Par sīkiem remontiem mersim w-124

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003

Vai kāds no zinošajiem mersistiem varētu pastāstīt par kādu nelielu meršu darbnicu, kur varētu saremontēt vienu elektro logu pacēlāju, samainīt apgaismojumu salona paneļa ventilacijas slēdžiem, paveikt arī citus sīkus remontdarbus.

 
TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Vai kāds no zinošajiem mersistiem varētu pastāstīt par kādu nelielu meršu darbnicu, kur varētu saremontēt vienu elektro logu pacēlāju, samainīt apgaismojumu salona paneļa ventilacijas slēdžiem, paveikt arī citus sīkus remontdarbus.

pie zoļika tirgus , gar dzelzceļu un pa labi . SZ zinās konkrētak

tur ir serviss un šroc

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

nu tas itkā nau galigais šaraškinkantoris , kad ko vajadzēja -sataisija labi un preiskuranc ar bij pieņemams , gadus 7 gan nau bijušas nekādas štelles ar šamo .... ,

vienk.I.V. dzivojās pa Zoliku un tas kantoris ira Zolikā

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu tur nekā saražģīta nav, es tev to varu izdarīt ja nav baigi steidzami. (svētdien vai pirmdien)

Kas ar to pacēlāju ir ? simptomi?

Nav obligāti jāņem jauns pacēlājs ja nav aprauti zobi.

Man šrotā šito joku daudz var salasīt kopā ko labu.

kas vēl jādara?

ja sadomā piezvani : 29995454

atrodos pie spices

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Logu pacēlāja slimība ir kad "atlīmējas" rūpnīcas "točočnaja svarka"... ņemam izurbjam caumuriņus un sakniedējam.

1h darbs.

Salona apgaismojums... uz visu max 1h

Citi sīkdarbi... papulēt fāru, piepumpēt riteni... apmēram 5 min.

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Logu pacēlāja slimība ir kad "atlīmējas" rūpnīcas "točočnaja svarka"... ņemam izurbjam caumuriņus un sakniedējam.

1h darbs.

Salona apgaismojums... uz visu max 1h

Citi sīkdarbi... papulēt fāru, piepumpēt riteni... apmēram 5 min.

Kas kas bet mersim točačnaja svarka atlīmējas? padomā vēl reizi.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

richi rakstīja:

farruhs rakstīja: Logu pacēlāja slimība ir kad "atlīmējas" rūpnīcas "točočnaja svarka"... ņemam izurbjam caumuriņus un sakniedējam.

1h darbs.

Salona apgaismojums... uz visu max 1h

Citi sīkdarbi... papulēt fāru, piepumpēt riteni... apmēram 5 min.

Kas kas bet mersim točačnaja svarka atlīmējas? padomā vēl reizi.

Nu hvz... bet man atlīmējās...

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

richi rakstīja:

farruhs rakstīja: Logu pacēlāja slimība ir kad "atlīmējas" rūpnīcas "točočnaja svarka"... ņemam izurbjam caumuriņus un sakniedējam.

1h darbs.

Salona apgaismojums... uz visu max 1h

Citi sīkdarbi... papulēt fāru, piepumpēt riteni... apmēram 5 min.

Kas kas bet mersim točačnaja svarka atlīmējas? padomā vēl reizi.

Nu hvz... bet man atlīmējās...

Mani r bijuši pāris merši ...kas kas bet metinājumu vietas ja nav āftermarkets iesprausts nu nekādi nejūk.

Salona apgaismojums... uz visu max 1h

nomaini man vienu lampiņu zem logu bīdītājiem, un spoguļu regulētāja - ja iekļausies 1h es tev 10Ls iedošu

Ar noteikumu ka nekas netiek salauzts un viss ir nostiprināts

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Vai kāds no zinošajiem mersistiem varētu pastāstīt par kādu nelielu meršu darbnicu, kur varētu saremontēt vienu elektro logu pacēlāju, samainīt apgaismojumu salona paneļa ventilacijas slēdžiem, paveikt arī citus sīkus remontdarbus.

Jelgavas ielā MB serviss, kas uzelektrību specializējas.

skaties kartē!

maps.google.com/... ,24.096719&spn=0.003331,0.009613&t=h&z=17&msid=108054141599973609613.000461c1d6db3838f3e2d

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

richi rakstīja:

farruhs rakstīja:

richi rakstīja:

farruhs rakstīja: Logu pacēlāja slimība ir kad "atlīmējas" rūpnīcas "točočnaja svarka"... ņemam izurbjam caumuriņus un sakniedējam.

1h darbs.

Salona apgaismojums... uz visu max 1h

Citi sīkdarbi... papulēt fāru, piepumpēt riteni... apmēram 5 min.

Kas kas bet mersim točačnaja svarka atlīmējas? padomā vēl reizi.

Nu hvz... bet man atlīmējās...

Mani r bijuši pāris merši ...kas kas bet metinājumu vietas ja nav āftermarkets iesprausts nu nekādi nejūk.

Salona apgaismojums... uz visu max 1h

nomaini man vienu lampiņu zem logu bīdītājiem, un spoguļu regulētāja - ja iekļausies 1h es tev 10Ls iedošu

Ar noteikumu ka nekas netiek salauzts un viss ir nostiprināts

Nu labi, labi... nepiesipies vārdiem!

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Paldies meršu zinātājiem par atsaucību. Droši vien sazināšos ar RICHI par to pacēlāju. Problema tur ir sekojoša - labo priekšējo durvju pacēlājs "rauj apkārt", kad stikls atrodas pašā augšejā aizvērtā pozicijā. Līdz ar to, tam ir tendence visu laiku atkrist uz leju par 4-5 mm, bet motoriņš strādā pa "tukšo". Kad ar roku to stiklu pabīda uz leju, citos līmeņos viss darbojas. Droši vien, kaut kādi "robi" ir parauti. Vaļā neko neesmo vēris un pētījis.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Paldies meršu zinātājiem par atsaucību. Droši vien sazināšos ar RICHI par to pacēlāju. Problema tur ir sekojoša - labo priekšējo durvju pacēlājs "rauj apkārt", kad stikls atrodas pašā augšejā aizvērtā pozicijā. Līdz ar to, tam ir tendence visu laiku atkrist uz leju par 4-5 mm, bet motoriņš strādā pa "tukšo". Kad ar roku to stiklu pabīda uz leju, citos līmeņos viss darbojas. Droši vien, kaut kādi "robi" ir parauti. Vaļā neko neesmo vēris un pētījis.

Es dodu 80% , ka svarka atlīmējusies... man šitā patās bija...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Lai nu arī cik tas MB ir ņedaebatsa, bet pat vislabākie tauki kādreiz sabojājas.

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Paldies meršu zinātājiem par atsaucību. Droši vien sazināšos ar RICHI par to pacēlāju. Problema tur ir sekojoša - labo priekšējo durvju pacēlājs "rauj apkārt", kad stikls atrodas pašā augšejā aizvērtā pozicijā. Līdz ar to, tam ir tendence visu laiku atkrist uz leju par 4-5 mm, bet motoriņš strādā pa "tukšo". Kad ar roku to stiklu pabīda uz leju, citos līmeņos viss darbojas. Droši vien, kaut kādi "robi" ir parauti. Vaļā neko neesmo vēris un pētījis.

Pēdējie divi zobi aprauti -tā gadās -var uzmetināt -tjipa pa dārgo kruto vai vienkārši atrast mehānismu cik atceros pastrādājot biš ar smadzenēm var pārlikt no jebkura loga. (pasažieru logi nav tik draņķīgā stāvoklī)

Taga tikai nedricini to motorinju, var nosvilināt - ta meklēsi kā muļķis pa pusi rīgas

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: Richi ! Ko Tu cilvēkam stāsti??? Kāds zobus uzmetināt? Un cik tad ilgi turēs atkal? Gadu ? Pusgadu?

nu es jau saprotu ka tu mums esi labākais detaļu mainītājs

ar teikumiem - aizej uz domeniksu un paņem jaunu.

Bet vai zini metināšana ir process kur metāla molekulas mīlējas savā starpā ne sliktāk kā lietuvē !

Nevis uzkakāšana ar pusautomātu neatbilstošā temperatūrā.

Zoba vietā uzmetina jaunu zobu un tad atliek vienkārši izslīpēt vajadzīgo sazobi.

Interesanti ko tu izdomātu ka uzzinātu ka sadalenes/kloķenes atjauno tieši tā pat, pēc būtības. nemaz nerunājot par meršu hidrotransformātoriem

Aha ieķīlē tā motoriņa enkuru nepareizā sazobē ...smirdēs smuki un pavisam nenosvils!

P.S.

Lūdzu beidz cilvēkiem pūderēt smadzenes!

Atkārto vismaz videnes fizikas kursu, izskatās esi šo to aizmirsis.

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: labi,ka ar šādu pašdarbību nevar sabojāt arī motoriņam zobus p.s. Ja nu kas, man ir 2 motoriņi un visu var atrast. Tātad lietots mehānisms- turēs uz gadiem 2,ja nepareizi ieregulēsi, tad mazāk.

Ups pardon, taga aizgāja - cilvēkam savs bizness -motoriņi lieki

Ja pērk lietotu -tad tikai pilnā komplektā - jo 90% masīnu vadītāja mehānisms ir beigts , a motoriņi vēl dzīvi. kopā ~30Ls atsevišķi motoriņš ~15-20Ls ...a zobratu čo ta nema. Tas tā informācijai.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nja...richi savaa elementaa

hvz... nenolieku tavas metinaataaja speejas( nesenaa autolistes spama ietekmee) bet... ieteiktu tev arii Ideota zinaashanas njemt veraa... ir diezgan pamatotas aizdomas...ka shis cilveeks MB paarzin ...ar visaam nianseem

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: nja...richi savaa elementaa

hvz... nenolieku tavas metinaataaja speejas (nesenaa autolistes spama ietekmee) bet... ieteiktu tev arii Ideota zinaashanas njemt veraa... ir diezgan pamatotas aizdomas...ka shis cilveeks MB paarzin ...ar visaam nianseem

Man savukārt ir pamatotas aizdomas, ka zinu, kas ir šis cilvēks, un esmu pārliecināts, ka viņš vācu valodu pārzina labāk par mani, bet par vecu lūžņu remontiem domā kā Daimler AG dīleris.

Tulkot kā - ģenerātors nestrādā - aizbrauc uz Domeniksu vai Roli, nopērc bosch original.

Vārdu sakot, nopērc jaunu auto, tad problēmas nebūs

P.S. SZ i v afrike SZ

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja: nē Richi

man nav fetišs visus sūtīt uz Domenikss, TUFu vai Bosch centru.

Esmu diezgan vācis infu un pats personīgi izjājies piem. ar C124 b/u stiklu pacēlāju mehānismiem jau 3 reizes un man nācās secināt, ka skopais maksā 2reiz.

bizness vai zinies.

Mhm ir tikai vēl viens sakāmvārds.

Bagātais dara kā grib, nabagais kā var.

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Nu, atkal pēkšņi manam mersītim jauna vecuma "zaraza" parādījās - kreisās pakaļējās riteņa arkas zonā sāka pilēt benzīns. Iespējams, kāds bojājums degvielas cauruļvadā. Sīkāk pētījis šobrīd neko neesmu - noliku auto pie sētas. Bet, varbūt kāds no zinošiem mersistiem var man pastāstīt - kādi tur tie degvielas cauruļvadi : metāla vai melnās gofrētās gumijas ? Gribētu pats mājās saremontēt, ar pilošu vadu diezgan riskanti varētu būt uz servisu braukt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja: nē Richi

man nav fetišs visus sūtīt uz Domenikss, TUFu vai Bosch centru.

Esmu diezgan vācis infu un pats personīgi izjājies piem. ar C124 b/u stiklu pacēlāju mehānismiem jau 3 reizes un man nācās secināt, ka skopais maksā 2reiz.

bizness vai zinies.

nu pļā.... mērcēdesa taču tik kruta tačka

a izrādās viņai logu pacēlāji plīst vēl trakāk kā sāba logu pacēlāja slavenais šķēru mehānisms

atlīmējas svarkas un izrādās, ka jāregulē sazobe

nu pļā, ja renaultam kaukas tāds būtu, tad viņi vispār nespētu nevienu tačku pārdot

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Nu, atkal pēkšņi manam mersītim jauna vecuma "zaraza" parādījās - kreisās pakaļējās riteņa arkas zonā sāka pilēt benzīns. Iespējams, kāds bojājums degvielas cauruļvadā. Sīkāk pētījis šobrīd neko neesmu - noliku auto pie sētas. Bet, varbūt kāds no zinošiem mersistiem var man pastāstīt - kādi tur tie degvielas cauruļvadi : metāla vai melnās gofrētās gumijas ? Gribētu pats mājās saremontēt, ar pilošu vadu diezgan riskanti varētu būt uz servisu braukt.

tā kaite gadījumā neparādījās pēc bākas pieliešanai līdz lūpai?

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Nē, bākas pildījums bija ap 1/3. Bet, tas neko neietekmē. Tece notiek tikai dzinējam darbojoties.

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

Iespējams, ka abratkas caurulīte tek. Bākā vispār ir divi caurumi apakšā, kur ieiet un iziet visādas trubiņas. Gan jau kaut kur tur arī laiž garām.

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

Tu vispār pats kautko paskatīties vari vai tikai topikus cept?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti