i-edgars

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..12
Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

i-edgar, a Tu kurā rajona dzīvo

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Uh kā pļūtīzeri satirsuši. Taisni gara darbu kalngals!

Tik vien jūs te dīkdieņi mākat?? Nekas brīvdienās priekšniekeļi, vietniekeļi un īpašniekeļi būs pilnā un nespēs uzrakstīt neko.

Švaki zināt!! Es esmu radījis biku vairāk kā jūs te visi pļūtīzeri kopā. Dažas piparbodes un garāžiņas ar max 2 iebraucamajiem vārtiem tas ir jūsu kalngals. Toties no garlaicības sprāgstot nost kāds ir jāaptirš. Tur sasniegumi jau sāk augt augumā... nu jau veselas 3 lpp saskribelētas.

Sisajte eščo.

He, direktoriņš- rīkotājiņš uzradies.

Nu nu padalies kā esi vairojies IKP? Cik nodokļos esi nomaksājis? Cik darbavietas radījis? Vai varbūt esi kaut kā veicinājis zinātnes un kultūras attīstību?

Patreiz gan izskatās pēc pašpasludināta ģēnija plātīšanās ar neko.

Lūdzu savus sasniegumus studijā: uzņēmumu reģ Nr., Patentu Nr. utml. kamēr nekā nav, tikmēr Tu esi un būsi Indženierīts- skrūvju staipītājs. Pie tam uzņēmumiem jābūt strādājošiem.

MJanis Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

Ielūru šeit diezgan bieži, jo tehniskas dabas jautājumus te mēdz apspriest samērā sakarīgi. Arī 'Lohatrona un 'Anekdošu topiki baudāmi. Taču šajā topikā lasāmās gudrības šķiet pavisam, kā no cita portāla

(kādiem 'Delfiem' ) sasmeltas. Tiešām sāku brīnīties par Jūsu intelekta līmeni ...... Līdz šim biju labākās domās par daudziem šeit tusējošiem. .....

Priecīgus visiem Svētkus !

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Kazimirs_Skuja rakstīja: i-edgar, a Tu kurā rajona dzīvo

Līvānos. Tur pret viņu izturas tā saudzīgi un ar līdzjūtīgu smaidu. Bij gadījies tur nobraukt un pabazarēt ar vietējiem.

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

MJanis rakstīja: Ielūru šeit diezgan bieži, jo tehniskas dabas jautājumus te mēdz apspriest samērā sakarīgi. Arī 'Lohatrona un 'Anekdošu topiki baudāmi. Taču šajā topikā lasāmās gudrības šķiet pavisam, kā no cita portāla

(kādiem 'Delfiem' ) sasmeltas. Tiešām sāku brīnīties par Jūsu intelekta līmeni ...... Līdz šim biju labākās domās par daudziem šeit tusējošiem. .....

Priecīgus visiem Svētkus !

A kas Tev traucē nākt te biežāk un ar savu personīgo piemēru pacelt diskusijas savādākā, daudz augstākā līmenī

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

MJanis rakstīja: tehniskas dabas jautājumus te mēdz apspriest samērā sakarīgi.

Šitais ir laikam gada citāts Nr.1!

Neesi Arkādija Raikina radinieks

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

MJanis rakstīja: Ielūru šeit diezgan bieži, jo tehniskas dabas jautājumus te mēdz apspriest samērā sakarīgi. Arī 'Lohatrona un 'Anekdošu topiki baudāmi. Taču šajā topikā lasāmās gudrības šķiet pavisam, kā no cita portāla

(kādiem 'Delfiem' ) sasmeltas. Tiešām sāku brīnīties par Jūsu intelekta līmeni ...... Līdz šim biju labākās domās par daudziem šeit tusējošiem. .....

Priecīgus visiem Svētkus !

Jūs vienkārši vēl neesiet izaudzis līdz mūsu intelektuālajām diskusijām Par maz sulA 's esat dzēris , akadēmisko saietu priekšlasijumu diskusijās

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Oooo, CRDI un TDIOTS jau pat mājās i-netu ievilkuši vai tik svarīgs sakāmais bija, ka nevarēja darba laiku sagaidīt!!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

He, direktoriņš- rīkotājiņš uzradies.

He - neuzmionēji! Tavu piparbožu līmeni sen, sen esmu pārsplāvis. Ar kupi - prodaj Tavai zināšanai nekādu IKP pieaugumu neiegūsi. Tā ka nomierinies.

Iesmirdi vēl kaut ko - citādi šo forumu vismaz uz brīvdienām būs jāslēdz.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Redzi es varu atļauties inetu nēsāt līdzi, nav obligāti jābūt mājās.

Beidz lielīties ar saviem mega panākumiem, bet parādi, kas tas reāli ir. Skrūve kas nestaipās?e

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Redzi es varu atļauties inetu nēsāt līdzi

nav smags

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

He, direktoriņš- rīkotājiņš uzradies.

He - neuzmionēji! Tavu piparbožu līmeni sen, sen esmu pārsplāvis. Ar kupi - prodaj Tavai zināšanai nekādu IKP pieaugumu neiegūsi. Tā ka nomierinies.

Iesmirdi vēl kaut ko - citādi šo forumu vismaz uz brīvdienām būs jāslēdz.

Ja jau būtu sasniedzis vismaz piparbodnieka līmeni, tad saprastu, ka uzņēmējam lietot vecu fordu nav labais tonis, un pie tam par to smirdēt visur.

Baidos ka Tu pat nevari nosaukt tās lietas, pēc kurām lielajā biznesā (un kā liec nojaust, esi tieši no turienes ) partneri un konkurenti viens otru vērtē.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Kazimirs_Skuja rakstīja:

CRDI rakstīja: Redzi es varu atļauties inetu nēsāt līdzi

nav smags

599 grami

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

He, direktoriņš- rīkotājiņš uzradies.

He - neuzmionēji! Tavu piparbožu līmeni sen, sen esmu pārsplāvis. Ar kupi - prodaj Tavai zināšanai nekādu IKP pieaugumu neiegūsi. Tā ka nomierinies.

Iesmirdi vēl kaut ko - citādi šo forumu vismaz uz brīvdienām būs jāslēdz.

Ja jau būtu sasniedzis vismaz piparbodnieka līmeni, tad saprastu, ka uzņēmējam lietot vecu fordu nav labais tonis, un pie tam par to smirdēt visur.

Baidos ka Tu pat nevari nosaukt tās lietas, pēc kurām lielajā biznesā (un kā liec nojaust, esi tieši no turienes ) partneri un konkurenti viens otru vērtē.

Tu domā šass ira no lielā L&T uzņēmuma , konteineru remonta iecirkņa ???

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Kazimirs_Skuja rakstīja:

CRDI rakstīja: Redzi es varu atļauties inetu nēsāt līdzi

nav smags

599 grami

TRIATEL rūteris

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Kazimirs_Skuja rakstīja:

CRDI rakstīja: Redzi es varu atļauties inetu nēsāt līdzi

nav smags

599 grami

a pašam Tev kāds svars ir

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Kazimirs_Skuja rakstīja:

CRDI rakstīja:

Kazimirs_Skuja rakstīja:

CRDI rakstīja: Redzi es varu atļauties inetu nēsāt līdzi

nav smags

599 grami

a pašam Tev kāds svars ir

Drusku ira... Sen gan neesmu mērijis, kaut kā neuztrauc šis parametrs

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

CRDI rakstīja:

Kazimirs_Skuja rakstīja:

CRDI rakstīja: Redzi es varu atļauties inetu nēsāt līdzi

nav smags

599 grami

TRIATEL rūteris

Nop... Drusku mondernāka ietaise, bez aizkostiem āboliem.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

kas attiecās uz быдлоinženiera piesaukto

Re ku vēl viena "pērle"!!

NU kurš tagat pārspļaus???

Rakstiet droši apsaukāšanās vārdus... Vienīgi pēc tam negaudojiet, ka es precīzi tā pat nosaucu autorus!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Iesmirdi vēl kaut ko - citādi šo forumu vismaz uz brīvdienām būs jāslēdz.

Ja jau būtu sasniedzis vismaz piparbodnieka līmeni, tad saprastu, ka uzņēmējam lietot vecu fordu nav labais tonis, un pie tam par to smirdēt visur.

Smirdi jau tieši Tu!! Vēl neesi sapratis vai??

Tik zemu es vēl neesmu kritis un netaisos, lai ar piparbodi plātītos un apjātu tos nabaga 5 darbiniekus (ieskaitot apkopēju un naktssargu), lai braukātu ķīniešu (vai citu šķībacaino) parketniekā!

Droši, droši - iesmirdi vēl kaut ko!!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

1ā быдло pazīme :

i_edgars rakstīja: Kur visi lielie apd!rsēji palika??? Darba laiks dīkdieņiem beidzās??

Aaaa - īpašniekeļiem un to dibenlaižītājiem darba laikā vajag ar kaut ko garlaicību nosist... Ja galvā tukšums un nav ko jēdzīgu pateikt, tad citus apd!rš!

2ā быдло pazīme :

i_edgars rakstīja: Uh kā pļūtīzeri satirsuši. Taisni gara darbu kalngals!

Tik vien jūs te dīkdieņi mākat?? Nekas brīvdienās priekšniekeļi, vietniekeļi un īpašniekeļi būs pilnā un nespēs uzrakstīt neko.

Švaki zināt!! Es esmu radījis biku vairāk kā jūs te visi pļūtīzeri kopā. Dažas piparbodes un garāžiņas ar max 2 iebraucamajiem vārtiem tas ir jūsu kalngals. Toties no garlaicības sprāgstot nost kāds ir jāaptirš. Tur sasniegumi jau sāk augt augumā... nu jau veselas 3 lpp saskribelētas.

Sisajte eščo.

3ā быдло pazīme :

Tik zemu es vēl neesmu kritis un netaisos, lai ar piparbodi plātītos un apjātu tos nabaga 5 darbiniekus (ieskaitot apkopēju un naktssargu), lai braukātu ķīniešu (vai citu šķībacaino) parketniekā!

Droši, droši - iesmirdi vēl kaut ko!!

un tas tikai šajā tofikā

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: ...uzņēmējam lietot vecu fordu nav labais tonis...

www.billionairecars.com/... 3 vieta, lai gan fords un nauda šamam jau mazāk ...

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Kazimirs_Skuja rakstīja:

CRDI rakstīja:

Kazimirs_Skuja rakstīja:

CRDI rakstīja: Redzi es varu atļauties inetu nēsāt līdzi

nav smags

599 grami

a pašam Tev kāds svars ir

Drusku ira... Sen gan neesmu mērijis, kaut kā neuztrauc šis parametrs

Tad jau 180 būss

Istenībā jau ir tā..

pasaulē apdalīto netrūkst..

bet6 tad kad mēs sākām Šamus ar pirstu bakstīt..

ar ko mēs atškiramies no Šamiem..

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

CRDI rakstīja: ...uzņēmējam lietot vecu fordu nav labais tonis...

www.billionairecars.com/... 3 vieta, lai gan fords un nauda šamam jau mazāk ...

kas kam 'pieder' , ne vienmēr atbilst ikdienas lietošanas patiesībai man' pieder' tikai antīks Astropels -vienk.neizdevīgi bij atstāt 'uz uzņēmumu' , vienam čomam vispābāā kautkāc mopēc utt utpr a ikdiena visbiežāk tiek novizināta ar 'svešu' FFE tipa autõ ....

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: 1ā быдло pazīme :

2ā быдло pazīme :

3ā быдло pazīme :

toties 4-ā esi Tu pats!!! NU raksti vēl kādu šedevru!! Tev tas īpaši padodas paspīdēt ar "intelektu"!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..12
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti