brauciens uz Lietuvu pēc auto

marchuks1987 Reģ.: 26.07.2012

Vai tas ir reāli, iegādāties auto Lietuvā, Latvijā nepārregistrēt, ikdienā pa LV braukt ar LT numuriem un tehn. apsk. katru gadu iziet Lietuvā?

 
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ar ko tāds kantoris atšķiras no lpsr zavoda, kur arī 2/3 darbā tikai atradās??? Tāpat virpoja tikai daži....

Nezinu kur tu tādus esi redzējis - man nav nācies šitādā bardakā pabūt. Rukāja ka nemetas, liekēžu bari arī pa kantori nevalkājās, ja nu vienīgi partejnieks, civilās aizsardzības vecis un 1. nodaļas madāma. Pašreiz papīru rakstīšanas ir krietni vairāk kā pie komunistiem, kaut arī tajos laikos visi lamājās par papīru kalniem. Vot i parēķini ko piparbode var nopelnīt, ja tai ir jāuztur ne mazāk kā 3 papīru rakstītāji, pie jau pieminētajiem šefa ģimenītes "locekļiem", ja reālo strādnieku arī ir 3 - 4!??

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jā jā.... Rukāja akujenna

Bet tikai rezultāts (darba ražīgums) bija pašvaks

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: jā jā.... Rukāja akujenna

Bet tikai rezultāts (darba ražīgums) bija pašvaks

Bija rūpnīcas, kur darba ražīgums LV bija lielāks par analoģisku Vācijā. Tā ka nevajag visus vienā maisā bāzt! Rukāja uz normu, nevis atsēdēšanu par astotnieku. Gandrīz pusalga bija atkarīga no pretenziju skaita.

Ļurināt var daudz, it sevišķi ja nezina, bet spriedelē!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vai tas būs par daudz prasīts - nedaudz faktus studijā, lūdzu.... Nu ne jau par to, kas ir Pirmais un kur jamam jāiet

Varbūt kādreiz var arī pa tēmu paļurkstēt, nevis ar frāzi - "palasi 2 lapas atpakaļ un vai man viss ir jāsagremo"

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nu, es ari gribu zināt, kurā tieši LPSR rūpnīcā darba ražīgums bija labāks kā Vācijā.

Tu nejauc ar Partijas lielību, ka 'vot mi zģelaļi pjaķiļetku za tri dņja' ?

Un pēc tam mēnesi mašīnas to nevienam nevajadzīgo sūdu veda uz svalku.

Darba ražība viņam. Es tev saku, palasi to grāmatu.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

es protams atvainojos!

Bet ja nu gadiena brauksiet uz Lietuvu pēc auto, tad nebrauciet pa Liepajas - Nidas ceļu, vismaz atpakaļ, salauzīsiet auto uz tā elles posma (50)

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja: es protams atvainojos!

Bet ja nu gadiena brauksiet uz Lietuvu pēc auto, tad nebrauciet pa Liepajas - Nidas ceļu, vismaz atpakaļ, salauzīsiet auto uz tā elles posma (50)

Nesen tur braucu ar Mini,nekas nesalūza. Kaut kāds švaks tev tas auto

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tev tak nav minī

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tev tak nav minī

Iemācies lasīt, āzi.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: tev tak nav minī

Iemācies lasīt, āzi.

tev tak poxuj, tu jau arī māki tikai rakstīt

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

izeedat vienreiz di.rsu.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja: Iepriekšējais kurš inčeneram neļauj gulēt, jo fūras tur plēš riepas un golpisti nespēj izmainīties ir šitas goo.gl/...

Neredzu kur te problēma, ja vien māk stūri grozīt ....

Nu gan glups kas glups!!

Tu spēj kaut ko izlasīt no komentāriem vai tikai tukši pļūtīt????

Da nav vairs tā laukuma pēc rekonstrukcijas!!! Āksts ibio. Šito stulbo cilvēku - tev ar steigu pie psihiatra ir jāiet!!

Pie tā daktera tev ir jāiet Tu kaut ka ātri "uzvelcies", pilsētas labiekārtošanu uztver kā personīgu apvainojumu...

P.S. Nekur neesi rakstījis, ka tā laukuma vairs NAV tikai puksti par kaut kādu vietējo driveru nespēju....

Vo, vo - tur jau arī tu savus sapņus sarakstiji!

Guglē vai nu sen jau nav tā ko tu centies apstrīdēt, vai arī vēl nav, kā ar to laukumu.

Toč ej pie ārsta! Bet kā tu to izdarīsi - resnā Tirsa pielipusi pie mīkstā klubkrēsla.

Šmurgulis.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Agrāk Radvilišķis, Šauļi uc leišu pilsētas bija autotirgus centri.

Kā nez tagad bāleliņiem sokas ar pirkumiem kaimiņos ?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Agrāk Radvilišķis, Šauļi uc leišu pilsētas bija autotirgus centri.

Kā nez tagad bāleliņiem sokas ar pirkumiem kaimiņos ?

Man viens paziņa regulāri pērk un šeit tirgo tālāk. Ja pareizi atceros, Kauņā. Bet viņš ņem no viena konkrēta leiša un, cik zinu, iegrābās vienu reizi un uzrāvās uz motora kapitalku, bet toreiz leitis viņam kā labam un pastāvīgam klientam kompensēja daļu mašīnas remonta.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Agrāk Radvilišķis, Šauļi uc leišu pilsētas bija autotirgus centri.

Kā nez tagad bāleliņiem sokas ar pirkumiem kaimiņos ?

Man viens paziņa regulāri pērk un šeit tirgo tālāk. Ja pareizi atceros, Kauņā. Bet viņš ņem no viena konkrēta leiša un, cik zinu, iegrābās vienu reizi un uzrāvās uz motora kapitalku, bet toreiz leitis viņam kā labam un pastāvīgam klientam kompensēja daļu mašīnas remonta.

TAs stāsts par leišu tirgiem ir no tās pašas pakaļas izrauts, kur var atrasts stāstus par LV mežu izciršanu, šaurajiem Līvānu ceļiem pēc rekonstrukcijas utt.

Pirms kādiem gadiem pats regulāri tur pirku un te pārdevu...bet tas sen bija.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Agrāk Radvilišķis, Šauļi uc leišu pilsētas bija autotirgus centri.

Kā nez tagad bāleliņiem sokas ar pirkumiem kaimiņos ?

Man viens paziņa regulāri pērk un šeit tirgo tālāk. Ja pareizi atceros, Kauņā. Bet viņš ņem no viena konkrēta leiša un, cik zinu, iegrābās vienu reizi un uzrāvās uz motora kapitalku, bet toreiz leitis viņam kā labam un pastāvīgam klientam kompensēja daļu mašīnas remonta.

TAs stāsts par leišu tirgiem ir no tās pašas pakaļas izrauts, kur var atrasts stāstus par LV mežu izciršanu, šaurajiem Līvānu ceļiem pēc rekonstrukcijas utt.

Pirms kādiem gadiem pats regulāri tur pirku un te pārdevu...bet tas sen bija.

Es arī esmu 2 mašīnas tur pircis, pie tam, diezgan veiksmīgi. Vienkārši ir jāskatās, ko pērk.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Es biju tik čakls un izlasīju visas 28 lapas par līvānu karbonādi un aķu pārstrādi...

GB12 rakstīja:

a kas, 300 lati nav samērīgums? man liekas, tīri normāla cena...

Ahūni samērīga. Ne jau par velti man jau vairāk kā trīs gadus ir A90q, nevis A80 - uzdāvināt šitentajai valstij tāpat, par neko summu, kas principā līdzvērtīga mašīnas tirgus vērtībai nevēlējos. Brālēnam arī bija šoks uzzinot kādu kosmosu te maksā piereģistrēt mašīnu - lietuvā tas prieks būtu vismaz 6x lētāks.

DekstersFF rakstīja:

Yetti rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Interesanti. Iznāk, ka auto iegāde virs 1000Ls ir 'trekna dzīve'

.

baigi lielai daļai LV iedzīvotāju - jā

Es gan teiktu, ka baigi lielai daļai LV iedzīvotāju-nē.

Tā kā tu dzīvo ar kūdras maisu galvā un viskautko neesi pamanījis, man tev nāksies paskaidrot ka lielākoties 2-3 štukas vērtās mašīnas, ko tu redzi uz ielām, ir pirktas par summu, no kuras lielāko daļu sastādīja iepriekšējās mašīnas pārdošana. Vai arī iemainītas, ar vai bez piemaksas. Es varbūt kādu pusduci cilvēku, kas spētu nolocīt vismaz pāris štukas mašīnai bez vecās pārdošanas pazīstu - vairāk nē.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Es biju tik čakls un izlasīju visas 28 lapas par līvānu karbonādi un aķu pārstrādi...

GB12 rakstīja:

a kas, 300 lati nav samērīgums? man liekas, tīri normāla cena...

Ahūni samērīga. Ne jau par velti man jau vairāk kā trīs gadus ir A90q, nevis A80 - uzdāvināt šitentajai valstij tāpat, par neko summu, kas principā līdzvērtīga mašīnas tirgus vērtībai nevēlējos. Brālēnam arī bija šoks uzzinot kādu kosmosu te maksā piereģistrēt mašīnu - lietuvā tas prieks būtu vismaz 6x lētāks.

DekstersFF rakstīja:

Yetti rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Interesanti. Iznāk, ka auto iegāde virs 1000Ls ir 'trekna dzīve'

.

baigi lielai daļai LV iedzīvotāju - jā

Es gan teiktu, ka baigi lielai daļai LV iedzīvotāju-nē.

Tā kā tu dzīvo ar kūdras maisu galvā un viskautko neesi pamanījis, man tev nāksies paskaidrot ka lielākoties 2-3 štukas vērtās mašīnas, ko tu redzi uz ielām, ir pirktas par summu, no kuras lielāko daļu sastādīja iepriekšējās mašīnas pārdošana. Vai arī iemainītas, ar vai bez piemaksas. Es varbūt kādu pusduci cilvēku, kas spētu nolocīt vismaz pāris štukas mašīnai bez vecās pārdošanas pazīstu - vairāk nē.

Lietuvā... Baigais jau nu etalons...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Lietuvā... Baigais jau nu etalons...

A kādu tad tev etalonu vajadzēja - krieviju - jo saša baigais čomaks? Vai kādu skandināvu valsti, jo tur letiņiem patīk braukt strādāt? Vai tomēr tepat kaimiņvalsti, ar kuru latviju var reāli salīdzināt pa visiem punktiem?

Es saprotu tavu demagoģiju "būtu pie mums kā nurvēģijā, varētu divus gadus krāt nodoklim un otrus divus tačkai" - bet te nav nurvēģija.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

GB12 rakstīja:

Lietuvā... Baigais jau nu etalons...

A kādu tad tev etalonu vajadzēja - krieviju - jo saša baigais čomaks? Vai kādu skandināvu valsti, jo tur letiņiem patīk braukt strādāt? Vai tomēr tepat kaimiņvalsti, ar kuru latviju var reāli salīdzināt pa visiem punktiem?

Es saprotu tavu demagoģiju "būtu pie mums kā nurvēģijā, varētu divus gadus krāt nodoklim un otrus divus tačkai" - bet te nav nurvēģija.

Nu, demagoģija ir arī - Lietuvā ir tā...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

A kur tur demagoģija - brīnoties kāpēc mums ir jāmaksā par neko?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Ahūni samērīga. Ne jau par velti man jau vairāk kā trīs gadus ir A90q, nevis A80 - uzdāvināt šitentajai valstij tāpat, par neko summu, kas principā līdzvērtīga mašīnas tirgus vērtībai nevēlējos. Brālēnam arī bija šoks uzzinot kādu kosmosu te maksā piereģistrēt mašīnu - lietuvā tas prieks būtu vismaz 6x lētāks.

Tu, šmurguli, kāpēc nez citiem ir jāmaksā un jāuztur infrastruktūra priekš tādiem ībļiem kā tu, kuriem, redz, ir par dārgu? Tad nebrauc pa LV ceļiem, ja tev ir pāºāk dārgi.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Es varbūt kādu pusduci cilvēku, kas spētu nolocīt vismaz pāris štukas mašīnai bez vecās pārdošanas pazīstu - vairāk nē.

Tas, ka tu pazīsti kaut ko, nenozīmē neko. Par tavu vidi un paziņu loku-slinkiem no citiem dāvanas gaidītājiem, nebrīnos.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: A kur tur demagoģija - brīnoties kāpēc mums ir jāmaksā par neko?

Kā tas ir-par neko?? Luksofori nemaksā neko? Līnijas uz ceļiem, ceļu šķūrēšana ziemā un kaisīšana, pļaušana vasarā, atstarojošie mietiņi, ceļu renovācija utt utt ir nekas??

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

msh rakstīja: Es varbūt kādu pusduci cilvēku, kas spētu nolocīt vismaz pāris štukas mašīnai bez vecās pārdošanas pazīstu - vairāk nē.

Tas, ka tu pazīsti kaut ko, nenozīmē neko. Par tavu vidi un paziņu loku-slinkiem no citiem dāvanas gaidītājiem, nebrīnos.

mshka, 2-3 tukstoshi to var normals stradajosh individs sakrat gada laika mierigi...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti