2003 ALLROAD vai XC70?

tt Reģ.: 02.01.2003

vot. man tāda izvēle pēc pārējo kandidātu atbiršanas. Motori - dīzeļnieki.

klājiet vaļā savu labo un slikto pieredzi!

 
1 2 3
tt Reģ.: 02.01.2003
0 0 Atbildēt

tas xc90 tak rīs 15-20 litrus pilsētā

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

XC70 parasti ir nosvilināti starpasu diferenciāļi, Allroadiem neko tml neesmu dzirdējis...

vissliktākais par Allroad kas i' dzirdēc- iebrauc servisā - un tevi vienkārši "iegūst" un po vai tur 2.5 TD vai 2.7 bencīns...

tt Reģ.: 02.01.2003
0 0 Atbildēt

par slaveno Audi alumīnija piekari, kas it kā jāpārlasa katru gadu, arī esmu dzirdējis. Allroadam ir arī slavenā pneimo piekare, kas ja nobirst, tad uzreiz ir pāris K EUR jāieliek.

tt Reģ.: 02.01.2003
0 0 Atbildēt

kādas tas ir pišas ar dīzeļiem? līdz šim esmu braucis tikai benzīnus, tāpēc nezinu. tagad dīzels pat lētāks kā benža..

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kolēģim bija allroad.

reizi mēnesī kā minimums servisojās.

pusgadu izturēja, atrada citu laimīgo

remontos pa to laiku virs 1,5K Ls, 2 mēnešus auto servisā stāvēja.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: kolēģim bija allroad.

reizi mēnesī kā minimums servisojās.

pusgadu izturēja, atrada citu laimīgo

remontos pa to laiku virs 1,5K Ls, 2 mēnešus auto servisā stāvēja.

kad es to pašu teicu par audī, tad man viss iauto uzklupa virsū ar tekstu "droši vien nopirka nojātu" (no salona jaunu) vai arī nejēdz apkomt

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Es ņemtu bmw 530

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: XC70 parasti ir nosvilināti starpasu diferenciāļi, Allroadiem neko tml neesmu dzirdējis...

vissliktākais par Allroad kas i' dzirdēc- iebrauc servisā - un tevi vienkārši "iegūst" un po vai tur 2.5 TD vai 2.7 bencīns...

domā ka musa motors ir atturībnieki pa šo līniju?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Zoo rakstīja: Es ņemtu bmw 530

paaugstināto

ja rokas kluinas,tad nekādi allradi nelīdzēs.un bija tak kkādi iksdraivi.

tt Reģ.: 02.01.2003
0 0 Atbildēt

palasīju ārzemju forumus - nu tur visi slavē, cik Audi foršs, ka tikai to izvēl'tos, utml. Bet dārgs, maita. Gan iegādē, gan uzturēšanā.

tt Reģ.: 02.01.2003
0 0 Atbildēt

Vēl jautājums - vai Audi un Volvo tā laika audio sistēmām var pievienot kādu nebūt MP3 atskaņojošu iekārtu? AUX IN nemanīju nevienam.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

tt rakstīja: kādas tas ir pišas ar dīzeļiem? līdz šim esmu braucis tikai benzīnus, tāpēc nezinu. tagad dīzels pat lētāks kā benža..

Šito es arī gribētu zināt... Braucu 2,5 gadus ar dīzeli un atšķirību no benzīnnieka jūtu lielākā griezes momentā un retākā DUS apmeklējumā. Vai tās saucas "pišas"?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

tt rakstīja: Vēl jautājums - vai Audi un Volvo tā laika audio sistēmām var pievienot kādu nebūt MP3 atskaņojošu iekārtu? AUX IN nemanīju nevienam.

Par konkrētajiem nezinu, bet vispār to risina ar CD mainītāja aizvietošanu ar mikreni, kas imitē MP3 folderus kā CD - attiecīgi strādā parastā audiosistēmas vadība, kam nav ne mazākās nojausmas, ka ir piečakarēta. Ja nu ir izdevies atrast auto ar audiosistemu, kam ne AUX, ne CD mainītāja pieslēgšana nav paredzēta, atliek vienīgi MP3 -> FM raidītājs.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Ja sanāk iepirkties ar nobrauktu dīzeli,tad ir smagi.

tt Reģ.: 02.01.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

tt rakstīja: Vēl jautājums - vai Audi un Volvo tā laika audio sistēmām var pievienot kādu nebūt MP3 atskaņojošu iekārtu? AUX IN nemanīju nevienam.

Par konkrētajiem nezinu, bet vispār to risina ar CD mainītāja aizvietošanu ar mikreni, kas imitē MP3 folderus kā CD - attiecīgi strādā parastā audiosistēmas vadība, kam nav ne mazākās nojausmas, ka ir piečakarēta. Ja nu ir izdevies atrast auto ar audiosistemu, kam ne AUX, ne CD mainītāja pieslēgšana nav paredzēta, atliek vienīgi MP3 -> FM raidītājs.

Tev ir sīkāka info par to mikreni?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Ja sanāk iepirkties ar nobrauktu dīzeli,tad ir smagi.

Un ja sanāk iepirkties ar ko citu, tad ir viegli? Dīzeļa problēmas pērkot ir krietni vieglāk atklāt, nekā piemēram automātiskās ātrumkārbas defektus.

Cits jautājums - cik nu man ir sanācis saksrties ar auto pircējiem un pārdevējiem, visi ir ļoti izbrīnīti par domu, ka pērkot auto var veikt diagnostiku. Un tur jau neviens nepalīdzēs, ja cilvēks labprātīgi izvēlas pirkt kaķi maisā.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

tt rakstīja:

Tev ir sīkāka info par to mikreni?

nav. ja ir interese, vari sākt rakt, piemēram, šeit www.conofrei.com/...

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

tt rakstīja:

Seene rakstīja:

tt rakstīja: Vēl jautājums - vai Audi un Volvo tā laika audio sistēmām var pievienot kādu nebūt MP3 atskaņojošu iekārtu? AUX IN nemanīju nevienam.

Par konkrētajiem nezinu, bet vispār to risina ar CD mainītāja aizvietošanu ar mikreni, kas imitē MP3 folderus kā CD - attiecīgi strādā parastā audiosistēmas vadība, kam nav ne mazākās nojausmas, ka ir piečakarēta. Ja nu ir izdevies atrast auto ar audiosistemu, kam ne AUX, ne CD mainītāja pieslēgšana nav paredzēta, atliek vienīgi MP3 -> FM raidītājs.

Tev ir sīkāka info par to mikreni?

tepat topikos meklē, viens kex piedāvāja jamo changera emulātoru pirms laika (nu jau laikam kāda pusgada...)

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

tt rakstīja: Vēl jautājums - vai Audi un Volvo tā laika audio sistēmām var pievienot kādu nebūt MP3 atskaņojošu iekārtu? AUX IN nemanīju nevienam.

tas varētu būt noteicošais faktors auto iegādē...

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Zinu cilvēku, kas šito pērdod

www.ss.lv/...

Nobraukums patiess, bezceļos nav braucis, braucis tikai no Baltezera uz darbu Rīgas centrā , pārdod, jo ir jau vietā Q7

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Esmu ar abiem minētajiem vizinājies-Audi krietni cietāks(bez pneimobalstiekārtas).

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Zinu cilvēku, kas šito pērdod

www.ss.lv/...

Nobraukums patiess, bezceļos nav braucis, braucis tikai no Baltezera uz darbu Rīgas centrā , pārdod, jo ir jau vietā Q7

Tu pac tici , ko sa dirsi ??

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

NEticētu, nebūtu rakstījis.

Normāls onka ~ 70 gadi, ap jauno gadu nopirka Q7 , šito bija pircis jaunu Rīgā.

Kad uzzināju, ka pārdod, pats domāju varbūt paņemt, bet man viņš nav vajadzīgs.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

tad piedo .

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: 70 gadīgs onka, tirgo savu audi, pirms tam nopircis Q7....jaunu...un tagad veco alroudu mēģina iemainīt pret ko ?

nu droši vien pret ko tādu, kas viņam tai Baltezerā trūkst...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti