām runa nav par to.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

bija topiks autoram-audii remonts vs kapseeta-lanzeri ujak,purns ujak.tad jau nebija mazs bums.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

Sretsked rakstīja: Un autors kaut ko muld. Man, nez kāpēc, no 6 klases pārlika uz 5. un ne zemāk. Par ieslīdēšanu pretējā joslā un sadursmi...pilsētā gan, bet tomēr. Un te nabadziņam par piekabes āķa apskrāpēšanu uzreiz 4.... gan jau pirms tam savārīji ziepes,stāsti vien. Un-ja pats nebiji vainīgs, piedzen no vainīgā...neesi tak bēbis.

mož iztiksim bez citu teiktā apšaubīšanas??? Viena avārija bonus malus klasi samazina par 30%, bet ne mazāk kā par vienu. Atņem no 6 30% (protams ja skolā kaut cik sekmīgs matemātikā biji) Un ne vienmēr no vainīgā ir ko piedzīt. Piedevām runa nav par to.

Tak neņem galvā. Papēti viņa tekstus gandrīz jebkurā topikā - tur tak tikai caureja un uzbraucieni. Nav jēga uztvert nopietni.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Nu tad pieveries.

Nu re, nemaz tik ilgi nebija jāgaida.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: bija topiks autoram-audii remonts vs kapseeta-lanzeri ujak,purns ujak.tad jau nebija mazs bums.

Tur jau tā lieta, ka pateicoties piekabes āķim ielieca bampera metāla ribu, kas savukārt radīja bampera stiprinājumu kronšteinu lūšanu un lonžeronu galu ieliekšanos Plus deformēja abus radiatorus, lai gan neviens sūci nedeva. Daudz jaukāk no mana skatu punkta būtu bijis, ja būtu uzplēsts pa cietušā bamperi

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Zoo rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nja...šitie bāleliņi..sataisa sūdus un tad piņņā kā tādi memļaki...bļē, nu maksā, urbi...maksā un netaisi pēc tam avārijas...

gribi teikt,ka octas preemijas pieaugums 10x peec nelielas awaarijas ir OK? tad jau izdewiigaak ir labot pretinieka masiinu par sawiem liidzekliem un PN taas octas.

Redzi...tā tad būs anarhija. Nu piekrīti, ja džeks taisa sūdus, tad ir jāmaksā vairāk, loģiski tak,ne? Man pagājšgad nometa vienai mašīnai no 6 uz 5 un otrai no 15 uz 14....vienā gadījumā mana vaina 100%, otrā 40%. Vainīgs biju un maksāju... Tā kā, uzskatu, ka godīga sistēma.

Interesanti, kādā kantorī tad tu OCTA pērc??? No 15 bija jānomet vismaz uz 11

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Zoo rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nja...šitie bāleliņi..sataisa sūdus un tad piņņā kā tādi memļaki...bļē, nu maksā, urbi...maksā un netaisi pēc tam avārijas...

gribi teikt,ka octas preemijas pieaugums 10x peec nelielas awaarijas ir OK? tad jau izdewiigaak ir labot pretinieka masiinu par sawiem liidzekliem un PN taas octas.

Redzi...tā tad būs anarhija. Nu piekrīti, ja džeks taisa sūdus, tad ir jāmaksā vairāk, loģiski tak,ne? Man pagājšgad nometa vienai mašīnai no 6 uz 5 un otrai no 15 uz 14....vienā gadījumā mana vaina 100%, otrā 40%. Vainīgs biju un maksāju... Tā kā, uzskatu, ka godīga sistēma.

A boiss krutais, gada laikā divi kraši... a citus dzīvot vēl māca...

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Zoo rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nja...šitie bāleliņi..sataisa sūdus un tad piņņā kā tādi memļaki...bļē, nu maksā, urbi...maksā un netaisi pēc tam avārijas...

gribi teikt,ka octas preemijas pieaugums 10x peec nelielas awaarijas ir OK? tad jau izdewiigaak ir labot pretinieka masiinu par sawiem liidzekliem un PN taas octas.

Redzi...tā tad būs anarhija. Nu piekrīti, ja džeks taisa sūdus, tad ir jāmaksā vairāk, loģiski tak,ne? Man pagājšgad nometa vienai mašīnai no 6 uz 5 un otrai no 15 uz 14....vienā gadījumā mana vaina 100%, otrā 40%. Vainīgs biju un maksāju... Tā kā, uzskatu, ka godīga sistēma.

Te links būs. www.ltab.lv/...

Kā no 6 var dabūt 5 un no 15 sanāk 14!!!!???? Gribētos man arī zināt.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Lai nu kā, bet tā sūda OCTA ir nepamatoti dārga.

Salīdzonot auto skaitu defaultā ar reālajām avārijām... zelta bedre tā apdrošināšana.

Un tikai katru gadu klausies kādus miljonus atkal tie apdrošinataji sapelnījuši. Pideri viņi visi ir.

Uzskatu, ka tadai OCTAi bija jabūt valsts monopolam i vsjo.

Nemaksāt Tu nedrīksti, bet kad tev no viņiem kaut kādu $$$ vajag dabūt pēc avārijas, tad skrien kā aptirsies un beigās dabū kaut kādu limonādi. Riebjas nah.

Par tiem bonusiem vispār negribu runāt. Lohatrons "ģešovijs"... bezkompromisa.

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Siiks krassh ar autobusa aizmuguri... noveersu uzmaniibu un ieripoju tam pakaljaa.

Man jaamaina lukturi, jaataisno bamperis..... Busam aciimredzot jaapaarkraaso aizmugures blekja bamperis, jo peec LTAB izmaksaam redzams, ka ir vinjam izmaksaati 48 ls.

Rezultaats:

OCTA no 6 klases nokrita uz 4, un no 90 ls uzkaapa liidz 250...

Nakamajaa gadaa, lai arii klase jau paceelaas uz 5 inflaacija patureeja izmaksas tajaa pashaa 260 ls liimenii.

Pateicoties sheit sastapatam brokerim izdevaas paarcelt, paarnest un apvienot vairaakas klases (uznjeemumam ir vairaaki auto), kaa rezultaata tomeer auto ieguva 6 klasi un sakariigu OCTA.

Sanaca ka par 48 ls izmaksu es paaris gadus paarmaksaaju paaris sotakus

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja: Siiks krassh ar autobusa aizmuguri... no

Pateicoties sheit sastapatam brokerim izdevaas paarcelt, paarnest un apvienot vairaakas klases (uznjeemumam ir vairaaki auto), kaa rezultaata tomeer auto ieguva 6 klasi un sakariigu OCTA.

Sanaca ka par 48 ls izmaksu es paaris gadus paarmaksaaju paaris sotakus

jap šitā ir laba fiča ja ir vairāki autosi no kā pārcelt. Nācās ar izmantot, jo nu sanāca 139 pie gjensid. Ja nebūtu donora no brokera piedāvājuma max cipars bija 850 Ls par OCTA. tas ir par 2000 gada VW Caddy. Bet tā ir OCTA ir kosmoss, kaut gan arī Kasko sāk pievilkt ciparus.

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja: Siiks krassh ar autobusa aizmuguri... noveersu uzmaniibu un ieripoju tam pakaljaa.

Man jaamaina lukturi, jaataisno bamperis..... Busam aciimredzot jaapaarkraaso aizmugures blekja bamperis, jo peec LTAB izmaksaam redzams, ka ir vinjam izmaksaati 48 ls.

Rezultaats:

OCTA no 6 klases nokrita uz 4, un no 90 ls uzkaapa liidz 250...

Nakamajaa gadaa, lai arii klase jau paceelaas uz 5 inflaacija patureeja izmaksas tajaa pashaa 260 ls liimenii.

Pateicoties sheit sastapatam brokerim izdevaas paarcelt, paarnest un apvienot vairaakas klases (uznjeemumam ir vairaaki auto), kaa rezultaata tomeer auto ieguva 6 klasi un sakariigu OCTA.

Sanaca ka par 48 ls izmaksu es paaris gadus paarmaksaaju paaris sotakus

Bet OCTAs būtība jau ir rēķināt vidējo un apdrošināt dažādus riskus.

Tikpat labi tā autobusa vietā varēja būt papīra Veyron vai Enzo, tad tu būtu ar mieru, ka tev paceltu OCTAs cenu par tik cik maksāja remonts? Protams, ka ne. Nu tad ja ne, tad klusē un padomā, kā tas cipars rodas.

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Pārrakstot auto uz sievu, suni vai sievas tēvu, tāpat jebkurā gadījumā klase mainās, uz sākumklasi - 6 ja cilvēks ir "tīrs".

Nav nozīmes, kas ir bijis vecajam īpašniekam.

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

orion rakstīja:

Bet OCTAs būtība jau ir rēķināt vidējo un apdrošināt dažādus riskus.

Tikpat labi tā autobusa vietā varēja būt papīra Veyron vai Enzo, tad tu būtu ar mieru, ka tev paceltu OCTAs cenu par tik cik maksāja remonts? Protams, ka ne. Nu tad ja ne, tad klusē un padomā, kā tas cipars rodas.

Es labi saprotu kaa rodas cipars, BET, kaut kaa tomeer laikam buutu jaaskataas konkreeti autovadiitaaja vaina, nevis automashiinas.

Shajaa gadiijumaa es biju vainiigs, un par to arii maksaaju. Toties cilveeki, kam kaa te tiek rakstiits cipars pieaug par n-tajiem simtiem, vinji tachu vienkaarshi paardod, vai paarraksta mashiinas un rezultaata taapat sevis nodariitos zaudeejumue neapmaksaa.

Starp citu, ja es teoreetiski apskaadeetu kaadu Enzo, vai Veyron, vai iegaaztu graavii kaadu fuuru vai jaunu tuuristu busu, man taapat buutu jaamaksaa tieshi tas pats, kas par sho kraasas nobraazshanu sat. busam. Un par cik mans nodariijums ir saistiits ar auto, es to visticamaak peec shada krasha dabuutu nodot Tolmetaa, iegadaatos citu, un ar spulgaam aciim un tiiru sirdsapzinju saaktu atkal no 6 klases.

Kaut kas tur tomeer laaga godiigi nav.....

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Patiesībā šī tēma jau te ir cilāta n-tās reizes........Rakstu pēdējo - Draudzene ar savu auto ieskrēja busam pakaļā (vel nebija bonus-malus)Džeks paprasīja 80-ls uzreiz.Mēs pasmējāmies,ka par tādu šrotu neko nedosim.Rezultātā,tagad,laiapdrošinātu mašīnu ir jāšķirās no lielākām naudām.

Nopirku citu auto un gribēju uz viņas vārda uzlikt,bet apdrošinātājs pieprasīja kādus tur 400ls uz gadu ar pamatojumu,ka tālā senatnē bija avārīja.Pārakstīju mašīnu uz savu vārdu un par octa samaksāju 120ls.Pēc garas sarakstes ar ar institūcijām(....rīt pateikšu.Šodien alus garšo)....Saņēmām atbildi.Draudzene uztaisīja avarīju un ja grib klasi no 5-tās uz 6-to,tad viņai ir jābūt auto un to jāapdrošina kā minimums uz 9-ņiem mēnešiem bez pārtraukuma.

Starp apdrošinātajie datu apmaiņa notiek reizi gadā un tas ir septembris.Pilnīgs po.... ko tu maini mašīnai (nummurus utt) Pie pārakstīsanas uz jauno saimnieku neattiecas iepriekšējā ambīļa grēki.....Tagad apdrošinātāji ir panākuši to,ka izdevīgāk ir uz ceļa vienoties un norēķināties.....Man par iebuktētu spārnu izmaksāja kompensāciju 280ls.....Mašīnai bija jau septiņi gadi....

Padomāsim kāpēc vispār tā apdrošināšana tika radīta?...

Tagad ir tā,ka sasiti un tāpat maksāsi.

Tad kur ir prikols?

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

pirms diviem gadiem bija līdzīga situācija paziņam, viņš pārrakstīja uz sievu, bet tik un tā noņēma divas klases nost, jo auto uz avārijas brīdi bija ar 6 klasi.

Iespējams, ka tagad ir mainījušies likumi un pārrakstot auto no jebkuras vecā īpašnieka klases tu standartā dabūt 6 klasi.

Ja tā ir, tad ņemu savus teikumus atpakal.

Un tagad palasot piefiksēju par tiem 9 mēnešiem un par to, ka tai personai nedrīkstēja būt nekad bijis auto. Varbūt ka drauga sievai ir bijis auto un tāpēc pārrakstot viņai arī iedeva 4 klasi. Lūk par šo info es arī nezināju, tāpēc bija doma, ka pārrakstot uz jebkuru cilvēku sistu auto, viņam tik un tā noņem -2 bonus malus klases.

Kaspersky rakstīja:

Kindzulis rakstīja: 6 jo taa automaataa pie parregjistreeshanas(iipshnieku mainjas) uzkarinaas...

Pareizi, bet tur vēļ ir nosacījums, ka iepriekš auto nav piederējis vai bijis apdrošināts mazāk par 9 mēnešiem. Par crashiem vispār nerunāju

Un tagad gribu zināt, kas tur par shēmu ar "pārrakstu uz tēva 14. klasi, atņemu divas, sanāk otrā"

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

orion rakstīja:

robchix rakstīja: Siiks krassh ar autobusa aizmuguri... noveersu uzmaniibu un ieripoju tam pakaljaa.

Man jaamaina lukturi, jaataisno bamperis..... Busam aciimredzot jaapaarkraaso aizmugures blekja bamperis, jo peec LTAB izmaksaam redzams, ka ir vinjam izmaksaati 48 ls.

Rezultaats:

OCTA no 6 klases nokrita uz 4, un no 90 ls uzkaapa liidz 250...

Nakamajaa gadaa, lai arii klase jau paceelaas uz 5 inflaacija patureeja izmaksas tajaa pashaa 260 ls liimenii.

Pateicoties sheit sastapatam brokerim izdevaas paarcelt, paarnest un apvienot vairaakas klases (uznjeemumam ir vairaaki auto), kaa rezultaata tomeer auto ieguva 6 klasi un sakariigu OCTA.

Sanaca ka par 48 ls izmaksu es paaris gadus paarmaksaaju paaris sotakus

Bet OCTAs būtība jau ir rēķināt vidējo un apdrošināt dažādus riskus.

Tikpat labi tā autobusa vietā varēja būt papīra Veyron vai Enzo, tad tu būtu ar mieru, ka tev paceltu OCTAs cenu par tik cik maksāja remonts? Protams, ka ne. Nu tad ja ne, tad klusē un padomā, kā tas cipars rodas.

Prikols jau ir taads ka ja tu izniicinasi veyronu vai noskraapesi autobusam pakaļu rezultaats buus viens...

bija jaareekina malus klases peec nodariitaas skaades apjoma nevis negadiijumu skaita

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti