Nozaudēts v/n DK 6969

BadAss Reģ.: 27.09.2006

Atradēju lūdzu sazināties ar mani pa tālruni 27018888 vai e-pastu maris@satek.lv

P.S. Nozaudēts visdrīzāk, ka peļķē pie Uzvaras līduma smilšu karjera peldvietas (Jelgavas šosejas labajā pusē pēc Olaines pirms Dalbes).

 
spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Šosejas labajā pusē uz Jelgavu braucot, vai no Jelgavas braucot?

P.S. Pēc stundiņas mīšu ar ričuku uz Jelgavu, ja tas ir barucot uz Jelgavu, tad pačolēšu, moš ieraugu....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Atradēju lūdzu sazināties ar mani pa tālruni 27018888 vai e-pastu maris@satek.lv

P.S. Nozaudēts visdrīzāk, ka peļķē pie Uzvaras līduma smilšu karjera peldvietas (Jelgavas šosejas labajā pusē pēc Olaines pirms Dalbes).

Ja gribi ko atrast,nekad neizvirzi savus pieņēmumus... parasti tie ir kļūdaini...

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Ace,

izskatās ka to posmu meklējot neesi izbraucis, tā ka esmu tai pusē , tad vakarā varu izmest līkumu un apskatīties. Ja kas uzzvani

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

spainis rakstīja: Šosejas labajā pusē uz Jelgavu braucot, vai no Jelgavas braucot?

P.S. Pēc stundiņas mīšu ar ričuku uz Jelgavu, ja tas ir barucot uz Jelgavu, tad pačolēšu, moš ieraugu....

Labā puse uz Jelgavu braucot.

Izteiciens par karjeru "pie šosejas" gan tāds visai nosacīts - kādi 6 km no šosejas.

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Kur ir karjers, to zinu, bet iekšā nemīšos. Ja uz šosejas ieraudzīšu, pacelšu.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Bucefals rakstīja: Atradēju lūdzu sazināties ar mani pa tālruni 27018888 vai e-pastu maris@satek.lv

P.S. Nozaudēts visdrīzāk, ka peļķē pie Uzvaras līduma smilšu karjera peldvietas (Jelgavas šosejas labajā pusē pēc Olaines pirms Dalbes).

Ja gribi ko atrast,nekad neizvirzi savus pieņēmumus... parasti tie ir kļūdaini...

Šoreiz šķiet ka zinu diezgan precīzi.

10 minūtes pirms peļķes numurs bija pavisam noteikti, pēc izbraukšanas caur peļķi vairs nebija. Pa starpu 2 km pa šoseju, kas tika arī lenām izbraukti. Peļķi izstaigājam 5 cilvēki kādas minūtes 15 - bez rezultātiem.

Karjera saimnieki teica, ka taja peļķē viņi katru rītu (kad dubļi nosēžas) atrod čupu ar numuriem un tas viņiem ir gandrīz vai papildus peļņas avots.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

spainis rakstīja: Kur ir karjers, to zinu, bet iekšā nemīšos. Ja uz šosejas ieraudzīšu, pacelšu.

Tad gan šosejas posms "no Jelgavas puses". No tās vietas, kur sadalās vecā šoseja (uz Ozolniekiem ar pārbrauktuvi) un jaunā. No tās vietas līdz karjeram tas numurs arī kkur devās labākos medību laukos!

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja: Ace,

izskatās ka to posmu meklējot neesi izbraucis, tā ka esmu tai pusē , tad vakarā varu izmest līkumu un apskatīties. Ja kas uzzvani

Izbraucu gan lēnītiņām. Un šodien atkal pats tur arī būšu un pie karjera saimniekiem vēlreiz aizbraukšu, bet jebkura gadījumā paldies par atsaucību.

P.S. Kas varētu draudēt par pārvietošanos ar v/n pakaļdarinājumu bez štampodziņa?

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

P.S. Kas varētu draudēt par pārvietošanos ar v/n pakaļdarinājumu bez štampodziņa?

tas pats, kas par braukšanu bez nr.

vispār stilīgs cipars

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

Bucefals rakstīja:

P.S. Kas varētu draudēt par pārvietošanos ar v/n pakaļdarinājumu bez štampodziņa?

tas pats, kas par braukšanu bez nr.

vispār stilīgs cipars

man tēvs uzrāvās pirms dažiem gadiem.... tieši tāpat pakāsa golfam numuru... visticamāk, ka peļķē... no rīta numurs točna esot bijis, jo jams mazgājis mašīnu...

ja es pareizi atceros, tad tas prieks izmaksāja daži desmiti latu

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

P.S. Kas varētu draudēt par pārvietošanos ar v/n pakaļdarinājumu bez štampodziņa?

Kriminaļņiks, Nr. zīmes viltošana

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Šoreiz šķiet ka zinu diezgan precīzi.

10 minūtes pirms peļķes numurs bija pavisam noteikti, pēc izbraukšanas caur peļķi vairs nebija. Pa starpu 2 km pa šoseju, kas tika arī lenām izbraukti. Peļķi izstaigājam 5 cilvēki kādas minūtes 15 - bez rezultātiem.

Karjera saimnieki teica, ka taja peļķē viņi katru rītu (kad dubļi nosēžas) atrod čupu ar numuriem un tas viņiem ir gandrīz vai papildus peļņas avots.

piesien šņorē skaļruni, ja tik tas nr bleķis reaģē uz magnētu...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Bucefals rakstīja: Šoreiz šķiet ka zinu diezgan precīzi.

10 minūtes pirms peļķes numurs bija pavisam noteikti, pēc izbraukšanas caur peļķi vairs nebija. Pa starpu 2 km pa šoseju, kas tika arī lenām izbraukti. Peļķi izstaigājam 5 cilvēki kādas minūtes 15 - bez rezultātiem.

Karjera saimnieki teica, ka taja peļķē viņi katru rītu (kad dubļi nosēžas) atrod čupu ar numuriem un tas viņiem ir gandrīz vai papildus peļņas avots.

piesien šņorē skaļruni, ja tik tas nr bleķis reaģē uz magnētu...

vajadzēja pirms padrišanas piemontēt gps ar gsm

man viens korišs sunim tādu ir uzlicis.... kad pazūd, šis nosūta pieprasījuma īsziņu un saņem atbildes īsziņā koordinātes... paskatās kartē, kāpj mašīna un brauc pēc sava suņa

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Diemžēl nav ziņu, ka kāds numuru būtu atradis.

1) Vai kāds ir saskāries ar atšķirībām izmaksās, ja CSDD jaunu numuru pieprasa sakarā ar iepriekšējā numura nozaudēšanu vai nozagšanu?

2) Vai ir jēga citu manā īpašumā esošu numuru piesaistīt šai a/m, cerībā ietapīt dažus latus par jaunu numuru izgatavošanu?

3) Vai tehniskās apskates uzlīme arī ir jāmaina pēc numuru nomaiņas?

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Thnx, Dex, par info!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti