Pārdod čiriku dīzeli `95

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
 
Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

1500 lvl aizmirsu

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Pirms beidzas TA gribi tikt vaļā?

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

izskatās, ka nekādas krīzes nav, auto ir prom Vajag tikai ielikt atbilstošu cenu.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: izskatās, ka nekādas krīzes nav, auto ir prom Vajag tikai ielikt atbilstošu cenu.

Skaidrs, biju ua Rd electronics izpārdošanu. Lielos teļļukus pērk kā malku. Bet man tie modeļi nebija pa prātam.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

sleepnis rakstīja:

Galvenais rakstīja: izskatās, ka nekādas krīzes nav, auto ir prom Vajag tikai ielikt atbilstošu cenu.

Skaidrs, biju ua Rd electronics izpārdošanu. Lielos teļļukus pērk kā malku. Bet man tie modeļi nebija pa prātam.

Elkorā var dabūt Panasonic 32" zem noliktavas cenas.... it kā nekā izcila- bet par 299Ls... tīri normāli

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Nu vēl kādu bildi būtu ielicis moš sanāktu darījums. Tieši tādu kaut ko meklēju.Nop...šanas pakāpi gan pārbaudīšu,jo negribu investēt nejēgā

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

sleepnis rakstīja:

Galvenais rakstīja: izskatās, ka nekādas krīzes nav, auto ir prom Vajag tikai ielikt atbilstošu cenu.

Skaidrs, biju ua Rd electronics izpārdošanu. Lielos teļļukus pērk kā malku. Bet man tie modeļi nebija pa prātam.

Elkorā var dabūt Panasonic 32" zem noliktavas cenas.... it kā nekā izcila- bet par 299Ls... tīri normāli

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

azors rakstīja:

modena rakstīja:

sleepnis rakstīja:

Galvenais rakstīja: izskatās, ka nekādas krīzes nav, auto ir prom Vajag tikai ielikt atbilstošu cenu.

Skaidrs, biju ua Rd electronics izpārdošanu. Lielos teļļukus pērk kā malku. Bet man tie modeļi nebija pa prātam.

Elkorā var dabūt Panasonic 32" zem noliktavas cenas.... it kā nekā izcila- bet par 299Ls... tīri normāli

299?????? Nu tad elkors kādus 50 Ls uzvāra!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti