reklāma - **jeklāma

V-MAX Reģ.: 11.08.2003

reklāma - **jeklāma

 
1 2
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

druknais1 rakstīja:

Sretsked rakstīja:

druknais1 rakstīja:

Ozz rakstīja: uz šķūnīša arii daudz kas ir sarakstiits, bet iekšā tak malka

Nevienmēr. Šķūnīši Tev tuva tēma, laikam esi galdnieks.

Kas slikts būt galdniekam?

Kur Tu redzi sliktas atsauksmes par galdniekiem? Es pats esmu galdnieka māceklis un Tu vēl pie manis pasūtīsi kādu mēbeli...

Nedomāju gan. Man viena šķība mēbele bija jau, vairs nevajag.

pats taisīji?

V-MAX Reģ.: 11.08.2003
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

V-MAX rakstīja: Šorīt pa rā'džiņu Norde noreklamēja smukas atlaides Nissaniem -50%. Es baigi sapriecājos, nopirkšu Tiidu vai Noti meitenei (pirms nedēļas dabūja tiesības). Nu lūk, piezvanīju šiem. A izrādījās kārtējais reklāmas triks 50% atlaide pienākas otrajai mašīnai ko pirksi. bet ja pērc vienu, atlaide 2500 EUR. Tātad apmēram 15%. Nah vajag tā d***t??

vai nu tu rādžiņu klausies caur anālo atveri, vai arī dzirdi tikai to ko vēlies dzirdēt

man personīgi nepatīk nissan dīleris, arī nissan produktu klāsts ir samērā knaps, tomēr šajā gadījumā tu bremzei auto, piedošanu, nordei auto, brauc augumā nevietā

reklāmas vēstījums - tagad ir iespējams iegādāties nissan markas auto ar atlaidi PAT 50% apmērā ! Kā ? Nāciet pie nissan dīlera un uzzināsiet !

Nu, vecīt, atnāci ? uzzināji ?

neredzu nekādas apjāšanas pazīmes šajā reklāmā

nesaprotu vienu, kāpēc šeit neviens nespēj komunicēt bez personīgiem apvainojumiem?

Tu ble suukaataaj, tikai pie klavieres esi varonis...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

V-MAX rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

V-MAX rakstīja: Nah vajag tā d***t??

vai nu tu rādžiņu klausies caur anālo atveri, vai arī dzirdi tikai to ko vēlies dzirdēt

neredzu nekādas apjāšanas pazīmes šajā reklāmā

nesaprotu vienu, kāpēc šeit neviens nespēj komunicēt bez personīgiem apvainojumiem?

Tu ble suukaataaj, tikai pie klavieres esi varonis...

izlasi savu pirmo postu Misters Pieklaajiiba

Kā pajautāji - tā atbildēja

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

a kuļiš tik labā topikā vp!zdu neizteikties nahju?

V-MAX Reģ.: 11.08.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

V-MAX rakstīja: .........blā blā blā................... Nah vajag tā d***t??

šis ir laipni.

Šis ir superpieklājīgi.

Par gara vājumu, starp citu, katrs no mums ir mazliet vai vairāk ku-kū.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja: Yetti: ei, tautiet, un Tu zini kas i' H.K.A?

par ko tā?

da zirgojos....

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

sintris rakstīja: Yetti: ei, tautiet, un Tu zini kas i' H.K.A?

par ko tā?

da zirgojos....

tak masu mēdiju zombēšanas kampaņa - recesija, krīze , vissirslikti- izraisījusi alerģiju pret TV un presi, tad ,laiku īsinot no plaukta tiek vilkts ārā gan O.Henrijs, gan Čapeks, arīdzan Vonegūts un, par lielu pārsteigumu pašam , bērniem vairs nevajadzīgās pasaku grāmatas arī liekās dikti labi pārlasīt

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

Yetti rakstīja:

sintris rakstīja: Yetti: ei, tautiet, un Tu zini kas i' H.K.A?

par ko tā?

da zirgojos....

tak masu mēdiju zombēšanas kampaņa - recesija, krīze , vissirslikti- izraisījusi alerģiju pret TV un presi, tad ,laiku īsinot no plaukta tiek vilkts ārā gan O.Henrijs, gan Čapeks, arīdzan Vonegūts un, par lielu pārsteigumu pašam , bērniem vairs nevajadzīgās pasaku grāmatas arī liekās dikti labi pārlasīt

O'Henri i' labs....

īsts sarkano kaklu humors... man tīk...

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

druknais1 rakstīja:

Sretsked rakstīja:

druknais1 rakstīja:

Ozz rakstīja: uz šķūnīša arii daudz kas ir sarakstiits, bet iekšā tak malka

Nevienmēr. Šķūnīši Tev tuva tēma, laikam esi galdnieks.

Kas slikts būt galdniekam?

Kur Tu redzi sliktas atsauksmes par galdniekiem? Es pats esmu galdnieka māceklis un Tu vēl pie manis pasūtīsi kādu mēbeli...

Nedomāju gan. Man viena šķība mēbele bija jau, vairs nevajag.

pats taisīji?

Agrāk bija šitāds forumas atbilžu tēmu koks - izseko kurš ko atbildēja

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Tagad atbildēt nobīdas pa labi

core Reģ.: 03.01.2017
2 0 Atbildēt

Nobīdas dažus pakāpienus, un tālāk, ja ir garāka diskusija, vairs nevar saprast ko kurš kuram ir atbildējis, jo viss ir tāpat vienā rindā.

Man personīgi šis vecais variants liekas ērtāks, visi jaunākie komentāri ir beigās, nav jāmeklē kaut kur pa vidu, un ja vēl lapa nomainījusies tad pavisam traki. Un var jau uztaisīt lai atbildot nerāda to kas iepriekš ir atbildēts.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Ar Atbildēt atkāpēm lapa nevar pārslēgties uz jaunu, tās visas ir vienā lapā.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

iAuto rakstīja: Tagad atbildēt nobīdas pa labi

Bet var arī citēt

iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 1 Atbildēt

core rakstīja: Nobīdas dažus pakāpienus, un tālāk, ja ir garāka diskusija, vairs nevar saprast ko kurš kuram ir atbildējis, jo viss ir tāpat vienā rindā.

Man personīgi šis vecais variants liekas ērtāks, visi jaunākie komentāri ir beigās, nav jāmeklē kaut kur pa vidu, un ja vēl lapa nomainījusies tad pavisam traki. Un var jau uztaisīt lai atbildot nerāda to kas iepriekš ir atbildēts.

Izvēlies Citāts, kad atbildi un būs gandrīz kā agrāk.

spainis Reģ.: 27.04.2006
2 0 Atbildēt

Negribu būt rupjš, bet nah tad vispār šo citēšanas tēmu kustināt, ja ir skaidra, ka nebūs kā agrāk. Jā, man ar liekas, ka tā, kā bija kādreiz, bija krietni pārskatāmāk. Šobrīd ir topiks augšā, bet kur pēdējais ieraksts, nevar pat uzminēt. Varbūt pat pirms trim lapām. Je tad atstāj tikai to citēšanas pogu.

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

iAuto rakstīja:

core rakstīja: Nobīdas dažus pakāpienus, un tālāk, ja ir garāka diskusija, vairs nevar saprast ko kurš kuram ir atbildējis, jo viss ir tāpat vienā rindā.

Man personīgi šis vecais variants liekas ērtāks, visi jaunākie komentāri ir beigās, nav jāmeklē kaut kur pa vidu, un ja vēl lapa nomainījusies tad pavisam traki. Un var jau uztaisīt lai atbildot nerāda to kas iepriekš ir atbildēts.

Izvēlies Citāts, kad atbildi un būs gandrīz kā agrāk.

Tu tik spītīgi turies pie šī varianta, ka pat neredzi ko Tev raksta:

1) es varu izvēlēties, bet tas nav ērti, katreiz piedomāt ka ir jāatķeksē citāts

2) bardaks paliks tāpat jo ne visi atcerēsies, ka katru reizi ir jāatķeksē (mani ieskaitot), citiem tas neliksies ērti (mani ieskaitot), citiem vienalga.

Bet laikam Spainis pareizi saka, te nav vērts diskutēt, jo ir jau vienbalsīgi nolemts.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti