i-edgars

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..12
CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja: Iesmirdi vēl kaut ko - citādi šo forumu vismaz uz brīvdienām būs jāslēdz.

Ja jau būtu sasniedzis vismaz piparbodnieka līmeni , tad saprastu, ka uzņēmējam lietot vecu fordu nav labais tonis, un pie tam par to smirdēt visur.

Smirdi jau tieši Tu!! Vēl neesi sapratis vai??

Tik zemu es vēl neesmu kritis un netaisos, lai ar piparbodi plātītos un apjātu tos nabaga 5 darbiniekus (ieskaitot apkopēju un naktssargu), lai braukātu ķīniešu (vai citu šķībacaino) parketniekā!

Droši, droši - iesmirdi vēl kaut ko!!

Piparbodnieks neesmu, un nevienu apjājis arī neesmu, nav manā stilā. Arī parketnieku nelietoju, jā eiropeiskas izcelsmes korejietis ir lietošanā. Un pret vecu pordu nekad nemainīšu, tad jau labāk ar 2K un sabtransi.

Tādam autospecam kā Tev jau nu vajadzētu zināt, ka PRC autosus iekš LV nevar iegādāt, man pat šķiet ka iekš ES šie pat godīgi nopērkami.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Un ņemot vērā tavus epitetus par uzņēmumu vadību, droši var apgalvot, ka pats tu vien esi apjāts zema ranga padotais, pie tam tāds kurš ļaujas sevi apjāt.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Smirdi jau tieši Tu!! Vēl neesi sapratis vai??

Tieši Tu neesi vēl sapratis, ka smirdi Tu! Tik vien ir kā milzīga tieksme aptirst kādu ar maza bērna paņēmieniem.

Es jau no tā vecuma sen esmu ārā, bet Tu redzu vēl krepecīti pats neesi iemācījies noslaucīt.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: esmu быдло и жру гафно , тапец траки смирду

nu tad tik turpini

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Ko, tevi jau izlaida no psihenes? Vai arī tvaika ielas pacientiem tagad ļauj spamot netā?

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

Smirdi jau tieši Tu!! Vēl neesi sapratis vai??

Tieši Tu neesi vēl sapratis, ka smirdi Tu! Tik vien ir kā milzīga tieksme aptirst kādu ar maza bērna paņēmieniem.

Es jau no tā vecuma sen esmu ārā, bet Tu redzu vēl krepecīti pats neesi iemācījies noslaucīt.

Maza bērna gudrības sprēgā no Tevis... Un saktos ka esi atradis sinonīmu vārdnīcu. Malacis, drīz zināsi daudz un dažādus vārdiņus, žēl tikai, ka diezin vai iemācīsies tos pielietot tā, lai arī citiem tavi vervelējumi būtu interesanti. Jo nav liela māka kaut iekalt savā cietajā bumbulī virs kakla, māksla ir šīs zināšanas pārvērst par sabiedrībai derīgām lietām. Un te nu tev kaut kas nesanāk.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

i_edgars rakstīja: esmu быдло и жру гафно , тапец траки смирду

nu tad tik turpini

Tu kaut viselementārāko kopi - peist iemācies!!

Šitādām glupībām prātiņa daudz nevajag.

Oooo Šrasķins ar savu klātbūtni kuplina aptirsēju pulciņu! Nu nāc, nāc, citādi TDIOTS uz pilnīgām jēlībām jau pārgāja.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Maza bērna gudrības sprēgā no Tevis...

Dikti kļūdies - no Tevis. Taču Tev jau to nesaprast, vēl neesi tik tāl izaudzis.

Protams ir iespējams arī cits sgtāsts - kopā ar TDIOTS nu vēl kādu bariņu esiet tik augstprātīgi, ka pat sapņos nevarat pieļaut domu, ka kāds ir ne tikai kaut ko vairāk zina, bet nevarat pieļaut domu, ka kāds vispār kaut ko zina un vēl mēģina bilst vārdu pretīm!! Šādi uzņēmējiņi ar nopirktu biškopības tehnikuma diplomiņu un nodzertām smadzenēm ir jau redzēti!

Uz priekšu... Kādas vēl jēlības sagudrosiet pa visu aptirsēju baru??

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: bla bla fisāda figņa cik es esmu skaists un laps, bet pārējie ir nekas

Vēlreiz atkārtošu tiem kas tankā... Pastāsti par saviem sasniegumiem sabiedrības, zinātnes, kultūras utt. labā. Varbūt tiešām tavā priekšā ir jānoņem galvasdeķis. Pagaidām nekas tāds, izņemot tukšu negāciju izpaušanu, nav manīts.

Tā ka miers ar tevi un taviem ......

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

i_edgars rakstīja: esmu быдло и жру гафно , тапец траки смирду

nu tad tik turpini

wēēēl

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

TDIOTS rakstīja: esmu быдло и жру гафно , тапец траки смирду

nu tad tik turpini

wēēēl

Vēl!!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

i_edgars rakstīja: bla bla fisāda figņa cik es esmu skaists un laps, bet pārējie ir nekas

Vēlreiz atkārtošu tiem kas tankā... Pastāsti par saviem sasniegumiem sabiedrības, zinātnes, kultūras utt. labā. Varbūt tiešām tavā priekšā ir jānoņem galvasdeķis. Pagaidām nekas tāds, izņemot tukšu negāciju izpaušanu, nav manīts.

Tā ka miers ar tevi un taviem ......

V;el iens tāds pat kā IDIOTS ... uh pardon TDIOTS

kopēt iemācies!!

Tieši te arī izpaužas Tavs bērnišķīgums - vēl nespēj apjēgt?? NU tas ir apmēram kad viens bērnelis grib par katru cenu paskatītes kas otram kabatās nu sāk ... Ē, bē pēk, pēk nevari parādīt kas kabatās - baidies vai arī nekā nav. Un otrs tūliņ lai parādītu ka nav nomīzis izver kabatas uz āru...

Es no tā vecuma esmu izaudzis un kabatas uz āru netaisos vērt.

Beidzot saprati kur ir Tavs punķutapas izgājiens?? Visus šos gadus pats nebiji spējīgs sajēgt??

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pie kam Tu CRDI neesi vienīgais, kas šādi rīkojas, bet ja saki ka esi bērnudārzs nespēj apjēgt kāpēc tā tiek teikts!

Saprašanas ta tu, tū! Neesi izaudzis...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt
CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Kur Indženers smeļas savas zināšanas?

forum.dieselirk.ru/...

gan jau turpat arī lukas sūkni jaucis un skrūvi staipījis

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Kur Indženers smeļas savas zināšanas?

Uh kāds bērnelis... tā vien niez mazie kulaciņi.

Nu Tu taču esi ne tikai bērna prātiņā, bet patiesi glupiņš!

Ko vēl kur izraksi??

Nelien tehniskajos forumos - labāk pamācies daudz prastākas lietas - piemēram par ģermāņu ciltīm. Par to ka bez Ņujorkas ASV ir arī citas pilsētas...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Bez īedgara iauto būtu 2x mazāk postu...

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: bla bla fisāda figņa cik es esmu skaists un laps, bet pārējie ir nekas

Nu, nu paklusē Varoni. Pats sasmalstījies "zināšanas" pa krievu forumiem un tad te sprēgā. Te nu mēs redzam tavas indženeraļa spējas un mācēšanu.

Ja jau netaisies griezt savas kabatas, tad ar kādām tiesībām tu citus, kuri ir pabeiguši iespējams ne vienu vien augstskolu, nozākā? Tev ir sāpe par to ka pats neesi bijis vai vēl jo projām neesi tik spējīgs?

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: atkal uihņa

Kas i' jūtam satraukumu, ka tulīt atklāsies patiesība? Kapēc nedrīkstu pameklēt informāciju par tik "cienījamu" perzonu kā Indženers?

Un par tiem zviedriem pardon, kad mācījos, man tos mācija skaitīt pie skandināviem, atsevišķi no ģermāņiem. A kurā forumā ielīdi paprasīt par ģermāņiem?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Kur Indženers smeļas savas zināšanas?

forum.dieselirk.ru/...

gan jau turpat arī lukas sūkni jaucis un skrūvi staipījis

Man sākas pamatotas aizdomas ka Tu esi no šī foruma izmestais KAKSIS! Tam bija precīzi tādi pat kauslīga šmurguļa izlēcieni.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Paskat tik, kad paprāto vai viņš nav tizls, tad īedgars pasaka ka tas esot apvainojums, bet kad pats to uz citiem saka, tad nav... Man jau drīzāk liekas ka īedgars ir tizls, ar liliputa rumpi un briesmīgi garām rokām un kājām, ja jau viņš ar savu 1,88 nespēj golfa klases esī ērti iesēsties un nez kāpēc ar kājām ausis aizspiežas... Arī ir gadījies sēdēt esī, nav ne vainas. Atgādināšu ka esmu 7 cm garāks par īedgaru

Bet nekas, ja paprasītu viņa domas par B3/B4 A80/A90, varu uz kaut ko saderēt ka atbilde būtu tā pati - ka 1,88m garš īedgars tādā nevar normāli apsēsties, tikai visādi tizleņi...

Sajauci sadaļas šai forumelī.

Ar aptiršanas māku lielās šeit!!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: A kurā forumā ielīdi paprasīt par ģermāņiem?

Kas ir??? Paša rakstīto vēl pirms tikai 5 stundām jau aizmirsi???

CRDI rakstīja:

i_edgars

Ne germānu (vācu, austriešu, zviedru), ne amerikāņu un ne angļu vāģi derīgi ir tikai līdz garantijas beigām, pie kam nav garantijas ka arī pa garantiju neremontēs uz firmas rēķina. Beidzās garantija - beidzās auto (jau pieminētie piemēri ar francūžu auto)!

1. Zviedri nav ģermāņi (nevis germāni), angļi gan ir. Būtu skolā klausījies ko skolmeistars stāsta nevis zem sola skrūvi staipījis, to zinātu.

2. Cik jaunu, no salona izbrauktu auto tev ir bijis, ka tik pārliecinoši to stāsti. Es droši varu apgalvot pretējo.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja: Kur Indženers smeļas savas zināšanas?

forum.dieselirk.ru/...

gan jau turpat arī lukas sūkni jaucis un skrūvi staipījis

Man sākas pamatotas aizdomas ka Tu esi no šī foruma izmestais KAKSIS! Tam bija precīzi tādi pat kauslīga šmurguļa izlēcieni.

Neesmu pazīstams ar pieminēto personu... Tā ka mini vien tālāk...

Interneta inženierels, turpmāk zināsim, ka visas gudrības, ko pasniedz kā savas zināšanas, ir sasmalstītas pa dažādiem forumiem, ka savu megapordu ar esi savedis kārtībā un uzturi pie dzīvības pateicoties citu zināšanām.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja: A kurā forumā ielīdi paprasīt par ģermāņiem?

Kas ir??? Paša rakstīto vēl pirms tikai 5 stundām jau aizmirsi???

CRDI rakstīja:

i_edgars

Ne germānu (vācu, austriešu, zviedru), ne amerikāņu un ne angļu vāģi derīgi ir tikai līdz garantijas beigām, pie kam nav garantijas ka arī pa garantiju neremontēs uz firmas rēķina. Beidzās garantija - beidzās auto (jau pieminētie piemēri ar francūžu auto)!

1. Zviedri nav ģermāņi (nevis germāni), angļi gan ir. Būtu skolā klausījies ko skolmeistars stāsta nevis zem sola skrūvi staipījis, to zinātu.

2. Cik jaunu, no salona izbrauktu auto tev ir bijis, ka tik pārliecinoši to stāsti. Es droši varu apgalvot pretējo.

Ne neesmu aizmirsis, dari to ko citiem vienmēr liec darīt- lasi uzmanīgāk.

Ņemot vērā to ka tu zinības smalsties pa forumiem, droši vien to ar kaut kur pajautāji

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Paskat tik, īedgars pat iekopēt māk

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti