Pārdod ziemas riepas/nobraukums ~ 50km

Foxberry Reģ.: 25.10.2011

Pārdodu ziemas riepas Nankang NV-1, 215/60/16. pirktas šogad auto salonā. Nobraukums tikai 50km, tādēļ droši saku, ka protektora augstums - maksimālais. stāvoklis - ideāls. 198Ls (visas 4-as).

interesentiem sīkāka info rakstot uz foxxberry@gmail.com

 
1 2
Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Nankang

pa 198Ls...

lietotas

Tu ko, esi galvu atsitis..

reku jauni Good Year ir par pusi lētāk..

Good Year UG Ice+

R14

18565 25Ls;

19560 24Ls;

R15

19565 23Ls;

20560 22Ls;

R16

20560 21Ls;

21555 20Ls;

R17

21555 19Ls;

22550 18Ls;

R18

visi izmēri pa 18Ls.

www.iauto.lv/...

tak nolaidies uz zemes..

reālā cena tam Tavām riepām ir 30Ls..

par komplektu...

Foxberry Reģ.: 25.10.2011
0 0 Atbildēt

nobraukti 50km! stipri mazlietotas, lai neteiktu vairāk. tāpat kā auto, izbraucot no salona zaudē vērtību, kaut arī tikko izripojis pa salona durvīm, tāpat arī šīs riepas. 50km ir nekas. tatad varētu klasificēt kā teju vai jaunas. Jaunas maksā pulku latu vairāk

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Jaunu Good Year komplekts maksā 84Ls, bet Nankang 198Ls..

Tas ko, ir kulta Brends

Džeims Bonds tās lieto un reklamē, vai kā

Foxberry Reģ.: 25.10.2011
0 0 Atbildēt

un btw neviens man neiestāstīs, ka jauni Goodyear-i maksā 20Ls. tas, kurš notic,ka tās ir jaunas un oriģinālās, sevi, maigi sakot, māna. Nupat nopirkām Good Year UG Ice+ uz šo izmēru par 107Ls/gab.... jaunas. nevis 'tipa' jaunas.

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Foxberry rakstīja: un btw neviens man neiestāstīs, ka jauni Goodyear-i maksā 20Ls. tas, kurš notic,ka tās ir jaunas un oriģinālās, sevi, maigi sakot, māna. Nupat nopirkām Good Year UG Ice+ uz šo izmēru par 107Ls/gab.... jaunas. nevis 'tipa' jaunas.

ne tur pērc...

Foxberry Reģ.: 25.10.2011
0 0 Atbildēt

nu dažiem allaž velk uz kašķi. kas grib pērk oriģinālās un jaunas, kas lētticīgs pērk GY par 20Ls skopais maksā 2x.

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Mēs, ar Ursi, nekad neesam pirkuši dārgāk GY R15 kā pa 25Ls gabalā, bet R16 ir šaurāks, tātad katram skaidrs, ka tas būs lētāks....

Pat muļķim skaidrs!

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Foxberry rakstīja: nu dažiem allaž velk uz kašķi. kas grib pērk oriģinālās un jaunas, kas lētticīgs pērk GY par 20Ls skopais maksā 2x.

Nankang ir lēts taivānas pakaļdarinājums, kur tur ir kas no Orģināla

Labi, dodu 40Ls par to komplektu, lai Tev nav jāmocās turpinot savas kosmiskās cenas postēt visos portālos..

Foxberry Reģ.: 25.10.2011
0 0 Atbildēt

neiesprigsti es runāju par to, ka GY par 20Ls/gab nav origināls. bet par Nankangu ieteiktu palasīt tyre review, nemaz nav peļamas. turklāt riepu platums neapzīmējas ar R16, bet gan ar 215. tas tā R16 ir collās mērīts diska rādiuss un R16 nu ņipočom nav mazāks par R15. tur gan esi kļūdījies. ja Tev nav interese par šīm riepām, tad nav ko ņemties tik traki pa manis atvērto ziņojumu. Lai tev jauks vakars

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Foxberry rakstīja: neiesprigsti es runāju par to, ka GY par 20Ls/gab nav origināls. bet par Nankangu ieteiktu palasīt tyre review, nemaz nav peļamas. turklāt riepu platums neapzīmējas ar R16, bet gan ar 215. tas tā R16 ir collās mērīts diska rādiuss un R16 nu ņipočom nav mazāks par R15. tur gan esi kļūdījies. ja Tev nav interese par šīm riepām, tad nav ko ņemties tik traki pa manis atvērto ziņojumu. Lai tev jauks vakars

Paldies par jauko novēlējumu, bet mans vakars nekādi nevar būt jauks, ja es zinu ka kāds gauždaris cenšās atrast vientiesi kuram iesmērēt kreisās riepas par kosmisku cenu...

redzi, es esmu tāds kā drusku Betmens...un gribu būt klāt tur, kur kādam dara pāri...

nu kaut kā tā...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Foxberry rakstīja: ...R16 ir collās mērīts diska rādiuss ...

rādiuss ar diametru biški sajaucās, vai ne?

tas tā

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

un bildīti ieliec savādāk liekas, ka tos tavus Nankang NV1 arī kāds būs pakaļdarinājis... tjipa panasonix...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Foxberry rakstīja: ...R16 ir collās mērīts diska rādiuss ...

rādiuss ar diametru biški sajaucās, vai ne?

tas tā

Tu esi pārliecināts?

R takš ir Rādiuss, diametrs būtu D.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: un bildīti ieliec savādāk liekas, ka tos tavus Nankang NV1 arī kāds būs pakaļdarinājis... tjipa panasonix...

njaaā - bezmaz jāpiekrīt

paša ražotāja mājaslapā un NEKUR internetā tāda NV-1 modeļa nau

P.S.

pat ja esi lietojis tikai 50 km cenai par riepu ir momentā jākrīt uz pusi (no mistiski lielās neuzzināmās cenas), jo:

1. tā ir lietota!

2. TĀ IR LIETOTA!

3. jo pa 50 km pa mūsu ceļiem ir vairāk kā pietiekami, lai ieliktu neatgriezeniskas bojāejas priekšnoteikumus riepas korda karkasam...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Yetti rakstīja: rādiuss ar diametru biški sajaucās, vai ne?

tas tā

Tu esi pārliecināts?

R takš ir Rādiuss, diametrs būtu D.

III punkc no apakšas:

www.1010tires.com/...

skaties punktu \"internal construction\" un pēc tam \"Tire and Wheel Diameter\"

www.tirerack.com/...

upload.wikimedia.org/...

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele

rādiuss ar diametru biški sajaucās, vai ne?

tas tā

Tu esi pārliecināts?

R takš ir Rādiuss, diametrs būtu D.

=======================

God. Mr. Noodle, "R" uz riepas nozīmē "Radial", riepas

konstrukciju tas apzīmē Bet pēdējais cipars ir diska

"montāžas diametrs" , collās Vai tiešām tu to nezini, jeb rīta jokus dzen, tā teikt , smieklu terapija rītam?

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

NV1 laikam super jauns modelis, ļoti nepopulārs un neatrodams, vai arī kas ļoti vecs. Pirms pāris gadiem bija SV1 uz viena auto, ražots tiešām Taivānā, cena R15 bija ~130 LVL un sliktāk pa sniegu gāja par kkādu Ķīniešu ražojumu ar ļoti redzētu protektora zīmējumu, tās gan nepirku,kopā ar diskiem nāca, mazlietotas.

P.S. R15 salīdzinot ar R16 pie vienādiem platumiem un vienādiem ārējiem diametriem, gumija tiešām ir vairāk nepieciešama. R16 disks tomēr lielāks.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Kazimirs_Skuja rakstīja: Nankang

pa 198Ls...

lietotas

Tu ko, esi galvu atsitis..

reku jauni Good Year ir par pusi lētāk..

Good Year UG Ice+

R14

18565 25Ls;

19560 24Ls;

R15

19565 23Ls;

20560 22Ls;

R16

20560 21Ls;

21555 20Ls;

R17

21555 19Ls;

22550 18Ls;

R18

visi izmēri pa 18Ls.

www.iauto.lv/...

tak nolaidies uz zemes..

reālā cena tam Tavām riepām ir 30Ls..

par komplektu...

vo id'... jebkurš ziemas Nankangs sākas ar 65 Ls un uz augšu. 198 par komplektu nav lēti, bet nav arī dārgi... 150 būtu atbilstoši

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: Centis_Nuudele

rādiuss ar diametru biški sajaucās, vai ne?

tas tā

Tu esi pārliecināts?

R takš ir Rādiuss, diametrs būtu D.

=======================

God. Mr. Noodle, "R" uz riepas nozīmē "Radial", riepas

konstrukciju tas apzīmē

Nu re - Radial - tas īr šumeru valodas izcelsmes vārds, no kura grieķi atvasināja Rādiusu.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Yetti rakstīja: rādiuss ar diametru biški sajaucās, vai ne?

tas tā

Tu esi pārliecināts?

R takš ir Rādiuss, diametrs būtu D.

III punkc no apakšas:

www.1010tires.com/...

skaties punktu "internal construction" un pēc tam "Tire and Wheel Diameter"

www.tirerack.com/...

upload.wikimedia.org/...

.... es cerēju, ka tu liksies mierā, ka edgariņš nāks par idiotiem parunāties, un tad būtu topiks uz padsmit lapām...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:....... es cerēju, ka tu liksies mierā, ka edgariņš nāks par idiotiem parunāties, un tad būtu topiks uz padsmit lapām...

ups... piedod ja vari

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Foxberry rakstīja: nobraukti 50km! stipri mazlietotas, lai neteiktu vairāk. tāpat kā auto, izbraucot no salona zaudē vērtību, kaut arī tikko izripojis pa salona durvīm, tāpat arī šīs riepas. 50km ir nekas. tatad varētu klasificēt kā teju vai jaunas. Jaunas maksā pulku latu vairāk

kas ir PULKU????

jaunas tādas kalašas tak maksā starp 60 un 70 latvijas rubeļiem gabalā.... noskaitot nost pēvēennu jau tiek iegūta topica autora prasītā cena

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Foxberry rakstīja: un btw neviens man neiestāstīs, ka jauni Goodyear-i maksā 20Ls. tas, kurš notic,ka tās ir jaunas un oriģinālās, sevi, maigi sakot, māna. Nupat nopirkām Good Year UG Ice+ uz šo izmēru par 107Ls/gab.... jaunas. nevis 'tipa' jaunas.

kut tu tos gudhjērus ņēmi??? ja kas, tad es tev varēju pārdot dārgāk

Foxberry Reģ.: 25.10.2011
0 0 Atbildēt

precizējums-> NANKANG SV-1, nevis NV-1. mana kļuda

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: NPirms pāris gadiem bija SV1 uz viena auto, ražots tiešām Taivānā, cena R15 bija ~130 LVL un sliktāk pa sniegu gāja par kkādu Ķīniešu ražojumu ar ļoti redzētu protektora zīmējumu, tās gan nepirku,kopā ar diskiem nāca, mazlietotas.

Netirs, nebij ne vainas SV1 (snow viva) pa to cenu. Jā no šķībačiem, kas nezin kāda izskatās ziema nav prāts pirkt ziemenes, bet tomēr jauna riepa ir jauna un tur labāk par kaut vienu sezonu nobrauktām un visu vasaru atstāvējušām brendīgām riepām. Pa sniegu/ledu ne visai, bet pa šļuru un slapju brauktuvi ļoti labi gāja, akvaplanēšana arī nebija novērojama. Uz visiem segumiem apmēram vienāda vadāmība, tātad paredzama uzvedība. Priekšpiedziņai bija tendence uz priekšas izslīdēšanu, bet tas pat manuprāt uz labu, jo laicīgi varēja sajust izlīdēšanas robežu un atgūt saķeri.

Protams maksāt par Nankangiem vairāk nekā 20Ls nav vērts. Neviena ziemas riepa gan nav tāda, ka varētu braukt kā vasarā katrai ir savas robežas.

conticlub.lv/...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti