VWfana apbrīnas topiks

Dzēsts lietotājs Reģ.: 25.04.2024

Nu gadījās dzekam,kāja paslīdēja kā pie piektdienas dienas. Vakar kaut kas TĀDS ir noticis,ka fans vēl šodien nav atgājis.

 
1 2
kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

P.S. Mani joprojām nepamet doma, ka MerivasFans ir kāds, kas klusībā ierēc par pārējo cepieniem attiecībā uz tekstiem un aprēķiniem par viņa autoekonomiju utt.

Es domāju, ka gan VWfans gan Deksters ir izdomāti tēli un nav īsti.

Šos pasaku tēlus ir izdomājis Redaktors, lai iauto apmeklētājiem būtu kas ko palasīt un pastrīdēties un tādējādi celtos iauto apmeklējumu skaits.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Es domāju, ka gan VWfans gan Deksters ir izdomāti tēli un nav īsti.

Šos pasaku tēlus ir izdomājis Redaktors, lai iauto apmeklētājiem būtu kas ko palasīt un pastrīdēties un tādējādi celtos iauto apmeklējumu skaits.

Vēl jau ir Kaksis.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Es domāju, ka gan VWfans gan Deksters ir izdomāti tēli un nav īsti.

Šos pasaku tēlus ir izdomājis Redaktors, lai iauto apmeklētājiem būtu kas ko palasīt un pastrīdēties un tādējādi celtos iauto apmeklējumu skaits.

Pat Deksteru nezinu, bet VWfans ir pilnīgi reāla persona. Esmu dzīvē viņu redzējis un arī runājies.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Vispār topiks nepareizs. tam bija jābūt "VWfana baudīšanas topiks".

Fui Deksteram par tādu neprecizitāti.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: deksters arī ir reāls, pārāk reāls ir gadījies dzīvē satikt... 1:1 kā netā

Nu nezinu gan… nezinu gan… Izskatās jau pēc liela un resna boota gluži kā kaksis...

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

kolumbs rakstīja:

Es domāju, ka gan VWfans gan Deksters ir izdomāti tēli un nav īsti.

Šos pasaku tēlus ir izdomājis Redaktors, lai iauto apmeklētājiem būtu kas ko palasīt un pastrīdēties un tādējādi celtos iauto apmeklējumu skaits.

Pat Deksteru nezinu, bet VWfans ir pilnīgi reāla persona. Esmu dzīvē viņu redzējis un arī runājies.

Jā, vēl varētu būt, ka nomiks dzīvo tai pašā karaļvalstī, kādēļ tad arī viņš tiešām varētu būt ticies ar VWfanu un pat runājis...

--Kas attiecas uz Reda izdomām - tiešām, iespējams, ka VWfana tekstus raksta vairāki autori, resp., tas, kuram brīvāks laiciņš, uzcep kko.

Jo esmu esmu ievērojis dažviet būtiskas atšķirības kā stilā, tā arī vārdu izvēlē.

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

nomiks rakstīja:

kolumbs rakstīja:

Es domāju, ka gan VWfans gan Deksters ir izdomāti tēli un nav īsti.

Šos pasaku tēlus ir izdomājis Redaktors, lai iauto apmeklētājiem būtu kas ko palasīt un pastrīdēties un tādējādi celtos iauto apmeklējumu skaits.

Pat Deksteru nezinu, bet VWfans ir pilnīgi reāla persona. Esmu dzīvē viņu redzējis un arī runājies.

Jā, vēl varētu būt, ka nomiks dzīvo tai pašā karaļvalstī, kādēļ tad arī viņš tiešām varētu būt ticies ar VWfanu un pat runājis...

--Kas attiecas uz Reda izdomām - tiešām, iespējams, ka VWfana tekstus raksta vairāki autori, resp., tas, kuram brīvāks laiciņš, uzcep kko.

Jo esmu esmu ievērojis dažviet būtiskas atšķirības kā stilā, tā arī vārdu izvēlē.

niekalbis arī dzīvo VWfana karaļvalstī kaut arī nomiku tur nav saticis. un niekalbis gluži kā VWfans nav boots :8

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Botu karaļvalsts skan lepni!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

P.S. Mani joprojām nepamet doma, ka MerivasFans ir kāds, kas klusībā ierēc par pārējo cepieniem attiecībā uz tekstiem un aprēķiniem par viņa autoekonomiju utt.

Es domāju, ka gan VWfans gan Deksters ir izdomāti tēli un nav īsti.

Šos pasaku tēlus ir izdomājis Redaktors, lai iauto apmeklētājiem būtu kas ko palasīt un pastrīdēties un tādējādi celtos iauto apmeklējumu skaits.

BIIIIP

Deksters IR īsts un jamais neizliekas...

Fans arī ir īsts... pats zvanīju uz viņa norādīto NR... puikas draugs atpirka no viņa VW diskus... tikās klātienē...

Ludvigs fon Openics:

"Katram sava uts, un kas to noliedz, tam divas..."

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Ja kāds šaubās par Dex īstumu, tad varu tikai piebalsot, ka esmu viņu personīgi aptaustījis, un pat viņa Lamborghini sēdējis.

Bet - tas, ka Fans ir reāls tautietis jau neizsledz iespeju, ka lielākais iAuto autoekonomētājs klusībā ierēc.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: ..lielākais iAuto autoekonomētājs ...

Ko tad viņš tādu saekonomējis?

Vairāk izskatās, ka visu, ko var un ko nevar patīk sareķināt

Par tīro ekonomiju- ļooooti daudzi šejienes viesi būs mazāk iztērējuši par subj.

Vispār fanu redzējis nēesmu, bet tā apnikuši zagļi visos valsts caurumos(ja pareizi saprotu, tad VWfans ir ierēdnis), ka viņa sīkās dīvainības šķiet pat simpātiskas

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

niekalbis rakstīja:

niekalbis arī dzīvo VWfana karaļvalstī kaut arī nomiku tur nav saticis. un niekalbis gluži kā VWfans nav boots :8

Man ar niekalbi noteikti ir vairāk kopīga. Ja nemaldos, viņam arī ir Honda FR-V

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Konkurss par lielākā santīmjākļa titulu?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Konkurss par lielākā santīmjākļa titulu?

Nē...

Konkurss par to Vai VW fans ir mīts

Vai Deksters ir mīts

Vai Kaksis ir mīts

Un vai iauto ir realitāte vai mits

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Zoo rakstīja: Konkurss par lielākā santīmjākļa titulu?

Nē...

Konkurss par to Vai VW fans ir mīts

Vai Deksters ir mīts

Vai Kaksis ir mīts

Un vai iauto ir realitāte vai mits

mēs visi dzīvojam matricā

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

cap rakstīja: mēs visi dzīvojam matricā

Kāds sakars matricai ar mītiem?

Es vēl saprastu ka matricai būtu sakars ar lektrību bet ne jau ar pasakām un tēliem...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Balsojam:

Ir mīts Nav mīts nezinu

VWfans 1 2 3

Deksters 1 2 3

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

nu iauto bez vwfana buutu diezgan neinteresants

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja: nu iauto bez vwfana buutu diezgan neinteresants

Bet bez Dekstera tas vienkārši būtu savādāks...

Tādi Kakši nāk un aiziet, bet VW fans un Deksters paliek!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Tādi Kakši nāk un aiziet, bet VW fans un Deksters paliek!

Tad jau sanāk ka Deksters ir piepe veca.

P.S. Nekā personīga – tikai spams...

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

kolumbs rakstīja: Tādi Kakši nāk un aiziet, bet VW fans un Deksters paliek!

Tad jau sanāk ka Deksters ir piepe veca.

P.S. Nekā personīga – tikai spams...

Varbūt Redam ir info - kurš ir iAuto "vecākais" (senakais) vēl aktīvais lietotājs(-āja)?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

tadsjautues rakstīja: nu iauto bez vwfana buutu diezgan neinteresants

Bet bez Dekstera tas vienkārši būtu savādāks...

Tādi Kakši nāk un aiziet, bet VW fans un Deksters paliek!

bez dekstera nemaz nebūtu iauto....

sen jau visi retie reklāmdevēji būtu pamukuši redzot, ka vienīgais iauto apmeklētājs ir googlebots

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

es arī VW Fanu zinu reālajā Ir, ir īsts!

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

kad jelgavā būšu tad uzmanīgi izbaudīšu visas merivas; VWfanam noteikti būs visbaudāmākā.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti