Katalizators...? WTF...?

Bezmiegs Reģ.: 13.05.2003

Cik nopietni un cik lielaa meeraa sitais strunts (taa bojaajums), vai vispaar aizvietosana ar kaut kaadu gofru-var ietekmeet degvielas pateerinu?

Neiet runa par ziemas vai vasaras sezonu atskiriibaam, bet kopumaa! Auto ir izbraucis visas diagnostikas un kompjus-visi uzraada OK, zondes un citas fiicas ieskaitot.... bet 1,6 bendziins rij kaa vismaz 2,5...!!!!! Ja ne vairaak....

Kur nu iauto-bez uzbraucieniem un spama- taatad -welkomeets.....!

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Bezmiegs rakstīja: Cik nopietni un cik lielaa meeraa sitais strunts (taa bojaajums), vai vispaar aizvietosana ar kaut kaadu gofru-var ietekmeet degvielas pateerinu?

Neiet runa par ziemas vai vasaras sezonu atskiriibaam, bet kopumaa! Auto ir izbraucis visas diagnostikas un kompjus-visi uzraada OK, zondes un citas fiicas ieskaitot.... bet 1,6 bendziins rij kaa vismaz 2,5...!!!!! Ja ne vairaak....

Kur nu iauto-bez uzbraucieniem un spama- taatad -welkomeets.....!

Nu ja tev izpūtējs nav vienkārši aizaudzis nakuj ciet - tad nu pārlieku nevajadzētu ietekmēt. Bet kopsummā jau jautājums kas par auto un cik ta tev jams rij. Jo reizēm auto ar 2 litru dzinēju tiešām var ēst mazāk kā 1,6, ja tas 1,6 ir absolūti nepiemērots dzinējs konkrētā auto pašmasai, vai jau daudz brauc "uzkrāvies" tad kopējai masai.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Bet kopsummā "statistiski" visvairāk degviela patēriņu sabojā gļukainas zondes, vai gaisa masas sensori ( tiesa ar to gļukiem arī auto motors jūtami gļuko.)

Joka pēc pamēģina atvienot pa vienai zondei un pabraukt kādu laiciņu vismaz vienu tukšu bāku - tad jau redzēsi kas notiek.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Bezmiegs rakstīja: .... bet 1,6 bendziins rij kaa vismaz 2,5...!!!!! Ja ne vairaak....

Es braucu ar diviem auto - 1,6 reno kabluku un 2,8 bmw, automātu.

Vidējais patēriņš abiem vienāds - ap 9 l vasarā, ap 10 ziemā.

Jautājums - kas tik īpašs ir 2,5 un cik tad tāds zvērs ēd

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

es vienmēr esmu teicis ka mazākus par 2 litriem dzineejus var lietot tikai zālespļāvējiem

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: es vienmēr esmu teicis ka mazākus par 2 litriem dzineejus var lietot tikai zālespļāvējiem

Tu laikam neesi braucis ar šīs desmitgades mašīnām....

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Ozz rakstīja: es vienmēr esmu teicis ka mazākus par 2 litriem dzineejus var lietot tikai zālespļāvējiem

Tu laikam neesi braucis ar šīs desmitgades mašīnām....

Es pat teiktu, ka labāk arī nemaz nemēģināt...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

baidos ka Tu arī neesi braucis

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

2011. gada janvārī ar šīs desmitgades mašīnām maz kurš būs braucis, tas tiesa.

bet autoram - netraucē mašīnai strādāt.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

1,6 karburatoram normāls rādītājs

Paliec klucīti zem akseleratora pedāļa – uzreiz būs degvielas ekonomija

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tagad ir moderni ielikt 1.2 turbomotoru 2tonnīgai tačkai

Bezmiegs Reģ.: 13.05.2003
0 0 Atbildēt

Paldies...

Jaaceko laikam tas pats izpuuteejs visaa garumaa.... kaut ko tur iepriekseejais iipasnieks ir mugiijis...

Un jaa...tas kluciits zem pedaala dereetu gan.....! Jo ja sis neiet- dodu virsuu kameer iet....!!!! )))

did33 Reģ.: 26.08.2003
0 0 Atbildēt

iečeko mekāniku - vai visi riteņi griežas un tā ..

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti