Izpūtēja peripētijas dīzelim - Laguna 1, 2000.g., 1.9 DTI.

lablam Reģ.: 04.05.2011

Hei - sakiet man vai varētu būt pie vainas izpūtējs dīzelim, ja TA parāda ap 7 dūmainību? Laguna 1, 2000.g., 1.9 DTI.

Diagnostika parāda, ka ar motoru viss ir gandrīz nevainojami, filtri mainīti, iztīrīts EGR vārsts, bet cipars augšā.

Jūtās, ka drusku pietrūkst "cēliens" līdz galam (kādi 10%) un vēl diezgan paliels degvielas patēriņš. Nu jā, to pie diagnostikas arī varēja redzēt, bet kā jau teicu - motorā nav īsti nemaz kam piesieties. Sāku domāt, ka jau labu laiku man diezgan spēcīgi grab izpūtējs, pie kam, kad gāzē, tad šņāc kā tāda kobra. Vai tas gadījumā neliecina par to, ka bunduļos tur viss ir galīgi pipec un tas arī dod to dūmainību, kā arī palielināto degvielas patēriņu un nelielo cēliena trūkumu?

Man citu variantu vairs nav, jo liekas, ka tieši izpūtējā tur viss ir konkrēti sabiris (kaut kā tā šņākšana man liek par to domāt, kur nu vēl grabēšana, kad uzsper pa galu) un galīgā putrā...

Nu - ko teiksiet? Mainam izpūtēju un braucam bez bēdu?

 
seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

hvz vai ar izpūtēju būs līdzēts, varbūt sāc ar auto maiņu!

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Kā bija iepriekšējā TA? Vai ari iepriekšējās TA ir nopirktas?

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Manam auto pēc izpūtēja pēdējā bunduļa nomaiņas atgāzes nokrita no 2.5 (iepriekšējā gadā) uz 0.7, pēc gada atkal bija 1.5. Opel 2.0 dti.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Par patēriņu runājot - bez aizmugurējā bunduļa (ar nolauztu) tas pieauga par 0.5 - 0.7 l/100km

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Laikam buus vien jaamaina izpuuteeju. Bet tas nav paaraak daargi...

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

lablam rakstīja: Hei - sakiet man vai varētu būt pie vainas izpūtējs dīzelim, ja TA parāda ap 7 dūmainību? Laguna 1, 2000.g., 1.9 DTI.

Diagnostika parāda, ka ar motoru viss ir gandrīz nevainojami, filtri mainīti, iztīrīts EGR vārsts, bet cipars augšā.

J

Nu - ko teiksiet? Mainam izpūtēju un braucam bez bēdu?

Es teikšu, tiec vaļā no tā autiņa vai arī maini komonreila sprauslas. Cik zinu tas nav lēts prieks. Man radiniekam bija(kā cilvēks priecājās, kad beidzot pārdeva) Laguna ar 1.9 dīzeli. Ar izpūtēju dūmainībai ir maz sakara. Izņemot, ja tu ar piebeigtu motoru esi piedirsis izputēju. Tad var mēģināt noņemt un mazgāt no sodrējiem.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti