Renault laguna Klimatkontrole

mainboard Reģ.: 13.05.2010

Labdien, cien Iauto lietotaji, es 2 gadi jau braucu ar Renault Laguna II, 1.9 Dīzeli, biju arī reģistrējies Renaultclub.lv, bet tur Useri, neko īsti nesaprot visi tik maļās gar tēmam, kā atvērt kapotu, kā nomaina spuldzi u.tt. Nu jautajums nav par to, ceru ka šeit kāds palīdzēs! Pagāšvasar pa vasaru braucot klima strādāja labi redzēja pat tvaiku, bet uzreiz auksto gaisu nepūta, bet tagad pēc ziemas auksto gaisu sak pūst tik pēc kādiem 20KM nobrauktiem, un tikai knapi aukstu, kas varētu būt par problemu? Radiators tika ziemā nomainīts, taka radiātora vaina nevar būt, bet man tagad nezkapēc nesledzas lielais ventilators, kas dzesē lielo radiātoru, motors sakarst, un kompis slapē jau nost motoru, bet radiātors neslēdzas, varbūt tas saistīts Gribētos dzirdēt kāda lietotāja atbildi no pieredzes, servisus, un veikalus pats maku atrast!

 
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

es leiku uz to, ka pa miniplaisām ir aizpeldējis freons.... brauc uz ledusskapju meistardarbnīcu kompresoram vajag ļoooti daudz laika lai sakačātu to freona mazumiņu, kas tur iekšā ir palicis...

kādu radiatoru tev mainīja? kondiškai ir savs radiators...

a ventilatora neieslēgšanās varētu būt saistīta ar to, ka kautkur nav kontakta, vainu uz ventilatoru, vai no devējiem.... varbūt mainītāji nemaz nav piesprauduši to ventilatoru... (pieņemu, ka drošinātājus jau esi skatījies)

renaultclubā tā īsti tiešām neviens neko nezina, tie , kas zina nesaka vai tur nemaz nav....

iespaids, ka tās lapeles autoriem ir zvaigžņu slimība...

es tur biju pāris reizes...

vienreiz paprasīju vai kādam nav renaulta diagnostikas softs.... uj, kas man tur bija jānoklausās, ķipa kur es lienu, lai brauc uz servisu utttttt.

reiz paprasīju kā otrajai megānai noņemt stūri.... precīzāk spilvenu... man sāka stāstīt visādu tuftu, ķipa ka esot skrūvītes no apakšas, ka lai neņemot jo izšaušot spilveni uttt... tā arī neviens neko sakarīgu nepateica, es pat neatceros vai es tur ierakstīju KĀ to var izdarīt, vai viņi mani izbesīja jau pirms tam....

mainboard Reģ.: 13.05.2010
0 0 Atbildēt

Paldies, mainīts tika kondicioniera radiators, a par motora radiātoru nesanak laiks apskatīt, vainu, visdrīzākis ka temperatūras datčiks gļuko, jo šteķeri ir kā vajg un drošinātaji ar ok, domaju piemest pa tiešo no aķa vadus, tad jau redzēs darbosies vai ne! varētu būt ka mikroplaisa, jo tālāk jo sliktak darbojas, bet varbūt salona temperatūras datčiks gļuko??

Bet kas uz forumu attiecas, man vislabak patika viens kurš visur savu sievastēvu bāz

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

reiz paprasīju kā otrajai megānai noņemt stūri.... precīzāk spilvenu... man sāka stāstīt visādu tuftu, ķipa ka esot skrūvītes no apakšas, ka lai neņemot jo izšaušot spilveni uttt... tā arī neviens neko sakarīgu nepateica, es pat neatceros vai es tur ierakstīju KĀ to var izdarīt, vai viņi mani izbesīja jau pirms tam....

Tāks, atsvaidzinam atmiņu - par stūri : www.renaultclub.lv/...

Vēl daži posti no Pirmā:

www.renaultclub.lv/...

www.renaultclub.lv/...

www.renaultclub.lv/...

Par diagnostikas softu gan nekā neatrodas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

mainboard rakstīja: Paldies, mainīts tika kondicioniera radiators, a par motora radiātoru nesanak laiks apskatīt, vainu, visdrīzākis ka temperatūras datčiks gļuko, jo šteķeri ir kā vajg un drošinātaji ar ok, domaju piemest pa tiešo no aķa vadus, tad jau redzēs darbosies vai ne! varētu būt ka mikroplaisa, jo tālāk jo sliktak darbojas, bet varbūt salona temperatūras datčiks gļuko??

Bet kas uz forumu attiecas, man vislabak patika viens kurš visur savu sievastēvu bāz

brauc pie tie, kas mainīja un prasi, ku ir freons

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Pirmais rakstīja:

reiz paprasīju kā otrajai megānai noņemt stūri.... precīzāk spilvenu... man sāka stāstīt visādu tuftu, ķipa ka esot skrūvītes no apakšas, ka lai neņemot jo izšaušot spilveni uttt... tā arī neviens neko sakarīgu nepateica, es pat neatceros vai es tur ierakstīju KĀ to var izdarīt, vai viņi mani izbesīja jau pirms tam....

Tāks, atsvaidzinam atmiņu - par stūri : www.renaultclub.lv/...

Vēl daži posti no Pirmā:

www.renaultclub.lv/...

www.renaultclub.lv/...

www.renaultclub.lv/...

Par diagnostikas softu gan nekā neatrodas

ahā

viņiem ir labi admini, to dažu gadu laikā, ko Pirmais tur nerādās būs pamanījušies izdzēst

un nav arī tā topika, kur es viņus drist pasūtīju (iespējams tas arī bija par to softu) un arī tā, kur es viņiem mācīju noresetot kompi pēc eļļas maiņas

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Pazvani šitam puikam, varbūt ar saviem diagnostikas rīkiem varēs palīdzēt atrast sūci un novērst iespējamo problēmu:

Kondicionieru uzpilde, pārbaude. Visu radiātoru remonts un maiņa. Var arī šo to citu autiņam remontēt. Tas viss pie Roļa, garāža atrodas Birznieka Upīša ielā. Cenas darbiem runājamas. Kondišus pilda arī izbraukuma sesijās. Telefons divi seši 03 04 54.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man gan domāt, ka uzpildīt (par maksu) nav māksla

jābrauc pie tiem praideriem, kas mainīja kondiškas radiatoru lai sataisa līdz galam...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Pirmais rakstīja:

reiz paprasīju kā otrajai megānai noņemt stūri.... precīzāk spilvenu... man sāka stāstīt visādu tuftu, ķipa ka esot skrūvītes no apakšas, ka lai neņemot jo izšaušot spilveni uttt... tā arī neviens neko sakarīgu nepateica, es pat neatceros vai es tur ierakstīju KĀ to var izdarīt, vai viņi mani izbesīja jau pirms tam....

Tāks, atsvaidzinam atmiņu - par stūri : www.renaultclub.lv/...

Vēl daži posti no Pirmā:

www.renaultclub.lv/...

www.renaultclub.lv/...

www.renaultclub.lv/...

Par diagnostikas softu gan nekā neatrodas

aaaa, tur vēl bija jābūt manam topicam ar piedāvājumu nošipot renaulta dīzeli....

mainboard Reģ.: 13.05.2010
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: man gan domāt, ka uzpildīt (par maksu) nav māksla

jābrauc pie tiem praideriem, kas mainīja kondiškas radiatoru lai sataisa līdz galam...

Lieta tāda, ka viņi man radiatoru samainija, un kad pildīja ieksa teica kad vārst neatveras, es pat pieņemu ka viņi nemaz nepiepildīja!! Būs vien jasamekle čeki un jabrauc skaidroties!

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais.Tu ar savām zināšanām joprojām esi gaidīts Renault lapā.Un nevajag ņemt ļoti pie sirds ko kāds ar maza bērna niķiem vai klimaksa problēmām d**š.Tā lapa jau domāta lai palīdzētu risināt problēmas ja ne ar padomu tad vismaz ar ieteikumu kur griezties.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

gribēju jau rakstīt, ka pie neieslēgta kondiškas kompresora pēc 20 km nobraukuma nez no kurienes parādās aukstais gaiss, bet tad paskatījos kas ir komentāra autors.....

mainboard Reģ.: 13.05.2010
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: gribēju jau rakstīt, ka pie neieslēgta kondiškas kompresora pēc 20 km nobraukuma nez no kurienes parādās aukstais gaiss, bet tad paskatījos kas ir komentāra autors..... [/c

Tas tā ir nopietni, ja vispār nebūtu auksts gaiss es nejautātu forumos bet brauktu uz servisu, bet tādēļ jautaju jo pasam ir nesaprotami kapēc pēc tik ilgas braukšanas aukstais gaiss parādās!!!!!! Un Username tik simboliski, nesmu es nekads datoriķis!! Nav jau brīnums ka tev Rforumos neviens neko neatbildeja, ja jau tu laikam visus noliec

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

mainboard rakstīja: bet tagad pēc ziemas auksto gaisu sak pūst tik pēc kādiem 20KM nobrauktiem, un tikai knapi aukstu, kas varētu būt par problemu?

Varbūt, tas tāpēc, ka tikai 20KM esi nobraucis Ziemeļu virzienā?

Pabrauc drusku tālāk!

mainboard Reģ.: 13.05.2010
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

mainboard rakstīja: bet tagad pēc ziemas auksto gaisu sak pūst tik pēc kādiem 20KM nobrauktiem, un tikai knapi aukstu, kas varētu būt par problemu?

Varbūt, tas tāpēc, ka tikai 20KM esi nobraucis Ziemeļu virzienā?

Pabrauc drusku tālāk!

HA HA HA Ne es tik Kuldīgas virziena braucu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

mainboard rakstīja:

Pirmais rakstīja: gribēju jau rakstīt, ka pie neieslēgta kondiškas kompresora pēc 20 km nobraukuma nez no kurienes parādās aukstais gaiss, bet tad paskatījos kas ir komentāra autors.....

Tas tā ir nopietni, ja vispār nebūtu auksts gaiss es nejautātu forumos bet brauktu uz servisu, bet tādēļ jautaju jo pasam ir nesaprotami kapēc pēc tik ilgas braukšanas aukstais gaiss parādās!!!!!! Un Username tik simboliski, nesmu es nekads datoriķis!! Nav jau brīnums ka tev Rforumos neviens neko neatbildeja, ja jau tu laikam visus noliec

palasi, kurš gudrītis kurš rakstīja, ka kompresors neislēdzas

un kā tas sienās kopā ar to, ko tu teici par auksto gaisu?????

nu jau kādu trešo reizi saku, ka manuprāt atbilde uz tavu jautājumu, kāpēc tev nav aukstuma ir meklējama pie tiem, kas tev kondicionieri remontēja.... protams ja tur nekas nesanāks vai būs jāsāk maksāt, tad es ieteiktu meklēt normālu kantori....

SEMSS Reģ.: 28.05.2003
0 0 Atbildēt

Reizēm ir vērtīgāk aizstaigāt līdz autorizētajam Renault servisam. Džeki visu nočekos un noplēsīs tos pašus 25 Ls kā kaut kādos kaktu kantoros. Ietaupīsi gan laiku, gan lieko čakarēšanos braukājot no viena krūmu servisa uz citu.

Paskaties vai tas ventilators nav gadījumā noķīlējies. Mūsu ziemas un sāls dara savu. Diemžēl arī salīdzinoši jauniem auto gadās šādi defekti.

osx5 Reģ.: 15.05.2010
0 0 Atbildēt

mainboard rakstīja: Labdien, cien Iauto lietotaji, es 2 gadi jau braucu ar Renault Laguna II, 1.9 Dīzeli, biju arī reģistrējies Renaultclub.lv, bet tur Useri, neko īsti nesaprot visi tik maļās gar tēmam, kā atvērt kapotu, kā nomaina spuldzi u.tt. Nu jautajums nav par to, ceru ka šeit kāds palīdzēs! Pagāšvasar pa vasaru braucot klima strādāja labi redzēja pat tvaiku, bet uzreiz auksto gaisu nepūta, bet tagad pēc ziemas auksto gaisu sak pūst tik pēc kādiem 20KM nobrauktiem, un tikai knapi aukstu, kas varētu būt par problemu? Radiators tika ziemā nomainīts, taka radiātora vaina nevar būt, bet man tagad nezkapēc nesledzas lielais ventilators, kas dzesē lielo radiātoru, motors sakarst, un kompis slapē jau nost motoru, bet radiātors neslēdzas, varbūt tas saistīts Gribētos dzirdēt kāda lietotāja atbildi no pieredzes, servisus, un veikalus pats maku atrast!

Man ar renim bija līdzīga situācija, aizvien ilgāk un ilgāk bij jāgaida kamēr sāksies aukstais gaiss, bet bija līdz 1km, nevis 20 KM , un beigās vnk izrādījās ka freons beidzas, laikam kautkur noplūde, nu par to pārliecinājos uzspiežot uz ventiļa freona iepildes vārstam. Pirmdien braukšu uz To E.B Upīša ielu meklēt noplūdi

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

osx5 rakstīja:

mainboard rakstīja: Labdien, cien Iauto lietotaji, es 2 gadi jau braucu ar Renault Laguna II, 1.9 Dīzeli, biju arī reģistrējies Renaultclub.lv, bet tur Useri, neko īsti nesaprot visi tik maļās gar tēmam, kā atvērt kapotu, kā nomaina spuldzi u.tt. Nu jautajums nav par to, ceru ka šeit kāds palīdzēs! Pagāšvasar pa vasaru braucot klima strādāja labi redzēja pat tvaiku, bet uzreiz auksto gaisu nepūta, bet tagad pēc ziemas auksto gaisu sak pūst tik pēc kādiem 20KM nobrauktiem, un tikai knapi aukstu, kas varētu būt par problemu? Radiators tika ziemā nomainīts, taka radiātora vaina nevar būt, bet man tagad nezkapēc nesledzas lielais ventilators, kas dzesē lielo radiātoru, motors sakarst, un kompis slapē jau nost motoru, bet radiātors neslēdzas, varbūt tas saistīts Gribētos dzirdēt kāda lietotāja atbildi no pieredzes, servisus, un veikalus pats maku atrast!

Man ar renim bija līdzīga situācija, aizvien ilgāk un ilgāk bij jāgaida kamēr sāksies aukstais gaiss, bet bija līdz 1km, nevis 20 KM , un beigās vnk izrādījās ka freons beidzas, laikam kautkur noplūde, nu par to pārliecinājos uzspiežot uz ventiļa freona iepildes vārstam. Pirmdien braukšu uz To E.B Upīša ielu meklēt noplūdi

Vari pamēģināt, šamie ir uzcepuši mājas lapu texa.lv, tur ir adrese , Ā un galvenais esot tagad "tjipa"akcija 20 Ls par uzpildi. Man domāt, ja uzspeidīs uz jūtām var jau sarunāt ar zemāk. Pēc tam pastāsti iespaidus.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

un pēdējās dienas priecājos ka klima strādā kā prieks un saldē jau pēc dažām minūtēm.

šitais ir no 1 maija sērijas

osx5 Reģ.: 15.05.2010
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja:

osx5 rakstīja:

mainboard rakstīja: Labdien, cien Iauto lietotaji, es 2 gadi jau braucu ar Renault Laguna II, 1.9 Dīzeli, biju arī reģistrējies Renaultclub.lv, bet tur Useri, neko īsti nesaprot visi tik maļās gar tēmam, kā atvērt kapotu, kā nomaina spuldzi u.tt. Nu jautajums nav par to, ceru ka šeit kāds palīdzēs! Pagāšvasar pa vasaru braucot klima strādāja labi redzēja pat tvaiku, bet uzreiz auksto gaisu nepūta, bet tagad pēc ziemas auksto gaisu sak pūst tik pēc kādiem 20KM nobrauktiem, un tikai knapi aukstu, kas varētu būt par problemu? Radiators tika ziemā nomainīts, taka radiātora vaina nevar būt, bet man tagad nezkapēc nesledzas lielais ventilators, kas dzesē lielo radiātoru, motors sakarst, un kompis slapē jau nost motoru, bet radiātors neslēdzas, varbūt tas saistīts Gribētos dzirdēt kāda lietotāja atbildi no pieredzes, servisus, un veikalus pats maku atrast!

Man ar renim bija līdzīga situācija, aizvien ilgāk un ilgāk bij jāgaida kamēr sāksies aukstais gaiss, bet bija līdz 1km, nevis 20 KM , un beigās vnk izrādījās ka freons beidzas, laikam kautkur noplūde, nu par to pārliecinājos uzspiežot uz ventiļa freona iepildes vārstam. Pirmdien braukšu uz To E.B Upīša ielu meklēt noplūdi

Vari pamēģināt, šamie ir uzcepuši mājas lapu texa.lv, tur ir adrese , Ā un galvenais esot tagad "tjipa"akcija 20 Ls par uzpildi. Man domāt, ja uzspeidīs uz jūtām var jau sarunāt ar zemāk. Pēc tam pastāsti iespaidus.

OK

osx5 Reģ.: 15.05.2010
0 0 Atbildēt

Beigās tā arī neaizbraucu uz to Ē.B.Upīša ielu, braucu pildīt uz ulbrokas www.iauto.lv/... . Tur privāts meistars, man uzpildīja, pārbaudīja, nekādu noplūžu vai citu defektu nebija Tagad 100m un k;a ledusskapī Tas viss pa 18 LS, domāju, ka uz 15.LS varētu ar nokaulēt, bet man patika meistara attieksme pret klientu un nemaz nekaulējos! Ja kam vajag tad ulbrokas 88, un mob. 28895077

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Njā, vajadzēs čomam pateikt ka Ulbrokā ir lētāka īre un tur sanāk par 2 latiem mazāk.

Lai labi saldē!!!

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: Njā, vajadzēs čomam pateikt ka Ulbrokā ir lētāka īre un tur sanāk par 2 latiem mazāk.

Lai labi saldē!!!

Siguldā viens kadrs to izveic par 15, turklāt pats piebrauc.

LitruBoolists Reģ.: 02.07.2004
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

bobcat rakstīja: Njā, vajadzēs čomam pateikt ka Ulbrokā ir lētāka īre un tur sanāk par 2 latiem mazāk.

Lai labi saldē!!!

Siguldā viens kadrs to izveic par 15, turklāt pats piebrauc.

praktiski to pašu izveic apmēram 50% no ss.lv ledusskapju remontētājiem

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti