Aizmugurējā stikla apsilde

Einstein Reģ.: 25.03.2005

Sanāca mazs kreņķis- divas aizmugures stikla apsildes dzīslas ir apšvīkātas, kā rezultātā tās vairs nesilda. Tā kā pašlaik laika apstākļi ir tādi, ka tas ir aktuāli, jautājums zinošajiem, kā to varētu vērst par labu? Varbūt ir kādi nebūt remont-kiti šādai vai līdzīgai problēmai vai arī kādam ir gadījies līdzīgi un var man pačukstēt, kā to vienkāršā veidā izdevies novērst. Ar vienvārdsakot, nepieciešams salabot pārrāvumu metāla dzīslā, aber lodāmura man nav...

Jau iepriekš paldies par saturīgiem komentāriem!

 
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

meklee benziintankos- ir speciaals šķīdums ar kuru var atjaunot taas dziislas.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Ir speciāla līme. Nezinu vai ir benzintankos , bet ir redzēts SIA Salvats - uz Gogoļa ielas, gandrīz preti Latgalītei.

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Paldies, sākšu šovakar ar bencīntankiem...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

njā pljā, man līdzīga problēma. bet papildus fīča - stiklam virsū melnā aptumšojošā plēve

tur laikam fcuks

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Plēs nost

Man tikai plēve ir iemesls tam ka nav šādi salabots, bet es, atšķirībā no Einstein, bez divām svītrām iztieku

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Itkā jau var iztikt, ka tas divas dzīslas nesilda, bet ar laiku tas sāk kaitināt, ja jākasa ledus nost un no iekšpuses aizsvīst arī toč' acu augstumā... Vasarā jau droši vien pofig...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

es jau ar varu iztikt, man tās tieši apakšējās svītras. redzamību nah netraucē, tik loga tīrītājs mēdz piesalt

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jūs abi dzīvojat aiz polārā loka un Einsteinam vēl varbūt ir zapiņš ar nestrādājošu pečku?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Einstein rakstīja: Itkā jau var iztikt, ka tas divas dzīslas nesilda, bet ar laiku tas sāk kaitināt, ja jākasa ledus nost un no iekšpuses aizsvīst arī toč' acu augstumā... Vasarā jau droši vien pofig...

man tā bij Golpam , ikkurāt mēnesi pēc iegādes , izdevās satirst caur visu mello plevi , tobrīd tas bij ''jaunais mudelis'' un schrottos tādu stiklu nabij , jauns maksāja cosmosu , bet nu nekas , ar laiku pierod , taxšto neķer kreņķi

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Jūs abi dzīvojat aiz polārā loka un Einsteinam vēl varbūt ir zapiņš ar nestrādājošu pečku?

Aiz polārā? Nu no kuras pasaules malas skatās...

Nea, ar pečku viss ir kedā, bet kamēr salona siltums atkausē aizmugures logu, baigi ilgi jābrauc.

Īstenībā tas traucē, jo, ja ir uzsalis tāds ledus grumbulis, tad loga ščotka nevar pienācīgi veikt sev uzticēto uzdevumu, abet kasīt to ledu nost, savukārt, ir slinkums...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Neatceros ,kad būtu izjutis to apsildi ieslēgt. Ja nu kādam trabim spoguļu apsilde ieslēdzas kopā ar stiklu, tikai tad. Nafig vispār caur to aizmugures stiklu kaut kas jāblenž??

Varbūt nelāga pieredze ar tiem,kuri piezogas no aizmugures un fiksi izdara savu darāmo?? Tad ja, jākontrolē perimetrs

tam netrabim OOOO spoguļu apsilde iesledzas savādāk , kā caur pak. stiklu ??? nebiju pamanijis

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Eu deks, Audī deviņdesmit komplektācijā "plika žurka" elektriskie spoguļi tomēr ietilpa, bet ja pareizā piedziņa, tad tām ekstriņām vajadzētu būt bik vairāk... Ja tev spoguļi nesilst, značit izdaudzīti/nopīzdoti un ielikti kreisie

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Einstein rakstīja:

msh rakstīja: Jūs abi dzīvojat aiz polārā loka un Einsteinam vēl varbūt ir zapiņš ar nestrādājošu pečku?

Aiz polārā? Nu no kuras pasaules malas skatās...

Nea, ar pečku viss ir kedā, bet kamēr salona siltums atkausē aizmugures logu, baigi ilgi jābrauc.

Īstenībā tas traucē, jo, ja ir uzsalis tāds ledus grumbulis, tad loga ščotka nevar pienācīgi veikt sev uzticēto uzdevumu, abet kasīt to ledu nost, savukārt, ir slinkums...

Es kaut kā nesūdzos, ka pa tām 5-10 min kad mans konstruktors sildās sildelements nespētu atkausēt, arī salā

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Es arī piekrītu viedoklim, ka Opel ražo normālas mašīnas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

opeļus bez tās apsildes ir grūti stumt uz servisu

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Es arī piekrītu viedoklim, ka Opel ražo normālas mašīnas.

man ar ira opelastra - ļoti normals auto

gadu nostavēja ( ar TA ) aizdzinu pēc jauna TA - aizsūtija hunaj -slieksnī caumuriņš , bākā caumurs ,stūres pirksc kirdik un kas nu vēl tur no stavēšanas nobeidzies ...

tagad tas opeļš stāu garāžā - gaida kad saņemšos viņā ~ls200-250 iegrūst , lai atkal varētu normāli stāvēt līdz nākamai TA

tāc lūk normāls autõõ

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: opeļus bez tās apsildes ir grūti stumt uz servisu

wott tikkai nivajag manam opeļam ( pie xvz simtkkm ) nemaz biežāk uz zervisu nau gribejies kā 200kkm brauktam renim .

+renim zobene , pad la , noņirdzās knapi 40kkm nobraukuse

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Es arī piekrītu viedoklim, ka Opel ražo normālas mašīnas.

man ar ira opelastra - ļoti normals auto

gadu nostavēja ( ar TA ) aizdzinu pēc jauna TA - aizsūtija hunaj -slieksnī caumuriņš , bākā caumurs ,stūres pirksc kirdik un kas nu vēl tur no stavēšanas nobeidzies ...

tagad tas opeļš stāu garāžā - gaida kad saņemšos viņā ~ls200-250 iegrūst , lai atkal varētu normāli stāvēt līdz nākamai TA

tāc lūk normāls autõõ

Kā rāda prakse, garažā (ja tā nav apsildāma) pūst vēl labāk.

ja garāžā ir caurvējš , nikas tur nepūst !

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: +renim zobene , pad la , noņirdzās knapi 40kkm nobraukuse

kušššš....Pirmais lasa....tūlīt sāks stāstīt ka priekš tam pastāv garantija, ka audi arī liek sūdīgas siksnas, ka......

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nezinu, kas teff tā par astru. Laikam jau kaut kāda eksperimentālā, no ekvatora. Manai nekas tur nekur nipūst. Lai gan jau 10 gadus veca.

96' caravan ar baudamo 1,7td , sista un mērcēta uz wella paraušanu

P.S. a bāka , pa vīli , viņām visām pūstot un sviesct par viu jautā ls80,- taxšto gatavojies , drīz sāks pilēt

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

80 ls par jaunu bāku ir sīka vienība. Normāla cena, es gribēju teikt.

Kā veci šoferi darīja kad bāka sāka pilēt? Mazliet ziepju un problēma piebremzēta.

Tfu, atkal trāpīju Pirmajam mīļā tematā....

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Reno braucēji degvielu turot aiz vaigiem.

dibena vaigiem?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Es arī piekrītu viedoklim, ka Opel ražo normālas mašīnas.

man ar ira opelastra - ļoti normals auto

gadu nostavēja ( ar TA ) aizdzinu pēc jauna TA - aizsūtija hunaj -slieksnī caumuriņš , bākā caumurs ,stūres pirksc kirdik un kas nu vēl tur no stavēšanas nobeidzies ...

tagad tas opeļš stāu garāžā - gaida kad saņemšos viņā ~ls200-250 iegrūst , lai atkal varētu normāli stāvēt līdz nākamai TA

tāc lūk normāls autõõ

Līdz nākamajai TA tur no tā sliekšņa vairs nebūs ne smakas

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: lai atkal varētu normāli stāvēt līdz nākamai TA

tāc lūk normāls autõõ

tak lai stāv !

līdz nākamai TA nebūs neviena cauruma !

Arī bākas un sliekšņa vairs jau nebūs

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti