Pārdodu kebabus. Par latu. Daudz.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
 
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

atved man pārīti

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Patiesībā tas nav kebabs, bet gan ēģiptiešu ševerma. Ņem pitas maizīti, saliek iekšā salātus, pipariņus, tomātiņus, gurķīšus, mērcīti un girosa gaļiņu.

Tad iemet kontaktgrilā un cepina pusminūti.

Mazais maksā latiņu. Yeee!

bit.ly/...

Svētdien biju Alfā, tur kebabus dod 2 gab (mazos) par Ls 1.19 (tipa ņem vienu, otrs par brīvu).

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Nekas nav labāks par pareizi pagatavotu belašu.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Kebabs, kas nav ar jēra gaļu, manuprāt, nav nekāds kebabs. Vispār, LV vēl nekur neesmu sastapis tik garšīgus kebabus kā tos, kurus ēdu Vācijā pie turkiem.

Kaut kur lasīju par vienu turku, kas te ieprecējies un atvēris savu kebabnīcu, jāpameklē, kur tas bija, varbūt, tur būs vērts iegriezties.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Esmu ēdis kebabus Turcijā. Galvenokārt ar vistas (tavuk) gaļu. Latvijā ir tikai viena iestāde, kur ir līdzīgi pagatavoti kebabi - Turkebab vecrīgā.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

labākos kebabus tomēr gatavoja superzigis

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: Kebabs, kas nav ar jēra gaļu, manuprāt, nav nekāds kebabs. Vispār, LV vēl nekur neesmu sastapis tik garšīgus kebabus kā tos, kurus ēdu Vācijā pie turkiem.

Kaut kur lasīju par vienu turku, kas te ieprecējies un atvēris savu kebabnīcu, jāpameklē, kur tas bija, varbūt, tur būs vērts iegriezties.

Food Box, laikam, tur ir visīstākie kebabi, vajadzēs izprovēt (diemžēl nav mans pusdienu rajons):

www.inyourpocket.com/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vakar biju ieklīdis pārdaugavā... spicē iztērēju Ls4.90 par pienu, cūkas ribiņām ar kartupeli un siera mērci....

tajā nomales purvu rajonā viss ir vēl dārgāks kā rīgā

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Vai tikai tu ko nejauc

Uz purva ir pīteris celts – ne Rīga

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Ak jā, un viņa 'nams' 'Ģipškartona Rūpnīcas' ciemā arī ir purvs .

a vot neveela

4 metri dziļumā ir dolomīts

virs tā ir mālsmilts, smilts un dažās vietās biki melnzeme...

apmēram 50 metri uz dienvidiem no manis (uz kaimiņa gabala) bija sliktas kūdras slānis ~50cm

uz rietumiem tāpat kā man... ~100m attālumā sākas lauksaimniecības zeme... uz austrumiem ~200metri sākas sauss mežs(pamatā priedes)

uz ziemeļiem ~kilometra attālumā bija kūdra ~metrs

tagad man rok lietus kanalizāciju un pēc tam ir plānots saplanēt zemi ķipa "kā ainavu arhitekts paredzējis" un tad man vajadzēs savest melnzemi

moš varētu vienu kravu sliktas kūdras pa lēto dabūt.... nu bez nodokļiem

p.n.

starp citu - ģipškartona rūpnīca atrodas pavisam citā novadā tagad pat zīmes ir saliktas...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

rīgai tak ir tikai 800 gadu....

kad beidzamo reizi biju bastejkalnā, tur augšā kakraz darbojās kūdras pumpis

p.n.

nav bazara par purvciemu, pārdaugavu un protams aizjuglas kūdras laukiem

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man kolēģis dzīvo pārdaugavā... tur kur tagad lepni slienās 2.5 plazas visotkas, pirms dažiem gadiem bija vienkārši purvs

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

HIPPY rakstīja: Vai tikai tu ko nejauc

Uz purva ir pīteris celts – ne Rīga

Palūkojies senās kartes,kāda izskatījās Latvijas esošā teritorija pirms 15000 gadiem, palūkojies, kas ir ap Rīgas pašu centru. Vieni smilšu pakalniņi ar pārpurvotām ieplakām.

Nu,ja ņem,ka Rīga ir Vecrīgas teritorija, tad nezinu,jāprasa ģeologiem.

Par seno Rīgu (t.i Vecrīgu jau iet runa)

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Ne par velti ir tāds Purvciems kurš patiešām uz purva celts

Tagadējā Purvciema teritorijā agrāk bijis Hausmaņa purvs.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Ups – ari Vecrīga ir uz purva

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti