Santīmdrāzēju topiks

Dzēsts lietotājs Reģ.: 29.03.2024

shodien nopirku maximaa ar vienu x malto galju. ietaupiju 0,19 sanjus uz kilogramu. kopumaa nopirku 2 kilogramus. tatad mans ietaupiijums shodien uz galjas produktiem kopumaa sastaadiija 38 santiimus.

 
1 2 3 4 5
Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Nesen konstatēju, ka ne vienmēr lielie iepakojumi sanāk lētāk, nekā mazie.

Piemērs...

Maximā Bauskas alus 1,5 litrīgā plastmasene maksā 1,99Ls, bet toties lielajā Rimčikā iekš Alfas, 1,0 litrīgā ( bombočka ) 1,09 Ls.

Tatad, sanāk ka pa 2,18Ls var paraut 2 litrus un kopā ar voblu degustēt kanālmalā uz nebēdu, pie viena, par 19 santimeļiem iegūstot veselu 0,5 L bauskas gaišo.

P.S.

Voblu labāk ņemt nemizoto, jo mizotā uzreiz ir gandrīz divreiz dārgāk, lai gan ņemot nemizoto, ir jamāk uztaustīt caur iepakojumu, vai zivtele ir pareizi sažāvēta un vai būs baudāma.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ja Statoilā,uzpildoties, izmanto Statoil ekstra karti, tā ir santīma drāšana?

Traks vai

Kāda drašana

Zini kāds kaifs...

pieej pie operātora, nosauc tanka nummuru, šams saka 20,23Ls, iedos karti, un sanāk ka jamaksā tikai 19, 98Ls.

Un tad Tu kulminē, nomet 20-nieku un ejot prom, pasaki

"atlikumu nevajag"

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

ef

A napig šītais ir Saab zonā?

Srikedni, ko Tu pīpē

Kurš vell maina tik bieži ķēdes, dzinējus un virsbūves kā Saabisti

Pri čom te Saab=Santīmčigāšana

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Te jau bija viens tāds topiks - ja nemaldos, santīma mīlētāji. Bet, ja par tēmu, tad vakar uz Ventiņiem ar autostopiem aizbraucu. Veselu mūžību nebiju tā ceļojis. Pat nostaļģija pārņēma. Un, protams, santīmu samīlēju.

Nevarēji piedarbinat savu zapozožetcu

A ko kaimiņiem nelūdzi lai iestumj

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Da necepies... man ta kas, brauc kaut vai ar skrituļslidām uz to Ventspili

es tak tik tā, "dļa razvjaski razgovora"

P.S.

Bet ja kas,tad tā stopēšana veselam lērumam Cilvju ir ka hobijs, kā dzīvesveids.. pat vairāki "stopētāju" portāli ir..

ātrumā gan norādi neiemetīšu..

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

A par to santīmu....

ejam talāk...

Kur vēll var to izmīlēt, izņemot maksimu

elementāri, vatson...

Teiksim Galerijā Centrs ir maksas hauzis, 20 saņi jaiemet tualetes durvīs...

Ko daram

Nevaig steigties, pagaidi vēll 3-4 čuratājus, ( iekšā ir vairāki pisuāri nun kabīnes ) un tad kopā sametaties uz 20 saņiem un tad tik , rindiņā ejat iekšā, vēll var pagaidīt kamēr kāds pačurājis nāk ārā, vispār būs haļava!!

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Brīdinājums: visi komentāri, kas saturēs rupjības, būs kādu aizskaroši, vai offtopic, var tikt izdzēsti bez brīdinājuma. Ja lietotājs būs iesūtījis rupja, aizskaroša rakstura komentārus, viņa IP adresei un username var tikt liegta iespēja apmeklēt iAuto.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Nodevu pudeles, abas trīs. Sanāca rimčikā vakardienas bulkas. Pierijos lopā.

cezars2 Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Trimmera vieta šodien ar veco labo izkapti. Nezinu cik ietaupīju, bet izvicinājos no sirds

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Saremontēju veco auto maģi, nevis pirku citu. Noteikti ka arī izpildījos atbilstosi topica tēmai...

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Salaboju volviķim abs bloku - pārlodēju kontaktus, tagad atkal darbojas! Cik $$$ es atņēmu kādam Servisam?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: Salaboju volviķim abs bloku - pārlodēju kontaktus, tagad atkal darbojas! Cik $$$ es atņēmu kādam Servisam?

Lohs – ne jau servisam bet VIDam nesamaksātajos pēvēenos un īīenos…

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: A par to santīmu....

ejam talāk...

Kur vēll var to izmīlēt, izņemot maksimu

elementāri, vatson...

Teiksim Galerijā Centrs ir maksas hauzis, 20 saņi jaiemet tualetes durvīs...

Ko daram

Nevaig steigties, pagaidi vēll 3-4 čuratājus, ( iekšā ir vairāki pisuāri nun kabīnes ) un tad kopā sametaties uz 20 saņiem un tad tik , rindiņā ejat iekšā, vēll var pagaidīt kamēr kāds pačurājis nāk ārā, vispār būs haļava!!

paņem labāk biezo skoču un uzlīmē uz tās atslēgas mēlītes

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

brmbrmm rakstīja: Salaboju volviķim abs bloku - pārlodēju kontaktus, tagad atkal darbojas! Cik $$$ es atņēmu kādam Servisam?

Lohs – ne jau servisam bet VIDam nesamaksātajos pēvēenos un īīenos…

Ja tā padomā- kopš cenšos izvairīties no RS transporta pakalpojumiem, esmu guvis vērā ņemamu personīgo labumu, kātojot kilometrus ar paškājīgi.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: A par to santīmu....

ejam talāk...

Kur vēll var to izmīlēt, izņemot maksimu

elementāri, vatson...

Teiksim Galerijā Centrs ir maksas hauzis, 20 saņi jaiemet tualetes durvīs...

Ko daram

Nevaig steigties, pagaidi vēll 3-4 čuratājus, ( iekšā ir vairāki pisuāri nun kabīnes ) un tad kopā sametaties uz 20 saņiem un tad tik , rindiņā ejat iekšā, vēll var pagaidīt kamēr kāds pačurājis nāk ārā, vispār būs haļava!!

paņem labāk biezo skoču un uzlīmē uz tās atslēgas mēlītes

Huligāns!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: Ja tā padomā- kopš cenšos izvairīties no RS transporta pakalpojumiem, esmu guvis vērā ņemamu personīgo labumu, kātojot kilometrus ar paškājīgi.

Toties līgo svētkos varēs izmīlēties ar santīmu pa Rīgu visādos veidos. Sab. tr. na haļavu ta www.rigassatiksme.lv/...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

ELVI b0dē Cūkgaļas kakla karbonāde bez akcijām maxā par 70 saņiem lētāk nekā rimčikā ar visiem akcijas skidoniem…

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

elvi bodē pirktu gaļu pat mans suns neēd.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Cūkgaļa ir jāpērk no audzētāja pa 1,60kg

Tiesa vismaz puscuceks jāņem.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Vispār šī topika patiesais zemteksts ir apzināt nodokļu nemaksātājus un valsts aplaupītājus.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

suns jau marinādē

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu tad nebrīnies ka cepot šašliku, paspaidot vai pietiekami labi cepās, sadzirdēsi riešanu un rūkšanu…

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Nu tad nebrīnies ka cepot šašliku, paspaidot vai pietiekami labi cepās, sadzirdēsi riešanu un rūkšanu…

Džeks pie stacijas perkot belašu ar smīniņu pārdevējai prasa:

- Pirms tam ņaudēja vai rēja?

Pārdevēja ar vēl platāku smīniņu:

- Pudeles lasīja!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Interesanti – vai stacijā vēl jo projām var dabūt belašus???

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Interesanti – vai stacijā vēl jo projām var dabūt belašus???

pirms nedēļas sanāca braukt ar LDZ. Vagonā iekāpa nenosakāmas dzimtes persona, speķainiem gariem matiem un tikpat galantu ieptērpu. Nopeilējis sēdveitu, iekrita beņķī un savai smaķelei peivienoja belaša neaizmirstamo

Pieļauju, ka skrienot uz vilcienu, kādā tunelī, īsti markas pazinēji, tos var dabūt.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti