Kā apčakarēt nesavtīgo OCTA drošinātāju?

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004

Tauta, palīdziet vecam un neizglītotam cilvēkam! Lieta tāda, ka mans A6 tika nelielā krašā un tika atzīts par vainīgu. Tagad, kad remonti uz galu iet, palūkojos, cik man OCTA piķos. Iepriekšējā beigusies. Nu protams Bonus Malus nokritis no 6 uz 4, a polise uz gadu izrādās maksās 225 Ls Obidno, jo autiņu biju aizdevis. Koroče, vajag padomu - vai varu pārrakstīt autiņu uz sievu un vai tad tam būs 6. klase? Man vēl ir Volvo, tam 7. klase. Kurš zina, kā tur bija ar to klašu apvienošanu? Lasīju gan ar brillēm, gan bez, tik un tā neko nesapratu

 
1 2 3 4 5
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

un kāda tad jēga tai apdrošināšanai būtu?

tagad normāls draivers var reizi pa 2 gadiem uztaisīt kosjaku un tas īpaši dārgi nemaksā.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: un kāda tad jēga tai apdrošināšanai būtu?

tagad normāls draivers var reizi pa 2 gadiem uztaisīt kosjaku un tas īpaši dārgi nemaksā.

Tas ir pie nosacījuma, ja ir 10+ klase, jo ap 6-7 klasi starpība summā ir jūtama. Un vispār ideāli ir visu savu autoparku norakstīt uz pensionāriem Krievijas pierobežā, tad tā OCTA ir smieklīga salīdzinot ar Rīgu.

Elbruss Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Un vispār ideāli ir visu savu autoparku norakstīt uz pensionāriem Krievijas pierobežā, tad tā OCTA ir smieklīga salīdzinot ar Rīgu.

Taisnība. Tāpēc man OCTA uz gadu tikko 50 Ls izmaksāja.

gguniss Reģ.: 20.11.2008
0 0 Atbildēt

Kas attiecās uz pārrakstīšanu tas neliidzees mūsu visgudrie uzskata ka pie kreša ir vainīga mašīna nevis cilvēks jaa tieši mašīna - tas dzelzs gabals

Jo nomainot kalkulatoraa cilveeka personas kodu nekas nemainaas bet turpretii nomainot masiinas numuru (taa kas man tobriid bija bet cita) viss ir kedaa OCTA par to pasu ciparu kaa pirms gada visi greeki atcelti

šitas protams pilnīgas muļķības - ja pārdosi auto svešam cilvēkam (da kaut vai ģimenes loceklim), viņš protams nemaksās lielāku OCTA dēļ tavas avārijas.

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

A boiss krutais, gada laikā divi kraši... a citus dzīvot vēl māca...

Neņem galvā, tas taču ir deksters. Nav jēgas diskutēt un oponēt, šā vai tā viss (kā parasti) noslēgsies ar prastu lamāšanos.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

orion rakstīja:

robchix rakstīja: Siiks krassh ar autobusa aizmuguri... noveersu uzmaniibu un ieripoju tam pakaljaa.

Man jaamaina lukturi, jaataisno bamperis..... Busam aciimredzot jaapaarkraaso aizmugures blekja bamperis, jo peec LTAB izmaksaam redzams, ka ir vinjam izmaksaati 48 ls.

Rezultaats:

OCTA no 6 klases nokrita uz 4, un no 90 ls uzkaapa liidz 250...

Nakamajaa gadaa, lai arii klase jau paceelaas uz 5 inflaacija patureeja izmaksas tajaa pashaa 260 ls liimenii.

Pateicoties sheit sastapatam brokerim izdevaas paarcelt, paarnest un apvienot vairaakas klases (uznjeemumam ir vairaaki auto), kaa rezultaata tomeer auto ieguva 6 klasi un sakariigu OCTA.

Sanaca ka par 48 ls izmaksu es paaris gadus paarmaksaaju paaris sotakus

Bet OCTAs būtība jau ir rēķināt vidējo un apdrošināt dažādus riskus.

Tikpat labi tā autobusa vietā varēja būt papīra Veyron vai Enzo, tad tu būtu ar mieru, ka tev paceltu OCTAs cenu par tik cik maksāja remonts? Protams, ka ne. Nu tad ja ne, tad klusē un padomā, kā tas cipars rodas.

Aha. Un kāpēc tad tā sūda octa vajadzīga, ja vienojoties savā starpā iznāk samāksāt kādas 3 reizes vairāk?

Naudas izspiešana vairāk nekas.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Sori. nevis vairāk bet mazāk.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

orion rakstīja:

robchix rakstīja: Siiks krassh ar autobusa aizmuguri... noveersu uzmaniibu un ieripoju tam pakaljaa.

Man jaamaina lukturi, jaataisno bamperis..... Busam aciimredzot jaapaarkraaso aizmugures blekja bamperis, jo peec LTAB izmaksaam redzams, ka ir vinjam izmaksaati 48 ls.

Rezultaats:

OCTA no 6 klases nokrita uz 4, un no 90 ls uzkaapa liidz 250...

Nakamajaa gadaa, lai arii klase jau paceelaas uz 5 inflaacija patureeja izmaksas tajaa pashaa 260 ls liimenii.

Pateicoties sheit sastapatam brokerim izdevaas paarcelt, paarnest un apvienot vairaakas klases (uznjeemumam ir vairaaki auto), kaa rezultaata tomeer auto ieguva 6 klasi un sakariigu OCTA.

Sanaca ka par 48 ls izmaksu es paaris gadus paarmaksaaju paaris sotakus

Bet OCTAs būtība jau ir rēķināt vidējo un apdrošināt dažādus riskus.

Tikpat labi tā autobusa vietā varēja būt papīra Veyron vai Enzo, tad tu būtu ar mieru, ka tev paceltu OCTAs cenu par tik cik maksāja remonts? Protams, ka ne. Nu tad ja ne, tad klusē un padomā, kā tas cipars rodas.

Aha. Un kāpēc tad tā sūda octa vajadzīga, ja vienojoties savā starpā iznāk samāksāt kādas 3 reizes vairāk?

Naudas izspiešana vairāk nekas.

Veyrona vai Enzo gadījumā diez vai sanāks lētāk vienoties

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Rēali datums kad mainās BM klases ir 15 septembris. Bet ja auto pērc jūnijā tad tev iedod avansu un klasi jau pārliek uz lielāku (pie nosac'ijuma ja nav avārijas).

Fīča ko esmu izpīpējis ir tā, ka Volvo vajadzētu meiģināt nopirkt polisi vēl uz gadu par veco cenu. bet ar Audi vajadzētu darīt tā ka ir jānopēr vēl viens autiņš labāk VAZ ,(jo tam ir mazāka OCTA defaultā) 6 klase un pēc tam to vajadzētu mēģināt pārnest uz AUDI līdz ar to tiktu iegūta 5 klase.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

boliks rakstīja: Rēali datums kad mainās BM klases ir 15 septembris. Bet ja auto pērc jūnijā tad tev iedod avansu un klasi jau pārliek uz lielāku (pie nosac'ijuma ja nav avārijas).

Fīča ko esmu izpīpējis ir tā, ka Volvo vajadzētu meiģināt nopirkt polisi vēl uz gadu par veco cenu. bet ar Audi vajadzētu darīt tā ka ir jānopēr vēl viens autiņš labāk VAZ ,(jo tam ir mazāka OCTA defaultā) 6 klase un pēc tam to vajadzētu mēģināt pārnest uz AUDI līdz ar to tiktu iegūta 5 klase.

Manuprāt vispareizākais - pārreģistrē Audi uz kādu draugu lai pats pēc CSDD datiem paliec bez auto. TAD nopērc Žiguli un pieprasi, lai tev uz viņu pārnes Malus klasi, kas tajā brīdī būs piesaistīta tikai tev personīgi, nevis pārim ar auto. Apdrošini žigsi uz 3 mēnešiem un pa kluso nolikvidē. Šo triju mēnešu laika piereģistrē atpakaļ savu AUDI ar jaunslēgumu. Turpmāk lidz nāvei skaitīsies laimīgs žiguļa īpašnieks un 5 klase būs piesieta jūsu pārim. Dzīvē protams neko tādu neesmu mēģinājis, bet apmēram tā Bonus-Malus sistēmai vajadzētu darboties pēc tā, kas no viņiem ir izspiests pēdējo gadu biežajās diskusijās, kuru rezultātā sev esmu izcīnījis 15. klasi - t.i. vismaz 2 būtu nošmaukuši, ja pats necīnītos ar LTAB un nestāstītu viņiem, ko un kā ir jāapvieno. Rezultātā pēdējā OCTA savam 2130kg smagajam auto uz gadu izmaksāja 49Ls

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Laimīgi cilvēku jūs visi esat - man nācās nolidot no 9.99 uz 6. Grozies kā gribi, neko nepasāksi.

Laime vismaz, ka mocim izdevās 7-to izcīnīt, nākamgad būs 8.

Īstenībā stulbi - klase ceļas uz augšu par 1 gadā, ja savākušās vismaz 270 dienas. Itogo - mocim klase ceļas tikai katru 2. gadu (6 mēneši gadā, neko vairāk pie mūsu apstākļiem nenobrauksi), savukārt auto, kas jāapdrošina 24/7, tu katru gadu pasēj 3 mēnešus.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Man juridiski pieder 1 auto, kam ir 12 vai 13 BM klase (vecs šrots)

Sievai pieder auto, kam ir 4 BM klase (ikdienā tiek lietots, ņemts līzingā)

Cik noprotu, vienīgais veids samazināt OCTA ir pierunāt banku pārrakstīt to auto uz mana vārda un tad pārcelt BM no vecā pasātšrota?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Cik noprotu, tad auto numura maiņa klasi nenoreseto... jeb tomēr tā var dabūt atpakaļ 6-to? Tas būtu vienkāršāk, nekā pisties ar banku par turētāja maiņu.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Man juridiski pieder 1 auto, kam ir 12 vai 13 BM klase (vecs šrots)

Sievai pieder auto, kam ir 4 BM klase (ikdienā tiek lietots, ņemts līzingā)

Cik noprotu, vienīgais veids samazināt OCTA ir pierunāt banku pārrakstīt to auto uz mana vārda un tad pārcelt BM no vecā pasātšrota?

Tāpat pārnest nevari?

Es savam pārnesu 7. klasi no vecā - turētājs es, finanšu līdzings.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Rolands85 rakstīja: Nu kamon, jaunam gurķim ar Rīgas pierakstu un bonus-malus sākumklasi OCTA ~200LS mierīgi sanāk. Kā viņi tur rēķina, fig viņu sapratīsi.

Ja tagad būtu jāapdrošina, tad man Opel-Merivai būtu par gadu jāmaksā 58 latus ( 17. BM klase).

Kapec tik dargi??Man ar 13 BM ir 49ls uz gadu.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Turētājs šobrīd ir sieva.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

VWfans rakstīja:

Rolands85 rakstīja: Nu kamon, jaunam gurķim ar Rīgas pierakstu un bonus-malus sākumklasi OCTA ~200LS mierīgi sanāk. Kā viņi tur rēķina, fig viņu sapratīsi.

Ja tagad būtu jāapdrošina, tad man Opel-Merivai būtu par gadu jāmaksā 58 latus ( 17. BM klase).

Kapec tik dargi??Man ar 13 BM ir 49ls uz gadu.

Acīmredzot Meriva 1,3 ir bīstamāka satiksmei , līdz ar to pat liels BM maz ko līdz

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Tur jau tas gļuks, ka drošinātājs domā, ka jaunāks auto var nodarīt lielāku postu, līdz ar to OCTA dārgāka būs jaunākai mašīnai, nevis vecākai, kas reāli varētu būt bīstamāka.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

No juridiskas personas uz fizisku un otradi neko parnest nevar ! Kaut arī 'juridiskai' personai īpašnieks ir ta pate 'fiziskā' persona .

Agrāk varēj salikt turētājus lauciniekus un tādejādi šmugulēt , nu vairs ne .

Vienīgā iespēja piečakarēt oktu ir piedeklarēties kādos Mazsipānos

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Tātad - ja īpašnieks = Hanzene, un turētājs tiek pārreģistrēts no manas sievas uz mani, ar VN maiņu drošības pēc, tas pats 4. BM arī paliks?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Tātad - ja īpašnieks = Hanzene, un turētājs tiek pārreģistrēts no manas sievas uz mani, ar VN maiņu drošības pēc, tas pats 4. BM arī paliks?

ja uz Tevi kā jur.personu dabūsi vēl dārgak šķiņķot

vislētākais gajiens ir fiz.pers. kas deklareta Mazsipanos

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Ok - bet ja mana sieva to auto pārdod man, un mainās ne tikai turētājs, bet arī īpašnieks - teiksim es izmaksāju atlikušo līzi Hanzenei...?

Tad taču tai 4. klasei nevajadzētu vilkties līdzi...?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Ja Teu 'krajumā' ir vēl kāc šroc ar labaku BM , tad vari parcelt to uz klatpienaceju , es tā esmu darijis

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Jā, man pieder tēva vecais pastāts ar k-kādu 12 klasi.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Jā, man pieder tēva vecais pastāts ar k-kādu 12 klasi.

Nu tad ļohka , ar dziesmam uz priekšu

Vienīgi waj līzes parformesanas izdevumi nenoedīs visu ekanoomiju

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti