Tu jau sen esi pelnījis Šo Auto!!

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
 
1 2 3
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: 500

eur?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: 500

NU nav ne tuvu vēlamajai cenai, pat līdz max pieļāujamai nedavelk. Vēlu veiksmi tirgošanā.

P.S. es tevi netraucēšu - rīt visticamāk mani šis auto vairs vispār neintersēs it īpaši tā kā iespējams esmu atradis to ko meklēju - Celicu GT4 ar apdaudzītu priekšu par puslīdz pareizām naudiņām.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Atļaušos godīgi pateikt ko es ar šo auto darītu - norautu būdu un uztaisītu slēgto kravas kasti visādu mazizmēra loriņu vadāšanai ( jā jā vien GT4 Celicu jaucu daļās utml., arī dārza mazizmēra tenikai būtu OK. Bet tas viss ir figņa jo lien manas vecās Carinas grabažniekā + piekabi ar var piesiet astē ( pašam sava ir jāremontē, bet ir kur aizņemties ar apskati bez liekiem izdevumiem).

Tipa šāds auto būtu vienkārši nosacīti ērtāks, bet vajadzīgs jams īsti nav.

Bet no auto kas manit intersē veco Supru 3.0 ar beigtu motori jau nometa pašā sludinājuma uz 399 Ls iekš ss.lv.

Celica GT4 apdauzīta ~ 1500 Ls reklamējas.

Kaut kā tā.

P.S. nu gan viss - veiksmi.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Bet no auto kas manit intersē veco Supru 3.0 ar beigtu motori jau nometa pašā sludinājuma uz 399 Ls iekš ss.lv.

P.S. nu gan viss - veiksmi.

Vecajai suprai gadienā nav 2.8? Vismaz tāda čomam ir.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

WALA rakstīja:

Bet no auto kas manit intersē veco Supru 3.0 ar beigtu motori jau nometa pašā sludinājuma uz 399 Ls iekš ss.lv.

P.S. nu gan viss - veiksmi.

Vecajai suprai gadienā nav 2.8? Vismaz tāda čomam ir.

Tā ir pirmās paaudzes supra (un jā tāds ir jamjām motors), es par otro paudzi to bij domājis, un tehniski mūsdienās pat 3 -pēdējās paaudzes Supra jau ir vecs auto.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

recluse rakstīja:

WALA rakstīja:

Bet no auto kas manit intersē veco Supru 3.0 ar beigtu motori jau nometa pašā sludinājuma uz 399 Ls iekš ss.lv.

P.S. nu gan viss - veiksmi.

Vecajai suprai gadienā nav 2.8? Vismaz tāda čomam ir.

Tā ir pirmās paaudzes supra (un jā tāds ir jamjām motors), es par otro paudzi to bij domājis, un tehniski mūsdienās pat 3 -pēdējās paaudzes Supra jau ir vecs auto.

Vispār tā jau ir mk2, bet nu tas tā, ja man būs brīvs laiks, šogad būs ielās, jo pats viņš jau pāris gadus marinē.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Ev,davai beidzat te spamot par celikām! Te ir Škodas topiks! Škodas!!!

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

vo vo... saakam ar škodu un beidzam ar kakšspamu

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Ev,davai beidzat te spamot par celikām! Te ir Škodas topiks! Škodas!!!

Kāds salons škodai, kāpēc priekša citā krāsā un kāpēc cena nav 500eur?

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: A man , a man ir šitāds, cena 5102 eur.

foto.inbox.lv/...

Pasūti Sviestcam kādu slavas dziesmu šitam auto...

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: A man , a man ir šitāds, cena 5102 eur.

foto.inbox.lv/...

Kas tā par kaku?

Tu par vinju samaksāji vairāk kā 500E?

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

richi rakstīja:

Sretsked rakstīja: A man , a man ir šitāds, cena 5102 eur.

foto.inbox.lv/...

Kas tā par kaku?

Tu par vinju samaksāji vairāk kā 500E?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

WALA rakstīja:

recluse rakstīja:

Vecajai suprai gadienā nav 2.8? Vismaz tāda čomam ir.

Tā ir pirmās paaudzes supra (un jā tāds ir jamjām motors), es par otro paudzi to bij domājis, un tehniski mūsdienās pat 3 -pēdējās paaudzes Supra jau ir vecs auto.

Vispār tā jau ir mk2, bet nu tas tā, ja man būs brīvs laiks, šogad būs ielās, jo pats viņš jau pāris gadus marinē.

O, ķīlē tik augšā celicaclub.lv ņem pulkā arī noklīdušās māsas Supras. Ja ko vajag līdzēt - ir gali UK un ja ko vajag uzprasies tik forumā.

P.S. Jā pa savam tev taisnība - ja skaitam to kas bija Celica-Supra tad visas paaudzes pabīdās pa vienu paaudzi uz priekšu. Tobiš tas par ko tu runā tiešām ir MkII, Un tas ko es bija domājis jau ir MkIII.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

O, ķīlē tik augšā celicaclub.lv ņem pulkā arī noklīdušās māsas Supras. Ja ko vajag līdzēt - ir gali UK un ja ko vajag uzprasies tik forumā.

P.S. Jā pa savam tev taisnība - ja skaitam to kas bija Celica-Supra tad visas paaudzes pabīdās pa vienu paaudzi uz priekšu. Tobiš tas par ko tu runā tiešām ir MkII, Un tas ko es bija domājis jau ir MkIII.

Ja nemaldos, šamais supru lapā jau reģistrējies. Daļas itkā daudzmaz visas ir, pašlaik vienu 88.g. celku lūžņos jānodod, corollu jāsataisa un tad varēs brīvajā vietā supru nolikt.

P.S. To škodu pa 2x metāla cenu paņemtu tīri nokaušanai.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Vispirms vajag nokaut tos koijotus kas pret šitento škodu praktiskuma ziņā ir nulle, un tikai tad škodu

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Vispirms vajag nokaut tos koijotus kas pret šitento škodu praktiskuma ziņā ir nulle, un tikai tad škodu

Par praktiskumu nevajag dirst, corolla ir līdzīga gada combi versija ar vairāk ekstrām. Nokaušanai pļavā pašlaik palicis ir tikai viens V.A.G. brīnums, varētu vēlvienu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

msh rakstīja: Vispirms vajag nokaut tos koijotus kas pret šitento škodu praktiskuma ziņā ir nulle, un tikai tad škodu

Par praktiskumu nevajag dirst, corolla ir līdzīga gada combi versija ar vairāk ekstrām. Nokaušanai pļavā pašlaik palicis ir tikai viens V.A.G. brīnums, varētu vēlvienu.

Nu, tev tāda ir? Jumtu arī var noņemt?

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

recluse rakstīja:

msh rakstīja: Vispirms vajag nokaut tos koijotus kas pret šitento škodu praktiskuma ziņā ir nulle, un tikai tad škodu

Par praktiskumu nevajag dirst, corolla ir līdzīga gada combi versija ar vairāk ekstrām. Nokaušanai pļavā pašlaik palicis ir tikai viens V.A.G. brīnums, varētu vēlvienu.

Nu, tev tāda ir? Jumtu arī var noņemt?

Kas man tāda ir? Corolla ir, auto ar noņemamu jumtu arī ir, un V.A.G. pļavai arī ir, un citi brīnumi arī ir, bet škodas gan nav.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

gribēju nopirkt to fofāgenkadiju no Sviestca, bet viņai nav farkopa :

|

Ear Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

germans bankrotee,ko paardod?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

laikam paardod lai nebankroteetu

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Neko jūs nesaprotat, par tādu cenu tas auto ir īstenībā dāvana!!

Ear Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Neko jūs nesaprotat, par tādu cenu tas auto ir īstenībā dāvana!!

kad 0peli/saab u tirgosi?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: gribēju nopirkt to fofāgenkadiju no Sviestca, bet viņai nav farkopa :

|

Tev nav kategorija farkopam,atslābsti.

es jau piezvanīju tam džekam no beztabū.... kategorija būs - sestdien

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sajutu, ka neesmu pelnījis.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti