Santīmdrāzēju topiks

Dzēsts lietotājs Reģ.: 19.04.2024

shodien nopirku maximaa ar vienu x malto galju. ietaupiju 0,19 sanjus uz kilogramu. kopumaa nopirku 2 kilogramus. tatad mans ietaupiijums shodien uz galjas produktiem kopumaa sastaadiija 38 santiimus.

 
1 2 3 4 5
seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

pamēģini ar 31 busu no Džuglas līdz piet. Keramiks, kas uz Maskavštrās, tad 0,5 km kājam centra virz.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja: pamēģini ar 31 busu no Džuglas līdz piet. Keramiks, kas uz Maskavštrās, tad 0,5 km kājam centra virz.

Turp to var izveikt, bet atpakaļ... Tu domā, ka Sviestc tā arī aprobežojas ar tiem diviem aliņiem? Līdz tam mājupvedošajam busam vismaz var kaut kā aizrāpot!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

vakar dūšīgi nofisu santiimu- izgāju TA ar pirmo reizi!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: vakar dūšīgi nofisu santiimu- izgāju TA ar pirmo reizi!

cik sapiķoji?

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Bucefals rakstīja:

anonimikis rakstīja:

Un neviens no personāla neko viņam neteica?

Es tikai vienu reizi to klātienē redzēju. (Līdzi nestaigāju, jo man bija kauns.) Neizskatījās, ka personalam kaut kas interesētu.

P.S. Tas bija ap 1997. gadu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Ozz rakstīja: vakar dūšīgi nofisu santiimu- izgāju TA ar pirmo reizi!

cik sapiķoji?

necik. taapeec jau rakstiju ka viss opicaali...

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Ozz rakstīja: vakar dūšīgi nofisu santiimu- izgāju TA ar pirmo reizi!

cik sapiķoji?

necik. taapeec jau rakstiju ka viss opicaali...

Es pēc nedēļas brauks uz TA jāt sani...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

tagad baigi operatiivi gaaja.. nepilnas stundas laikā tiku cauri pat neskatoties ka 3 mašīnas rindā priekšā bija.

bet diesel paarbaudee gan rinda bija akujeķ.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja:

Ozz rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Ozz rakstīja: vakar dūšīgi nofisu santiimu- izgāju TA ar pirmo reizi!

cik sapiķoji?

necik. taapeec jau rakstiju ka viss opicaali...

Es pēc nedēļas brauks uz TA jāt sani...

ja tu gribi katru dienu braukt ar sābu, tad tev jāpērk 365

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tā vot

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: kāds jau par to 0,5l ir samaksājis

kā ta, ka samaksājis - tikai nav paņēmis...

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Varbūt vajag atvērt santīmdrāzēju drāzēju topiku?

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

kolumbs

Varbūt vajag atvērt santīmdrāzēju drāzēju topiku?

---------------------------

A par ko ne? Vismaz tie ljaudis, kuri saakotneeji

saakushi uzkraat kapitaalu, vienlaikus santiimu draazhot, zinaamaa meeraa turpina to dariit arii ar multimiljoniem kabataa Piemeeram, izsleedzot galda lampu vai gaismu kabinetaa laikaa, kad tur neuzturas Ir kontakteets ar taadiem ljaudiim, un shaada santiimdraazeeju pieeja nebuut netraucee vinjam, piemeeram, iegaadaaties JPS Lotus F1 auto, lai ar to izdekoreetu savu viesistabu Toties par laikus izsleegto elektriibu meenesii sarit vesela kaste vieteejaa "Klosterbrau" alus Vai tad tas buutu nosodaams?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: kolumbs

Varbūt vajag atvērt santīmdrāzēju drāzēju topiku?

---------------------------

A par ko ne? Vismaz tie ljaudis, kuri saakotneeji

saakushi uzkraat kapitaalu, vienlaikus santiimu draazhot, zinaamaa meeraa turpina to dariit arii ar multimiljoniem kabataa Piemeeram, izsleedzot galda lampu vai gaismu kabinetaa laikaa, kad tur neuzturas Ir kontakteets ar taadiem ljaudiim, un shaada santiimdraazeeju pieeja nebuut netraucee vinjam, piemeeram, iegaadaaties JPS Lotus F1 auto, lai ar to izdekoreetu savu viesistabu Toties par laikus izsleegto elektriibu meenesii sarit vesela kaste vieteejaa "Klosterbrau" alus Vai tad tas buutu nosodaams?

Patiesībā taupot jebkuru energo resursu tu taupi ka minimums dubultā !!! Jo viens protams ir tas ka tu ietaupi tos santīmus un latus par nenotērētajām KWh, bet otrs ir tas ka samazinās pieprasījums pēc enerģijas, kas nozīmē to ka nav vajadzīgs tik daudz ražot, kas savukārt nozīmē ka energo kompānijām nav nepieciešams palielināt ražošanas jaudas utt. Protams ir jau arī otra galējība ja patērējam pārāk attiecībā pret energo kompānijas ieguldījumiem - jamie ar sāks celt cenu tīri lai nopiķotu par investīcijām, bet nu tas atkal paver iespējas jamos izkonkurēt kaut kādā brīdī.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

vārdiņš "pazuda":

Protams ir jau arī otra galējība ja patērējam pārāk maz ....

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pārāk maz patērējot tu nosprāgsi badā.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Sretsked rakstīja: Ir taupīgi cilvēki un ir skopuļi.

Un kurā kategorijā varētu likt, teiksim, fanu?

Taupīgie cilvēki ir intraverti un ekstraverti. Ekstravertie izrāda savu taupību uz āru, intravertie nē.

Tāpēc es teiktu, ka ekstrverts taupīgais ar dažām papildus pazīmēm.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

varbūt vienkārši lohs?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: pārāk maz patērējot tu nosprāgsi badā.

Tas ir dīvains viedoklis, ka kaut ko patērējot pārāk maz "tu nosprāgsi badā" - vienīgais no kā var izlaist garu, ja nedzer ūdeni un neko neēd - tad jā !!! Viss pārējais bieži vien ir labi ka ir, bet nav absolūti un vitāli nepieciešami !!!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tādā gadījumā nevietā ir apgalvojums pārāk maz. ja man kaut kāds sūds nav nepieciešams, bet kāds lohs ir tos saražojis vairumā, man ir gana naudas tam sūdam un es to tomēr nepērku, tad es pārāk maz patērēju un tas ir slikti?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: pārāk maz patērējot tu nosprāgsi badā.

pateereejot paaraak daudz tu paliec resns, truls un vienaldzīgs.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: tādā gadījumā nevietā ir apgalvojums pārāk maz. ja man kaut kāds sūds nav nepieciešams, bet kāds lohs ir tos saražojis vairumā, man ir gana naudas tam sūdam un es to tomēr nepērku, tad es pārāk maz patērēju un tas ir slikti?

Nevienā vietā neesmu teicis ka tas ir slikti, vienkāºīs runājot konkrēti elektroenerģiju - tu, es ... esam pieradušī pie tāk ā tā ir, Latvenergo ir ieguldījies infrastruktūrā, ir arī saslēdzis līgumus par elektrības importu, un tagad iedomājies ka visa LV "tautsaimniecība" uz pus gadu izslēdz visu kas patērē enerģiju. Latvenergo visu iekārtu uzturēšana rada ekspluatācijas izdevumus, pat ja tās šo pus gadu nafig nevienam nevajag. Un kā domā kurš par to visu maksās ??? Loģiski ka Latvenergo redzot problēmas ar naudas plūsmu mēģinās celt cenu par KWh !!!

Tādēļ arī tā teicu, ka ir kaut kāda "efektīvā" patēriņa robeža, pie kuras vispār ir vērts kādu produktu ražot.

Jo teiksim no tās pašas elektrības mūsdienās neviens nebūs gatavs atteikties !!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tāpēc ,kur problēma,ka patērātājam vulgaris elektrība maksā 2x dārgāk kā lielajai rūpnīcai vai slimnīcai??

Vai arī lai liek abonēšanas maksu, kaut kādu latu vai divus, kurš nav jāmaksā no kaut kādas jau izdevīgās patēriņa summas X.

Bet tam nav laika, jābīda shēmas un jāpērk mājas

Es te nerunāju par konkrēto mūsu ekonomikas īpatnējo situāciju, es runāju par hipotētisku biznesa modeli. Tu taču arī nesmērētu savas kurpes purvā, ja tavu kūdru pirktu pa 100kg/gadā !!!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Ozz rakstīja:

anonimikis rakstīja: pārāk maz patērējot tu nosprāgsi badā.

pateereejot paaraak daudz tu paliec resns, truls un vienaldzīgs.

Atkarībā, ko patērē.

krediitus. un tad sanaak ka cilveeks vairs nemaak sev malku saskaldiit un vakariņas uztaisiit.

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Bet- ar santīmpisīšanu bagāts toč nepaliksi...dzīvosi ar tādu auru...pērkot visu pa lēto,visur ekonomējot utt. Lētās desas,nocenotas maizītes ,humpalu drēbes utt cilvēkam uzliek zīmogu,kaut pašapziņā un nav gatavs viņš kam lielam.

Klejoja kaut kur stāsts, ka ikea īpašnieks, kurš vienu brīdi bija bija bagātākais cilvēks pasaulē, pusdienās uz vietējo kafejnīcu vienmēr gāja ar kādu kolēģi, jo tad varēja dabūt bezmaksas kafiju

Tāpat ir Anglijā tāds futbolists Veins Rūnijs.. Viņš nedēļā pelna ap 1milijonu angļu mārciņu, bet tik un tā makdonaldā izmanto kuponus, tādējādi ietaupot pārdesmit pensus

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti