ceļu remonti jevropā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003

tā, vai kāds ir braucis pēdējo nedēļu laikā uz jerožopu....

interesē pēc iespējas ātrāk aizbraukt līdz varšavai un ņifigā negribās trāpīt uz ceļu remonta ātruma ierobežojumiem

 
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nu taču brauc, kas liedz?? Ir vaļā līdz pat DE.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Nu tuvākais ir no praktiski robežas līdz gandrīz Panevēžai- viens vienīgs 50kmh ar retu posmu 70 kmh, apdzīt aizliegts.... tiesa tos ierobežojumus nez kapēc vairāk ievēro braucēji ar LV nummuriem

Nu bet FR un CēPē taja posmā praktiski nav....

Ja kas, LT FR ņem no +17kmh... ziņas no turienes draiveriem

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Nu tuvākais ir no praktiski robežas līdz gandrīz Panevēžai- viens vienīgs 50kmh ar retu posmu 70 kmh, apdzīt aizliegts.... tiesa tos ierobežojumus nez kapēc vairāk ievēro braucēji ar LV nummuriem

Nu bet FR un CēPē taja posmā praktiski nav....

Ja kas, LT FR ņem no +17kmh... ziņas no turienes draiveriem

Pirms 4 dienām tieši tā arī bija.

LT teritorijā gāja raiti.

Lielākā stāvēšana bija LV posmā Rīga-Ķekava.

Līdz Augustowai nekādi citi remonti nebija.

P.S. es arī kādu brīdi mēģināju to LT ierobežojumu +/- ievērot, bet, kad man 5 min laikā izveidojās tāda aste, kam galu nevar redzēt, uzspļāvu visam un gāju kā visi ar +30

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Nu taču brauc, kas liedz?? Ir vaļā līdz pat DE.

bļā, vadon, kuļīš dristi????

tepat pie rīgas ir remonts, kura dēļ kavējas bauskas autobusi

kālab lai kas līdzīgs nebūtu tālāk

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pieļauju, ka tāds pāķis kā Pirmais ir informēts, kas notiek Latvijā. Un, galu galā, tev tāpat tur jānonāk, kāda šķirba, kur tu sēdēsi-Polijā vai Lietuvā?

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Pirms pusotra mēn. tur braucu ar velo. Remonti tiešām tikai pirms Panevēžiem, bet nekas traks. Domāju, ka ar auto normas robežās visu ievērojot ilgāk par 8h ceļā nav ko darīt!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Pieļauju, ka tāds pāķis kā Pirmais ir informēts, kas notiek Latvijā. Un, galu galā, tev tāpat tur jānonāk, kāda šķirba, kur tu sēdēsi-Polijā vai Lietuvā?

neder man tas, es braucu uz lidmašīnu.... izlidošana no rīta 9:20 (kā jau visur-pēc vietējā laika) jā, lidošu no WAW uz RMF... ja kas vari vēl paspēt arī tu ar bērnu un tā mammu....

aizbrauksi tak tu arī beidzot uz āfriku

lidošanu uz WAW no RIX nepiedāvāt, es jau to variantu apskatīju kā iespēju... jāizlido no rīgas 14:40 lai paspētu uz nākamās dienas rīta lidmašīnu, un atpakaļ arī nav izdevīgi

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

deksters - āmurs, labākajā gadījumā - kuvalda!.!.!.!.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Tak izbrauc 22.00 vakarā (pēc darba vai izklaides) un ļoti laicīgi būsi galā.

(Kur nolikt pa lēto auto pie lidostas, to gan nepateikšu - nav bijis sakara ar Varšavas airoportu)

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tā, vai kāds ir braucis pēdējo nedēļu laikā uz jerožopu....

interesē pēc iespējas ātrāk aizbraukt līdz varšavai un ņifigā negribās trāpīt uz ceļu remonta ātruma ierobežojumiem

par PL austrumpusi varu ieteikt no Augustow laist uz Lomza,nevis uz Bialystok aiz kuras uz rietumpusi top bānītis kkādu 35 km garumā..un vēl jau arī apvedceļš ap Zambrov bremzē raitu braukšanu..

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti