brauciens uz Lietuvu pēc auto

marchuks1987 Reģ.: 26.07.2012

Vai tas ir reāli, iegādāties auto Lietuvā, Latvijā nepārregistrēt, ikdienā pa LV braukt ar LT numuriem un tehn. apsk. katru gadu iziet Lietuvā?

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..34
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a ko???? Tiešām arī nokautais skorpis no turienes???? Man likas, ka jams nāca no māju kombināta likvidācijas procesa....

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: a ko???? Tiešām arī nokautais skorpis no turienes???? Man likas, ka jams nāca no māju kombināta likvidācijas procesa....

Tak nē - izgrieza ārā no bioķīmiskās rūpnīcas siltumtrases.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

katrā gadījumā mans tejsts ir pulka adekvātāks par tavu.... Neko tu nezini par to purvu... Dirs tikai...

Jo vadonim nekāda purva nav, purvs ir čomam... Vadons tur šancē par priekšstrādnieku.... Bet tev skorpis ira... Un vēl vairāk.... Ja vadoņam būtu bijuse rojāla kaste, kuj jamais būtu tunājams... Kostu bezprabudna....

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja: kāpēc nevar rekonstruēt kādu ielu???

Priecājieties, ka vēl nerekonstruē!!!

....

Grūti saprast?? ....

.... Sašaurināja pilnīgi visas ielas un trotuārus katastrofāli!

lūk šo man ir grūti saprast? par dumju sevi nesauktu, kaut vai tāpēc, ka augstskolas diplomu par sekmēm piešķīra.

Ja vari, tad izskaidro, kas Jums Līvānos uz ielas rekonstrukcijas rēķina paplašina mājokļus?

vai arī kāds uzbliež mājas dubultā, zem viena numura 2gab?

Kur palika nekustamais, ko ieguva sašaurinot ielu un trotuāru?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja: kāpēc nevar rekonstruēt kādu ielu???

Priecājieties, ka vēl nerekonstruē!!!

....

Grūti saprast?? ....

.... Sašaurināja pilnīgi visas ielas un trotuārus katastrofāli!

lūk šo man ir grūti saprast?

Nu tak atbrauc un apskaties!! Kamēr vēl visi "rekonstrukcijas" darbi nav pabeigti. Pietiks ja aplūkosi kā tie sašaurināta galvenā iela. Vēl jau ir strēmele palikusi no soc laiku plašumiem.

Kamēr nespēsi atraut savu pakaļu no klubkrēsla, tikam neko nespēsi saprast kas kur dabā ir "paveikts".

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

krix rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja: kāpēc nevar rekonstruēt kādu ielu???

Priecājieties, ka vēl nerekonstruē!!!

....

Grūti saprast?? ....

.... Sašaurināja pilnīgi visas ielas un trotuārus katastrofāli!

lūk šo man ir grūti saprast?

Nu tak atbrauc un apskaties!! Kamēr vēl visi "rekonstrukcijas" darbi nav pabeigti. Pietiks ja aplūkosi kā tie sašaurināta galvenā iela. Vēl jau ir strēmele palikusi no soc laiku plašumiem.

Kamēr nespēsi atraut savu pakaļu no klubkrēsla, tikam neko nespēsi saprast kas kur dabā ir "paveikts".

varbūt aizbraukšu ar, jo uz Neretu būs tuvākajās dienās jāaizskrien.

Bet izstāsti ko būvē uz tās ietaupītās joslas? Uz ko man skatīties un brīnīties?

Jo kaut kam ir jāpaliek pāri, ja reiz iela šaurāka un trotuārs arī?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

Bet izstāsti ko būvē uz tās ietaupītās joslas? Uz ko man skatīties un brīnīties?

Jo kaut kam ir jāpaliek pāri, ja reiz iela šaurāka un trotuārs arī?

Smuku zālīti audzē!!!!!

Kā tādu obočinu pa galvenās ielas abām malām likvidē pilnīgi - paaugsta apmale un iesēta zālīte, trotuārs tiek sašaurināts un reāli atstāts tikai vienā ielas pusē, jo otrā slejas masveida uzstādītās zīmes "veloceliņš". Pa "jauno" trotuāru diez vai divi bērnu ratiņi spēs samainīties!

Masveidā sašaurinātās ielas pēkšņi kļūst par vienvirziena ielām!! Nekad neviena iela visā pilsētas vēsturē nebija tik šaura, lai tajā būtu jāierobežo satiksme līdz vienvirziena ielai!! Ir vispār paradokss - viena iela vienvirziena ir apaļi 10 METRI garumā!!! Kaut iela ir vismaz 300 m gara!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

Jo kaut kam ir jāpaliek pāri, ja reiz iela šaurāka un trotuārs arī?

Droši vien ka kādam jau kaut kas paliek pāri, bet ne pilsētai, ne tās iedzīvotājiem, un ne jau ielai!

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

krix rakstīja:

Jo kaut kam ir jāpaliek pāri, ja reiz iela šaurāka un trotuārs arī?

Droši vien ka kādam jau kaut kas paliek pāri, bet ne pilsētai, ne tās iedzīvotājiem, un ne jau ielai!

Nosauc man to ielu, es tiešām gribu to redzēt. nepažēlošu un nodedzināšu lieku kannu dīzeli, lai varētu tādu brīnumu ieraudzīt.

Mājas paliek kur būvētas, ielu un trotuāru sašaurina, un pāri nepaliek ne zemes pleķītis.

Njā, spēcīgi. Tā ir jāprot nozagt.

Un ja Līvānos to prot, tad, ne velti Tu raudi par valdību, kas visu nozagusi...

Bet ielas nosaukumu pasaki, jo vienā ziņā es esmu stulbs - neatšķiru vietējo tā dēvētās galvenās ielas no citām viņu pilsētas ielām. Tāpēc cenšos lietot ielu nosaukumus, vismaz tos, kas kartē atzīmēti.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

"Rekonstrukcijas" gara darbus ar totālo sašaurināšanau var redzēt no Rīgas iebraucot pilsētā no sākuma līdz tiltam pāri Dubnai. Kā reiz pirms tilta ir Smilšu iela ar super puper garo vienvirziena ielas posmu!! Iesaku braukt līdz tiltam pār Dubnu, pirms paša tilta nogriezties pa kreisi, tad pabraukt zem dzelzcceļa tilta (arī totāls gara darbs, jo nošaurinājās tik tāl, ka pat spoguli nācās uzlikt. Tad pabraukt drusku, apgriezties un braukt atpakāl ar 10 KM/ST (!!!!!!!!!!!!!!!!) pēc visām zīmēm. Nonāksi akurāt uz Smilšu ielas... uzbraucot pakalniņā vari pat apstāties un pabrīnīties par salikto zīmju lērumu un lērumu. Aizbraucot līdz ielas galam iečeko kādā veidā ir jāapstājas, lai mēģinot griezties pa kreisi (uz Daugavpils pusi) var palaist transportu kas grib iegriezties šajā ielā no Daugavpils puses!

Šitādu barkadu es pat komiksos vēl nebiju redzējis!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

paķer līdzi normālu ķinokameru un varēsi ielikt kaut kur netā kā bardaka kalngala piemēru.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

vēl iz vēstures.

To brauktuvi zem dzelzceļa tilta uzbūvēja paši iedzīvotāji saviem spēkiem, neprasot no komunistu izpildkomitejām ne kapeiku, jo savādāk lai nokļutu dzelzceļa otrajā pusē bija jābrauc lieki 4 km apkārt puspilsētai. Uzbūvēja pietiekami platu, tā ka GAZ-52 ar Žigulīti varēja pamainīties tieši zem tilta apakšas. Kas ir palicis pēc "uzlabojumiem" redzēsi pats. Un padomā kā samainīsies divi nelieli miniveni!??

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Tātad tas, kurš nozērt mežu peļņai ir sliktais, bet tas, kurš norok un pārdod kūdru peļņai ir labais?

??? kur esko tādu esmu teicis???

Eu, varbūt pietiks beidzot tik šķidri dirst?? Visapkārt vieni vienīgi sūdi no jums, biedri komunisti.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

iEdgar, cik kuņģa čūlas tu esi pārdzīvojis?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: vēl iz vēstures.

To brauktuvi zem dzelzceļa tilta uzbūvēja paši iedzīvotāji saviem spēkiem, neprasot no komunistu izpildkomitejām ne kapeiku, jo savādāk lai nokļutu dzelzceļa otrajā pusē bija jābrauc lieki 4 km apkārt puspilsētai. Uzbūvēja pietiekami platu, tā ka GAZ-52 ar Žigulīti varēja pamainīties tieši zem tilta apakšas. Kas ir palicis pēc "uzlabojumiem" redzēsi pats. Un padomā kā samainīsies divi nelieli miniveni!??

Padomju okupācijas laiku pašdarinātie objekti jau nu gan ir īstie, pēc kuriem jāmēra. Aizgāja divi Vaņkas un Jurčiks , kaut ko sabēra un nu tam mūžos būs jāstāv un jātop apbrīnotam.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: iEdgar, cik kuņģa čūlas tu esi pārdzīvojis?

No dekstera par dakteri pārtapi??

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Padomju okupācijas laiku pašdarinātie objekti jau nu gan ir īstie, pēc kuriem jāmēra. Aizgāja divi Vaņkas un Jurčiks , kaut ko sabēra un nu tam mūžos būs jāstāv un jātop apbrīnotam.

Ne tikai švaki tu zini tos laikus, bet vispār zināt negribi! Toties rieties gan māki pietiekami labi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Padomju okupācijas laiku pašdarinātie objekti jau nu gan ir īstie, pēc kuriem jāmēra. Aizgāja divi Vaņkas un Jurčiks , kaut ko sabēra un nu tam mūžos būs jāstāv un jātop apbrīnotam.

Ne tikai švaki tu zini tos laikus, bet vispār zināt negribi! Toties rieties gan māki pietiekami labi.

Nu, par riešanos gan būtu paklusējis...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Padomju okupācijas laiku pašdarinātie objekti jau nu gan ir īstie, pēc kuriem jāmēra. Aizgāja divi Vaņkas un Jurčiks , kaut ko sabēra un nu tam mūžos būs jāstāv un jātop apbrīnotam.

Ne tikai švaki tu zini tos laikus, bet vispār zināt negribi! Toties rieties gan māki pietiekami labi.

Labi zinu, kas un kā tad notika, it sevišķi, ja tu piemini 'paši uztaisīja' .

Komuņagu sistēma kaut ko, izņemot kosmosu un armijas bruņojumu, kaut ko taisīja kvalitatīvu??

Kur teikts,ka tām ielām tavos Ļīvāņos jābūt tik platām? Lai padlaiku šoferīši pālī ar gaziku var nesāties? Visur, kur tiek pārbūvēti ceļi un ielas, gana labs platums tiek izveidots, lētāk maksā ceļš un priekš kam asfaltēt lieku metru,ja pa to nebrauc??

Aizbrauc uz valstīm, kuras pielūdz un apskaties tur apļu lielumus un ielu platumus un tad pūt taisnus ragus.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: iEdgar, cik kuņģa čūlas tu esi pārdzīvojis?

No dekstera par dakteri pārtapi??

Nē,protams, bet esmu lasījis, ka šitāda ta negatīva attieksme pret visu pie tā var novest.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Padomju okupācijas laiku pašdarinātie objekti jau nu gan ir īstie, pēc kuriem jāmēra. Aizgāja divi Vaņkas un Jurčiks , kaut ko sabēra un nu tam mūžos būs jāstāv un jātop apbrīnotam.

Ne tikai švaki tu zini tos laikus, bet vispār zināt negribi! Toties rieties gan māki pietiekami labi.

Labi zinu, kas un kā tad notika, it sevišķi, ja tu piemini 'paši uztaisīja' .

Komuņagu sistēma kaut ko, izņemot kosmosu un armijas bruņojumu, kaut ko taisīja kvalitatīvu??

Kur teikts,ka tām ielām tavos Ļīvāņos jābūt tik platām? Lai padlaiku šoferīši pālī ar gaziku var nesāties? Visur, kur tiek pārbūvēti ceļi un ielas, gana labs platums tiek izveidots, lētāk maksā ceļš un priekš kam asfaltēt lieku metru,ja pa to nebrauc??

Aizbrauc uz valstīm, kuras pielūdz un apskaties tur apļu lielumus un ielu platumus un tad pūt taisnus ragus.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nē nu gan patiesi dumjš tu esi! Vispirms izlasi, tad spriedelē! Nevis apspried savus izdomājumus. Tev nav ne vismazākās nojausmas par ko iet runa, bet bārsties ar pamācībām! Viļņas partijas skolā šo iemācīja??

p.s. Esmu bijis arī ārpus LV pat braucis pie stūres un esmu redzējis kādas tur ir ielas.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: esmu lasījis,

Nu piseC - izrādās šad tad arī lasī!!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja: a ko???? Tiešām arī nokautais skorpis no turienes???? Man likas, ka jams nāca no māju kombināta likvidācijas procesa....

Tak nē - izgrieza ārā no bioķīmiskās rūpnīcas siltumtrases.

Vai tik no turienes neizgrieza ārā tevi, no tās bioķīmiskās trubas.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Nē nu gan patiesi dumjš tu esi! Vispirms izlasi, tad spriedelē! Nevis apspried savus izdomājumus. Tev nav ne vismazākās nojausmas par ko iet runa, bet bārsties ar pamācībām! Viļņas partijas skolā šo iemācīja??

p.s. Esmu bijis arī ārpus LV pat braucis pie stūres un esmu redzējis kādas tur ir ielas.

Tad jau tu būsi redzējis provinces pilsētiņu ielu platumu tur, vai ne, pie stūres bijušais ?

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..34
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti