Tolmets

uge Reģ.: 27.04.2004

Sakarā ar jaunajiem nodokļiem.

Sanāk ka mūsu valstiņā tagad vairs nebūs retu, vecu auto. Jo nespēsim viņus šķūnītī turēt, lēnā garā atjaunot.

Kad pēc pieciem, desmit gadiem atjaunosim, būs strašnijs nodokļa parāds sakrājies...

 
uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Tad jau labāk šogad metālūžņos viņu nodot. Droš paliek nedrošs

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Nu i kurš, it sevišķi seno aparātu īpašnieks, tagad sāks numurus nodot.

Man pašam Jawa 175cm 1956 gada klētiņā stāv. Bija doma viņu viņu savest kārtībā, pēc gadiem 2,3. sākt braukāt. Tagad laikam nav jēgas viņu taisīt...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nav labi sestdienās ēst vecas kalošas.

Kāpēc nevar atjaunot ??? Aiznes nodod numurus, restaurē kaut 10 gadus. Pēc tam reģistrē un brauc vien tālāk. Nekāds nodoklis nebūs jāmaksā, pirms ko muldi,painteresējies,vai tā ir

un lai izlaist apli, lai nočekot kā sanāca - jāskrien uz SCDD izņemt uz vienu dienu, un pēc tam atkal skriet atdot?

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Nu ko man saspringt, vienkāršam nodokļu maksātājam. To javiņu fāteris jaunībasdienās nopirka. Nu šaubos ka CCCP laikos no nodokļiem varēja izbēgt. Tad arī braukāja. Viņam salūza, šodienas apstākļos ir iespēja salabot. Bet jautājums, vai vajag...

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Dekster, ne jau es pret nodokļiem, bet moš viņus saprotamus un stabilus?

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Nu ne jau dēļ sava moča es tagad teltī sākšu dzīvot. Bet laikam gan vajadzēja. Šis īsti nav politiķu topiks.

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Dēļ savas obidas man jākļūdt par ekstrēmistu? Moš jāsavācās domubiedru grupai un jānorāda vieta deputātiem...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti