brauciens uz Lietuvu pēc auto

marchuks1987 Reģ.: 26.07.2012

Vai tas ir reāli, iegādāties auto Lietuvā, Latvijā nepārregistrēt, ikdienā pa LV braukt ar LT numuriem un tehn. apsk. katru gadu iziet Lietuvā?

 
1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..34
taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Neesmu ķīmiķis,lai šito tavu aprakstu atzītu par pareizu vai nepareizu.

Taču domājams, ka tehnoloģijas ir gājušas krietni uz priekšu kopš tavām studiju gaitām un tagad daudz kas notiek citādi. Tvaika lokomotīves arī sen ir muzejos.

Un kāpēc tava sapratne par procesu vadību ražotnēs balstās uz pohainiem vīrukiem ? Tāpēc, varbūt,ka tikai tāda ir tava pieredze ?

Aizbrauc, piemēram, uz Ekoostas cehiemun palūkojies, cik tur pohaini vīruki uzrauga ķīmiskus procesus

Un ši ir viena no labām lietām iekš ES, ka prasības ir jāpilda. Un dabu piesārņot nedrīkst.

Tākā es esmu drošs, ka to rūpnīcu tur var likt un nekāds ļaunums,lielāks par tavu sapujušā skorpja dvaku, nebūs.

Varbūt tomēr kādu nopietnāku rūpnīcu?

Un atkal tukša pļek pļek nepārbaudot faktus. Reku visnotaļ cienijamai Bams linku uz bildīti ielika Berne- mūsdienas.

tf1.mosfont.ru/...

tvaika tramvajs. Un Rīgā šķirptabas stacijā ir tvaika lokomotīves darba kārtībā un ja nemaldos āraišos arī.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

NU tiu jau par fūrēm labākajā gadījumā tikai guglē bildīti esi redzējis - visas tavas zināšanas.

Nūū atšķirībā no Tevis man ir štengrāka vad. apl. un nepabeigta CE kategorija. Ik pa brītiņam nākas ar fūrēm pabraukāties, ties ne pa koplietošanas ceļiem....

Tā ka nadirs.....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Tad izrādās ka dāņu slavenās cūkaudzētavas smird desmitiem reižu spēcīgāk, kā vecās kolhozu laiku fermas.

ej nu ej, kas to izmērīja? Gaudojoši ļetrak-tūdaliņi?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja: Reku visnotaļ cienijamai Bams linku uz bildīti ielika Berne- mūsdienas.

tf1.mosfont.ru/...

tvaika tramvajs. Un Rīgā šķirptabas stacijā ir tvaika lokomotīves darba kārtībā un ja nemaldos āraišos arī.

??? tu filtrēko izlasi ? Tas ko, nav muzejs ??

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

ej nu ej, kas to izmērīja? Gaudojoši ļetrak-tūdaliņi?

Eu tūdaliņ!! Palūko kādā neorganiskās ķīmijas grāmatiņā kas veidojas reaģejot sērska'bei ar dzeramo vai kalcinēto sodu. Nebrīnies ka uziesi tādu caurejas brīnumlīdzekli jkā Nātrija sulfāts (glaubersāls). Tas ir galaprodukts ko rietumnieki uzskata par "nekaitīgu".

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: nepabeigta CE kategorija. Ik pa brītiņam nākas ar fūrēm pabraukāties,

Ei, nu ei!! Fūrēs spīdīgās podziņas ar sanāk pagrozīt? Pļeksti vien tālāk savus dzēruma murgus.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Sērskābei eraģejot ar kaļķlu pienu veidojas kalcija sulfāts = Ģipsis!!!!!!!!!!

Tad ko tu gribi galā redzēt??? Ģipsi vai glaubersāli??

Umņiks kujeva!

Pirms aptirst citus kaut paskaties par ko iet runa!! Sociālisma laikā neko nejēdza..... Nu i glups - šitādu aunu dēļ arī rietumnieki mierīgi var visu savu šmuci sagāzt latvijā.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja: nepabeigta CE kategorija. Ik pa brītiņam nākas ar fūrēm pabraukāties,

Ei, nu ei!! Fūrēs spīdīgās podziņas ar sanāk pagrozīt? Pļeksti vien tālāk savus dzēruma murgus.

Nezinu tajās ar kurām esmu braukājis nebija spīdīgu, visas bija melnas

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Sērskābei eraģejot ar kaļķlu pienu veidojas kalcija sulfāts = Ģipsis!!!!!!!!!!

Tad ko tu gribi galā redzēt??? Ģipsi vai glaubersāli??

Umņiks kujeva!

Pirms aptirst citus kaut paskaties par ko iet runa!! Sociālisma laikā neko nejēdza..... Nu i glups - šitādu aunu dēļ arī rietumnieki mierīgi var visu savu šmuci sagāzt latvijā.

Starp citu Latvija jāraksta ar lielo sakuma burtu.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Nezinu tajās ar kurām esmu braukājis nebija spīdīgu, visas bija melnas

Tad jau sūdīgi!! Tu nezināji kuru spiest, jo esi radis tikai pie spīdīgām??

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

ej nu ej, kas to izmērīja? Gaudojoši ļetrak-tūdaliņi?

Eu tūdaliņ!! Palūko kādā neorganiskās ķīmijas grāmatiņā kas veidojas reaģejot sērska'bei ar dzeramo vai kalcinēto sodu. Nebrīnies ka uziesi tādu caurejas brīnumlīdzekli jkā Nātrija sulfāts (glaubersāls). Tas ir galaprodukts ko rietumnieki uzskata par "nekaitīgu".

Čurulāci, es par fermām jautāju.

Mana bērnība un jaunība pagāja vienā no lielākajiem LPSR kolhoziem ''Uzvara'' . Smirdēja visās malās, virca tecēja pa upi un visiem grāvjiem bez maz.

Tagad, oi, tagad nevar, tagad smird 10x vairāk. Uz kāda pamata tagad smird vairāk, ko??

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

lasu un smejos, laba diskusija

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

iEdgar, man ir A BE CE kategorijas, es palūkojos tās tavas Līvāņu bildes, neredzu vietu, kur tur kas sprūst vai plīst un kur nevar Golfi samainīties.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Čurulāci, es par fermām jautāju.

Mana bērnība un jaunība pagāja vienā no lielākajiem LPSR kolhoziem 'Uzvara' . Smirdēja visās malās, virca tecēja pa upi un visiem grāvjiem bez maz.

Tagad, oi, tagad nevar, tagad smird 10x vairāk. Uz kāda pamata tagad smird vairāk, ko??

Neraudi - mana vectēva dzimto māju tiešā tuvumā atradās cūku, govju un teļu fermas, pie kam divas pirmās tieši pie pagalma robežas. Tā ka ļoti labi zinu kas kur smird, kas nē. Pie kam tuvējā ezerā visu laiku vēžus kā ķēra, tā ķer vēl šodien - tā ka sūdainā kolchozā tu rukāji.

A no kurienes smird paprasi dāņiem, ja pats nezini.

Kakulāci - pirmīt par ķīmiju mani aprēji!! Jau paspēji aizmirst??

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: iEdgar, man ir A BE CE kategorijas, es palūkojos tās tavas Līvāņu bildes, neredzu vietu, kur tur kas sprūst vai plīst un kur nevar Golfi samainīties.

Nu bet tu tak nebrauc ar skorpi... No skorpja viss labak redzams....

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: iEdgar, man ir A BE CE kategorijas, es palūkojos tās tavas Līvāņu bildes, neredzu vietu, kur tur kas sprūst vai plīst un kur nevar Golfi samainīties.

Lasīt iemācies - ar to fuflogonu būs jautrāk kopā iet uz sagataviošanas kursiem!

i_edgars rakstīja: Kamēr nepacelsi savu resno pakaļu un reāli neapskatīsies kas tur dabā, nevis vecā gugles lapā ir sastrādāts.

Gūgle no 2011.09. neko nerādza no tā ko "rekonstruē" PAŠLAIK!

Nu gan tizlenis. Kā auns uz jauniem vārtiem. ...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

DekstersFF rakstīja: iEdgar, man ir A BE CE kategorijas, es palūkojos tās tavas Līvāņu bildes, neredzu vietu, kur tur kas sprūst vai plīst un kur nevar Golfi samainīties.

Nu bet tu tak nebrauc ar skorpi... No skorpja viss labak redzams....

Nu jā, tas ir baigi platais un pakaļa velkas līdzi ,atkārusies. Tam ar droši vajag E kategoriju.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Nu bet tu tak nebrauc ar skorpi... No skorpja viss labak redzams....

Kas ir ko, fuflogon - no klubkrēsla visu jau apskatījies?? Tik resnu pakaļu ataudzējis, ka vairs pacelt nevar?!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

iEdgar,palasīji to vācu saitu par svina pārstrādi Vācijā?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Tur nav tehnisku problēmu sadrupināt to mēslus, bet gan pamatīgas ķīmiskas problēmas, kā to visu neitralizēt, pie kam lai nebūtu apkārtējiem iedzīvotājiem jāvemj!

Tā "netitralizācijas" parodija ar dzeramo sodu ir pilnīgākais fufels.

1. Kādas ir tās ķīmiskās problēmas?

2. Kāda ir labāka neitralizācija, ar ko ?

Aizmirsi ko pats satirsi???

Tad ko tu gribi galā redzēt??? Ģipsi vai glaubersāli??

Umņiks kujeva!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Tur nav tehnisku problēmu sadrupināt to mēslus, bet gan pamatīgas ķīmiskas problēmas, kā to visu neitralizēt, pie kam lai nebūtu apkārtējiem iedzīvotājiem jāvemj!

Tā "netitralizācijas" parodija ar dzeramo sodu ir pilnīgākais fufels.

1. Kādas ir tās ķīmiskās problēmas?

2. Kāda ir labāka neitralizācija, ar ko ?

Aizmirsi ko pats satirsi???

Tad ko tu gribi galā redzēt??? Ģipsi vai glaubersāli??

Umņiks kujeva!

Zini, man ir vienalga, kaut vai tur ārā nāks cukura vate vai kazas siers, lai cilvēki strādā.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Zini, man ir vienalga, kaut vai tur ārā nāks cukura vate vai kazas siers, lai cilvēki strādā.

Tad ko tirs un kasies??? Tā pat no ķīmijas pamatlikumiem neko nejēdz un negribi jēgt. Ja nezini, tad vismaz paklusē nu sevi nepataisi par vēl lielāku stulbeni kā esi.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Zini, man ir vienalga, kaut vai tur ārā nāks cukura vate vai kazas siers, lai cilvēki strādā.

Tad ko tirs un kasies??? Tā pat no ķīmijas pamatlikumiem neko nejēdz un negribi jēgt. Ja nezini, tad vismaz paklusē nu sevi nepataisi par vēl lielāku stulbeni kā esi.

Nu vot tā...

Bet tāpēc jau es tādam zinātniekam ,kā tu,prasu un stāstu- redz kur links, Vācijā pārstrādā baterijas. Tu domā,ka spaiņos lej un kaisa pulveri pa virsu ?

Nevar beigās sanākt tomēr,ka tu esi tas, kurš ņefiga nejēdz??

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Nu vot tā...

Kārtējo reizi tu neko neesi lasījis, bet tirs par desmit mēmajiem.

Dajoš tālāk pļūtīšanas sēruju.

1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..34
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti