Digitālais ziepjutrauks .

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
 
1 2 3
juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Ja esi ziepenieku lietotājs, pērc lētāko, ko var dabūt. Pārfrazējot Pirmo, lēts ziepenieks ir lēts mēsls, dārgs ziepenieks ir dārgs mēsls.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Ti ņepraff Arkaģīj

Canon lēc vaj dargs -sux

Soņa T9 bij laps , tagad Tseries ar maksā ~ls250 bet ir letaki , jau no ls100,- w utt .serijas Soņki . Kakaja razņica ?? Kurš zin ?

Samsungi dargakie ir ap ls160,- , mos arī tikpat laps ka Tserijas Soņa , bet par100 letāks - wott tur arī 'stāv' tas jautajums .

A moš Olimps waj Nikons ira tikpat laps

Negribās ne parmaksāt ne 'nedamaksāt'

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Man riebj viss, kas ir sasitīts ar foto - nesāt, domāt, apstrādāt, u.t.t.

Esmu saskāries tikai ar vienu foto, kas man nekrita uz nerviem - sony , mazs plāns, var iebāzt džinsu pakaļkabatā, metāla korpusā, nekas nenotiek ja nokrīt.

Bildes neatšķiras no citiem ziepju traukiem.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

arba sīīm

Nu man + - pilnigi pietiek ar SE750 telefonu (piemēri galerijā) , bet ģimenei vajag ko vairāk

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

sony w sērija tieši laikā. mazs, plāns, bildes ok. tikai aķis jālādē, nevar bačas iebāzt.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Teškas aķis ar viegli kretinēja Neteikšu ka bij 'īss' bet nu ,pa retam, beidzās nelaikā

Visu 'ceļu' gribeju nopirkt extra aķķīti , bet kautkā piemirsās - līdzīgi ka ar sali un sērkociņiem

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Jūzājas fuji S5800. It kā ir ok.bonuss-4 pirkstiņakumulatori,mīnuss-krēslā palēns.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ej nu ej, kas tad canona ziepjutraukiem vainas?

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ej nu ej, kas tad canona ziepjutraukiem vainas?

Naglošanai un rosola bļodas dziļuma mērīšanai nederot. Bet tā - savādāk nekas slikts par šo zīmolu nav dzirdēts.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Canon Powershot SX10 IS

cik lietots iepriekšējais modelis ( 2 IS)- nekādas vainas... 4 gadus jau nostrādāja.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

A320 -2Xremontā , vienalga ded . Axvz kurais =batereju neesot ( tā višš teic ) , tad vēl xvz kurš Nr. bez dzīvības pazīmēm nu nez , laikam man ar kanoniem naiet

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Muterei darbā vairākus gadus bija A75, tad viena neveikla kolēģe nometa smiltīs, iztīrīju, bet pazuda manuālais režīms, tad visbeidzot pirms dažiem mēnešiem nomira matrica Tagad kaut kādu citu lieto, arī laikam canons, tikai tas mēsls, hvz kāpēc negrib baroties no aķiem.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Tas, ka Tu trīs gadu laikā līdz kliņķim nodzen fotokameru, raksturo Tevi, nevis ražotāju.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Muterei darbā vairākus gadus bija A75, tad viena neveikla kolēģe nometa smiltīs, iztīrīju, bet pazuda manuālais režīms, tad visbeidzot pirms dažiem mēnešiem nomira matrica Tagad kaut kādu citu lieto, arī laikam canons, tikai tas mēsls, hvz kāpēc negrib baroties no aķiem.

Ja Tu domā lādējamos pikstiņus, tad ir jābūt uzmanīgam. Mēdz būt tā, ka aķi nepiedāvā 1,5 V spriegumu, bet nedaudz mazāku. Ir dzelži, kuriem tas po, bet ir tādi, kuri ar šo nedaudz mazāko spriegumu nekust ne sitami. Šī iemesla dēļ es nesen gandrīz biju gatavs norakstīt ejošu diktafonu.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

juha rakstīja: Tas, ka Tu trīs gadu laikā līdz kliņķim nodzen fotokameru, raksturo Tevi, nevis ražotāju.

tu par ko te izteicies?

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

msh rakstīja: Muterei darbā vairākus gadus bija A75, tad viena neveikla kolēģe nometa smiltīs, iztīrīju, bet pazuda manuālais režīms, tad visbeidzot pirms dažiem mēnešiem nomira matrica Tagad kaut kādu citu lieto, arī laikam canons, tikai tas mēsls, hvz kāpēc negrib baroties no aķiem.

Ja Tu domā lādējamos pikstiņus, tad ir jābūt uzmanīgam. Mēdz būt tā, ka aķi nepiedāvā 1,5 V spriegumu, bet nedaudz mazāku. Ir dzelži, kuriem tas po, bet ir tādi, kuri ar šo nedaudz mazāko spriegumu nekust ne sitami. Šī iemesla dēļ es nesen gandrīz biju gatavs norakstīt ejošu diktafonu.

Ja būsim precīzi, tad AA baterijas ir 1.5V un AA niķeļa aķi ir 1.2V.

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Tavam T9 analogs varētu būt Olympus 1030 SW - tricienu un ūdensdrošs. Kā arī platāks gals 28mm. Cenā ap 220Ls.

www.olympus.lv/...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

ja gribi izturīgu (ilgmūžīgu) ieteikumi sekojoši - pēc iespējas mazāk automatizēti kustīgas daļas, vēlams putekļu un trieciendrošs jau atbilstoši ražotāja bukletu marketinga melu infai, un lai iet uz bačām, jo ceļojumā AA bačas var nopirkt, bet ja esi aizmirsis nopirkt (ko noteikti piemirsīši) papildus aķi, kas maxā $$$ paliksi bez bildēm...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Olympus Stylus 850

Olympus Stylus 1050

Olympus Stylus 1030SW

Olympus Stylus 720

Olympus Stylus 770SW

Stylus Tough-8000 Digital Camera

Pentax Optio W20

PENTAX Optio 30

Vivitar Vivicam 6200W

Fuji Z33WP

Olympus Stylus 550WP

Tik nezinu kuram iet iekšā AA bačas...

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

juha rakstīja: Tas, ka Tu trīs gadu laikā līdz kliņķim nodzen fotokameru, raksturo Tevi, nevis ražotāju.

tu par ko te izteicies?

Nedaudz agresīvā veidā (nu aptuveni deksteriski/stretskediski) mēģināju pateikt, ka neesi pietiekami saudzīgs pret izstrādājumu, kas ir piebāzts ar samērā smalkām tehnoloģijām un prasa maigāku apiešanos nekā kalēja lakta. Par to man liek domāt fakti, ka Tavā rīcībā esošie aparāti nosprāguši trīs vai vēl mazāk gadu laikā. Nu aptuveni tāds man bija domu gājiens.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

godajamais juha , nekas netika metāc/lausc

canoni vienk nobeidzās -pie kam A320 tika remontēc , pec remonta , nakamā dienā , devos uz DE , kur tas maita atkal nešancēja , tur , aiz izmisuma , par smiekligiem 300eur(LV tikpat LS ) , Saturnā nopirku T9 . Pēc atgriešanās LV , canonu centrā uz maskačkas , mani pataisija par ..... , kam nepiekritu , bet čeku biju pajajis , debates beidzās ar to ka tie 3,14mji ķipa sataisija to .....kameru ,. Milzīgā laimē ,tur pat , nopirku vēl vienu (vienkaršaku , pa ~ls120,-) - bērnam , kurs sen jau īdēja ka gribot ko tadu . Bērns ira akkurāc ( piem ipoc un ķapļaps rulz jau 3-4gadus ,bez kreņķiem) . Bērns ātri atklāja ka tas ira ka ka un paģērēja kko labāku , dabūja atkal kautkādu(ņepomņu) canonu

Kad atklājās , ka T9 ira pajāc(nevis nolūzis) , no 'šķūņa' izcelām jo..anno A320 - a šass ir klussss , pajautaju bērnam viņējo - vienam batareiki low ???!!! otram klusums .

Jāatzīmē ka T9 ne reizi nebij remontā , viņu brīžīem izmantoja arī jaunākā atvase -tb. ja var nokaut , tad izveiktu neminstinoties

Nu kaut kā tā .

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: godajamais juha , nekas netika metāc/lausc

canoni vienk nobeidzās -pie kam A320 tika remontēc , pec remonta , nakamā dienā , devos uz DE , kur tas maita atkal nešancēja , tur , aiz izmisuma , par smiekligiem 300eur(LV tikpat LS ) , Saturnā nopirku T9 . Pēc atgriešanās LV , canonu centrā uz maskačkas , mani pataisija par ..... , kam nepiekritu , bet čeku biju pajajis , debates beidzās ar to ka tie 3,14mji ķipa sataisija to .....kameru ,. Milzīgā laimē ,tur pat , nopirku vēl vienu (vienkaršaku , pa ~ls120,-) - bērnam , kurs sen jau īdēja ka gribot ko tadu . Bērns ira akkurāc ( piem ipoc un ķapļaps rulz jau 3-4gadus ,bez kreņķiem) . Bērns ātri atklāja ka tas ira ka ka un paģērēja kko labāku , dabūja atkal kautkādu(ņepomņu) canonu

Kad atklājās , ka T9 ira pajāc(nevis nolūzis) , no 'šķūņa' izcelām jo..anno A320 - a šass ir klussss , pajautaju bērnam viņējo - vienam batareiki low ???!!! otram klusums .

Jāatzīmē ka T9 ne reizi nebij remontā , viņu brīžīem izmantoja arī jaunākā atvase -tb. ja var nokaut , tad izveiktu neminstinoties

Nu kaut kā tā .

Nu labi, labi. Neņem tik ļoti pie sirds.

Mums darbā, savukārt, ir viens kanons koplietošanai, tā teikt. Tad nu šamo jāj visi pēc kārtas, kuriem nav slinkums, jau gadus četrus. Saprotams, ka bezsaimnieka mantai ir bezsaimnieka mantas liktenis, taču vēl šobrīd nav bijuša nekādas sūdzības par kameras darbību.

Ir pazīstami gan kanona ziepju, gan spoguļkameru jūzeri, taču īpašas sūdzības nav dzirdētas.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

man ar viens A canons iznīka ar low battery visu laiku. arī, ja ieliek jaunas.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: A320 -2Xremontā , vienalga ded . Axvz kurais =batereju neesot ( tā višš teic ) , tad vēl xvz kurš Nr. bez dzīvības pazīmēm nu nez , laikam man ar kanoniem naiet

tev tika rekomendēts labs aparāts, nevis lēts mēsls.

akumulatora nav - ir 4 AA baterijas.

pie tam raksta video ar atsevišķo pogu + stereo skaņa.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

paldies par rekomendācijām

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti