Pardodu jaunas un lietotasriepas.

Pinki Reģ.: 02.11.2009

Pardod dazadu izmeru ziemas, vasaras, vissezonas (R13-R20) jaunas, lietotas riepas no dazadiem razotajiem. Ka ari lietie un terauda diski. Iespejama ari vairumtirdznieciba. Uz vietas ir riepu serviss - riepu remonts, montaza, balansesana. Pieraksts rindā. Darba laiks: darba dienas no 10:00 - 20:00, Sestdien no 9:00 - 16:00, pusdienu partraukums no 13:00 - 13:30.

28607955

info@salienasriepas.lv

 
japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Vasarenes 225/65 R17- jaunas.

Ja jau piedāvā savus pakalpojumus tad foruma apmeklētājiem notikti interesēs "cik saldas" cenas vari piedāvāt.

Vai tiešām kaut kas labs vai kārtējais tirgonis- vairumtirgotāja cena +20%?

Pinki rakstīja: Pardod dazadu izmeru ziemas, vasaras, vissezonas (R13-R20) jaunas, lietotas riepas no dazadiem razotajiem. Ka ari lietie un terauda diski. Iespejama ari vairumtirdznieciba. Uz vietas ir riepu serviss - riepu remonts, montaza, balansesana. Pieraksts rindā. Darba laiks: darba dienas no 10:00 - 20:00, Sestdien no 9:00 - 16:00, pusdienu partraukums no 13:00 - 13:30.

28607955

info@salienasriepas.lv

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

saderam, ka šito topicu reds izfidarasīs ārā jau šovakar

p.n.

saskaņota reklāma izskatās savādāk

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Pusdienu pārtraukums

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Topiks vel dzīvs + klusums no tirgoņa puses+ klusums no saita administrācijas puses.

Vai, aizmirsu, šeit jau nav nekādas administrācijas. katrs raxta ko grib un kā grib. Katrā sevi cienoša forumā ir administratori kas uzmana saitā notiekošo.

Cik esmu malies pa krievijas, pa asv toyotas forumiem- nekur t;ads bezpredels kā pie mums nenotiek. ja kāds **iršās, apvaino citus foruma lietotājus, spamo vai uzdod stulbus- 100X apsrpiestus jautājumus- momentāli bans un 'Paldies, uz redzēšanos'

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Tūlīt Sretskeds pateiks, ka naf ko te gudri d***t, aizej pats uztaisi savu saitu!

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

brmbrmm rakstīja: Tūlīt Sretskeds pateiks, ka naf ko te gudri d***t, aizej pats uztaisi savu saitu!

Tev sāp kaut kas ?

Un tā tas te ir, ka redaktors neko nekontrolēja, ne vienu ne otru pusi, visādi tūdali;ņi uzdeva dīvainos jautājumus, protams, uz to iznāk spams.

Re, Japkārs pat apvainots sajuties....

Pastāsti, nu kāda locekļa pēc man ir kādam jampānam 56. reizi jāskaidro,ko darīt, ja ģenerators nelādē ??? Ko ?

Tev jau nav obligāti jāatbild.

Visām pudelēm par korķi.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

brmbrmm rakstīja: Tūlīt Sretskeds pateiks, ka naf ko te gudri d***t, aizej pats uztaisi savu saitu!

Tev sāp kaut kas ?

Un tā tas te ir, ka redaktors neko nekontrolēja, ne vienu ne otru pusi, visādi tūdali;ņi uzdeva dīvainos jautājumus, protams, uz to iznāk spams.

Re, Japkārs pat apvainots sajuties....

Pastāsti, nu kāda locekļa pēc man ir kādam jampānam 56. reizi jāskaidro,ko darīt, ja ģenerators nelādē ??? Ko ?

He, he. Redz, problēma ir tajā, ka Tu esi pārāk pieķēries šim portālam, bez maz uzskati to par savu privāto smilškasti un kā tāds sargsunis aprej katru garāmgājēju.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vai nu redaktors kož vai arī tomēr vāji apmaksāta reklāma?

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Esmu viens no www.Mitsubishiclub.lv dibinātājiem n-tos gadus atpakaļ. Tas klubs tagad dzīvo un attīstās tā kā prieks. Protams kādus gadus 4 kopš vairs nebraucu ar Mitsubishi neesmu tur rādījies.

Varat ieiet aiz neko darīt un palasīties forumos- draudzīga atmosfēra, par negudriem neviens nesmejas un tie kuri apsmej- tiek izslēgti no lietotāju loka.

Diemžēl arī Redaktoram iAuto ir pārvērties par vienu no n-tajiem projektiem un viss ir pie kājas- galvenais kad forumā dzīvība un PO kad visi foruma topiki pārvēršās par NSNF. Murdoņa, plēšanās, tiršanās ir -> tātad forums dzīvo.

Dekster- tu zini par ko iet runa un tu esi viens no lielākajiem šeit tirzējiem. Pasaules naba un savu uzskatu citiem uzbāzējs. Ja jau esi tāds lācplēsis- pasaules glābējs- rādi piemēru. Tāpat cik redzu vai nu Centis vai Deksters vienmēr ir onlainā. Radi kādu pievienoto vērtibu savam šeit pavadītajam laikam. Sarunā ar savu draugu redaktoru admiņa tiesības sev un 4-5 citiem iAUTO aktīvistiem un pēc mēneša apskatāmies rezultātu ?

Esmu jau teicis un saku arī tagad- nav visi piedzimuši ar uzgriežņu atslēgu un eļļainām rokām. Tapēc stulbi jautājumi bija, ir un būs.

Sretsked rakstīja:

brmbrmm rakstīja: Tūlīt Sretskeds pateiks, ka naf ko te gudri d***t, aizej pats uztaisi savu saitu!

Tev sāp kaut kas ?

Un tā tas te ir, ka redaktors neko nekontrolēja, ne vienu ne otru pusi, visādi tūdali;ņi uzdeva dīvainos jautājumus, protams, uz to iznāk spams.

Re, Japkārs pat apvainots sajuties....

Pastāsti, nu kāda locekļa pēc man ir kādam jampānam 56. reizi jāskaidro,ko darīt, ja ģenerators nelādē ??? Ko ?

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Es laikam zinu, kas būtu Pirmais, ko jams izbanotu..

Tai kompānijai te ir tik ģimeniski sirsnīgas attiecības, ka admina tiesības nevienam nevar dot - sāks kārtot personiskos rēķinus.

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Nu re, šo pat nav jadzēs laukā par tēmu tik pirmie divi posti

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

šitā topica autoram es pārdodu reklāmas laukumu kādā no nākamo NSNF topicu galvā

var uz barteri pret riepām

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti