Bikses krāso krēslu .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Sanāca "kreisajā" veikalā paņemt "džinsusu" bikses .

Skatos gaišais ādas krēsls viegli iekrāsojies . Ar ko iesakat tīrīt ?

 
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

paprovē neslapināt biksiņās

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ko tu gribi tīrīt? bikses, krēslu vai tirsu?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

pareizi jau prasa,ko gribi tīrīt

bet pa nopietenma džinsām ir jākrāso,ja tās nav dikti gaišas pēc noklusēšanas,bet pat tās krāso. arļētumu nekāda sakara. firmači pie PRC biksēm sapogā firmas leibeles un tev pārliecība, ka tev krutās ūziņas?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: pareizi jau prasa,ko gribi tīrīt

bet pa nopietenma džinsām ir jākrāso,ja tās nav dikti gaišas pēc noklusēšanas,bet pat tās krāso. arļētumu nekāda sakara. firmači pie PRC biksēm sapogā firmas leibeles un tev pārliecība, ka tev krutās ūziņas?

Tu vēl pagājušajā gadsimtā un LPSR dzīvo? Vai arī neko, izņemto centrāltirgu neesi redzējis? Nu jā - no "deviņdesmitajiem" atceros, ka bija problēmas ar džinsu krāsu. Normālas kvalitātes džinsi neko nekrāso - ne gaišus sēdekļus mašīnā, ne baltas apenes.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Nevajag pirkt veikalos, pērc tirgū. Tur, protams, nebūs brendu, bet būs labi, izturīgi un nekrāsojoši džinsi.

KAIFARIX Reģ.: 28.06.2002
0 0 Atbildēt

A dirsu tev nenokrāsoja?

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Vecenes šādos gadījumos lieto tamponus. Moška pamēģini...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Jaunos džinsus jau uzreiz pēc iegādes vari droši izmazgāt kopā ar vecajiem, i vecie drusku krāsu atgūs, i jauni būs tīri. Ar to jau lētuči no dārgā gala atšķiras, ka ietaupa uz skalošanas ciklu.

Ko tur diži tīrīt, berzējies vēl un nonāks tā krāsa nost, neba jau tik noturīga.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Normālas kvalitātes džinsi neko nekrāso - ne gaišus sēdekļus mašīnā, ne baltas apenes.

Ja baltās apenes velk zem džinsiem, tad nekrāso. Ja velk virs džinsiem - hvz kā tad ir, neesmu mēģinājis.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: ko tu gribi tīrīt? bikses, krēslu vai tirsu?

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Ir vēljoprojām džinsi kas krāso līdz kādai 3 mazagāšanas reizei.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Normāli džinsi krāso vienmēr, jo kurš jefiņš mazgā tīrus džinsus...

SEA Reģ.: 25.01.2009
0 0 Atbildēt

Normāli džeki drēbes nemazgā, bet dod sievai, lai sieva domā...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Normālā gadījumā autors nokaunētos, ka apdrisa krēslu, bet nē - te vēl lielās

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Un kā te cilvis var kaut ko pajautāt

Šakāļu bars

Hvz kā ir ar tiem džinsiem, bet man firmas džinsi nokrāsoja bēšu ādu , tā var neirst ka labi džinsi nekrāso ..

No nesmukuma tiku vaļā ar Fairy , tikai pēc tam gan ādu apstrādā ar tam paredzēto vasku

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

īstā vieta kur ko jautāt un uzskatīt ka -firmas- džinsi nekrāso jo tirgū pirktie nekrāso

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja: Un kā te cilvis var kaut ko pajautāt

Šakāļu bars

Hvz kā ir ar tiem džinsiem, bet man firmas džinsi nokrāsoja bēšu ādu , tā var neirst ka labi džinsi nekrāso ..

No nesmukuma tiku vaļā ar Fairy , tikai pēc tam gan ādu apstrādā ar tam paredzēto vasku

Kas tavā izpratnē ir "firmas"? Es teicu, ka LABI džinsi nekrāso. Bet ne jau ķīniešu vai poļu "oriģinālie" Levi's vai Wrangler

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja: ....

Hvz kā ir ar tiem džinsiem, bet man firmas džinsi nokrāsoja bēšu ādu....

made in zagraņica

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

tas ir pisec, visi tādi firmači , Ursi, tirgus ir laba štelle , tur var nopirkt labu labo preci

Seene, tavā izpratnē kas ir labi džinsi? Hvz, es savus pirku it kā brenda veikalā Londonā, bet visur ir iespējas iegrābties, bet runa iet par to, ka kokvilnas krāsots auduns krāsos jebkurā gadījumā, manā gadījumā biju izlijis lietū un iesēdos bēša alkantrā.

Pirmais, tev vienkārši nav jēgas atbildēt

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Pērkon es sen neredzu atšķirību starp tirgus un teikšu NEtirgus džīnām. Ja zini ko gribi un kam gribi.

Ņemu tirgū,vai ja kaut kur akcijas(man po preču zīme ) ,laikam dārgākie Dresmann bija pa 12,-ls

un es tak smeju par nekrāsojošiem džinsiem,tiem ir jākrāso un viss.Izņēmus jau ir izbalinātie-nonēsāto skatā,jo tiem nav kam dilt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja:

tas ir pisec, visi tādi firmači , Ursi, tirgus ir laba štelle , tur var nopirkt labu labo preci

Seene, tavā izpratnē kas ir labi džinsi? Hvz, es savus pirku it kā brenda veikalā Londonā, bet visur ir iespējas iegrābties, bet runa iet par to, ka kokvilnas krāsots auduns krāsos jebkurā gadījumā, manā gadījumā biju izlijis lietū un iesēdos bēša alkantrā.

Pirmais, tev vienkārši nav jēgas atbildēt

pļē, nu tavā vecumā tak būtu tā kā jāzina, ka alkantra NAV āda

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja:

tas ir pisec, visi tādi firmači , Ursi, tirgus ir laba štelle , tur var nopirkt labu labo preci

Seene, tavā izpratnē kas ir labi džinsi? Hvz, es savus pirku it kā brenda veikalā Londonā, bet visur ir iespējas iegrābties, bet runa iet par to, ka kokvilnas krāsots auduns krāsos jebkurā gadījumā, manā gadījumā biju izlijis lietū un iesēdos bēša alkantrā.

Pirmais, tev vienkārši nav jēgas atbildēt

Labi? Tādi, kas ir nopērkami par saprātīgu cenu, labi izsaktās un nedilst un nekrāso

Tirgus vienkārši "sajūsmina" kā vieta. Nespēju iedomāties tur iet un mērīt džinsus. Savukārt LV veikalos neko labu par normālu cenu atrast nav iespējams.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

perkons rakstīja:

tas ir pisec, visi tādi firmači , Ursi, tirgus ir laba štelle , tur var nopirkt labu labo preci

Seene, tavā izpratnē kas ir labi džinsi? Hvz, es savus pirku it kā brenda veikalā Londonā, bet visur ir iespējas iegrābties, bet runa iet par to, ka kokvilnas krāsots auduns krāsos jebkurā gadījumā, manā gadījumā biju izlijis lietū un iesēdos bēša alkantrā.

Pirmais, tev vienkārši nav jēgas atbildēt

pļē, nu tavā vecumā tak būtu tā kā jāzina, ka alkantra NAV āda

es ar par šo tikko aizsmējos - pērkon, pirms raksti - apskaties vēlreiz uz saviem džinsiem un beņķi.... varbūt tiešām tā nav āda, bet gan hvz kas, un džinsi nav džinsi, bet Ķīnas tennūzenes abibas?

pie kam pietirstas

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti