brauciens uz Lietuvu pēc auto

marchuks1987 Reģ.: 26.07.2012

Vai tas ir reāli, iegādāties auto Lietuvā, Latvijā nepārregistrēt, ikdienā pa LV braukt ar LT numuriem un tehn. apsk. katru gadu iziet Lietuvā?

 
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja: iedgar, pedinj, ta sudigi ar tiem darba piedavajumiem?

Kas ir pediņ - es tev iemetu linku ar darba piedāvājumu - nevari piezvanīt vai?

utainais, kape gan man buutu jazvana? tev pasham ir jazvana. nejau man viss ir slikti, tieshi preteeji, man ir labi apmaksats darbs, neslepshu, alga pari pa tukstotim, darba auto, telefons un darba sojlkjis. man uz doto momentu nav galigi nekadas intereses kautko mainiit shaja sakaraa.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: man uz doto momentu nav galigi nekadas intereses kautko mainiit shaja sakaraa.

A kuļi uzbāzies citiem?? Sēdi kluss un nečivini!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

sūdīgi saprati

rūpnīcas vajag ATVĒRT....

Vo, vo - rūpnīcas, nevis piparbodes vai mēslu pārkrautuves!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja: man uz doto momentu nav galigi nekadas intereses kautko mainiit shaja sakaraa.

A kuļi uzbāzies citiem?? Sēdi kluss un nečivini!

es tev slaidi uzmiizhu lauciniek!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja:

sūdīgi saprati

rūpnīcas vajag ATVĒRT....

Vo, vo - rūpnīcas, nevis piparbodes vai mēslu pārkrautuves!

Nu man tāda nevesAlīga interese - ko tu tajās rūpnīcās ražosi??? Par cik un kam tirgosi?

P.N. Tīri tā - fakti.... Reiz puikas izdomāja krutu (tiem laikiem) videokarti kompjiem... Lai neteiktu, ka nezinu par ko runāju, pameklē pats pēc vārdiem - the gamers choice

Karte tiešām bija laba un nebija bezjēgā dārga.... Bet ātri parādijās konkurentiem labāki un lētāki aitemi... Un kas tagad.... Par to kantori atminas tikai pāris cilvēki un interneti...

Iedomājies, ka iņčiņers uzbliež zavodu..... Kamēr uzražotu pirmo preces eksemplāru un izdabūtu cauri latviešu birokrātiem, prece jau būtu novecojusi....

Atomelektrostacija ir jāceļ - gadus piecus visiem, kas vien vēlētos strādāt, būtu darbs pie ķieģeļu padošanas.... Un elektrību vaes pārdot vienmēr....

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: Kamēr ........ izdabūtu cauri latviešu birokrātiem, prece jau būtu novecojusi....

Vo ar to arī varēji sākt, nevis no otra gala.

P.s. ne tikai kas ir videokarte es zinu...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja: man uz doto momentu nav galigi nekadas intereses kautko mainiit shaja sakaraa.

A kuļi uzbāzies citiem?? Sēdi kluss un nečivini!

es tev slaidi uzmiizhu lauciniek!

Tu pats sev katru reizi mīz virsū!! Vēl nespēj saprast, Lielpicāniet?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais, ir tādi kas gan zavodu uzblieza pamestā tukšā ēkā, gan ražo jau padsmito gadu, un ir vieni no vadošajiem pasaulē savā nozarē. Pie kam Latvijā.

... un apkopējai (ne tikai pārējiem) maksā krietni virs minimālās algas...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

iEdgars ražos uzlīmes 'Čangals'

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: iEdgars ražos uzlīmes 'Čangals'

Tev no pirmās partijas aizsūtīt kādu čupiņu?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Redz kur iEdgars nofilmēts, tāpēc viņam visu laiku kāds brauc virsū www.youtube.com/...

Fonā redzami Līvāni, riktīgajā vietā paķēruši kadru. Un tas pēc ielu remonta, uzreiz var redzēt,ka ielas par šauru.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Fonā redzami Līvāni, riktīgajā vietā paķēruši kadru.

Ko tu te gvelz?? Tie kau tava kūdras purva kantora vārti!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pat nepamanīju - ko tu skrien tajos vārtos ar BMV uzrakstu?? Tur tak tava tačka stāv - vēl sadauzīsi.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Edgar,man jau neviens virsū neskrien

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Pirmais, ir tādi kas gan zavodu uzblieza pamestā tukšā ēkā, gan ražo jau padsmito gadu, un ir vieni no vadošajiem pasaulē savā nozarē. Pie kam Latvijā.

... un apkopējai (ne tikai pārējiem) maksā krietni virs minimālās algas...

'

es atvainojos, bet nejau problema ir maksaataajos, bet darba njeemeejos. negribaas, neej stradat par minimaalo. ir citas iespejas, ja ir gribeshana. ja tu vismaz zini kada noteikta sfera kautko ko citi nezin, tad noteikti ka par minimalo algu nav jaiet straadaat. un ne pat tuvu par minimalo. problema ir jau vairak darba njemejos. tu piemeram esi ideals piemers. tuksi dirst nav malku cirst.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Pirmais, ir tādi kas gan zavodu uzblieza pamestā tukšā ēkā, gan ražo jau padsmito gadu, un ir vieni no vadošajiem pasaulē savā nozarē. Pie kam Latvijā.

... un apkopējai (ne tikai pārējiem) maksā krietni virs minimālās algas...

Piparbode.....

Nav jamiem 500 darbinieku

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

es atvainojos, bet nejau problema ir maksaataajos, bet darba njeemeejos. negribaas, neej stradat par minimaalo. ...... tuksi dirst nav malku cirst.

Tukši dirst, nav malku cirst man nederēs, jo šito nišu tu jau sen esi aizņēmis - tā ka arī ņikuja nemaksā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja:

es atvainojos, bet nejau problema ir maksaataajos, bet darba njeemeejos. negribaas, neej stradat par minimaalo. ...... tuksi dirst nav malku cirst.

Tukši dirst, nav malku cirst man nederēs, jo šito nišu tu jau sen esi aizņēmis - tā ka arī ņikuja nemaksā.

nu tas tev nemaksaa. man maksaa. gadiijumaa tas nevaretu but saisits ar to, ka es kautko maaku un neesmu slinkjis, atshkjiriba no tevis?

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais

i_edgars rakstīja: Pirmais, ir tādi kas gan zavodu uzblieza pamestā tukšā ēkā, gan ražo jau padsmito gadu, un ir vieni no vadošajiem pasaulē savā nozarē. Pie kam Latvijā.

... un apkopējai (ne tikai pārējiem) maksā krietni virs minimālās algas...

.................................................

Piparbode.....

Nav jamiem 500 darbinieku

======================

Nu, kā skatās, ne velti savulaik gan Mercedes, gan VW

vīriem žokļi atkārās, kad viņi uzzināja, ka RAF, kurš ražo

ap 15 000 mikriņu gadā, ir ~4500 darbinieku Pie viņiem pēc identiska cikla tādu daudzumu saražoja ražotnes ar ~ 700 - 800 darbiniekiem. Tā neko efektīva ražotne, ne?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

besī tas lauku kurinātājs

vienā vietā jams stāsta, ka ritīgās rūpnīcas ir tikai padomju stilā, ar 500 darbiniekiem, no kuriem divas trešdaļas guļ kautkur ģērbtuvēs, bet pāris malači uz vecas virpas mēģina 3 dienās izpildīt piecgades plānu.... un tūlīt pat nākamajā lapā jams ziņo, ka kautkādi entuziasti esot siena šķūnī iebūvējuši sertificētu ražotni, kas štancē kvazistacionāros pipelizātorus

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: besī tas lauku kurinātājs

vienā vietā jams stāsta, ka ritīgās rūpnīcas ir tikai padomju stilā, ar 500 darbiniekiem, no kuriem divas trešdaļas guļ kautkur ģērbtuvēs, bet pāris malači uz vecas virpas mēģina 3 dienās izpildīt piecgades plānu.... un tūlīt pat nākamajā lapā jams ziņo, ka kautkādi entuziasti esot siena šķūnī iebūvējuši sertificētu ražotni, kas štancē kvazistacionāros pipelizātorus

Preiļu dzelteno vakar pārdzēries vai?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: Pirmais

i_edgars rakstīja: Pirmais, ir tādi kas gan zavodu uzblieza pamestā tukšā ēkā, gan ražo jau padsmito gadu, un ir vieni no vadošajiem pasaulē savā nozarē. Pie kam Latvijā.

... un apkopējai (ne tikai pārējiem) maksā krietni virs minimālās algas...

.................................................

Piparbode.....

Nav jamiem 500 darbinieku

======================

Nu, kā skatās, ne velti savulaik gan Mercedes, gan VW

vīriem žokļi atkārās, kad viņi uzzināja, ka RAF, kurš ražo

ap 15 000 mikriņu gadā, ir ~4500 darbinieku Pie viņiem pēc identiska cikla tādu daudzumu saražoja ražotnes ar ~ 700 - 800 darbiniekiem. Tā neko efektīva ražotne, ne?

Tas jau sen no iEdgara tekstiem redzams, ka šis ir iesprūdis padomju savienībā un nekādi nav ticis ārā.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

interesanti

vai kurinātāju starpā ir lielāks pačots un uvažuha, ja tu kurini 499 vai 501 strādnieka zavodu

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Tas jau sen no iEdgara tekstiem redzams, ka šis ir iesprūdis padomju savienībā un nekādi nav ticis ārā.

Pasūdīgi esi sapratis un vēl pašreiz nesaproti, ka nav runa par sociālisma sistēmu, bet iespēju kaut ko saražot konkurentspējīgu. Vai precīzāk būt spējīgam konkurēt kaut ko ražojot, un tā nav piparbode, kā šajā LV uzskata. Pie kam poh soc vai kap sistēma, kaut vai feodāļisms.

Kantoris no 10 cilvēkiem, kur šefs, tā sieva, divi bērni, un mīļākā sprāgst aiz garlaicības, bet "pārējie" strādā un apstrādā šos, nekad neko nespēj sakarīgu saražot, kur nu vēl par sakarīgām cenām. Taču šitādu kantorīšu ir pa pilnam!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ar ko tāds kantoris atšķiras no lpsr zavoda, kur arī 2/3 darbā tikai atradās??? Tāpat virpoja tikai daži.... Labi tie virpotāji saņēma biki vairāk.... Bet ne jau proporcionāli kvalitatīvi savirpotajam

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti