radaru detektori

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009

Pa brīvdienām sanāca tā pavairāk pabraukāt pa Latviju un jāsaka ka ar vien vairāk acīs cērtās foto un parastie radari, tā kā nekas cits neatliek kā sākt interesēties par radaru detektoriem, jo kā jau pierasts tad mūsu censoņi parasti tos fotoradarus novieto uz labi pārredzamiem, lieliem, platiem ceļiem, proti, tādiem pa kuriem uz 90 kmh braukt nu nekādi negribas.

Esmu jau nokatījis netā tādu verķīti kurš patīk un nav pārāk dārgs - Whistler pro 58 pa Ls 70, bet vēl gribas dzirdēt kāda profiņa viedokli, jo citur nekādus īpašus komentārus neesu dzirdējis, kā arī klīst baumas, ka ka esot parādījušies kautkādi jauna tipa radari un ne visi līdzšinējie detektori der (tipa X, K, Ka, Laser)

Tā kā, ja kādam ir vēlme padalīties ar infu - liels THANKS

 
opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Gadu atpakaļ bija sabriedusi situācija, ka vēl viens soda punkts un tiesības nost... Visi punkti savākti par ātrumu (darbs tāds...). Nopirku Whistler XTR 330 un rezultāts - nemainot pārvietošanās ātrumu gada laikā bez ātruma sodiem. Ir man arī CB rācija , kas komplektā ar radardetektoru ir labs džentlmeņa komplektiņš - Whistlers ideāls fotoradariem, rācija - krūmu slapstekļiem. Mantiņa naf lētākā - 235,- Ls maksāja, bet ņem visu veidu radarus, arī jaunās Iskras. Tie no lētā gala varot arī neņemt...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 2 Atbildēt

kur skriet, kur nesties - žēl, ka tev neatņēma tiesibas - ļoti žēl!!!! kaut nākamreiz atņemtu! tādiem mudakiem vispār vajadzētu aizliegt uz ceļiem rādīties! Atradis ar ko lielīties! Man ir 0p ar visu šad tad 120 - 130. un konstantu 107 km/h ikdienā uz šosejas...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

opelis rakstīja: Gadu atpakaļ bija sabriedusi situācija, ka vēl viens soda punkts un tiesības nost... Visi punkti savākti par ātrumu (darbs tāds...). Nopirku Whistler XTR 330 un rezultāts - nemainot pārvietošanās ātrumu gada laikā bez ātruma sodiem. Ir man arī CB rācija , kas komplektā ar radardetektoru ir labs džentlmeņa komplektiņš - Whistlers ideāls fotoradariem, rācija - krūmu slapstekļiem. Mantiņa naf lētākā - 235,- Ls maksāja, bet ņem visu veidu radarus, arī jaunās Iskras. Tie no lētā gala varot arī neņemt...

ja jau darbs tāds, tad vajadzēja zināt, ka punktus var atpirkt atpakaļ no mentiem tieši uz ceļa

p.n.

es iepirku lēto kobru par nepilniem 40 latiem... man jau viņa ir atmaksājusies.... vienīgi rīgā pīkst jamais biki par biežu

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Man ir shitaads Whistler pro 58. Pa shoseju ir OK, pilseetaa dizhas jeegas nav, pikst uz visaam Maximas durviim (bet nu man pilseetaa nevajag, aatrumu pilseetaa nepaarkaapju). Liekas, ka tik jaunos CP radarus (Iskra laikam) nem paaris jauni, daargie radaru dektektori. Labi ir Valentine,Beltronics, bet tie maksaa krietni vairaak kaa 70lvl...

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Eskorts skaitas laps.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Eskorts skaitas laps.

labāka ir mentu mašīna ar migalkām pa priekšu

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 1 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: kur skriet, kur nesties - žēl, ka tev neatņēma tiesibas - ļoti žēl!!!! kaut nākamreiz atņemtu! tādiem *******em vispār vajadzētu aizliegt uz ceļiem rādīties! Atradis ar ko lielīties! Man ir 0p ar visu šad tad 120 - 130. un konstantu 107 km/h ikdienā uz šosejas...

---------------------------------------------------------------------------

Īstens latvietis esi - pats lielies, ka pārkāp un tai pašā laikā man mēģini uztirst... un punktus dabūsi, laika jautājums tikai.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
1 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

HIPPY rakstīja: Eskorts skaitas laps.

labāka ir mentu mašīna ar migalkām pa priekšu

Ugunsdzesamais = 01

Trijsturis = 02

Aptiecinja = 03

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti