brauciens uz Lietuvu pēc auto

marchuks1987 Reģ.: 26.07.2012

Vai tas ir reāli, iegādāties auto Lietuvā, Latvijā nepārregistrēt, ikdienā pa LV braukt ar LT numuriem un tehn. apsk. katru gadu iziet Lietuvā?

 
CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Nu man te būs iespēja šodien satikt Liepājas mēri.... Moš pajautāt par tiem luksoforiem, meitas draugiem...

Tikai kāds varētu atgādināt msh famīliju, jo nav pieklājīgi runāt ar cilvēkiem "viena tante teica" līmenī.

Ja nesanāks mērim pajautāt tad uzrakstīšu gan uz LVC, gan uz Liepājas un citu pašvaldību domēm, kur apgrozas šis tips msh, lai uzdotu konkrētus jautājumus par lietām, kuras šams te min..... Tik ar vaig famīliju....

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt
CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: lmgtfy.com/...

Šitais: www.draugiem.lv/...

Pāūdies!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šaraškins kā tāds pelēkais kardināls imejet baigo informāciju.

iAuto ietekmes dienests uzdevumu augstumos

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

sarashkins, vismaz pēc reitinga spriežot, ir cienījams useris .

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: sarashkins, vismaz pēc reitinga spriežot, ir cienījams useris .

Nevis useris bet gan hakeris kaut kāds.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Izrādās, īstenie darītāji ( pēc viņu pašu uzskatiem) Latvijā ir tie, kuri braukā pa ceļiem ar šrotvāgeniem, nespējot samaksāt par tiem paredzētās nodevas un bez apskates

Jā, dekster, huļi tu braukā bez apskates?!

Klau, tev labi ar galvu viss ?

Man jā, par tevi gan ir stipras šaubas, kaut vai tāpēc ka

DekstersFF rakstīja: Izrādās, īstenie darītāji ( pēc viņu pašu uzskatiem)

šī frāze tev vislabāk piestāv, jo tu te visu laiku slavē sevi kā darītāju utt utjpr, bet

DekstersFF rakstīja: kuri braukā pa ceļiem ar šrotvāgeniem, nespējot samaksāt par tiem paredzētās nodevas un bez apskates

šī frāze nepiestāv ne man, ne visdrīzak nevienam citam šī foruma lietotājam, bet no tevis visu ko varētu sagaidīt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Pirmkārt, man nav sābs, pārdevu pirms sešarpus gadiem. Otrkārt, pirms apmēram pusotra mēneša braucu pa to ceļu. Nu un? Visu izbraucu normāli. Varbūt mazāk vajag klausīties, ko tantes stāsta?

Nu lai tā būtu ka sesks aiz neko darīt toreiz organizēja to parakstu vākšanu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.N. Es arī pa to ceļu regulāri izbraucu normāli, tik vien ka kopš savilktas līnijas, nākas pārkāpt CSN, jo ir tikai divi veidi kā visu laiku nerullēt pa bedrēm - vai nu pa šosejas vidu, kas nav manā gaumē, vai gar pašu malu, kur, ak vai, labās puses riteņi brauc aiz līnijas.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Varbūt uzreiz vajag par audi inženierri msh pasūdzēties vietējā pašvaldībā, nevis izvērst saraksti uz 100 lapām?

A šitas ir kā jāsaprot?

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

kolumbs rakstīja: Varbūt uzreiz vajag par audi inženierri msh pasūdzēties vietējā pašvaldībā, nevis izvērst saraksti uz 100 lapām?

A šitas ir kā jāsaprot?

Paprasi iedgaram....

Bet kaut kā šitā livani.lv/...

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Varbūt uzreiz vajag par audi inženierri msh pasūdzēties vietējā pašvaldībā, nevis izvērst saraksti uz 100 lapām?

Es jau gribēju, bet šamiem tur nav foruma.... Gribās jau lai tak visi Tur zina, kādi Var-oņi ir kaimiņos....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Es jau gribēju, bet šamiem tur nav foruma.... Gribās jau lai tak visi Tur zina, kādi Var-oņi ir kaimiņos....

Ahahā Kas tev tik ļoti iepatikās - ka es pa A11 virzienā uz klaipēdu nebraucu pa joslas vidu? Nebaidies, te nav rīga un cilvēki daudzmaz viens otru pazīst

P.N. Ja mana ciema mājaslapā būtu forums - nu tad man droši vien nāktos paprasīt lai to idiotismu, ko tu tur ierakstītu, izdzēš - varbūt pat nevajadzētu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Paprasi iedgaram....

Bet kaut kā šitā livani.lv/...

Es nemaz nešaubos ka daļu no jaunajiem liepājas luksaforiem pēc kāda laika izslēgs un varbūt pat novāks, un visdrīzāk bez šitādiem interneta tekstiem - tāds liktenis jau dažus luksaforus ir agrāk piemeklējis.

Latvijā kaut kā parasti vispirms saliek luksaforus un pēc tam domā vai tie tur ir vajadzīgi

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja: msh es ari agrak domaju, visi fidari, visi zhmogas un zhiidi. pasham ir jaizsitaas. dazhi to saprot 22 gadu vecumaa, citi vel pari piecdesmit un dziet to pashu dziesmu. paskaties uz i-edgaru.

Un uz šīri paskaties, msh. Viņš tomēr no šrotista ir kaut kur pakāpies. Bet tev var spīdēt palikt tajā līmenī.

Par tevi labi liecina fakts,ka aizpisies uz ārzemēm vieglās peļņas nolūkā, bet tur tevi vienkārši naher pasūtīja un visticamāk ar tādiem uzskatiem būtu dzīvojis patiltē...tāpēc jau atvilkies atpakaļ pie mammītes. Dodu visus 100%, ka viņa tev joprojām apenes mazgā...

ko tu tur dirs pamulkji. paskaties uz sevi. treknie paargaja, esi gandriz kljuvis par shrotistu dzivot iireetaa buudaa un braukt ar veciem apljurkatiem opeljiem ta nav nekada particibas zime pajolin. ja tev liekas ka esi baigais nazis un materiala zinjaa nez ko dzive esi sasniedzis, tad man ir skalji jaanjirdz.

robotbarbers Reģ.: 04.06.2009
0 0 Atbildēt

Kā es šito tofiku palaidu garām?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: P.N. Es arī pa to ceļu regulāri izbraucu normāli, tik vien ka kopš savilktas līnijas, nākas pārkāpt CSN, jo ir tikai divi veidi kā visu laiku nerullēt pa bedrēm - vai nu pa šosejas vidu, kas nav manā gaumē, vai gar pašu malu, kur, ak vai, labās puses riteņi brauc aiz līnijas.

Cik te esi stāstījis, tev bija mašīna ar leišu numuriem, tātad nodokļus par ceļiem nemaksā. Vēl nesen te klāstīji, ka tev nav naudas apskatei, attiecīgi arī auto ekspl. nodoklim, tātad tagad arī tu nemaksā.

Bet ceļus tev vajag labu labos, vai ne ?

robotbarbers Reģ.: 04.06.2009
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

msh rakstīja: P.N. Es arī pa to ceļu regulāri izbraucu normāli, tik vien ka kopš savilktas līnijas, nākas pārkāpt CSN, jo ir tikai divi veidi kā visu laiku nerullēt pa bedrēm - vai nu pa šosejas vidu, kas nav manā gaumē, vai gar pašu malu, kur, ak vai, labās puses riteņi brauc aiz līnijas.

Cik te esi stāstījis, tev bija mašīna ar leišu numuriem, tātad nodokļus par ceļiem nemaksā. Vēl nesen te klāstīji, ka tev nav naudas apskatei, attiecīgi arī auto ekspl. nodoklim, tātad tagad arī tu nemaksā.

Bet ceļus tev vajag labu labos, vai ne ?

Viņam vajag labus ceļus, lai var kvalitatīvi tupēt uz celīšiem.

Mēs mshu vnk nasapratām.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja: msh es ari agrak domaju, visi fidari, visi zhmogas un zhiidi. pasham ir jaizsitaas. dazhi to saprot 22 gadu vecumaa, citi vel pari piecdesmit un dziet to pashu dziesmu. paskaties uz i-edgaru.

Un uz šīri paskaties, msh. Viņš tomēr no šrotista ir kaut kur pakāpies. Bet tev var spīdēt palikt tajā līmenī.

Par tevi labi liecina fakts,ka aizpisies uz ārzemēm vieglās peļņas nolūkā, bet tur tevi vienkārši naher pasūtīja un visticamāk ar tādiem uzskatiem būtu dzīvojis patiltē...tāpēc jau atvilkies atpakaļ pie mammītes. Dodu visus 100%, ka viņa tev joprojām apenes mazgā...

ko tu tur dirs pamulkji. paskaties uz sevi. treknie paargaja, esi gandriz kljuvis par shrotistu dzivot iireetaa buudaa un braukt ar veciem apljurkatiem opeljiem ta nav nekada particibas zime pajolin. ja tev liekas ka esi baigais nazis un materiala zinjaa nez ko dzive esi sasniedzis, tad man ir skalji jaanjirdz.

ar ko īrēta būda sliktāka par dzīvošanu bankas dzīvoklī?

Nekur neesmu apgalvojis, ka esmu paºticis, bet dzīvoju pietiekami normāli.

PS. Man vismaz nav jāpērk humpalās kurpes, Šīrīt...Latvija ir maza, tevi visur redz un šur tur par to raksta

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šīris-humpalu kurpju valkātājs

robotbarbers Reģ.: 04.06.2009
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Šīris-humpalu kurpju valkātājs

Da lāb... šīris powera sīkaļām skaitās autoritāte... tāds tak nevar staigāt humpalās... neticu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Šīris-humpalu kurpju valkātājs

interesanti ka tad tu biezais tur dariiji, ja mani redzeji kaa es pirku kurpes. kautkaa stulbi tagad laikam sanaak

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Šīris-humpalu kurpju valkātājs

interesanti ka tad tu biezais tur dariiji, ja mani redzeji kaa es pirku kurpes. kautkaa stulbi tagad laikam sanaak

Es neko neesmu redzējis. Tas no powera, pepiņ

Bet tas jau nenozīmē, ka tu esi slikts cilvēks Pērc kaut apenes.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja: msh es ari agrak domaju, visi fidari, visi zhmogas un zhiidi. pasham ir jaizsitaas. dazhi to saprot 22 gadu vecumaa, citi vel pari piecdesmit un dziet to pashu dziesmu. paskaties uz i-edgaru.

Un uz šīri paskaties, msh. Viņš tomēr no šrotista ir kaut kur pakāpies. Bet tev var spīdēt palikt tajā līmenī.

Par tevi labi liecina fakts,ka aizpisies uz ārzemēm vieglās peļņas nolūkā, bet tur tevi vienkārši naher pasūtīja un visticamāk ar tādiem uzskatiem būtu dzīvojis patiltē...tāpēc jau atvilkies atpakaļ pie mammītes. Dodu visus 100%, ka viņa tev joprojām apenes mazgā...

ko tu tur dirs pamulkji. paskaties uz sevi. treknie paargaja, esi gandriz kljuvis par shrotistu dzivot iireetaa buudaa un braukt ar veciem apljurkatiem opeljiem ta nav nekada particibas zime pajolin. ja tev liekas ka esi baigais nazis un materiala zinjaa nez ko dzive esi sasniedzis, tad man ir skalji jaanjirdz.

ar ko īrēta būda sliktāka par dzīvošanu bankas dzīvoklī?

Nekur neesmu apgalvojis, ka esmu paºticis, bet dzīvoju pietiekami normāli.

PS. Man vismaz nav jāpērk humpalās kurpes, Šīrīt...Latvija ir maza, tevi visur redz un šur tur par to raksta

ja tu par mani, nedzivoju bankas dzivokli, dzivokli es nopirku par savu sapelnito un sakrato naudu.

un ja ari eju uz humpalam, tad tur mani aizvelk sieva, vina iet visos veikalos pec kartas un ja vina saka ka rekur tev ir kautkas un davai perc, tad es ari perku, man neparak interese lupatas.

bet jaa tu tachu visu laiku baaz visiem cik tu esi turigs, bet kadi parejie bomzi, ar kadiem shrotiem braukaa. regulari te lielies ar saviem luzniem, salicis internetaa bildes. rekads man dzhips, rekads man mocis. rekur es tagad brauksu celjojumaa.

dziivee ta mes visi zinam kads tu esi, pajolins ar stulbu smaidu kursh uztaisas par lielaku nekaa patiesiba ir

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

robotbarbers rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Šīris-humpalu kurpju valkātājs

Da lāb... šīris powera sīkaļām skaitās autoritāte... tāds tak nevar staigāt humpalās... neticu.

Kāda tur autoritāte, parasts pedārs.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti