Palīdzi citiem

Uggga Reģ.: 04.01.2006

Pārpublicēju ziņu, varbūt kāds var palīdzēt.

Varbūt kāds jau ir dzirdējis, varbūt vēl nav, bet ir radusies ideja sarīkot uzņēmumā labdarības akciju. Mūsu ir daudz un starp mums ir daudz tādu ģimeņu, kurām neklājas viegli un ir tādas, kurām ir pavisam grūti. Ir uzsākta aptauja un jau ir iesūtītas pirmās koordinātes un informācija. Ģimenes ir dažādas, ir tādas kurās ir 7 bērni, ir tādas kurās viena pati māte audzina 4 bērniņus un vēl aprūpē vecmāmiņu, kur abi vecāki ir invalīdi un vēl audzina 3 bērnus.... un visās šajās ģimenēs ir kāds, kas strādā uzņēmumā.

Esmu sazinājusies ar šīm ģimenēm personīgi un viņu konkrētās vajadzības un vēlmes esmu ierakstījusi sarakstā (pielikumā), tās ir lietas, kas šīm ģimenēm ir ĻOTI nepieciešamas, protams šie cilvēki priecātos par visu, kas nāk no sirds....

Es domāju, ka daudziem no mums varētu atrasties lietas, kuras mēs nelietojam, kuras sen jau ir aizmirstas vai vienkārši neder.

Būsim pateicīgi un ļoti priecīgi par jebkuru atbalstu, jo kopīgiem spēkiem ir daudz vieglāk šo pasauli padarīt labāku, gaišāku, pozitīvāku....

Nepieciešamās lietas

Zābaki (sieviešu, 40,41 izm.)

Ziemas jaka (meitenei 14.g.v. gara auguma)

Zēnu drēbes (10,13,14 g.v.)

Svētku drēbes meitenei (12,13,14 g.v.)

Rotas lietas meitenēm

Bērnu grāmatas

Bērnu rotaļlietas

Segas

Spilveni

Gultas veļa,

Gultas pārklāji,

Dvieļi,

Mikroviļņu krāsns

Veļas mašīna (kaut visparastākā)

Mobilais telefons (protams var būt lietots)

Televizors

Dators

Printeris

Akordeons (viens no bērniem spēlē, bet sava nav, lai mācītos nākas nomāt. Varbūt kādam tas sen jau nav vajadzīgs)

Uzņēmuma nosaukumu paslēpu, bet tas šoreiz nav būtiski.

Ja kāds ir gatavs palīdzēt, atsūtiet informāciju, ar ko varat palīdzēt un kontaktus, lai vienotos, kā varēsiet nodot mantas. uggga at inbox.lv

 
markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

tas nav domāts konkrētā uzņēmumā strādājošiem

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

It kā ir domāts uzņēmuma iekšējie ziedojumi citiem darbiniekiem, bet ja kāds vēlas, var palīdzēt.

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Kas tas pie velna par uzņēmumu, kur darbiniekiem nav ko kājās vilkt un bērniem ziemas jaku nopirkt? Kādas šausmas!!!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: Kas tas pie velna par uzņēmumu, kur darbiniekiem nav ko kājās vilkt un bērniem ziemas jaku nopirkt? Kādas šausmas!!!

Diemžēl ir tādi, nosaukumu gan neminēšu.

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

Monitors der?

Viens ir - tik šodien pārbaudīšu vai ir darba kārtībā.

Ja protams, monitors pieder pie datora un tā komponentēm.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

keikei rakstīja: Monitors der?

Viens ir - tik šodien pārbaudīšu vai ir darba kārtībā.

Ja protams, monitors pieder pie datora un tā komponentēm.

Domāju, ka der. Atsūti kontaktus uz epastu, tad jau sarunāsim kas un kā.

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Nu moins, weekendā izsviedu miskastē 17" Samsung monitoru ar lielo aizmuguri.. Nevienam nevajadzēja, kaut par BRĪVU!?!

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

keikei rakstīja: Monitors der?

Viens ir - tik šodien pārbaudīšu vai ir darba kārtībā.

Ja protams, monitors pieder pie datora un tā komponentēm.

Domāju, ka der. Atsūti kontaktus uz epastu, tad jau sarunāsim kas un kā.

No sākuma toč pārbaudīšu vai iet un tad jau redzēs!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Papildināts nepieciešamo leitu saraksts:

Zābaki (visdažādākie izmēri, gan zēniem, gan meitenēm)

Apavi meitenei (visdažādākie izmēri)

Ziemas jaka (meitenei 14.g.v. gara auguma)

Ziemas jaka (zēniem - augums 1,70x3, 1,60)

Treniņtērpi

Džinsi

Zēnu drēbes (4,6,10,13,14 g.v.)

Meiteņu drēbes (5,6,12,14 g.v.)

Svētku drēbes meitenei (12,13,14 g.v.)

Rotaslietas meitenēm

Bērnu grāmatas

Izzinošā literatūra (enciklopēdijas u.c.)

lelles

Krāsojamās grāmatas

Bērnu rotaļlietas

Segas

Spilveni

Gultas veļa,

Gultas pārklāji

Aizkari

Dvieļi

Mikroviļņu krāsns

Veļas mašīna (kaut visparastākā)

Mobilais telefons (protams var būt lietots)

Televizors

Dators

Printeris

Akordeons (viens no bērniem spēlē, bet sava nav, lai mācītos nākas nomāt. Varbūt kādam tas sen jau nav vajadzīgs

Velosipēds

Tējkanna (elektriskā, ja var)

Ragavas

Trauki, katli, pannas

Radio

CD atskaņotājs

Skolas soma (meitenei 2.klase)

Slēpju zābaki (distanču, 42-43 izm.)

Krēsli (jebkādi)

Gumijas zābaki (visdažādākie izmēri)

Ledusskapis

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Un pats es nesen CD atskaņotāju izmetu

raimooo Reģ.: 28.12.2004
0 0 Atbildēt

ir monitors 17 collas nevisai labas kval, bet strādājošs. un dators kaut kāds otrais pentiums450mhz pārējos parametrus neatceros.der tāda lieta?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

raimooo rakstīja: ir monitors 17 collas nevisai labas kval, bet strādājošs. un dators kaut kāds otrais pentiums450mhz pārējos parametrus neatceros.der tāda lieta?

Domāju, ka derēs. Viens pilnas komplektācijas dators gan jau ir piedāvājumā, bet nedomāju, ka cita ģimene, kura nav teikusi, ka viņiem datoru vajag, no tā atteiktos

Atsūti lūdzu tel. Nr, uz epastu.

gguniss Reģ.: 20.11.2008
0 0 Atbildēt

keikei rakstīja: Monitors der?

Viens ir - tik šodien pārbaudīšu vai ir darba kārtībā.

Ja protams, monitors pieder pie datora un tā komponentēm.

monitors noderēs uzņēmuma birojā. ja jau darbinieki tik bomziski, tad jau uzņēmumā arī droši vien ir viens monitors uz visiem.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

gguniss rakstīja:...

monitors noderēs uzņēmuma birojā. ja jau darbinieki tik bomziski, tad jau uzņēmumā arī droši vien ir viens monitors uz visiem.

klau...

ja tev nav iespēju ziedot, varbūt neaptirs citu centienus...?

Zaps Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

esmu pārsteigts par nepieciešamajām lietām,

Es bez daudzām varu iztikt..

P.S ja tas kam vajag veļmašīnu ir baigs izmisums tad man viena Electrolux ~4 gadu veca kautkur mētājās. cik atceros bij gļuks, ka dažas programmas automātiski nemainijās, bij ar roku jāpagriež, viss cits šķiet strādāja..

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

Ir drēbes meitenei, 11 gadi, tīras utt., vienīgi nav Rīgā

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Zaps rakstīja: esmu pārsteigts par nepieciešamajām lietām,

Es bez daudzām varu iztikt..

P.S ja tas kam vajag veļmašīnu ir baigs izmisums tad man viena Electrolux ~4 gadu veca kautkur mētājās. cik atceros bij gļuks, ka dažas programmas automātiski nemainijās, bij ar roku jāpagriež, viss cits šķiet strādāja..

Tas jau nav viss vienai ģimenei. Viena otra lieta tiešām nav pirmās nepieciešamības manta, bet uz ZS jau var pasapņot

P.S. Par veļasmašīnu noskaidrošu.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Ir divi maisi ar puiku drēbītēm līdz 1,5...2 gadu vecumam. Drēbītes normālas nenovalkātas / nenomazgātas. Ja kāds zin kam noderētu, tad welcome!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Setup rakstīja: Ir drēbes meitenei, 11 gadi, tīras utt., vienīgi nav Rīgā

Kur tas ir neRīgā? Varbūt kaut ko sadomātu.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Netrūkst mūsu "civilizētajā" valstiņā ģimeņu, kurā klājas ļoti grūti uz ziemā nav ko kājās vilkt... Žēl par to.

Bet tas, ko gribēju teikt ir - a kāpēc jūs nevajadzīgās, bet funkcionējošās lietas metat miskastē???? Priekš kam tad Sarkanais krusts ir? Mēs, piemēram, Lielvārdē mierīgi visas nevajadzīgās drēbes, tupeles, traukus aizvedam, noliekam pie SK pieņemšanas punkta durvīm un viss tiek sakarīgi izmantots. Vienreiz pateicām, ka ir dīvāni divi gab nevajadzīgi, palietoti protams. Jau nākamajā dienā divi penisionāri atbrauca pakaļ un vēl konkfekškasti atstāja pateicībā. Attiecīgi visi jūsu vecie monitori, CD atskaņotāji (protams, ja tas viss darbojās) noteikti varētu atrast savu dzīves turpinājumu kādā maznodrošinātā ģimenē! Lai veicas!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti