brauciens uz Lietuvu pēc auto

marchuks1987 Reģ.: 26.07.2012

Vai tas ir reāli, iegādāties auto Lietuvā, Latvijā nepārregistrēt, ikdienā pa LV braukt ar LT numuriem un tehn. apsk. katru gadu iziet Lietuvā?

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..34
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

fcuk, voldim dzīvokli par puscitronu un deksis tūlīt ar savu galu aizrīsies, stāstot ka es esmu skaudīgs un nerubīju fišku kā ir smuki un pareizi....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: fcuk, voldim dzīvokli par puscitronu un deksis tūlīt ar savu galu aizrīsies, stāstot ka es esmu skaudīgs un nerubīju fišku kā ir smuki un pareizi....

Nekā nebija. Pusmiljons ir krietni pārsālīts, tāpat kāUlmanin mašīnas noma mēnesī 1100 ls ir maucība.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Tad kurā mirklī ir pareizi un kurā nē?

Kādas pareizas vadlīnijas iezīmē, lai lumpens zin uz kurieni durt a to neko vairāku par kārtīgu anālo atveri te nevar ieraudzīt...

Un mēģini iestāstīt, ka tā ir kārtējā gaudošana, par kārtējo "sīkumu"....

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Tie kas sēž pie siles, tie barojās...

tā tas vienkārši notiek..

un nesaki, ka ja Tu tur sēdētu, tad nebarotos..

nevaig..

ja es tur tiktu, tad arī visām āšpadsmit sievasmātēm saceltu vasarnīcas..

jo saprastu ka otra man tāda iespēja nebūs..

kā pret to cīnīties..

nu lūk tas jau ir cits jautājums..

šajā kontestā man patīk Repšes piegājiens

"sametiet man ļimonu un es nezagšu"

tik žēl ka no tā nekas nesanāca...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

un nesaki, ka ja Tu tur sēdētu, tad nebarotos..

nevaig..

...

Nezinu....

man ar vadoni klātienē, bija diskusija par šo:

Viņa arguments bija, tad ej politikā un maini to, manējais, man mamma mācīja, ka zagt nav labi, tāpēc normāls cilvēks tajā mēslu kastē nelīdīs...

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Sviestnesis rakstīja:

un nesaki, ka ja Tu tur sēdētu, tad nebarotos..

nevaig..

...

normāls cilvēks tajā mēslu kastē nelīdīs...

nu un tieši tāpēc mēs esam tur..

kur esam....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Saproti, tagad katra iestāde uzskata par pienākumu uzcept savu ētikas kodeksu...

Interesanti vai tad kad šīs iestādes tapa, ja tie 10 baušļi netiktu rakstītiuz papīra (kas cilvēkam tiek iebarots ar mātes pienu) mums dzīvotos labāk?

Latvija ir maziņa valstele un tad kad viņa atkārtoti tapa, ja katrs būtu vienkārši darījis savu darbu (bez tā ka man vairāk vajag kā kaimiņam) mēs tagad ar savām tranzīta iespējām dzīvotu labāk, kā kāda EU pundurvalstele un nah mums nevajadzētu kaut kādu jevrosajuzu...

Varētu katram jaundzimušajam pilsonim izejot no dzemdību nama nolikt uz galda čeku....

A bija visādi "veiklie darboņi" (cepures nēsātāji, puķu tirgoņi un tml) kuri šo rozā sapni satina rullī un ievadīja....

Kaut kā tā....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Un pa lielam, ne es, ne tu, ne tas bauskas pajoliņš nespēj kaut ko ietekmēt....

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Chankaishi rakstīja:

Deelj shitaadiem tekstiem man Deksters patiik!

iepazīsties ar viņu dabā, ne par kapeiku labāks par mani, tevi, Pirmo... tāds pats nīdētājs, apčakarētājs utt, te viņš cenšas šīri savaldzināt....

Par mani labaaks nav neviens! tas nu ir fakts!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kādas pareizas vadlīnijas iezīmē, lai lumpens zin uz kurieni durt a to neko vairāku par kārtīgu anālo atveri te nevar ieraudzīt...

Ko nu kurš redz, tas viņam arī ir.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: man mamma mācīja, ka zagt nav labi, tāpēc normāls cilvēks tajā mēslu kastē nelīdīs...

Kāpēc mēslu kaste uzreiz? Ja īpašnieks ( Latvijas tauta) ļauj, kāpēc nesashēmot kaut ko?

Jā, zagt nav labi. Bet,jā, arī pamest dārgumus nepieskatītus tā kā nevajadzētu.

Bet latvieši pameta ..

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

A bija visādi "veiklie darboņi" (cepures nēsātāji, puķu tirgoņi un tml) kuri šo rozā sapni satina rullī un ievadīja....

Lūk šis tavs teksts visprecīzāk parāda lumpeņa dabu.

'Man visu atņēma, ko nu, viss ir tik slikti'

Sekli.

Un, cik man tapis skaidrs, tad šitie 'viss ir slikti' teksti nāk no indivīdiem, kuri paši sev muti nomazgāt nav spējīgi. Kamēr kāds kaut ko dod,tikmēr ir labi,kā jāsāk kustināt pakaļa, tā uzreiz kaimiņa jaunākais auto kož acīs.

Tas tā ir, Janka... diemžēl. Kamēr tev bija kontā lielā nauda no mantojuma, tu nezināji ko ēst un ko pirkt. Kad izbeidzās (izpļepērējās) ,uzreiz nāk teksti 'cik viss slikti'.

Tā es to redzu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

blā, cik udri tas deksters runā

varbūt ievēlam jamo par prezidentu? varbūt tad būs latvijā Laimes Lācis?

latvija kļūs par vispasaules akumulatoru centru (kautvai)

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Yetti rakstīja: man mamma mācīja, ka zagt nav labi, tāpēc normāls cilvēks tajā mēslu kastē nelīdīs...

Kāpēc mēslu kaste uzreiz? Ja īpašnieks ( Latvijas tauta) ļauj, kāpēc nesashēmot kaut ko?

Jā, zagt nav labi. Bet,jā, arī pamest dārgumus nepieskatītus tā kā nevajadzētu.

Bet latvieši pameta ..

Bet vai Jūs pats gadījumā nepārtiekat no šiem latviešu (valsts) pamestajiem dārgumiem?

Citiem vārdiem. vai Jūs neiedzīvojaties uz valsts dārgumu (resursu) rēķina?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pa lielam, man ir pokui, ka vadoņa čoms vismaz pēdējā vilcienā paspēja ielekt.... vanonc jau nebrauc uz āfriku to kāpostu tērēt..... pērk roltonus pašmāju spicē

vienīgais bišķi kremt, ka uz angliju to kāpostu aizved, pērk salauztus ekskavātorus

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Jā, zagt nav labi. Bet,jā, arī pamest dārgumus nepieskatītus tā kā nevajadzētu.

Bet latvieši pameta ..

Bet vai Jūs pats gadījumā nepārtiekat no šiem latviešu (valsts) pamestajiem dārgumiem?

Citiem vārdiem. vai Jūs neiedzīvojaties uz valsts dārgumu (resursu) rēķina?

Takšu protams!! Par Rojāļa kasti nopihvatizēja iestrādātu purvu, un pašreiz plūc no tā labumus. Pats nav ne vienu cm2 jaunu platību iestrādājis. Toties citus māca!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Yetti rakstīja: man mamma mācīja, ka zagt nav labi, tāpēc normāls cilvēks tajā mēslu kastē nelīdīs...

Kāpēc mēslu kaste uzreiz? Ja īpašnieks ( Latvijas tauta) ļauj, kāpēc nesashēmot kaut ko?

Jā, zagt nav labi. Bet,jā, arī pamest dārgumus nepieskatītus tā kā nevajadzētu.

Bet latvieši pameta ..

Bet vai Jūs pats gadījumā nepārtiekat no šiem latviešu (valsts) pamestajiem dārgumiem?

Citiem vārdiem. vai Jūs neiedzīvojaties uz valsts dārgumu (resursu) rēķina?

Nē.

Bet tavs namjoks ir klasiski latvisks.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Nortel rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Jā, zagt nav labi. Bet,jā, arī pamest dārgumus nepieskatītus tā kā nevajadzētu.

Bet latvieši pameta ..

Bet vai Jūs pats gadījumā nepārtiekat no šiem latviešu (valsts) pamestajiem dārgumiem?

Citiem vārdiem. vai Jūs neiedzīvojaties uz valsts dārgumu (resursu) rēķina?

Takšu protams!! Par Rojāļa kasti nopihvatizēja iestrādātu purvu, un pašreiz plūc no tā labumus. Pats nav ne vienu cm2 jaunu platību iestrādājis. Toties citus māca!

Labs šunels, sen nebiji parādījis savu stulbumu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i-edgaram vienkarshi kremt, ka kads sev ir iestadijis naudas koku, bet pasham jasezh uz sausinjiem. nenovidigais vecais krakjis.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: i-edgaram vienkarshi kremt, ka kads sev ir iestadijis naudas koku, bet pasham jasezh uz sausinjiem. nenovidigais vecais krakjis.

Pēc sevis spried pajoliņ??

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Tātad tas, kurš nozērt mežu peļņai ir sliktais, bet tas, kurš norok un pārdod kūdru peļņai ir labais?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja: i-edgaram vienkarshi kremt, ka kads sev ir iestadijis naudas koku, bet pasham jasezh uz sausinjiem. nenovidigais vecais krakjis.

Pēc sevis spried pajoliņ??

prichom es tur? tu tak jau kuro reizi vinam uzdirs pa to kudraspurvu un rojaalja kasti. jau pratins ir tiktali izkuukots, ka vairs neatceries ko pats pirms paris stundam rakstiiji?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

iņčiņers pac pēc ministrijas pavēles samainīja visu līvānu stikleni pret diviem krievu pastūžiem, kilo speķa un brāgas kannu

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: jau pratins ir tiktali izkuukots, ka vairs neatceries ko pats pirms paris stundam rakstiiji?

Ja tu mācētu lasīt, tad varētu mēģināt atcerēties kādā sakarībā! Bet tā kā nemāki, tad paļutini vien tālāk.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: iņčiņers pac pēc ministrijas pavēles samainīja visu līvānu stikleni pret diviem krievu pastūžiem, kilo speķa un brāgas kannu

Sveiciens bērnudārzam!!! Ko vēl saceresi?

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..34
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti