Ford transit zobsiskna

dlhawk Reģ.: 27.04.2004

Kāds nezin kā ir ar 1991.g. gada tranzīta 2.5D dīzeļa motoru ja plīst zobene. Tika mainīts sūknis un viss bija OK saliekot kopā, bet kāds iepriekš tur bija pakāsis torsa muciņu, kuru nepamanīju . Tā tur tur mētājās nez cik gadus un mainot sūkni iekrita starp zobeni. Kā rezultātā zobene pārleca un pēc tam ieķīlāja un aprāva visus zobus siksnai.

 
draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

parasti saloka stuumeejus itkaa. taaka varbuut tiksi cauri ar jamo iztaisnoshanu. retaakos gadiijumos - vaarsti tiek pielociiti, uttp.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

es gan reāli dzīvē neesmu redzējis nevienu dīzeļmotoru, kuram zobenes plīšanas gadījumā virzulis netrāpītu pa vārstu

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: es gan reāli dzīvē neesmu redzējis nevienu dīzeļmotoru, kuram zobenes plīšanas gadījumā virzulis netrāpītu pa vārstu

ņemot vērā to ka dīzeļmotoriem nereti visas lietas ir mazliet izturīgākas uzķīlētas - pat pie satikšanās skāde var nemaz nebūt tik liela. Bez jaukšanas neuzzinās, un tā kā viss ir slikti tāpat - tad tik jaucam vaļā un lūram WTF.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Bez jautājumiem galva nost un jāskatās.

Pirmām kārtām vai klanis nav likts utt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Bez jautājumiem galva nost un jāskatās.

Pirmām kārtām vai klanis nav likts utt.

pareizi

inžIniers iesaka

noņem galvu, iebāz roku biksēs un aprausti klani

dlhawk Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Beigās nekas traks nebija, bija salocīts viens vārstu bīdītājs kuru ta iztaisnojām un salikām kopā. Tagad rūc kā jauns

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

dlhawk rakstīja: Beigās nekas traks nebija, bija salocīts viens vārstu bīdītājs kuru ta iztaisnojām un salikām kopā. Tagad rūc kā jauns

kaa es teicu shai zinjaa tas i labs motors. bet nu labaak liidz siksnas truukshanai nenovest, jo arii shim dzineejam var gadiities sliktaaks finaals.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti